Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
10. čer 2010

eli taky zavidim tem co maj mycku, snad jezisek najezi... 😀 jdu taky na nadobi, ale s adou... 😝 😀 zas budem plavat... 😀

seba
10. čer 2010

Holky myčka je sice fajn,ale nádobí nechce samo skákat do skříněk 😠
Minule tam desátýho byly,tak uvidíme,kdyžtak vytáhnu tu tisku od mamky a pak si ji tam zas dám 😉 musím Sebovi koupit kruh,včera ten dětský odešel do věčných lovišť a nějakou konývku.
V neděli sjedem do města s tatínkem a koupíme prckovi ty sandály a Sárinka chce za výzo MP3-dostane prašulky od babiček a prababiček,tak nás to nic stát nebude 😀 a budem mít pokoj od dětí 😎

janulle22
10. čer 2010

tak jsem se vrhla i do uklizeni, tak aspon zabiju cas, nez pojedu do skoly... dneska pecu kureci hnaty, tak aspon nemusim nic kuchtit... 😀 se to dela samo... 😉

seba
10. čer 2010

jo a včera večer perlila,ptala se táty jestli už sehnal to semínko na sestřičku 😉 že už vymyslela jméno 😅 tatíka málem omejvali 😀

janulle22
10. čer 2010

sebi a jak to jde male ve skole?

janulle22
10. čer 2010

😀 😀 tak to je supeeeeeeer sebi... to tata musel koukat... 😀

seba
10. čer 2010

Sára bez problémů,ona byla hodně napřed,takže se ani neučíme,úkoly dělá sama-je to zlatíčko. 😅
Koukal 😨 Sárinka mu vysvětlovala,že když nemaj holku,kluk taky nevadí-že by si hrál s Bastíkem 😀

janulle22
10. čer 2010

tak to je holka sikovna... 😉 to vam musi delat jen radost co? 😵
😀 😀 prej kluk taky nevadi... 😀 😀 tak to je bozi... 🙂

seba
10. čer 2010

JJ,radost dělá-už skoro umí i násobilku,tak druhá třída bude taky bez přípravy 😀 jen nevím po kom je tak vzteklá a držkatá 🙄 tatík říká,že on to moc dobře ví :-
holka prý bude Sabinka a kluk Tobias 😎 tatík pravil,že uvidíme příští rok 😅

janulle22
10. čer 2010

chcete jeste 3ti jo?

elidule
autor
10. čer 2010

kam na to ty děcka chodí? 😀 😀 ale hezký jména vymyslela 🙂
týý jo,tak vy půjdete do třetího? a taťka se nebránil ani? velká rodina je fajn 🙂

seba
10. čer 2010

Manža pravil,že uvidíme jaký budou tento rok příjmy.Já bych se třetímu nebránila,ale opravdu až za rok spíš za dva,abych si odmákla půl roku a byla větší mateřská 😉 Jen bych chtěla semínko holčičky 😵
jdu pověsit prádlo a poklidit hračky,prcek šel spínat

elidule
autor
10. čer 2010

tak ať vám to vyjde 🙂 a taťka zasí to správný semínko 🙂

denisa31
10. čer 2010

ahoj,
jsem včera objednala pro malou tohle, tak snad se jí to bude líbit
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13855816&tab=6
myčku taky nemáme, by yse nám nevešla
sebi, to vymyslela hezký jména 😉
dneska jedeme na výlet ke tchánovi, tak snad se neuvaříme cestou

lamarika
10. čer 2010

Ahoj holky, dopo jsem byla na nehtíkách, tak už je mám nachystaný k šatům. Teď si vařím čínu a jak se malej vzbudí, tak jedem za kámoškou a pak s děckama asi ven na písek.
Já už bych si to bez myčky neuměla představit. Hodně nám (hlavně mně) ulehčila a z manžou už se nedohadujem kvůli nádobí.
Deni, to je pěkný 😉 Bude se jí v tom určo líbit

seba
10. čer 2010

Deni-ten kruh jsme až do včera měli-byl fajn.Dneska jsem mu koupila u ťamanů takový kruh autíčko s volantem-na zničení mu to stačí.
Lami nehtíky máš do barvy šatů?
Tak přeju krásný odpoledne,my jdem se topit 😎

lamarika
10. čer 2010

Sebi jojo 😉 Trošku divočina, ale k šatům pujdou perfektně. Holky já bych šla taky někam se topit ☹ Alespoň, že zítra jdem do plaváčku 🙂

denisa31
10. čer 2010

lami, ty budeš kočka 😀
tak jsme doma a odpo dáme pivo a pískoviště u místního jezírka, je hroznej hyc, tak se nám nikam nechce
já bych u ťamanů nic nekoupila, zrovna dneska mi říkala bývalá kolegyně, jak jim na ČOI ukazovali zase nějaký nebezpečný hračky

janulle22
10. čer 2010

zdravim...
tak muj plan teda klapl, tata si koupil botecky a hodil me do skoly ja odevzdala jen slohovku do nemciny a valili jsme rychle dom aby jsme mohli k bazenku, ted uz jsme doma... jsem uplne zdechla, chce se mi spat a boli me hlava... 😒 jenze bohuzel dneska musim byt akcni... 😀
ja at s eholim jak se holim dycky mam v trislech pupinky... no a dneska i na nohach... vypada to fakt uchvatne teda... 😝 za chvilku bude ulice a jdu si dat cokoladku, treba to boleni hlavy prejde... 😉

seba
10. čer 2010

Zdravím už jsme doma a děti spí 😀 😀
Mám asi alergii na sluníčko,osypaly se mi celé ruce-je to jako bych spadla do kopřiv a šíleně to svědí.Nevím čím to namazat,zkoušela jsem fenistil a nic moc ☹
Jani-já si teď preventivně 😎 dala stříček-čokošku nemůžu

seba
10. čer 2010

A jinak dámy,mateřská už byla prý včera na účtu 😉 já se divila,že na plovce jsou kofoly a utrácejí 😅

janulle22
10. čer 2010

sebi to deti teda museli byt utahany... 😀
tak nakonec jsme obe dosahly sveho... 😉 tak to netusim co je dobre na namazani, ale asi by sis mela zajit na kozni... 😒
jsem si byla fouknout a obtezoval me tam srsen... 😒 ma z techto svini respekt, uz jsem malem hazela cigaretu z balkona a prchala dom... 😀
holky jak a cim cistite koberce a sedacky...?

lamarika
10. čer 2010

Tak holky už jsem zde 😎
Jani po holení si dej na vatovej tampónek chlapovu vodu po holení (bez alkoholu) a večre zas a bude to OK 😉
Sebi namaž si to panthenolem. Taky na to trpím, osype se mi dekolt a ten mi na to zabírá 😉

lamarika
10. čer 2010

Sebi zlatá pravda, teď koukám na účet a prašulky tam 😎

seba
10. čer 2010

Jani my čistíme všechno HG-mohu doporučit 😅
Lami díky moc-zítra si to koupím-myslíš,že s tím můžu zase na plovku? 😉
Jani-já chodím kouřit až večer neb bydlíme na kruháči a nesnáším,když na mě civí z aut 🤐 zvědavci

janulle22
10. čer 2010

tak to by me sebi neodradilo... 😀
co je HG?

lamarika
10. čer 2010

sebi já normálně chodím, ale namažu hodně vysokým faktorem. Každopádně tě to bude na tom sluníčku svědět nebo trochu pálet. Bylo by spíš lepší kdyby ti na to nesvítilo, ale když to nejde, tak to nijak nevadí 😉

seba
10. čer 2010

je to holandská firma,která se zabývá čist.prostředkama-mají to v drogerkách,Obi atd.
Jani-my nemáme balkon a musím chodit na schody.

janulle22
10. čer 2010

aha tak to neznam... jsem se docetla na netu ze to lze cistit i parnim vysavacem, tchynka ho ma, nejakej ultra super, tak shanim info esi to jako fakt pomuze bo ne... 🙂

lamarika
10. čer 2010

Jani pomůže. My teda ne, ale brácha si pučuje na čištění sedačky parní vysavač od babičky a sedačka krásně čistá 😉