Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

axi81
12. kvě 2010

Ústí opravdu žádný zázrak... 😒

lamarika
12. kvě 2010

axi měla bys myslet víc na sebe. Myslím, že už jsi se pro rodinu obětovala ažaža a teď už je řada taky na tobě aby sis začala užívat a né jenom myslet na to co se zas může stát

axi81
12. kvě 2010

Lami, já vím...vím, že máš pravdu...naštěstí mám za sebou silného chlapa, o kterého se můžu opřít. Sice problémy s ním rozebírat nemůžu-není mu to příjemné vidět mě se trápit a vlastně ani neví, čím pomoct, ale věřím, že je mou oporou. Musím si to v hlavě jen uspořádat...a třeba to nakonec nebude tak hrozné, jak si představuju...já si maluju vždy ty nejhorší scénáře... 😅

elidule
autor
12. kvě 2010

to je fakt,přece nebudeš žít pořád takhle? a navíc,i když se snažíš být sebevíc obětavá a pro všechny se roztrhneš,tak stejně se najde někdo,kdo si na tobě něco najde a stejně ti něco vyčte - vidím to u naší mamky 😒

janulle22
12. kvě 2010

jee axi ahooooj... kde tam bydlite?manza tam ma byt nebo neco?to je dobre ze mamce to povolili a ze ti slibila, ze nechce aby jsi mela ostudu.... 😵 mas krasne starosti s tou svatbou... 😉
tak sme s tatou v posteli kazdej svuj notas a kulisa je dva a pul chlapa... pak bude haus a ja vytuhnu... 😀

elidule
autor
12. kvě 2010

Jani - to je manželská erotika 😀 😀 😉

janulle22
12. kvě 2010

eli no primo nebeska... 😀 😀 😀

lamarika
12. kvě 2010

Přesně tak axi, však ono to může být všechno ještě úplně jinak než jak si teď myslíš 😉 To je fajn, že máš v chlapovi oporu a můžeš se o něj opřít 😉

elidule
autor
12. kvě 2010

Alex - co zasedací pořádek? nebyly problémy? švagrová co si pamatuju,měla dilema,jedna teta nemluví s druhou,tak jí musí posait jinam,ale toho souseda u stolu nezná,nebudou si povídat a tak různě 😀

lamarika
12. kvě 2010

my se na zasedací pořádek vykašlali, každej si sedl kam chtěl. Ono se to stejně potom rozkupinkovalo

axi81
12. kvě 2010

Zasedací pořádek asi budu dělat, nechci, aby se to rozdělilo na "naši" a "vaši". Když se to někomu nebude líbit, ať si pak sedne jinam. Ale budu to řešit až na místě den předem. Zatím dávám dohromady počty lidí. Nemám potvrzených asi 5 rodin, a zatím to dělá 60 dospělých a 18 dětí. Takže počítám, že na 90 se dostaneme... 😝

lamarika
12. kvě 2010

to je ale úplně naprd, když ještě nemáš všechny potvrzený. Taky jsme neměli do poslední chvíle někoho potvrzenýho. Naštěstí ale šlo jen o tři lidi, tak to se vždycky dá nějak udělat

lamarika
12. kvě 2010

no nic holky, dneska končím. Jdem s manžou do sprchy. Dobrou noc 😉

seba
13. kvě 2010

Dobré ráno 😉
Včera ještě přišla kámoška na drby,tak už jsem pak pc nezapínala.

janulle22
13. kvě 2010

dobre ranko
ja vytuhla hrozne brzy...a byla sem v pul 6 vzhuru.... ale jeste jsem to zapichla a v 7 volali z PPl ze mi vezou dva baliky... 😵 posteeeeeeeel.... 😎 tak uz se tesim...

elidule
autor
13. kvě 2010

čus holky 🙂
Jani,toje fofr,co?

elidule
autor
13. kvě 2010

čus holky 🙂
Jani,toje fofr,co?

janulle22
13. kvě 2010

no ja s tim tak nejak pocitala v nedeli jsme poaslali penize v pondeli je tam mela tak to jela koupit a poslala to vcera... 😉 tak jsem nadsena... 😵 se tesim jak mala

lamarika
13. kvě 2010

Dobre ránko holky 🙂

Jani, tak to je paráda. Když se daří, tak se daří 😉 Prvně ta školka a hned na to postel 😎

Malej mi od rána vyvádí, mám podezření, že mu na jedný straně klíčí stolička, protože je už několikátej den protivnej, pořád tam rve prst, má rýmu a nechce mi furt jíst

seba
13. kvě 2010

já chci taky něco nového....
Zítra jedu se Sárou na alergologii-v noci se dusí,tak se pak stavíme na nákupy-v Chrudimi otvírají dnes nákupní centrum,tak utrhnu něco z mateřský 😀 😀 To bude mít tatínek radost ☹
Tady prší a prší,jdu si dát kafčo a musím vysát-nesnáším 😖 😖

lamarika
13. kvě 2010

seba já jsem se takhle dusila ve starým bytě, protože tam byla děsně malá vlhkost. Tady už máme velkou a je to v pododě. Tak snad to bude mít dobrý ty vysledky z alergologie a bude to třeba jenom tím.

seba
13. kvě 2010

Já doufám,že má jen pylovku 😒 No uvidíme zítra,musím jet i s prckem-hlídání není,tak snad tam nezboří ordinaci.

elidule
autor
13. kvě 2010

my jsme koupili zvlhčovač a dobrý,taky tu máme strašně suchej vzduch,malá kolikrát tak sípala,ale dobrý už 🙂

janulle22
13. kvě 2010

tak nam vypli vodu-kokoti!!!!!!!!! takze jsem kyble umyvala studnicni vodou.... 😠 ma omrzly pazoury...jeste jsme ani nezacali... nez se povisavalo a nachystalo je 10 ted jdem teprv snidat a pak hend na to nebhnem...ze oni ty kyble neumijou po sobe umyt... zaschla barva...hnus...
postel je doma, zetra prijede koberec a jeste musime prestehovat loznicu aby se sem vlezla ta postel... zatim ju bude mit u nas, ale uz ne jak postylku u moji postele ale samostatne at di zvyka sam...i kdyz jako s nama....

seba
13. kvě 2010

Jani-to je v pr..
Seba spal tři hodiny-no samo,že já si lehnout nešla...
Razím vyzvednout Sáru,dovedu ji do lidovky-doufám,že nezmoknem.
Zvlhčovač-nevím,má v pokojíku akvárko.Jen doufám,že jí nezjistí alergii na kocoura 😒

janulle22
13. kvě 2010

uz voda tece mame vymalovanej strop a jednu zed pac byla oranzova taka yb to neudelalo nejakou hnus barvu tak cekame az to zaschne...a jdem malovat uz zlutzou a pak snai tou zelenou esi to zaschne...
ja bych taky spinkala... ale nemuzu...jeste pak sibovat s tou loznicou a slozit postel malymu... no amme co delat... 😀

lamarika
13. kvě 2010

jééé sebu teď jsem si ještě vzpomněla, že můj synovec taky takhle sýpal a sem tam se osypal. poslali ho na alergologii s tím, že bude asi alergik na zvířata a nakonec mu jenom zjistili nedostatek železa. . .

denisa31
13. kvě 2010

ahoj,
jani, ale to je krásná práce a výsledek bude určitě stát za to

elidule
autor
13. kvě 2010

sebo tři hodky,jo? to je spáč 🙂 mě dopoledne spí max. dvě hodinky,za chvíli zalehne
jsem byla venku, projít se,nakoupit a zaplatit ty hnusný růžový složenky 😝
Jani,to budete mít krásný 🙂 já už chci takýýýý 😀 příští týden se nám bude taŤka vracet každý den domů.,budou dělat blízko,tak paráda 🙂

lamarika
13. kvě 2010

tak ten náš taťka se hned po o sbalil a jel ke tchánovcům stěhovat. jsem zvědavá kdy se dostane domů. Já jsem si užila fajn dopoledne. Uložila jsem malýho do postýlky a běžela jsem na kosmetiku (hlídal manža). Jsem si pěkně odpočla a jsem určo krásnější a minimálně o dva roky mladší 😀 Na oběd jsem dovezla pizzu, takže jsem se i zbavila dnešního vaření 🙂
My budem dělat ten pojoj snad zítra, tak držte pěsti ať do toho zase něco nevleze (jako třeba, že by chtěli tchánovci stěhovat kuchyň nebo třeba malovat)

lamarika
13. kvě 2010

Liduš to je fajn, že ti bude jezdit domů, se uvidíte alespoň večer 😉