Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
27. kvě 2010

😀 😀
tak ja neco zkusim koupit... treba se to u nas uchyti... nebo spise u me... a ten olejicek se pouziva jak...?
proc vsude serou solamyl, worcwstr, soju to ja vubec doma neveduuuuuuuuu 😝 😀

elidule
autor
27. kvě 2010

tak Jani,jdu zalehnout, na dnešek v noci se Justí v půl třetí probudila a měla vyspáno,tak jsem čuměla jak vejr pak do čtyř,než zase usnula,tak kdyby se to mělo opakovat,tak ať neusínám v křesle 🙂
dobrou klidnou 🙂

elidule
autor
27. kvě 2010

my to máme doma,já to nepoužívám,mužík to sere do všeho 😝 😀

elidule
autor
27. kvě 2010

ty olejíčky by se neměly používat moc často ani ty sole,ale já to tam vždycky nasypala a bylo 😀 tam je napsáno ředění,dobrý jsou třeba relaxační,potom se chce krásně spinkat 🙂 nebo takový,co ti pročistěj nos a dutiny vůbec

janulle22
27. kvě 2010

hihi tak jo ja taky za chvilku jdu do hajan... tak dobrou noc... no u nas je klidna dycky 😉

elidule
autor
27. kvě 2010

tak bez nějakýho hromobití teda 🙂

janulle22
27. kvě 2010

ja se koupu jednou tydne... 😉
teda jako ze si napustim vanu... 😀 jinak sprcha kazdy den... 😀

janulle22
27. kvě 2010

no to nevim mozna se tu neco objevi, ale jak mam stahle venkovni rolety neni skoro nic slyset... 😉 vcera sem na jednom okne nemela, proto me to vzbudilo..

janulle22
28. kvě 2010

Dobre ranko....
tak jsem vzhuru ada zase pokracuje... v noci se nasomroval ke me zas... 😀 to se mi ale nelibi...dneska je akce kulovy blesk(rychle pouklizet) 😀 a uvarit...no mam co delat... 🙂

elidule
autor
28. kvě 2010

ahojky 🙂
my vstávaly až před osmou skoro a to jsem už byla vzhůru a vyspaná - to je příjemný 😀
já musím ještě dovysklidit skříň a malý komodu a je to připraveno na zítra,ale dneska ještě manžu nějakým tím stěhováním zaměstnám
jinak internet v novým bude až od středy,takže dneska ještě můžu internetit 😀 a od zítra mám smůlu ☹

elidule
autor
28. kvě 2010

teda před sedmou 🙂

janulle22
28. kvě 2010

teda eli to bude na prd bez netu, ale zase toho udelas vic... 😉 ja jak nekafram na skypu, tak taky vic podelam... 🙂 uz varim obidek a malej kouka na krtka, tak jdi uklizet at mas vse co nejdriv hotovo a pak klidek... ja taky jdu uklizet... 😉

elidule
autor
28. kvě 2010

to je fakt,aspoň mě nebude nic odtrhávat od úklidu,ale budu taková odříznutá od "světa" ☹ (a pak,že to o2 zařídí v jeden den,deaktivaci a novou aktivaci)
tady se bude spinkat za chvilku snad, tak se třeba najím
já ještě nezačala vařit nic,pro malou mám,odbydu se chlebem,a manža přijede až večer,to něco vymyslím do tý doby snad 😀

janulle22
28. kvě 2010

me dojede tata az zetra po nocni...takze varim pro nas dva na dva dny a pak budu muset neco vymyslet... 😅
zas jedem s tchynkou nakoupit... 😀 sem si sedla na spenlik, boli me pekne zadek... 😝

elidule
autor
28. kvě 2010

tak jsem nevymyslela nic,šla jsem na prochajdu,potkala kámošku,tak jsme se zakecaly a pak šla s náma ještě domů na návštěvu 😀 a táta je už na cestě,takže si dá,co dům dá a je to 🙂
Jani,kdo ti ho tam narafičil? 😀

janulle22
28. kvě 2010

😀 eli teda ty jsi hospodinka... 😀 ma rad tvargle?
no ada si vytahl siti a tak to dipadlo... furt lepsi nez aby na to sedl on... 😉
my jsme ted vstavali a cekame na tchynku a jedem zase nakupovat... 😝 😀 ale musim se drzet pri zemi...🙂jen maso!! 😀

elidule
autor
28. kvě 2010

já i přes plot skočím pro pírko 😀 😀
co je to tvargle??????
tak ten náš kamarád úžasnej,co nám chce moc pomáhat a co si poprvý řekl o peníze,nám dneska oznámil,že zejtra na stěhování nemá čas 😠 tak jsme sháněli jiný pomocníky,jestli ale manža tomuhle někdy s něčím pomůže,tak mu sama vlastnoručně nafackuju,aby se probral a tady na toho se vys... už 😠

janulle22
28. kvě 2010

eli tvargle= tvaruzky 😀
tak to je od nej moc hezke teda... kamarad nadevse... 😝
jsem ted dojeli z tesca a jdem na pisek ada ma nove kolecka, tak naklada a prevazi... 😀 tak papa... vecer, pokud tu nekdo bude... 🙂

elidule
autor
28. kvě 2010

jo tááák 😀 no ty má rád,já taky a chleba s máslíčkem k tomu 🙂
no,už jsme sehnali jinýho dobrovolníka a další se sám nabídnul,tak jsou ještě hodný lidi 😀
já tu musím být,abych se nabažila internetu,když pak budu až ve středu večer 😨

janulle22
28. kvě 2010

eli mam receptik na tvargle... 😀 poslu ti to...tak to nejde..chjooo
my ted jedem se mrknout na miminko... honzova sestrenka je doma na navsteve jinak bydlijou v Praze...tak papa

lamarika
28. kvě 2010

Ahoj holky, už jsem tu nějakou tu chvilku nebyla, ale nějak nestíhám. Koukám, že vy jste toho zase tolik prodrbali 😕
Liduš jen jsem se dívala, že jsi nevěděla co je to Kopr=Kurevský-Odpor-k-PRáci 😀

elidule
autor
28. kvě 2010

joo,syrečky na všechny způsoby to se tady ujímá 😀
já si za dva měsíce asi pochovám miminko,malýho Dominika,kámoška bude rodit
no Radu,máš pěknou absenci 😀
tak takovou zkratku ještě neznám 😀 já ten kopr znám spíš ve spojení "jde to do kopru"

lamarika
28. kvě 2010

Ani dneska ta moje účast nebude nic moc. Přes den místo toho abych uklízela, tak jsem šla chrnět s malým, tak to musím dohnat teďka večer. Zítra u nás bude oslava, tak to tady musím dát do pořádku 😉

elidule
autor
28. kvě 2010

to je lepší jít spát,spánek se těžko dohání,úklid počká 🙂
co slavíte?

lamarika
28. kvě 2010

Moje narozeniny, měly se slavit už minulej týden, ale nebylo nám OK. Dneska jsem jela s malým zase k doktorce, protože mi přišlo, že se mu to zase vrací a ta mi to potvrdila. Dostal další léky a pokud se to do pondělí nezlepší, tak mu nasadí antibiotika. . .

janulle22
28. kvě 2010

ahojky holky
jsme doma... sme se chteli stavit na pivko, ale pred hospodou plno a navic zacina bourka, takze jsem jeli dom a tchanovci volit...
lami a kdy jsi je mela? tak dodatecne vse nejlepsi... 😵 at se ti dari a malej vam dela jen radost... 😵

elidule
autor
28. kvě 2010

jéé,tak taky všechno nej 🙂
malýmu ať je líp,my jsme se rýmy a kašle už zbavily (ťuk ťuk)

janulle22
28. kvě 2010

tak to je dobre ze uz jste ok Eli...
tak snad se vam to nevrati v takove mire ze az na atb... 😉 to by bylo na prd... ☹
tak jsem ulozila dite, ale dela bugr...

seba
28. kvě 2010

Ahoj holky,omlouvám se za přestávku 😢
Při bouřce nám tu vypadla celá síť a tak jsem čekala až se vrátí MM,aby to zařídil a dal do kupy.
Snad vás dočtu a pak se ozvu 😀

janulle22
28. kvě 2010

jeee sebi ahoooooj holka... 😵 nemusis docitat myslim, ze tam nebylo nic moc duleziteho... 😀 tak jak male zabral ten dejchak?