Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

seba
26. črc 2010

U mě Sára i Seba jsou celej tatínek-pak že kluci jsou na mámu 😠 😠 😠
Jen všichni říkají,že hubatý jsou po mamině 😝

elidule
autor
26. črc 2010

tak my jsme okoupaný, v koupelně je potopa 😀 horší stav je snad v koupelně, když se koupe taťka 😀
Sebi, ty děti snesou hodně snad 😀 ... ale je vidět, že ho to vyčerpalo 🙂

janulle22
26. črc 2010

ahoj holky...
ted jsme dorzili byl to super den, bo spis odpolodne... 😉 decka uzasny... ada obcas zlobil, ale v pohode... 😉 pujde se okoupat a spat, snad hned usne.. 😅 koupila jsem mu v teranove mikinku no krasavec... zitra jsem si objednala obed u nasich tak pojedem na navstevu... 😀
pak vs doctu a kdyz neusnu tak i napisu 😀

seba
26. črc 2010

Lidu-myslím,že ho vyčerpala Sárinka-dneska,světe div se,si hrála s bráchou 😵 😵 😵 sice z toho byl bouchanec na hlavu,ale hlavní je,že ho konečně snesla vedle sebe 😝
Jani super,že se odpolko vydařilo 😅

elidule
autor
26. črc 2010

Jani, co by to bylo za dítě, kdyby trochu občas nezlobil 🙂 hlavně, že jste si to užili všichni
Sebi, tos mi připomněla, předevčírem seděla Justý u postele naší a kejchla si a dala si takovou řachu do čela o tu postel 😅 to byla ďaha, vím to, protože jsem na tý posteli ležela, tak jsem to cítila 😀 ale taky naštěstí dobrý, trochu si zafňukala a klid
třeba to udělala, aby byl večer dřív klid 😀

jakoubka
26. črc 2010

Ahoj,

Adámek vůbec nezlobil 🙂Byl roztomilý ,jak ležel na zemi 🙂To já mám psychouška 🙂 😅

janulle22
26. črc 2010

@jakoubka toz to nevim jestli bylo zrovna roztomily lezet uprostred vchodu do obchodu na spinave zemi... 😀 😝
Kubula neni psychousek je strasne krasnej a takovej rozumnej... 😉 😵

jakoubka
26. črc 2010

@janulle22 -ale ta poloha 🙂a pohoda jazz 😀
To víš,rozumný je po tátovi a krásný po dědečkovi 😝 😀

seba
26. črc 2010

Lidu-možný to je 😀
Brácha dneska nedorazil-prý má jednání u večeře s koleginí 😀 😀 😀 no snad ho zítra pustí do spárů drahé sestry 😝 taky,kdo by nám uvařil,že 😅
jo a prcek opět začíná se budit-nevím už co s ním-já mu snad dojdu pro prášky na spaní...jinak za chvíli padnu 😖

seba
26. črc 2010

jani-pokud ležel na zemi-já z toho taky vyrostla a te´d už se moc po zemi neválím 😀 😀 jednou jsem se mamině ve vzteku vyválela v bažině-za chvíli měl přijíždět bus 😨

seba
26. črc 2010

koleginí-napsal bratr-asi je lehká

janulle22
26. črc 2010

@jakoubka no tak polohu mel luxusni az se sejdem priste tak ti ukazu foto jak se vykempil v buse.... 😀 no o Kubickovi neni pochyb... 😵

@seba tak to mela jiste mamka i ridic opravdu radost... 😀 😀

seba
26. črc 2010

Jani-myslím,že jistě 😀 ono do dneška mi říká,že bude dětem vyprávět jak se uměla maminka seknout 🤐
Je pravda,že v Sářině povaze se dost vidím,sice s bráchou jsem problém neměla-jsme o devět roků 😝 ale jinak!! 😠

janulle22
26. črc 2010

@seba moje mama mi rikavala pockej az budes mit jednou deti, vse co nam delas tak jednou budou delat tvoje deti tobe... 😉 mama rikala, ze na meste jsem ji udelala takovou scenu ze me drapla a sli jsem dom... 😀 kolikrat mam chut to udelat s malym taky,ale kdyz se do mesta moc nedostanu 😀 😀

seba
26. črc 2010

Jani-právě,když naduje papulu a já mám chu´t vystartit-tak si říkám celá maminka 😅 né,že bych ji někdy jednu nevrzla,ale vím,že se mnou to nikdy moc neudělalo,spíš jsem se ještě zatvrdila a ona je to samý 😝
A Sebík začíná jít taky tím směrem-asi oba chytli mojí vzteklinu 😀 😀 dneska krásně začal říkat né,né..moje.šebík ...nedá...mamikóó..bum

seba
26. črc 2010

Holky-nevíte co na spaní těmhle prťavcům-nějaký třeba bylinky-už zase buzíruje v postýlce 😠

janulle22
26. črc 2010

@seba jj taky jsem stejnej rapl jak mati, ale myslim si, ze jsem trocha vic tolerantnejsi ale kdyz leti smer silnice a ja rvu jak fanousek na hokeji a predtim milionkrat vysvetleno a stejne tak dostane po prdeli... me by ukamenovali v diskuzi telesne tresty... 😀 😀 tam radeji ani nepisi... 😀 tak to nevim malej od 4 mes co ma na noc kasi spal celou noc... 😅 to se domluv spis s dr...

seba
26. črc 2010

Jani-malej to před tím dělal třeba tři dna apak byl měsíc pokoj-ale nyní to už je snad dva měsíce v kuse 😠 a na naší dr ☹ s ní tak řešit co budou děti dělat o víkendě,je strašně hodná,ale s ničím neporadí-řekne,maminko,vy jste šikovná pora´dte si...

seba
26. črc 2010

No nic,omlouvám se za chyby-píšu po tmě,spí tu Sarka.Přeju dobrou noc
jak to vlastně zvládáte bez plín?

elidule
autor
26. črc 2010

Sebi, já jsem viděla přímo v Natuře nebo takhle nkěde v tý zdravý výživě a čajích přímo pytlíčky pro děti na spaní buď jako čaje nebo pod polsštářek, tam by ti rovnou řekli asi

jakoubka
26. črc 2010

@seba -naKubíka působí na spaní,dětský meduňkový sirup 😉

seba
26. črc 2010

Jakoubka-to asi maj v lékárně,koli to stojí?hned zítra se poptám-už zase řval,jak kdyby ho někdo týral,stačí promluvit nebo obrátit a spí-jenže to dělá každých dvacet minut 😠

seba
26. črc 2010

Lidu s čajíkem máme problém-nechce ho-spíš ś´távičky anebo čistou vodu

jakoubka
26. črc 2010

@seba -nějak to nejde dát :(
je to :www.topvet.cz 😉
klikni na dětské sirupy

seba
26. črc 2010

Tak už zase,křičí,podám ňuňu-obrátím ho a je klid 😠
mamina před chvílí volala,že ujec-soused od nás-jezdí se svojí manželkou a s našima na dovču asi dvacet let-chytil candáta přes sedm a půl kila! 😖 Dělají mi to naschvál,já rybu můžu-a hafo 😝

seba
26. črc 2010

Jakoubka-díky-hned zítra to zkusím koupit a kdyžtak objednám!!
já jdu se Sárinkou 13. k léčiteli-před tím jí hodně pomohl s tou váhou-tak kdyžtak vezmu Sebulku taky-on má děti zadara a opravdu ví 😉 byla jsem v sedmém týdnu,když mi řekl,a´t s holkou nepočítám,že budu mít kluka a domů půjdu v prosici 😉

jakoubka
26. črc 2010

@seba -jak pomohl z váhou?
Já jsem na nervy z Kubu ,je jak z Dachau 😒

seba
26. črc 2010

Jakoubka-už jsem to tu psala-Sárika měla ve třech letech 9,90.Byla hrozná-za celý den jsem do ní dostala třeba jen pribiňák...pak jsem jí krmila ve vaně,protože si hrála a nevnímala,že jí dávám do pusy jídlo.Mohla bych na tohle téma asi napsat knížku-kolikrát jsem až brečela ☹ já navařila a ona nechtěla.pak třeba jedla a zas byla marod a kilo dolů 😠
Tak jí dal nějaký vitamínky,neměla žádný cukry a omezily jsme mlíčný výrobky,jen na noc měla sunar-do čtyř let 😉 a začala přibírat.
jdeme tam v srpnu,tak ti kdyžtak písnu,co to bylo-zeptám se