Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

fire85
25. led 2011

ahoj holky
tak koukám že se máte dobře, já nemám ani dneska moc náladu nic psát,venku hnusně bolí mě hlava.všechno naprd.no a ni to nečtěte 😀ale přečetla jsem si vás už dneska dopol. v práci

elidule
autor
25. led 2011

@jiitkka tam to vypadá tak hezky 😵 to já jsem byla na takových hnusných pokojích ☹ všechno bílý,oprýskaný 😝 rozvrzaný,z tý matrace mě tak bolely záda!prostě starý,prej nemaj na renovaci ☹
je fakt,že když za mnou přišel Vašek,tak ho taky sestry pustily mimo návštěvní dobu, myslím,že sestřičky jsou v tomhle chápavý, taky jde o to mít chápavou spoluležící - ta moje měla celkem ukázněný návštěvy 😀 ona mi říkala,že až přijde její tatínek,že se bude stydět,až bude kojit a taky že jo,jak si dala malýho k prsu,tak se celej červenej otočil k ní zády a koukal tím pádem přímo na mě,jak zase krmím malou já,chudák,nevěděl,kam se dívat,nakonec že si jde zakouřit ven 😀 😀
ale na jiným pokoji ležela nějaká "snědá" mamina a byla jsem ráda,že nejsem s ní na pokoji,protože ta neměla návštěvy jen tak nějaký,to byly davy rodinných příslušníků,který byly slyšet, ještě než vůbec vstoupili do nemocnice 😖 😝

elidule
autor
25. led 2011

@jiitkka mě přijdou docela sympatický 🙂

jiitkka
25. led 2011

@elidule 😀 no ona sympatická vypadá, ale realita je jiná... 😝 Mě stačilo její oznámení že jsem těhotná a pak 2x na pohotovosti... je strašně hrubá! Před 8týdny zašila po porodu maminu a nevyčistila ji pořádně a za 2h musela na sál zas a stratila hodně krve, chybuje.. oba mají chování hrubiánů, surovců..on je schopen říct na sále rodičce at neřve jak kráva,apod.. no šílený!!! 😠 😠
Né u nás tahle budova a oddělení v ní jsou opravdu pěkné, nové..a zrovna tedka od 1.3.budou malovat jako každý rok, opravdu pěkné 🙂 i sál vypadá příjemně, né žádná odstrašující hrůza.No na ty návštěvy jsem zvědavá 🙂

elidule
autor
25. led 2011

@jiitkka no tak snad chytneš ty dobrý ☹ ale jak se na tý fotce usmívají co? 😝 já až na jednu sestru,která vypadala jak ošklivej chlap a která byla nepříjemná dost,byly všichni ok,mladý doktoři takový vtipálci kolikrát,to já nemusím,když chlapa doktora,tak staršího 😅

denisa31
25. led 2011

@jiitkka pěkná porodnice, u nás je to taky luxusní http://www.fnplzen.cz/dokumenty/gpk/new/foto.asp
na každém sále vana s perličkovu, balóny, dvoulůžko, sprcháč...no ani jsem to nestihla vše využít, akorát sestry na šestinedělí na pěst, ale to už mi bylo jedno, když jsem věděla, že to mám za sebou 😒 Držim palce, abys to měla rychlý a chytla dobrou směnu

@elidule asi na tom něco bude, mít po císaři soukromí, ale zase jsi tam dýl a vyjde to kort na majlant...ale zase jednou za život...no i když to radši dovču za ty prachy 😉

jiitkka
25. led 2011

@denisa31 krááááááááásná porodnice 😵 😵 Pěkné prostředí hnedka udělá své 😉
@denisa31
@elidule holky díky, snad kliku mít budu!! 😉 a hlavně vše půjde jak má a bez komplikací!!

elidule
autor
26. led 2011

@denisa31 tam je to krásný,opravdu 🙂 takový útulný a hezky barevný, žě to tak nemůže být všude ☹
u nás by mě to vyšlo na týden na necelý 2000,-,já byla vlastně v nemocnici od pondělí do soboty do rána,to už nás pustili 🙂 ale když to tak porovnám,to prostředí ve vašich nemocnicích jako normální,tak v tý naší by to nebyla ani ten nadstandart ☹ fakt hnusný
no uvidím,co se změní tady za těch pár let,co plánujem druhý mimčo 🙂 i když obávám se,že se tady nic nezmění,možná tak akorát personál 😀

jiitkka
26. led 2011

@elidule no já nebudu platit nic za pobyt, protože mám ze sociálky papír, že nemám platit regul.poplatky,apod. tak jsem ráda. Jinak je to 60,- za den. jako všude.

elidule
autor
26. led 2011

@jiitkka přiznám se,že já vůbec nevím,na kolik normálně přijde pobyt v nemocnici 😒 něco jsme platili při odchodu domů,ale už si nepamatuju,kolik
to máš ale fajn,že nemusíš nic doplácet

fire85
26. led 2011

ahoj holky

jak jste se bavili o tý porodnici tak tady v Jihlavě jí taky předělávali ale já tam byla za kámoškou,to už je nějakou dobu.
taky netuším co stojí den v nemocnici,ale asi ted už 100,. ne? no já jsem zvědavá jestli mě nepošle na operaci gynekoložka, mám nějaké problémy a příští týden k ní jdu tak snad to bude ok.
@jiitkka ahoj jak je? co tak čtu tak vypadáš líp a asi i nemoc ustupuje ne? to je fajn... 🙂

jirka je taky nějakej nachcípanej,včera kašlal a bolela ho hlava a navíc jsme se pěkně pohádali opět kvůli blbosti 😝 😖 🙄 🙄 ale už je to zase dobrý 🙂

tak já jdu zase něco dělat

fire85
26. led 2011

ještě mě holky napadlo jestli by jsme neutvořili zamčenou diskusi????? 😉 kdoví kdo to čte tady

jiitkka
26. led 2011

@fire85 od 1.7.se bude platit 100,-za den 😉 Jinak je mi lépe, díky 🙂 ale byla to muka 😝

Jinak co se týče soukromé skupiny, taky jsem nad tím přemýšlela...protože opravdu vím,že to tu někdo čte.. Mě jednou psala paní něco, že nás čte, ohledně těhu kalhot a předčas.porodu...kamarádka má velmi špatnou zkušenost,že psala něco osobního a ejhle,v rodině se to dozvěděli.... Takže lepší nic osobního moc nepsat....

elidule
autor
26. led 2011

@jiitkka když to je blbý,že si člověk musí dávat pozor,vím o pár ženskejch,co na koníkovi taky čtou,tak o nich nic nepíšu,ale kolikrát bych vám tak řekla,že mě štvou a proč 😅 😀
ještě než jsem založila tohle téma,tak jsem skoro půl roku četla jednu diskuzi,hodně mi to pomáhalo,protože jsme všechny měly stejně staré děti a ženský tam řešily,to co já aktuálně,nijak jsem do diskuze nezasahovala,jen jsem čerpala rady pro mě cenný,ale pak jim tam začaly přispívat nějaký husy,který je štvaly,tak si diskuzi zamkly a měla jsem po čtení 😔 ale nedivím se jim

elidule
autor
26. led 2011

@fire85 no snad to nebude zas tak nic vážnýho,že by byla nutná operace až ☹ nebo jo?
co ta pipka v práci,bavíte se nebo je tam dusno furt?...............ježiš tohle jsem nesnášela v práci,dokonce jsem dala výpověď kvůli kolegyni,doháněla mě až k slzám a házela mi klacky pod nohy,sváděla na mě a ostatní špatně odvedenou práci,stalose,že jsem na ní až ječela (hysterka 😀 ) a pak šla za šéfem a dala výpověď,on teda zachoval narozdíl ode mě klid,všechno jsme probrali a on vyhodil jí - se mi tak ulevilo,protože jsem vlastně o tu práci nechtěla přijít,ale za takových okolností,to radši ne 😝 no a za dva týdny jsem zjistila,že jsem těhotná 😀 a všichni,jak se to dozvěděli,tak si tak oddychli,protože já jsem klidná a nehádám se,zřídkakdy na někoho řvu a všichni si prej,co mi pak pověděli,říkali,co se to se mnou děje,že jsem nevrlá,hádavá a náladová 😀 😀

jiitkka
26. led 2011

Hmmm tak já nevím, tak to necháme jak to je, nebo založíme soukromou???

@elidule prosím máš zkušenosti s otékáním nohou v 9.měs těhu?? já mám už cca týden kotníky jako konve, šílený!! ☹ a to ikdyž chodím jen po bytě doma... a tak se bojím,aby to nebylo něco i s tlakem... k dr.jdu v PO

elidule
autor
26. led 2011

@jiitkka počkáme ještě,co řeknou ostatní,,jaký na to mají názor,mě by nevadila uzamčená skupina,ale třeba jsou ještě další holky,co sbírají odvahu se k nám přidat 🙂
ne,ne,mě nohy vůbec neotýkaly naštěstí, ale může to souviset s tlakem,to jo,ale jak dalece,to nevím bohužel ☹
ty si doma tlak nějak měříš? kámoška si domů v těhu vypůjčila nějaký přístrojek na to a kontrolovala si ho

jiitkka
26. led 2011

@elidule nn neměřím, nemám jak... tak musím počkat v PO k doktorovi ☹ jsem z toho taková nesvá...

elidule
autor
26. led 2011

@jiitkka neboj,to bude jen určitě běžná těhotenská "obtíž" 🙂
jednou k našim v létě přijela jedna kamarádka mojí švagrový a byla ve třetím trimestru,dokonce snad už nějak blízko porodu a ty její nohy,to bylo fakt něco ☹ jsem jí úplně litovala, měla pantofle,ale vlastně nebyly vůbec vidět,jak měla ty nohy a kotníky oteklý a rudý,to bolelo i na pohled 😒

jiitkka
26. led 2011

@elidule no já si nenajdu vůbec kost a mám tu kůži jak modelínu - smáčknu a ten ďůlek od prstu mi tam zůstane... ach jo. Martin už mi řekl, že si fakt musím vybrat všechna negativa v těhu ☹ snad to bude jen normoš obtíž posl.měsíce.. bych se fakt nechtěla vidět v létě... tý brdo! jen v zimě je problém s ponožkama a botama... 😖

fire85
26. led 2011

tak já jsem taky pro tu uzavčenou diskuzi ale jak píšete,třeba se sem chce taky ještě některá přidat

@elidule tý jo tak to bylo teda hezký v tý práci .ještě že tvůj šéf byl natolik nad věcí a vyhodil jí.spravedlnost existovala.tohle je v práci děsný.
no dneska jsme se bavily ,ale ona seděla celej den na netu nebo byla venku na cígu,a když přišel zíkazník,šla jsem ho obsloužit já.mě to nevadí,od toho tam jsem ,ale jí bych někdy ráda od plic něco řekla,když mě peskuje a v podstatě nemá za co.ale její nálady jsou jako počasí.já jsem taky náladová ale nebudu nikomu kazit život a už vůbec ne v práci,když tam prostě oba být musíme.

jinak na tý gyndě ,už jednou mi doktorka říkala o operaci ,ale je to už tak dva roky zpět.že pokud jí budu chtít podstoupit,ale poslední dobou mám problémy s děl.čípkem tak jsem myslela s tímhle,a to už by se mě asi neptala,jestli chci nebo ne 🙂 myslím ale že to bude dobrý

elidule
autor
26. led 2011

@jiitkka už aby byl Kubča venku a začaly ti normální radosti a starosti mateřství 🙂 a ne furt nemoce a tak různě 😖
moje nohy jsou normálně takový jako kuželky 😀 si neumím představit,že by mi ještě natekly,to by snad už ani nešlo 😝

@fire85 vyhodil jí ale,až co to vygradovalo,přitom už jí dal snížený plat a kárnej dopis za prohřešky,ale pořád tam zůstávala,někdo říkal,že její tatínek je kamarád nadřízenýho mýho šéfa,tak možná i proto s vyhazovem tak otálel 😒 já nevím

jiitkka
26. led 2011

@elidule no ty kotníky vypadají děsivě, jak kotník 200kilového člověka 😝 😝 No doufám a věřím, že si vše teďka vyberu a pak už bude vše fajn a budeme s Kubíčkem všichni zdraví 🙂

Taky jsem pro uzavřenou skupinu... no já si tady s Váma píšu od srpna myslím a jediný kdo se přidal byla fire85...

fire85
26. led 2011

@elidule aha,tak otálel s vyhazovem ale nakonec ji vyhodil,no ale dostala už ponaučení tak jí muselo být jasný že přijde něco horšího když se nepolepší 🙂
@jiitkka jé nateklý nohy.no už aby jsi to měla za sebou a byli jste všichni doma zdraví a spolu.nemáš to jednoduchý ,ale tady vidíš že ženská vydrží všechno 😀
a jinak máš pravdu opravdu jsem byla poslední kdo se přidal sem k vám,i když ted vůbec nevím kdy jsem sem poprvé napsala...

dobrou noc holky

jiitkka
26. led 2011

@fire85 jj ženská vydrží vše, to chlapi by už padli při první nevolnosti v 1.trimestru 😀 Co by jsme ale pro ty dítka nepodstoupily 🙂 Jen je to někdy dost náročné a člověk má strach o to malé...
Tak dobrou noc 🙂

elidule
autor
27. led 2011

dobrý ráno 🙂 zase tu něco padá,jaro je v nedohlednu 😒

janulle22
27. led 2011

Dobré ránko...
včerá nebyl čas... jela jsem ráno do města, že si koupím něco na sebe pěkného a ono prd, tak jsem si koupila aspon soupravu spodního prádla 😀 když jste u té sjsem taky pro soukromou... 😉
@jiitkka nate nohy v posledníěi jsou narosto normální.... já je měla taky jako balon a když jsem se ptala dr tak řikál, že s tim nejde nic dělat, že mám odpočívat a mět nohy nahoře...ale stejně to nepomohlo...s tlakem jsem neměla problémy... u cisaře mě to měřilo každou chvilku a říkali doktoří, že už dlouho neměli maminku aby měla celej porod stejnej tlak... 🙂 ty máš problémy s tlakem?

@elidule to je dobře že ju vyhodil, sice mu to trvalo, ale vyhodil... já se svoji povahou bych se neudržela seřvala dvě doby 😀

@fire85 to platí i na tvou kolegini... 😀 mě by ani tak nešlo o to, že bych dělala práci za ni když si hulí a tak ale o princip... 😝 a to by viděla rošambo... 😀

dneska zase škola a zítra konečně zumbááááá 😵 vůbec se mi nechce do školy... 😎 klasika jako každej čtvrtek....

elidule
autor
27. led 2011

@janulle22 nazdár,ty se taky ukážeš 😀
spoďáry a podprdu bych teda taky potřebovala jako sůl 😖

holky,tak to některá udělejte to téma,já nevím,jak se to dělá a nechce se mi to študovat 😔

elidule
autor
27. led 2011

aháá,už vím 🙂
akorát mě nenapadá žádnej název

elidule
autor
27. led 2011

prostě budeme "kecat dál" 🙂 takže vytvořím a přestupujte do "Kecáme dál 🙂"