Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
3. srp 2010

@seba kdyz ja mam jen domaci socialni... 😀 do spolecnosti teplaky nemam... 😅 ☹ 😀
jinak dobre ranko... 😵
u nas je pod mrakem, trocha chladneji a sem spokojena... malej v noci spadl z postele.. 🙂 tak si pobecel a sel spat... 🙂 a zase suchej... 🙂 chodi si uz sam v noci na nocnik se vycurat... 🙂 mam hroznou radost... 🙂

seba
3. srp 2010

Jani-to je bezva,že se Adík tak rychle naučil 😵 😵 😵 kéž by to tak šlo i u nás 😨
My se vrátili z nákupu,samo,že začlo lejt,ale je tam šílený dusno.Sárince jsem koupila roje spo´dárky s pejskem a dopisáky-taky s hafanem a stovečka fuč.Pak ještě potraviny a další stovka v pr-já si snad pořídím tiskárnu 😠

elidule
autor
3. srp 2010

to jo, ten je šikovnej a samostatnej 🙂

janulle22
3. srp 2010

@seba sebi to je raz dva s penezma... 😀 vcera jel ada na odrazecim kole a kdyz jsem videla jak kolikrat balancuje tak sem hned koupila i detske naplaste.. 😀

@elidule je sikulka moje milovana... 😵 prvne byl skoro kazdou noc durch(mam na to tabulku) a ted je celej tyden suchej a jeste si chodi sam, kdyz potrebuje... 😵
dneska jsem mu zapomnela nakreslit smajlika do tabulky...tak honem at nezapomenu... 😉

janulle22
3. srp 2010

@seba rychle to nebylo asi 3 tydny byl skoro durch kazdou noc... byli svetle chvilky, ale minimalne... az ted zacal...

seba
3. srp 2010

Jani i tak to je úspěch 😵
Tak jsem nakonec cuketu nastrouhala,přisypala tam bramborový prášek na knedle-tatík přivezl od někoho 10kg pytel zadara,přidala cibulu,salám a vejce a zapekla v trobě-dětem moc chutnalo 😉

elidule
autor
3. srp 2010

Sebi, to byla improvizace nebo jsi to už dělala někdy?

elidule
autor
3. srp 2010

vrhám se zase na žehlení - fuuuuj 😝

janulle22
3. srp 2010

@elidule eli ty jsi sikuklka 😵 ja ma opet lenoru...asi bych uz s tim mela nekam jit... 😅

seba
3. srp 2010

Lidu-improvizace,já tak často vařím 😀 většinou se to dá i jíst 😀 😀 😀
Vyžehlíno mám,ale čekají mě tu tatíkovi papíry-faktury atd. 😝

elidule
autor
3. srp 2010

hotovooo 🙂 je mi nějaký vedro ale 😝 a už budu taky se jen válet 🙂 dneska dopoledne jsem umejvala friťák - fujtajbl, opět si říkám, nenechám to tak zajít daleko, aby byl tak zasviněnej 😀 ale už vidím, jak příště budu zase nadávat 😀 mám pocit, že mám pořád mastný ruce 😅 (lepší jak indulona 😝 )
já musím mít přesnej postup na vaření, ode mě by to asi k jídlu nebylo - to taťulda improvizuje líp 😀
si pamatuju, to mi moc chutnalo vždycky - zbytky po knedlo zelo vepřo - nakrájeli jsme to na kousky všechno a smíchali do kastrůlku a ohřáli - to byla bašta 😅

janulle22
3. srp 2010

@elidule to ses tak zapoitla u teho zehleni?? 😀 me to ceka nejspis zitra... aby mel tata vubec v cem odjte do brna... 😀 deda jel s malym na prtky a neste nejsou doma a babca se tez nekam ztratila... 😀 sem tu sama samotinka...beee 😀

elidule
autor
3. srp 2010

no, já od toho odbíhala k Justýně, protože vyváděla dlouho v postýlce a nechtělo se jí nějak spát a vůbec - nemůže se žehlit nějakým systémem, kterej by nebyl založenej na horký žehličce? 😀 i když to bych pak možná nadávala, že je mi u toho zase zima 😀
kam že to Jani, děda s malým jel? na prtky? 😀 co to je?

janulle22
3. srp 2010

@elidule snaz špendlíky?
ale nebyli tak jeli k tete na bytovky a ted dojeli.. jsem uz volala kde sou a tel meli oba doma... oni je maj jen na okrasu,,, 😀

elidule
autor
3. srp 2010

jen špendlík v šitíčku 😀

janulle22
3. srp 2010

@janulle22 oprava znas 😀

janulle22
3. srp 2010

aha to je jak trešně akorád je to žlutý

elidule
autor
3. srp 2010

ahaa - to jsem ještě ani nejedla určitě 😕
naši mají na zahradě jenom třešeň a z tý jsem si nezobla už několik let, protože jsou v třešních červi 😝

janulle22
3. srp 2010

@elidule letos sme je meli taky... sem mela tak 3 tresne... 😠 jinak mame ringle, svetsky, merunky, tresne...ale letos je z toho uplny prs... 😖

seba
4. srp 2010

Ahojky,musím se pochlubit,dneska jedno vzbuzení na flašu a jinak až v šest ráno 😵 😵 😵 takže zatím budem v meduňce pokračovat.
Jani já třešně letos neměla žádný 😒

elidule
autor
4. srp 2010

nazdárek 🙂
Sebi, takže je meduňka zázrak 🙂 já se snažila Jusťu převědčit, že nechci v půl šestý vstávat, ale nějak to nepochopila 😀

janulle22
4. srp 2010

bre ranecko devcata...
sebi to je fajn, ze to pomohlo... 😉 treba mu to uz zustane... 😉
eli asisi to spatne vysvetlovala... 😀

seba
4. srp 2010

Eli-taky to neumím vysvětlit,mně by stačilo třeba do půl osmý 😉

janulle22
4. srp 2010

to my vetsinou spime do 8-9 nekdy se stane ze spi jen do pul 8 ale i tak je to v pohode... 😵

seba
4. srp 2010

Jé-tak to závidím-no za pár let se třeba vyspím.
Jdu vytřít a kapku poklidit venkovní chodbu-je tam bordel jak někde na skládce 😠 a toho písku 😝

janulle22
4. srp 2010

kuratko hotove, jsem si myslela, ze to bude des bes, ale vypada to hezky... 😉 malej jel s babcou pro slipky tak snd uz dojedou... dam hranolky do trouby a luxusni obed... 😵 vecer je ve vedlejsi vsi letni kino- zeny v pokuseni tak asi vyrazime... 😉

jakoubka
4. srp 2010

Ahoj holky,

Sebi-takže meduňka pomáhá ? 😉

Dítě mě zkouší,pořád ,že ho bolí bříško nad šuldou,tak jsme letěly k Dr ,vzala moč,dvakrát se dávala na rozbor a má ji uplně v pořádku 😵
A ted řekne občas ,že ho bolí ,ale směje se a ,když mu to pofoukám,tak ho to záhadně přejde 😕

janulle22
4. srp 2010

@jakoubka hihi to je teda komediant.... 😀 😀 taky musi malymu porad foukat na bebinka a davat pusinku... a ldyz ho bolel sulinek tak mi rikal at ho pohladim a dam mu tam pusinku... 😅 😀 😀

elidule
autor
4. srp 2010

no Jani, a už to má dobrý? mažete? nebo už nemusíte?

jsme přišly z venku a jsem splavená nějak 😝 a odpoledne musím zase, blbec jsem nic nekoupila k večeři a improvizovat neumím 😖 😀

janulle22
4. srp 2010

@elidule co mas v lednici ti poradim neco... 😉 no uz nemazem a je to v pohode... 😉 ale jako pusinku jsem mu tam faaakt nedala... 😀 pohladila to jo, ale pusu sem si dala na ruku a prilepila mu ju na suldika... 😀