Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
14. kvě 2010

aha ja myslela, ze jako jdete uplne poprve... tak snad ji ty nove pomouhou... a co ji teda je? zjistili to?

elidule
autor
14. kvě 2010

snad to zabere a nemusíte aspoň vystěhovávat kočičáka 🙂

janulle22
14. kvě 2010

tak jsem psala na lidl na praci... tak uvidime... treba se i ozvou... 😀

elidule
autor
14. kvě 2010

já zkusím alberta 😀

seba
14. kvě 2010

Tam jsme byli poprvý 😉 může to být náběh na astma,ale to se pozná podle toho jak ji zaberou tyhle prášky

seba
14. kvě 2010

já zkusím tu knihovnu-příště se zeptám co a jak,jedna z nich je tak dva roky před důchodem-že by mi držela židli 😀 😀

elidule
autor
14. kvě 2010

ať vám to vyjde,holky 🙂

janulle22
14. kvě 2010

eli 😀 😀
no snad jo no...

elidule
autor
14. kvě 2010

to by bylo,aby se nějaká práce nenašla že jo?
taťka se nám vrací domů konečně,ale z Prahy než dojede,pátek odpoledne přes Prahu 😝

janulle22
14. kvě 2010

no eli to bude peknej hnus... 😒 to je na dlouho...hans jak jezdi z brna odpol tak jedem dom pres 2hodiny a jinak to ma za hodkur a par deobnejch...
no kamoska psala, ze berou v globuse v obchodnaku, ale tam je na prd spoj a navic delas kratkej a dlouhej tyden a od rana do vecera, coz se me moc nelibi... skrz adu, ze bych s nim moc nebyla ale co bych nadelala kdyby to byla jedina moznost prace... 😒

seba
14. kvě 2010

tak nám se vrátí taťka snad taky dneska,ale večer
řízky nebudou,udělala jsem hrachovou polívku a zapeču těstoviny 😉
Sárinka vytřela,já půjdu na ty koberce-blé mě se nechce ☹ no třeba ještě vymyslím,jak se z toho vyvlíknout

janulle22
14. kvě 2010

tak me tatka dneska odjizdi...a prijede az v patek... 😒
tak si uzijte tatinky... 😵

elidule
autor
14. kvě 2010

tak taťka dorazil,osprchoval se a jel po bazarech nabídnout tu naši sedajdu,dostal pár tipů,tak jsem zvědavá,s jakou se vrátí 🙂
a furt leje,pojedem aspoň nakoupit,abysme se provětrali trošku 😅

janulle22
14. kvě 2010

tak koberec je doma, tak ho polozime a nastehujem skrine... uz aby byli novy... 🙂
eli tak to dojel brzy tak to je fajn... 😉 tak hodne uspechu se sedackou... 😉

elidule
autor
14. kvě 2010

všechno bude Jani 🙂 ............. ale já bych nejradši všechno hned 😝 😀
díky,snad ji udáme

denisa31
14. kvě 2010

ahoj holky,
tak my máme manžela taky v tahu, jezdí každý volno makat k tátovi, je starej, takže mu musí každých 14 dní naštípat dříví, protože prý nemá prachy na uhlí, to je děs....všechno rozfofruje se svou přítelkyní
Jsme byli zase dneska na rehabce, ale už z toho mam lepší pocit než minule, akorát malá u toho děsně řve.
eli, já když se k něčemu rozhodnu, tak to musí být taky nejlíp hned. no maximálně ještě zlevníte, co se dá dělat, a kolik za ní chcete?
tady taky leje, ale holky...tady v nemocnici točí boží zmrzku, točenou a velkou jak v Itálii, takže jsem neodolala, sice hubu zmrzlou... 😉

janulle22
14. kvě 2010

ja taky musim mit vse hned tak sem rada, ze sem ukecala tatu aspon na ten koberec... 😉 tam byl jen jekor a vypadalo to jako u blekosu... 😝 tak ted uz jen regal a komodu svetlo... snad to zvladnem... 😅

janulle22
14. kvě 2010

tak ada usl dole u tchyne... 😒 to zas vecer nebude chtet spat a to sem si rikala, ze zvladnu neco podela... je tu strasnej bordel, vystehovane veci a tak...des...tak zitra se nezastac´vim... 😀

elidule
autor
14. kvě 2010

tak jsme zpět z města a už i vykoupaný,malá má rudý očka,odpoledne moc nespala,tak zase bude protivka
v těch bazarech manžovi svorně řekli,že je pěkná,ale za 8000 jí neprodaj ani náhodou,že lidi kupujou strašně levně a tohle je pro lidi,co navštěvujou bazary nadstandard 😒 takže zítra jí odvezeme do jednoho,kde nám nabídli 6000 - tak aspoň něco ☹
jinak jsme byli v kobercích a mají krásný a strašně moooc,ale určitě si vybereme jak koberce,tak lina,protože na plovoučku prdíme nakonec 🙂
ještě jsem něco chtěla,ale zapomněla jsem 😝 😅

elidule
autor
14. kvě 2010

jo tohle: koukali jsme na samostatný plynový sporáky a digestoře a padala jsem v tom elektru do mdlob 😀 taková drahotaaa!!!!!!!!!!!!!!!! no ale pořídit musíme
jinak tenhle víkend se dovymaluje (Venda benda už tam fachčí 🙂 ) a umyju okna,příští týden v týdnu,podle toho,jak se bude taťka vracet domů z práce,se položí ty koberce a lina,pověsím ty záclony a příští víkend je akce "kulovej blesk" 😀 😀 😀

elidule
autor
14. kvě 2010

a to jsem neplánovala já,páč já už si raději nic nemaluju 🙂 , ale manža mi to takhle hezky vybarvil,tak jsem na to zvědavá

elidule
autor
14. kvě 2010

a tohle je první pátek snad,kdy jsme nenakupovali jídlo,protože jsme zjistili,že všechno MÁME 😀 jak říkám,to je premiéra 😀

janulle22
14. kvě 2010

a co jste teda nakupovali...?
no je fakt ze kazdej chce ted levne nakoupit, ale lepsi jak nic ne? tak aspon trochu vam to pomuze... 😉

elidule
autor
14. kvě 2010

nic Jani 😀 ........... jeli jsme na čumendu,utrácení začne zítra v obi - prkýnko, dřez a deska na linku
no,aspoň nějaká kačka

elidule
autor
14. kvě 2010

a určitě to u vás nevypadá jak u kikánů 😀

janulle22
14. kvě 2010

kikani?to je nejaka nova rasa? 😀

elidule
autor
14. kvě 2010

nebo taky cikorky 😀 taky jedna z odrůd 😀

janulle22
14. kvě 2010

😀 😀

elidule
autor
14. kvě 2010

Deni a co tam sní dělají s chudinkou? nebolí jí to? 😕 nebo jí jeno vadí,že je spacifikovaná 🙂

elidule
autor
14. kvě 2010

tady se už spí,ale budí se kašlem
kouknu do programu,co nám dneska nabízí telka - to bude zase vzrušující program 😀 😝