Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

leontynka15
10. srp 2010

@elidule naši jsou fajn pomůžou ve všem jen né s dětmi,já ´jsem moc nemocná a jsem doma a naši nechcou aby jsme měli druhé dítko,mají strach že když se mi něco stane budou je muset vychovávat,ale já se ještě umřít nechystám a to mě právě na nich štve že mi to pořád předhazují místo ,aby mě dobrým slovempodpořili.

Tchána nemáme ten zemřel před 12cti lety a tchýni jsem neviděla8let ta nemá zájem.

leontynka15
10. srp 2010

Jdu si chvilku lehnout dostala jsem injekci a nějak na mě padá únava,tak zatím večer kuknu.

seba
10. srp 2010

Tak hlásím,že pokojík naklizený,Sárinka se má u babi dobře,dělají těstovinový salát.Seba spal celkem půl hodiny 😠 tatínek třikrát za sebou volal z práce a vzbudil ho 😠 😠 jdem kocourovi pro stelivo,dáme zmrzku a půjdem dom vysávat 🙄
Jinak u nás naši vynikající,hlídají Sáru když potřebuju,Sebíka nechtějí-je to mamák.Svého vlastního otce jsem už přes rok neviděla-vyměnila jsem si s ním názor a bylo zle 😉 No a tchýně a tchán-to je na román 😠 😠 😠 Tchána jsem naposledy pořádně viděla před svatbou-11let ,tchyni sice vidím skoro každý den,ale nechodí k nám,musíme za ní do krámu 😝 už to neřeším,ale sere mě to když potřebuju k dr a mamina nemůže

seba
10. srp 2010

Leon-co máš za problémy?A kdy bude ta holčička?

elidule
autor
10. srp 2010

@seba tady se spí už hodinu a půl a dopoledne taky spala hodinku a půl 🙂 taky musím vyluxovat 😝

seba
10. srp 2010

Lidu-snad půjde večer spát ok.byli jsme pěšo,ak je ucaprtanej.Vybrala jsem mateřskou a koupila mu knížku-zvířátka na venkově,sháním nějakou s au´tákama apod,ale nic se mi nepozdává.Luxování nesnáším 😝 😝 😝

janulle22
10. srp 2010

ted aholky vy jste toho tady nakecaly... 😅 asi docitat nebudu... 😀
nasi jsou fajn, mam obcas nee, ale s tim nic nenadelam... maleho hlidaji radi... tchynovci s nema bydlime a super, nestezuji si... jsou chvile ze se nepohodnem, ale toz nemuze to byt vzdy ruzovy... 😀
jsem si poprve delala halusky se zelim no a nevypada to tak jak by melo, ale chutove je to dobre, jen zeli mohlo byt sladsi... 😉
asi pujdem s tchynkou na pivsona i s malym... uvidime jak dlouho ho to vydrzi tam bavit.. asi vezmu kridy s sebou...

elidule
autor
10. srp 2010

@janulle22 halušky bych si dala a píííívo ještě víc, snad ukecám za dva tejdny manžu a vyrazím si s kamarády někam 🙂

janulle22
10. srp 2010

@elidule jak ukecat, to je snad samozrejmost ne? 😕 😅

elidule
autor
10. srp 2010

@janulle22 no, on říká vždycky: jen běž, proč sedíš doma? ale když chci jít, tak hází takový ksichty 😝 😖

janulle22
10. srp 2010

@elidule aha tak to by se mi taky moc nechtelo jit... anebo bych to vydrzela a sla... 😀
tak jsme doma z pivka tak rychle nakrmit nas okoupat nas a upsat... 🙂

elidule
autor
10. srp 2010

@janulle22 však teď to vydržím 😀
já teď uložila, ale nějak se jí to nelíbí 😅

janulle22
10. srp 2010

my se najedli... malymu teda ty halusky moje moc nechutnali ale me moccc 😀 tak se jdem okoupat a povali chrapat, dneska spal 13 hodin tak snad usne... 😅 😀

jiitkka
10. srp 2010

@janulle22 - mňááám halušky,téda, ted mě z toho až chytla na něco chuť 😵 a to tu mám prdek... 😀

janulle22
10. srp 2010

ja tam mam fidorku tak az malej vytuhne tka je jasna... 😀 😀

jiitkka
10. srp 2010

já si teď dala čínskou polévku - miluju, ale pořád mě honí mlsná...přitom je mi těžko...to je zas něco s tím mím tělem 😀

elidule
autor
10. srp 2010

já si udělala omeletu z vajec a mám pořád hlad 😖

janulle22
10. srp 2010

@jiitkka tak po te jsem se v tehu poblinkala... 😀 des ... ale chutna mi porad... 😀
@elidule ja spapala halusky a jsem plna a spokojena... 😉

elidule
autor
10. srp 2010

@janulle22 já to raději zaspím 😀 nebo ještě sežeru moře věcí 😝

jiitkka
10. srp 2010

Tak už jsem snědla čínskou polévku, housku s máslem a hořticí a pořád bych papkala...ale už nee, ať nejsem jako mega-těhule 😀 Jdu koukat na filmek. Přeji dobrou noc 😉

gabinicee
10. srp 2010

Tak já strávila odpoledne s dětma na prolízkách a dnes bylo opravdu nádherně docela jsem si i odpočinula jen Davídek byl nějakej hladovej pořád něco jedl a neměl dost.
@jiitkka já si myslím že pokud tam sestra chce jít tak bych ji určitě brala i když nerodila určitě moc ti pomůže když s tebou bude někdo blízký s maminkou je mi to teda moc líto ale pokud je silná určitě to brzo zvládne a kor ted když čekáš malí psychyka dělá hodně tak věřím že za chvilku bude doma protože ví že ji budeš moc potřebovat
@janulle22 jak tu mluvíš o haluškách já budu dělat zítra segoš ten už jsem neměla hodně dlouho tak se těším

taky koukám že už jdete všichni spát no já asi taky dnes to na dlouho nevypadá 😢 🙂

jiitkka
10. srp 2010

@gabinicee -děkuju moc!! 😉 Ono je to okolo mamči vše trošku složitější, ale to neovlivníme... jen musíme čekat, co bude! S tou sestrou ještě uvidím, třeba si to do té doby rozmyslí. Ale rozhodně bych tam ráda někoho měla 🙂 Dobrou noc

janulle22
10. srp 2010

@gabinicee ja nespim.. 🙂 tk ten by jsem si taky dala... 😉 uz jsem ho dlouho nemela, ale ja ho uvarit neumim, tak musim pockata z ho udela nektera z maminek... 😀
sleduju ano sefe, dneska to bude asi zajimave... 😉

gabinicee
10. srp 2010

to není těžký určitě by jsi ho zvládla 😉 Já tu sedím u netu a čučím na něco a nic 😀 a co dnes vaří šéf?

janulle22
10. srp 2010

@gabinicee zatim nic, ale ja ho zeru jak nikoho... 😀 a ty jeho hlasky...
prej: ja bych mu dal tolik facek co je v narodnim divadle potlesku... 😀
no borec proste.... 😉

gabinicee
10. srp 2010

no to jo srandista to je já se na něho taky dívám ale většinou když je doma manžel samotnou mě to moc nebaví 😉 😉

seba
11. srp 2010

Dobré ráno,u nás už svítí sluníčk,já si ti dopijím kávičku a za chvíli jdem k busu pro Sárinku.
Co budete dnes kuchtit-Gabi segeďák miluju,ale bohužel jen já ☹ tak musím taky počkat na mamku 😉 .U nás je dnes kuřecí polívka a těstoviňák přiveze Sára 😝

elidule
autor
11. srp 2010

dobrý ránko 🙂
dneska bude pažák 😀
já segedín teda nemusím, asi si zapeču těstoviny 😒

seba
11. srp 2010

Lidu mě nejvíc zmáhá vymyslet,co vařit-zítra asi bude nějaká máčka-na dva dny-ale jaká??? 🙄

elidule
autor
11. srp 2010

@seba tak udělej kuře na paprice a je to 🙂 to se může taky s hodně přílohama