Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

jiitkka
7. srp 2010

@elidule - ahoj 😉 jo jo,přesně tak..někdy ani nedorazí... někdy ani ne na 24hodin... No alspoň že tu mám tři kocoury a králíčka, že si mám s kým pokecat,když je mi smutno 😉
Jinak se zeptám, tohle je mé první mimi, tak nemám zkušenosti. Od včerejšího večera, mě tak divně bolí v podbříšku,takový tlak cítím, je to normální??Díky!! .......všechno mě děsí,ikdyž myslím pozitivně...

leontynka15
7. srp 2010

@elidule taky mám ty seriály ráda,hlavně nemusím tý vraždící.
K té práci se dostal náhodou ,on je totiž astmatik a musel okamžitě změnit ovzduší jinak by se tady udusil a zrovna našel inzerát s touto nabýdkou tak se přihlásil a vyšlo mu to.Tady v Česku taky dělal na vrtných věžich tak to pro něj nebyla novinka a bavilo ho to,mají tam 12hodin práce a 12hodin volno,ale pracují v poušti tak jsou jen tam i v době volna to využívají ke spaní,dělají celý týden bez volných sobot a nedělí a potom ten měsíc co jsou doma mají zaplacený.Tak snad jsem ti to aspon trochu vysvětlila,oběd už se peče tak trocha poklidím a hotovo.

Ahoj Jitko muj muž taky vidí dítě jen z dálky,ale co naděláme.

janulle22
7. srp 2010

@jiitkka ja bych rekla ze jsou to tlaky jak se ti zvetsuje deloha a svaly se napinaji...taky jsem to mela... 😉 ale jestli chces mit klid tak zavolej k dr a nebo si tam zajdi... 🙂

jiitkka
7. srp 2010

@janulle22 - Děkuju! Já jdu v pondělí na prohlídku,tak snadto bude ok. Zezačátku jsem měla děsné křeče, tak jsem dostala magnesium a utorgestan (na udržení plodu), za 14dnů na to jsem trochu krvácela tak zase dvě balení Utrogestanu, takže mě docela všechno děsí-křeče,tlaky... No až uvidím zase srdíčko mimíska v pondělí, hned mi bude lépe 🙂

janulle22
7. srp 2010

@jiitkka pokud jdes v pondeli tak se zeptej, ale urco to je tohle, to na zacatku byva... 😉 hlavne at jste v poradku, kdyz zacatek byl narocny

jiitkka
7. srp 2010

@janulle22 - díky!! 😉 No kamarádka trpěla na křeče celých 9měsíců a má krásnou holčičku, tak to mě trošku uklidňuje.. Ale říkám si,že ještě pár dní a mimi v bříšku budou už 3měsíce,tak už to snad bude lepší 🙂

elidule
autor
7. srp 2010

@jiitkka týýjo tři kočičáci 🙂 jak se snášej s králíkem? a ty ještě pracuješ? já ti vůbec neporadím, já neměla vůbec žádný tlaky, závratě, divný chutě, prostě nic, co by souviselo se začátkem těhu 😅 já jsem si těhotenství začala pořádně vlastně uvědomovat snad až v tý druhý půlce a pak až jsem skončila v práci, to jsem seděla doma a víc jsem o tom všem přemýšlela, ale jak říká Janča, pro klid duše si zavolej mudře třeba 🙂

@leontynka15 to musí bejt stejně slušnej záhul a ještě v tom vedru v poušti 😒

jakoubka
7. srp 2010

@jiitkka -já to měla taky 😉 Je to rozhtahování dělohy 😉
Ale taky jsem se těšila vždy k dr,ať vím ,že je vše v pořádku 😉
My prvorodičky jsme ze všeho hned vyvalené 🙂 😉

leontynka15
7. srp 2010

@elidule to víš že je to záhul ,včera nám volal tak tam mají 62st, já bych asi zdechla.

janulle22
7. srp 2010

@leontynka15 ty jo to bych se vyvratila teda... 😅

elidule
autor
7. srp 2010

@leontynka15 fuuuj, takovej hic 😝 já pádám ve 30 stupních 😀

jiitkka
7. srp 2010

@elidule No jo, tři kočíčáci, máme tu to takovou malou zoo 😀 . Já jsem milovnice zvířat. Králíka a jednoho kocourka jsem dostala od mamči a zbylé dva kočíky jsem našla, takže se modlím,abych někde už kocourka nenašla. To by mě ten můj chlapák asi už zabil 😀 Králíček je přes den na volno,má svůj kobereček malej,kde běhá. Ten nejmladší kocour se s ním kámoší, tamty dva se ho bojej, poserové 😀 Jinak já jsem 4 měsíce než jsem otěhotněla skončila v práci-šéf zrušil obchod, jsem na ÚP a mám jen brigádu u hodně podivných lidí v dětském obchůdku. Jsem tam jen když potřebují...teď jsem byla jen pondělí+úterý. Štve mě to kvůli penězům,které nejsou .. ale na druhou stranu jsem ráda, v těch vedrech jsem pořád zvarcela, spala jsem i 5hodin přes den... Teď už je to lepší, už jsem 6dní nezvracela a v Čt jsem poprvé dostala chuť na něco dobrého 😵
@jakoubka - přesně tak, při každém píchnutí se děsím,co to zas je... trpím i na výtoky a vždy se děsím,abych tam zas neměla krev ☹ Ale jinak myslím pozitivně, že všechny testy budou v pořádku a narodí se nám zdravé miminko 😉
Taky u Vás tak leje?? To je děs. Jsem ráda,že se ochladilo, je mi hnedka lépe ale pršet by nemuselo.

elidule
autor
7. srp 2010

@jiitkka to jsi taková Kubišková 😀 my měli jednoho kocoura, ale jak jsme šli do bytu, tak jsme ho dali k našim do baráku se zahradou, v bytě si nemohl zvyknout chudák a jak mi počůral ponožky (to byl puch 😝 😀 ), tak šel
a dávaj ti to dopředu třeba aspoň pár dní vědět, že máš přijít do práce? kvůli organizaci času a tak nebo ti zavolají a zítra přijď!?nevolnosti nezávidím, mě se naštěstí vyhnuly
tady to vypadá na potopu světa 🙄

elidule
autor
7. srp 2010

teda Kubišová!

denisa31
7. srp 2010

ahoj holky,
tak především vítám nově příchozí, čau holky🙂
já tenhle týden vůbec nestíhám, malá měla začátkem týdne horečky po tom očkovámí a pak jsem objevila další zub! Ale už paráda 😉
Koukám, že Radu se ještě neukázala, mě napadlo jestli jim nevypadl net, jinak by napsala 😝
@jiitkka jo mě taky doktor řekl, že je to roztahování dělohy, ale cítila jsem to až kolem 20 tt. No jinak teď se určitě doma nudíš, to je jasný, švagrová byla doma celých 9 měs a taky jí to pěkně lezlo na palici, teda vlasně leze, rodí za týden 😀 😀 ale počkej v zimě, jak budeš ráda, že do tý práce nemusíš, já se pak v lednu bála každýho kroku na náledí a i k doktoru do vedlejší ulice jsem jezdila autem, protože silnice byly na rozdíl od chodníků posolený 😝 prašule jsou potřeba, ale ještě se naděláme dost 😒
@leontynka15 tvuj manžel má teda zajímavý zaměstnání!!! ale tři měsíce pryč s dvouma dětma co budete mít za chvíli doma to bude náročný, ale asi už jsi zvyklá, kolik bude holčičce?

elidule
autor
7. srp 2010

čau Deni, my jsme byly v pátek na žloutence a naštěstí žádná reakce 🙂
kolikátej zub máte?

elidule
autor
7. srp 2010

už aby nám vyměnili okna, v kuchyni zatejká 😠

denisa31
7. srp 2010

@elidule sedmej zub, takže třetí dole, to bude vypadat.... 😀 😀 😀 ale čtvrtej bude asi za chvíli
doktorka ti doporučila zloutenku? já dávala synflorix a neštovice a přišlo mi, že už to ho do ní cpu i tak dost 😝

leontynka15
7. srp 2010

@denisa31 Ahoj na holčičku máme požadavek do tří let tak uvidíme.
Náš táta už tam pracuje desátý rok a chtěl by si najíd práci tady ,ale zatím se nic nerýsuje tak uvidíme.
Já jsem doma do práce nechodím tak budu mít na děti celí den,tak snad to pujde,Dominik už je dost samostatný.
Lezou vám zubíčky to už bude lepší kousáníčko ne,jen ty teploty kdyby nezlobyli
Mi jsme všechna očkování a všechny zuby odhorečkovali.

jiitkka
7. srp 2010

@elidule - No právě že vždycky večer napíše "zítra přijdte" ... jejich jednání je hrozné,ale jsem zticha, pač jsem ráda i za těch pár korun... 😒 A to jsem jim ještě neřekla,že jsem těhotná. Ono bych ani nemusela, pač je to jen brigáda, ale oni mě chtějí na konci srpna zaměstnat, aby dostali dotaci od ÚP...tak to mají smůlu no. Ale na jednu stranu taky dobře, od takových lidí radši stranou. Co se týče koček - pokud nejsou vykastrované, tak opravdu smrdí když se vyčůrají mimo své wc... Já mám dva vykastrované a Mišelinka co jsem našla v prosinci ještě ne,protože je na to ještě malý, ale brzy ho to už čeká taky 🙂 Mám dva záchody pro ně a vybírám pravidelně, takže si nemohu stěžovat na smrad.
Zrovna za chvílu jdeme podepisovat smlouvu na 3kk - 1.9.se stěhujeme. Bydlíme v 1kk a do malé zoo přivést mimi nejde. tak jsem sehnala 3kk, je sice malinkatý ale jsou tam dva pokojíčky a v noci nechci, aby kočíci měli k mimi přístup. Budu spát a 100%ně bych je neuhlídala.
@denisa31 - no někdy ta nuda je opravdu děsná... a nad tou zimou už jsem taky přemýšlela, že se budu bát na náledí. Teďka se budeme stěhovat 3km za Jičín, takže budu chodit péšo všude. Auto nemám, má ho chlap v práci. Ale mě to neva, jen abych neupadla.

elidule
autor
7. srp 2010

@denisa31 no synflorix máme taky, ten nám dal doktor automaticky, že ho máme zadarmiko a užnemusím platit za prevenar 13, o kterým jsem uvažovala a o žloutence jsem začala sama a doktor mi to celkem schválil, on není zastáncem přílišnýho očkování, ale chápe to. Třeba já chci očkovat i proti klíšťatům a četla jsem, že už od roka se dá očkovat a on mi to vymluvil, že už takhle do malý pumpujeme vakcín až až, takže počkáme až na druhý rok 🙂 má pravdu, ani jsem si to neuvědomila. On je takovej nestrannej a vím, že když by mi doporučil nějaký očkování, nebylo by to z důvodů nějaký smlouvy s farmaceutickou firmou apodobně, ale protože by to sám považoval za dobrou věc 🙂
@jiitkka se jich brzo zbavíš 🙂 my jsme taky bydleli v 1+1, teda spíš to byla taková členitější garsonka 😀 a jsem ráda za větší byt a manža je šťastnej, že ho nenutím chodit kašlat a smrkat na chodbu 😀 😀 v Jičíně máme příbuzný, ale už jsme se neviděli milion let 😅

jinak Jusťa odpoledne bojkotovala spaní, tak začíná být pěkně nevrlá 🙄 a dělá kolem sebe hroznej binec 😅

elidule
autor
7. srp 2010

tady se už spí 🙂 doufám, že to Jusťulína pojala jako noční spaní a nevzbudí se za půl hodky čilá a plná elánu 😅
dělám si večeři - pizza z mrazáku to jistí 😀

seba
7. srp 2010

Ahojky,zdravím ze zatopených Slatiňan-my jsme naštěstí Ok!
Sebík už taky spinká a doufám,že bude až do rána a to nejmíň do devíti!

seba
7. srp 2010

Jinak jsme odpo zvládli velký nákup-pět táců v pr... 😠 😠 a to ještě razíme v pon s maminou na nákup do Pardubek

denisa31
7. srp 2010

ahoj, @elidule tak my jsme ještě ta vlna co to očkování musí všechno platit 😝 chci dát ještě určitě meningokoka a zbytek se uvidí, možná ty klíšťata, ale ta vakcína je prý pěkný sajrajt, tak nevim
@leontynka15 deset let to je teda mazec, no to už jsi fakt zvyklá. To je asi mužík opálenej co
😀 😀 😀 a bylas tam někdy za ním na dovče nebo tak?

@jiitkka já taky auto nemám, ale na těch pár dní mi ho tu tehdy nechával k dispozici

Dneska u nás byl brácha se švagrovou, za týden rodí a už se těší na mimčo, že už nebude doma sama, že jak je 9 měs doma, že se děsně nudí, no to se fakt nudit nebude a ty svý seriály bude muset asi chvilku oželet 😀 😀 😀 Akorát má teda gelovky jak střihorukej edvard, tak jsem na ní zvědavá 😲
@seba mě nějak uniklo, že jste na dovče, jste vyrazily na koníky.... 😀

denisa31
7. srp 2010

@seba a nebo tam přímo bydlíte já jsem nějak mimo 😒

elidule
autor
8. srp 2010

čus po ránu 🙂
já bych ta spala, jak dorazí taťulda, nalezu si do vany a pak se natáhnu - sice nebude nadšenej, ale má smůlu 🙂

seba
8. srp 2010

Ahojky,Deni-bydlíme přímo u koníků 😉 máme je kousek.
Noc byla fajn,malej spal a ani ho nebudilo houkání hasičů a polišů.Tatíka taky nic nebudilovyrazil v devět na dvě a přišel ve tři 😠 😠 😠

elidule
autor
8. srp 2010

Sebi, to ty dvě piva cucal hoooodně dlouho, co? 😀

leontynka15
8. srp 2010

Ahojte já jsem dnes taky nějak nevyspaná ,elidule taky bych sebou nejradši mrskla zpátky do postele ,ale musím vařit a nikdo mě nepříjde vysvobodit.
@denisa31 moc opálenej není oni nesmí chodit v krátkých věcech je to kvůli jejich náboženství a stejně to slunce je tak prudké že by se hned spálil.
Nebyla jsem tam nikdy nemůžu do takovích veder mám nemocné srdce a vysoký krevní tlak a to by mě asi zabylo.

Sebi náš malí má taky rád koníky a já se jich strašně bojím,jednou se jeden splašil a šel přímo na mě a od té doby mám s nich hrůzu.
Jdu dodělat ten oběd a odpoledne mi příjde kamoška tak musím nabrat síli.