Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

lamarika
2. kvě 2010

jojo, řekl. Dneska si naplánoval výlet do Brna a už se na něj moc těší, na to, že tam bude sám bez nás. . . A tohle jsou přesně ty situace kdy se biju do hlavy, že čekám druhý místo toho abych se těšila. Ale na co se těšit? Na to, že budu sama s dvouma dětma? Co bych dala za to kdybych mohla mít volný odpoledne, ale kdo mi malýho pohlídá? Manža? Ten se těší na svý voln´ý odpoledne. . . Tchyně? Ta nemá čas na to aby hlídala moje dítě. Máma? Ta je ještě v práci

lamarika
2. kvě 2010

Tak a už je pryč a já jsem zase sama. . . Obleču sebe a malýho a pujdem ven dokud neprší.

janulle22
2. kvě 2010

eli tak to je teda smutny... 😢 ani nevim co na to říct... 😅 na tohle se asi nedá nic říct... 😒 😒 snad jen, že je sobec.... 😔 Nastestí je Hans pravej opak, těší se na nás... ☹ tohle by byl u mě i důvod k rozchodu.... 😔 ´tak se bežte projít, provětráte se a třeba ti pak bude o malinko líp... 😉

janulle22
2. kvě 2010

teda ne eli ale lami se umluvuju... 😅 😔

janulle22
2. kvě 2010

tak jsme nevěděli co dělat a tak se jedem podívat na jakysi kytky a na kolotoče do vedlejsího města... 😵 tak hezky den... 😉

elidule
autor
2. kvě 2010

Ahoj holky 🙂
BLBNOU MI VELKÝ PÍSMENA,TAK SE NEDIVTE 😝

teda Radu ☹ ten tvUJ CHLAP MÁ FAKT DIVNÝ SMÝŠLENÍ 😒 taky by mě to bylo líto
mY JSme PřiJeli od roDiČŮ a vAšEK JeL NA bYT a pAK JdE Na FotBal do hOSPODy,Tak JSem ZvĚDavÁ,v JAkÝm sTAVu doRaZÍ

elidule
autor
2. kvě 2010

MY UŽ NIKAM NeJDEm,včera jsem toho nACHODILA aŽ AŽ

elidule
autor
2. kvě 2010

a JE Zima a Hnusně

elidule
autor
2. kvě 2010

když se ještě vrátím: tak MĚ PŘIJDE,že ty chLAPI jsOu tAk PYŠNý A rádi,Že BUdou TÁTOVÉ A BudoU MÍT roDiNu a jen máloktERÝ SI tO PAK užÍVÁ NEBO je STorptoCENTnĚ DO všehO ZAPOJENÝ,Z OkOLÍ TO VIdím Tak,že tátové pAK FUnGOU JAko ŽIviTelé rodINY A tÍM tO Pro ně HASNE A MAJÍ POCIT,že úkol jE spLnĚN

janulle22
2. kvě 2010

ahoj holky...
tak my jsme dojeli z vejletu... jsme byli na kytky a pak jsem to vzali pres ty kolotoce a ja jsem jezdila na autech a honza s malym a byla prca... 😀 ted valim nakrmit dite, pak stahnu fotecky a nejaky sem dam na okouknuti... zatim pa...

lamarika
2. kvě 2010

Ahojky holky, tak už jsme doma od našich. Malej už je nějakej přešlej a já jsem dneska taky přešlá, tak asi pujdu spát chvilku po malým. Zítra jdem na roční kontrolu, takže předpokládám, že tam Mates zase nic neudělá. . . Pak vám schválně napíšu jak jsme pochodili.

Jani vy jste byli sbírat kytky?

lamarika
2. kvě 2010

Jinak Liduš přesně jak píšeš. U nás to funguje tak, že manža když je doma, tak s ním jde na dvě hoďky dopo ven-to spí v kočáru a tím pro něj celá věc končí. Pak teda už zbývá jen to živení rodiny. Dneska jsem mu dala stejný podmínky jaký mám každej den já a na to mi řekl, že na takový vězení teda nepřistooupí. . . .

elidule
autor
2. kvě 2010

A ty na to "vězení" musíš přistoupit??? 😲 😠
Dneska ráno jsem poléhávala chvilku v posteli a manža si vzal malou z postýlky a převlíknul JÍ,Nakrmil,PŘEBALIL,PAK UŽ JSEM VSTÁVALA A ON BYL NĚJakej unavenej z toho mála 😅 MĚl jí chvíli na RUCE A UŽ HO Bolela - ALE JE PAK FAKT,ŽE KDYŽ Je večer doma a JÁ MU ŘEKNU,že JustÝNA BYLA TŘEBA CELEJ DEN NEVRLÁ a ČASTO JSEM CHOVALA,ULEVí mi A SÁM SI JÍ VEZME A TROCHU SI S NÍ "HRAJE" - Ale k tomu jsme se dopracovali po mnoha debatách,že taky "můžu být unavená", i když nechodím do práce - sám přiznal,že je to únAVNĚJŠÍ Než celej den fyzicky makat na stavbě - aspoň pro něj - jsem ráda,že si nemyslí,že se celej den flákám

JANI,TOS MI PŘIPOMNĚLA - minulý rok jsme bYLI NA MATĚJSKÝ A JÁ MERMOMOCí chtěla dO DOMu hrůzY,nakonec jsmE JEDEN NAŠLI,BYL PATROVEJ A ZA 70 KORUN JSEM OPRAVDU BYLA V ŠOKU,ALE Z jednoho chlápka (magora),co nás tam pronásledoval a vŽDYCKY,KDYŽ BYLA NA CHVILKU TMA,TAK PŘISKOČIL K NĚKOMU Z NÁS A KDYŽ SE ROZSVÍTILO,TAK ON BYL OD NAŠEHO OBLIČEJE TŘEBA JEN PĚT CENŤÁKŮ A TVÁŘIL SE JAK BLÁZEN 😀 😀

lamarika
2. kvě 2010

Liduš on se taky o malýho postará když je třeba, ale většinou bohužel toho času moc nemá aby se mohl postarat o syna. Většinou chlapy co se vrátí na víkend z práce, tak se věnují rodině, ale u nás je to trochu jinak.
Pro mě to "vězení" je automatický a nikdo se mě na nic neptá. Kdyby mu tak alespoň nějaký věci došli a obrátil o 180 stupňů, ale to ne. Dneska mě nejvíc naštvalo, že včera slíbil, že pujde dopo s malým, aji jsme se bavili, že bych šla s nima. A on se najednou z ničeho nic v devět zbalil se slovy, že je do Brna a odešel. Jsem nevěděla která bije a pěkně jsem to obulela, ale na co mi to bylo? To mě nasralo nejvíc a byla to pro mě poslední kapka, když se vysral na svý děcko a jel si výletit. . .

lamarika
2. kvě 2010

Tak do toho domu hrůzy bych už nešla 😀

janulle22
2. kvě 2010

lami tak to je teda sila... 😢 on si asi mysli, ze ty se proste staras o dite a on vas ,,jen zivi'' no tohle mi rict honza tak uz mam sbaleno jdu 😉

eli nee v Olomouci je Horizont- takova kvetinova zahrada a i prodej kvitek na zahradu i do domacnosti... vybrala jsem si jen svicen... 😀
s tim chlapem to musela byt prca, ale ten prvotni sok hruza co?

uz jsem pridala par fotek, tak pokud budete mit chut tak muzete kuknout 🙂

elidule
autor
2. kvě 2010

je to děs s ním 😒 nemáš to s ním lehký
toho mýho plno věcí samotnÝHO NENAPADNE,DŘÍV MĚ TO CELKEM ŠTVALO A I TeĎ kolikrát ,KDYž nejsem ZrovnA DOBŘE Naladěná,mě to stejně štve,ale na druhou stranu,když mu řeknu,ŽE BYCH RÁDA,ABY BYL S Náma doma,nebo že jsem naplánovala na víkend výlet,přizpůsobí se a neremcá nebo nedělá naschvály (jenom jeho máma pění,protože naštěstí dokážE ODŘÍCT I JÍ - PROTOŽE ONA SI TŘEBA NAPLÁNUJE,ŽE JÍ NĚKAM ODVEZE NEBO S NÍ POJEDE PO PŘÍBUZNÝCH A ON NEJDŘÍV řekne,že se domluví se mnou,jestli už nEMÁM NĚCO V PLÁNU JÁ A POTOM TEPRVE SE S NÍ DOMLUVÍ - ANI NEVÍTE,JAK MI TOHLE MALINKÝ VÍTĚZSTVÍ NAD TCHÝNÍ DĚLÁ DOBŘE,PROTOŽE ONA BYLA ZVYKlá,že luskla prsty a on udělal VŠE,Co řekla)
dNESKA JSEM BYLA TŘEBA PŘEKVAPENÁ,PROTOŽE ODPOLEDNe chtěl jít na byt ještě makat a pak na ten fotbAL DO HOSPODY A JÁ POTŘEBOVALA ALE JEŠTĚ VYTŘÍT,TAK JSEM MU DALA NA VÝBěr,jestli bude vytírat on nebo dá malý sváču a bude s ní po tu dobu a on si vybral druhou možnost,možná si říkáte,co je na tom tak světobornýho,ale to je poprvý,co si vybral varianTU BÝT S MALOU A NE RADĚJI DĚLAT NĚCO JINÝHO 😅 🙂
KDYBYS MU rADU ŘEKLA PŘED TÍM ODJEZDEM DO bRNA,ŽE BYS BYLA RÁDA,ABY NEJEZDIL,STEJNĚ BY JEL?
A TO SI VŮBec neuvědomuje,že s dalším mimčem to bude ještě náročnější pro tebe? píšu schválně jen pro tebe,protože jeho se to asi netýká 😕

elidule
autor
2. kvě 2010

Jani,ty jsou pěkný,užili jste si to pěkně 🙂 Adámkovi kouká deset čertů z kukuče 😀 ty máš v rodině i holčičku (tu Kačku myslím) pro srovnánÍ JSOU KLUCI VĚTŠÍ RAUBÍŘI NEŽ HOLKY?
A POŘÁD NEMŮŽU PŘIJÍT,KOMU JE VÍC PODOBnej,na některý fotce je to celej taŤka a na další zase ty 🙂 ale je krásnej
máš štěstí - to mě říkají lidi,že buď mám chlapečka NEBO JE TO CELÁ TCHÝNĚ (to mI JEDNÁ ZNÁMÁ MINULEJ TEJDEN ZKAZILA TOUHLE VĚTOU den 😠 )

v tom domě hrůzy Nás bylo celkem hodně a dost jsme se i nasmáli,ale pak jsem donutila venDU,ABY SE MNOU ŠEL DO JINÝHO,TAM SE JELO NA TAKOVÝM MALÝM VLÁČKU A TO BYLA FAKT PRČA,UŽ JENOM NACPAT SE DO toho sedátka,seděli jsme tam jak sardinky napláclý a za celou jízdu na nás vykoukla nějaká ježibaba a pak nÁS PO HLAVĚ POŠIMRALY NĚJAKÝ TŘÁSNĚ 😀 ZA DVACKU NECHOĎ TAM 😀

janulle22
2. kvě 2010

eli mame to podobne jako ty. On si neuvedomuje, ze muze vynyst kos, uklidit hracky.. musim mu to risct treba 3x, ale udela to... 😉 a kdyz neco naplanuju neremca a spise je rad, ze jsem neco vymyslela, ze nebudem sedet doma, ale uzijem si vylety... 😉 obcaas s nama jede i tchynka... a kdyz chce tchynka neco, tak se me pta co mame v planu a ze by jsme mohli tam a tam... dneska jsme meli jed na Lucak za tetou, ale bylo hnusne, tak sme vymysleli ty kytky...
lami ty to opravdu nemas lehke... ☹ achjo... 😔

elidule
autor
2. kvě 2010

svícen TAKY DOBREJ,TO JÁ JSEM NA SVÍČKY UJETÁ,TEĎ UŽ TEDA MOC NEZAPALUJU,ALE KDYŽ JSME BYLI SAMI,TAK VEČER NEŽ JSEM TO VŠECHNo obešla a zapálila,byla půl hodinka v čudu

janulle22
2. kvě 2010

eli my jsme si s honzou dost podobni, kdo nas neznal se nas ptal jestli nejsme sourozenci, takze on je mix nas obou... 😉 no kacka je klidnejsi opatrnejsi ada je mrstnej vsude vleze a zatim nema pud sebezachovy... takovej dablik... 😀 ale jak je nadhernej kdyz vecer usne... bych sezrala laskou... 😀 😵

janulle22
2. kvě 2010

eli an svycky jsem taky... tak nebylo co resit kdyz jsem to zahledla... 😀

janulle22
2. kvě 2010

samozrejme sviiiiiicky... 😀
tady ten je takovej cinanaej a aji se svickou... 😉

elidule
autor
2. kvě 2010

no jo to jo,JEDNOU JSEM MU ŘEKLA,ABY TAKY NA VÍKEND NĚCO VYMYSLEL A VRátil se V PÁTEK CELEJ ZKROUŠENEJ,ŽE NA NIC NEPŘIŠEL 😀 ALE NAŠTĚSTÍ SI NA TY MOJE VÝMYSLY Nestěžuje,sednem do auta a jede se,akorát teď nějak často mluví o tom,že bysme mohli jet na výlet,ale vlakem!! nevím,co ho to popadlo,já nejela vlakem hooodně dlouho,takže o dobRODRUŽSTVÍ NEBUDE Nouze,ale nevím,jak je to teď v dnešní době se záchodama ve vlaku - to MĚ VŽDYCKy strašně ODPUZOVALO,MĚLA JSEM V KAŽDÝ RUCE KAPESNÍK A TAKOVEj proces s čůránÍM 😀 😝

elidule
autor
2. kvě 2010

TO BY TĚ POTĚŠILA MOJE MÁMA,TA MI JEDNOU ŘEKLA A NEVÍM OD KOHO TO MĚLA,ŽE KDYŽ PARTNEŘI JSOU NALADĚNÍ NA STEJNOU NOTU,KLAPE JIM TO A JSOU SPOLU DLOUHO,vztah je ok a bez problémů, TAK I VZHLEDOVĚ Jsou si podobní,nemyslela asi,že se jako měníte do podoby toho druhýho,ale že máte i společný fyzický znaky 😀 to je co?

lamarika
2. kvě 2010

Tak já můžu plánovat, ale tak jedině pro sebe. Včera mi pořád tvrdil jak nás má rád a máme před vším přednost. Tak jsem mu řekla, že teda jestli to tak je, tak ten dnešek nějak vymyslí a dokáže nám to. . . No, pěkně to dokáza. Já bych klidně jela do toho Brna s ním a aji jsem mu to ve středu říkala, protože jsem potřebovala do Ikei malýmu pro komodu. Ještě jsem se ho včera třikrát ptala jak to dneska bude. Tak tomu svýmu zase nemusím nic říkat ohledně koše, nádobí nebo tak. Tohle dělá automaticky když si toho všimne.
Jako děsím se toho až tady bude druhý. . .
Jani však pro mě to už dneska byla poslední kapka a sbalila jsem mu věci. Jenže pán se měnit nehodlá a ani se stěhovat nehodlá. . . Myslela jsem, že to s ním pohne a dostane rozum.
Jdu se kouknout na ty fotky 😉

janulle22
2. kvě 2010

npo vlaky nic moc, ale kdyz pojedes city bo pindolinem 😀 tak tam asi to bude na jiny urovni... 😉 ale v tech starejch nic moc... musis se vycurat pred odjezdem a moc nepit... 🙂 🙂 ada obcas jede vlakem k tete s nasima a je unesenej... 😀 pokud nekdy zbydou penizky, tak chcem jet do Prahy do zoo a zustat na noc...ale to jsou zbytecny 4tis... 😅

janulle22
2. kvě 2010

lami auz je doma? vysvetlil ti nejak ten jeho odjezd...?

lamarika
2. kvě 2010

jojo, je. no, udělal mi to prachsprostě naschvál. Sice se omluvil, protože pochopil, že to pěkně podě.al hlavně kvůli malýmu, ale to už mi je teďka k ničemu.

elidule
autor
2. kvě 2010

Radu,to je teda flegmatik 😒

no když já nemusím čůrat půl dne,ale jak budu vědět,že nemůžu,tak se mi určitě bude chtít 😖 😀