Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
29. dub 2010

takže je to k posrání 😀 😀

lamarika
29. dub 2010

v obyváku na gauči 😝 Zatím to mám v plánu tak, že nachystáme ten pokojík, ale postel tam asi ještě necháme a počkáme na to druhý a jak to pujde, tak ji vystěhujem a hurá na gauč

elidule
autor
29. dub 2010

my teda doma máme furt nějakou tu lahev vína,pro případy nečekaný návštěvy a když to ztrestáme s manžou,tak při dalším nákupu doplníme,ale jinak nejsme vůbec alkoholici 😅

elidule
autor
29. dub 2010

my taky měli v plánu gauč,až by malá byla větší,aby ten "výklenek" na spaní byl jen její,ale teď naštěstí budeme mít možnost se vyspat všichni,jak bude muž chrápat,vylifruju ho do obýváku a bude klid

lamarika
29. dub 2010

já tady mám asi 4 lahvinky, ale mám tady schovanou jednu výbornou lahvinku ledovýho vínka co jsme dostali jako svtební dar. Hned bych si ji dala, ale počkám až budu ke konci a pak si ji rozdělám. Je to jenom 0,5l, tak to je na dvě skleničky 🙂

lamarika
29. dub 2010

No, nám nic jinýho bohužel nezbyde a nebo vlastně jo. Spát pořád všichni pohromadě dokud nebudem bydlet ve větším. To může být klidně Matesovi taky třeba 8 let a to teda nechcu

elidule
autor
29. dub 2010

jo ledový víno a slámový víno jsou jedny z nejkvalitnějších vín - který já nikdy ještě nepila,ale na oslavu,až bude po stěhování,si taky něco koupíme,protože my sotva něco dostaneme 😝

lamarika
29. dub 2010

moje ségra jezdí do Znovína, to je vinice a bere mi odtud víno z bobulí. To je lahoda! Jakmile tu lahvinku otevřu, tak padne a já jsem pak pěkně nalitá, protože je silnější než obyč

janulle22
29. dub 2010

lami a vy mate tky 1+1? jsem enjaka zmatena...si pripadam jak debil... 😅 nak zacinam zapominat kdo co...

zitra jdem na carodejnice a dojede nam tata... 😵 a vecer na carodejnickou disko trisko... 😀

lamarika
29. dub 2010

na to stěhování to bude chtít něco 😉

lamarika
29. dub 2010

nene, máme 2+1. čarodějnická disko? 😀 Za co pujdeš? 😀 Nám taky přijede zítra táta, ale asi mu to za ten včerejšek vytmavím

elidule
autor
29. dub 2010

no jo,čarodky vlastně!
kdybych šla já,půjdu sama za sebe 😅 dost strašidelný 😀

jo se pak těšim,až bude "vše" hotový,sednem na balkon,otevřem lahvinku a budem relaxovat 🙂

lamarika
29. dub 2010

No já bych se sebou taky nemusela nic dělat a děti bych klidně mohla strašit 😀 Si tam nezapomeňte dát na ten balkonek křesilka a stoleček 😉

elidule
autor
29. dub 2010

no to je jasná věc,hlavně s měkkým podprdelníčkem 🙂

janulle22
29. dub 2010

hihi no ja nejdu za nic, neni treba.... 😀 ale jdem odpol s adou a pak si vecer budem my... ale uvidim az jestli pojede kamoska...jianl nejdem...

eli to bude takova uleva az bude vse tak jak ma... 😉

lamarika
29. dub 2010

náš děda má zítra narozky, tak to budem slavit u našich venku a opíkat buřty. Tak alespoň trošku oslavíme ty čarodky 🙂

elidule
autor
29. dub 2010

jo to teda joooo 🙂
pouštím mužíka k pc,tak se mějte,ráno čus bus 😵

janulle22
29. dub 2010

eli ahojky...
lami jeee ja miluju opykat burty, ale my to nemame na co napichnout... ☹ tak je delame na grilu a to nema to kouzlo... 😒

lamarika
29. dub 2010

Taky ráda opíkám a třeba když se tam šoupne aji nějaká ta bramska 🙂 Jsem si nalakovala nehty a teď budu muset čekat kdoví jak dlouho než zaschou. . .

janulle22
29. dub 2010

bramska? je brambor? jsem hledala bastu co bucu zetra varit...

lamarika
29. dub 2010

jojo, brambora. To by chtělo nějakou baštu 😉

lamarika
29. dub 2010

udělej řízek s bramborem

janulle22
29. dub 2010

to ej moc pracne... udelam ho na prirodno s bramborem... 😉
jdu taky spat, boli me hlava... 😒tak to jdu zaspat...
ada usl na mojim, ale pro jistotu jsem vymenila polstare...🙂 ja mam rada hodne pod hlavo a honza malo a na jeho polstari bych neusla... 😀tak sneska aspon nebudu sama v posteli...🙂

tak brou noc...

janulle22
30. dub 2010

dobre ranko devcata....
tak jsme vyspinkani... 😉 oba dva...
jakou jste meli noc?

elidule
autor
30. dub 2010

nazdárek 🙂
my jsme spali celkem královsky s jedním buzením na jídlo

Jani,co hlava?

my dneska vaříme UHO 😀

janulle22
30. dub 2010

eli hlava dobry jsem byla tuha snad ve vterine... 😀 se mi kradne udina kdyz me boli lebka... 😉
co je uho?

elidule
autor
30. dub 2010

univerzální hnědá omáčka 😀 navaří se hrnec a dá se jíst ke všemu

lamarika
30. dub 2010

Dobré ránko, my měli noc dobrou, ale zase vztával v šest ☹

UHO ani jiný omáčky krom rajský neumím. Manža omáčky nejí, tak jsem se to ještě nenaučila, ale pak mě to čeká až bude Mates větší

elidule
autor
30. dub 2010

my dneska naštěstí aspoň v sedm

já neumím zase rajskou ☹ ale přitom jí mám ráda

lamarika
30. dub 2010

ta je právě strašně jednoduchá, tak proto ji zvládnu 😀 Mu asi přes den přistřihnu křidýlka a budu ho budit po půl hodince aby mi spal přes noc dýl.
Se nakrmil misky kaše a ještě se teď doráží rohlíkem, kterej roztahal naprosto všude. Budu mít zase co dělat až přijedem z plaváčku.
Jinak mi začal kejhat jak husa 😝