Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

seba
17. kvě 2010

Na malýho jsem měla kočár po Sárině a pak jsme koupili spor´ták Chicco S3 a jsem s ním moc spokojená.
Lamarika-docela bych váhala,že malý nebude chtít jezdit,Sára šla ve dvou a půl z golfáčů a moc jí to chybělo,dokonce ještě ve čtyřech vlezla kámošce do kočáru a nechala se povozit.I když vyjímky jsou...

seba
17. kvě 2010

Teď chci koupit malýmu to kolo odrážedlo,tak brouzdám kde ho seženu nejlevnějc-mám na to dost času-chci mu to dát k narozkám. 😀
Sára dostane mobil-jó doba pokročila,už je skoro jediná,která ho nemá ☹

janulle22
17. kvě 2010

jaky kolo sebi?
lami taky by jsem rekla, ze bude chtet bytv kocarku... nebo aspon poris ten skejt ke kocarku... 😉 ada ma 3 a moc teda neujde

lamarika
17. kvě 2010

no jo, ale mně tam malej dělá psí kusy v tom kočáru. Už jako mimi nesnášel kočár. Jenom si v něm schrupl a jak se vzbudil, tak začal šíleně vřískat a rychle ven. Teď taky dopo v něm chrní, ale jak se vzbudí, tak se tam začne vztekat, stoupat si a všechno možný. . .

lamarika
17. kvě 2010

Tak a už jsem se dneska naštvala. Naproti v baráku mi pořád nějakej smrad svítí do oken laserem. Se asi sbalím a pujdu si cinknout na jeho rodiče. Už jsem si napočítela kolikátý je to patro a byt

elidule
autor
17. kvě 2010

teda ta má ale věcí 😅 ale je to všechno krásný,ale nevím,kde bysme na to všechno vzali
Radu,zazvoň na něj a jak vyleze,tak mu jednu flákni 😀

lamarika
17. kvě 2010

hnedka zleva a zprava 😠 Tohle není poprvý, dělá nám to pravidelně. A nebo třeba když jdu večer se psem, tak mi svítí na zadek 😠

janulle22
17. kvě 2010

lami mu jednu svihni a je to... 😀

janulle22
17. kvě 2010

co kdyz je to tatinek a ne nejakej vsivak... 😀

lamarika
17. kvě 2010

tak svihnu tatínkovi 😎

janulle22
17. kvě 2010

hihi lami ty ses odvazna... 😀

lamarika
17. kvě 2010

Kdybych byla odvážná, tak bych tam už byla zvonit před 20 minutama a neseděla pořád tady. . .

elidule
autor
17. kvě 2010

nějakej šmírák 😝 😀 si na něj taky posviť 😀

seba
17. kvě 2010

Ale opatrně,ať nejsi ve zprávách 😀

seba
17. kvě 2010

Přeju dobrou,už tu klimbám u tv,Sára se mi nastěhovala do postele,tak jdu za nima 😉

janulle22
17. kvě 2010

dobrou sebi... 😉

elidule
autor
17. kvě 2010

dobrou dobrou

elidule
autor
17. kvě 2010

už jsem Ráďo viděla tu reklamu na Mrože - ta je pěkná 😀
a hnedka za ní dávali reklamu na granko a hlavní role chlap 😕 - nevím,vyveďte mě z omylu,třeba je to normální,pochutnávají si vaši chlapi na kakau 😅 😀 a ještě s takovým požitkem?

lamarika
17. kvě 2010

nééééééé, ale já neviděla na to granko asi

elidule
autor
17. kvě 2010

tváří se u toho buclatýho puntíkatýho hrnku,jako by tohle jediný mu v životě dělalo radost

elidule
autor
17. kvě 2010

pouštím mužíka k pc,tak čuuuus

denisa31
17. kvě 2010

hezký večer🙂
lami, sebo, krásný fotky. Ty dortíky, mňam 🙂
Já měla teda proti vám asi úplný piďi bříško, fakt mini.

lamarika
17. kvě 2010

já jsem furt říkala, že vypadám jak velryba 😀 😀

denisa31
17. kvě 2010

no nic, já se zase loučim, jsem jen mrkla na mail a už jsem nějaká utahaná, malá zase jančila od 5,30 😝

seba
18. kvě 2010

Dobré ráno,tak u nás opět pátá to jistila,teď si tady zpívá a já už jsem zralá na Bohnice 😉
Jdu vzbudit Sarach a čeká nás raní procházka směr škola,venku už neprší,vítr je stále.

elidule
autor
18. kvě 2010

nazdárek po ránu 🙂
nám se to spaní docela začíná vylepšovat,do jedenáctý večer se vzbudí na mlíčko ještě,ale pak spí až do rána do sedmi 🙂 tak by to mohlo vydržet
tady furt fičí,ale odpo jdu do lékárny,koupím si strepsils,ty jsou na krk prej dobrý

seba
18. kvě 2010

já miluju strepsyls med a citrón
u nás někdy spí celou noc,nebo se jenom jednou vzbudí na flašku,ale poslední dny je snad dvacetkrát vzhůru a vstává kolem pátý,dnes o půl-nejdýl vydrží do šesti 😠
jinak mě vytočila Sára nejenže si nevzala připravený tepláky na tělák,ale ani neudělala matiku,co měla dělat za pátek-takže jdu pro ní po obědě a bude mít veselé odpoledne-úklid pokojíčku,příprava do školy,čtení malému atd. 😉

elidule
autor
18. kvě 2010

tak já ho taky zkusím
a to se budí,že chce jen pomazlit?
dcerku čeká perný odpoledne teda 😀

lamarika
18. kvě 2010

Ahoj holky, tak u nás noc nic moc. Malej se celou noc dávil kašlem a pořád cestoval v postýlce, takže jsme se nevyspali dobře ani jeden. V šest už na mě koukal, oči jak baterky a chtěl vztávat. U nás zatím neprší, ale dost tam fučí, takže šála to zase jistí 😉
Sebi, tak to bude mít hotový galeje 😀 😀 😀
Liduš s tím spaním to už bude jenom lepší a lepší. Akorát jak se ti přestane budit, tak ti možná bude o trošku dřív vztávat. Tak to alespoň bylo u nás. Když se v noci budil, tak vztával v sedm-v půl osmý. Teď tak v půl sedmý

lamarika
18. kvě 2010

Jinak Liduš jak ti je a jak Justě?