Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
22. črc 2010

Jani jo a velkou čokoládou 😀 😀

nám se zatím krom jednoho pádu zatím nic nestalo, ale taky se bojím, kdy to přijde 🙂 to by člověk musel dítěti stát furt za zadkem, aby to ohlídal 😅

janulle22
22. črc 2010

@elidule i kdyz mu budes stat u prdele neuhlidas... 😉 kamoska stala vedle sveho syna a cumela na nej a on se popalil od vyfuk traktora... tak jeli no... 😀
mas IP tak sup at to muzu bud dodelat a nebo predelat... 🙂

elidule
autor
22. črc 2010

no to je fakt 😅
máš to tam 🙂

elidule
autor
22. črc 2010

Jani, jak tě bolela ta hlava, co sis vzala za prášek? práškuješ? mě nezabírá brufen ani ibalgin 😒

petulka12
22. črc 2010

a co slavite holky?

Adi je docela opatrnej, moc nepada ale jednou ho malem zavalila komoda, vytah horni suplik a povesil se na nej ale jeste predtim si vytah ten spodni takze ten to zastavil , fuj ale byla sem spocena az na pr...

elidule
autor
22. črc 2010

Peti, velká událost - budeme hubnout 😀 už jsme přešly k činům od slov 😀 😀
tak to bylo štěstí 🙂 ta naše taky furt štrachá po šuplíkách, zatím teda jen vyhazuje věci 😅

janulle22
22. črc 2010

@elidule jen brufen pomohlo to za strasne dlouho dobu az po TOM 😀 to preslo uplne... 😅 😀
@petulka12 my hubne s eli a ja delam tabulku s nasema mirama a jeste jsem ju nebyla schopna udelat az dneska... 😀

janulle22
22. črc 2010

@elidule si me jako predbehla...cssssssss 😀 😀

janulle22
22. črc 2010

@petulka12 vidim, ze jsmeno Adámek je oblibene.... 😉 taky jednoho doma mame... 🙂

elidule
autor
22. črc 2010

😀 tak to já ještě zkusím ten ibalgin
..... já už dva dny jím dietně, to jsem už určitě zhubla aspoň dvě kilča co? 😀

lamarika
22. črc 2010

Ahoj holky, malej je v porádku. Od šesti tady řádí. Mates má na hlavě vzorek betonu, ale to brzo zmizý. Jako včera jsem byla fakt v pr..li. Né z toho, že by malýmu mohlo něco být, ale z manži jak na mě ječel. Potřebovala jsem utěšit, protože takovou bezmoc, že nemůžu pomoc svýmu dítěti abych neohrozila druhý jsem ještě nezažila a on na mě ještě ječel. . .
Peti doufám, že se k tý hubnoucí mánii taky nepřidáš aby alespoň někdo tady se mnou vyžíral kde co 😀 😀 😀

janulle22
22. črc 2010

@elidule to urcite... 😀 😀 tak uz to mas na meilu...a v nedeli nebo az budes u vasich se zvaz a v pondeli udelame miry... 😉 a doplnim tabulku...

petulka12
22. črc 2010

@elidule tak to vam drzim pesti 😉 ja od ledna taky hubnu, podarilo se, ale vim co to stoji premahani, usili a hlavne vule udrzet to, tak ze at se podari 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
a jakym systemem na to jdete?

@janulle22 ja koukala ze mas Adamka, je krasnej, vsechny mate krasny deticky 🙂 Adam je pekny jmeno jen jich tady u nas je hodne, ale bylo to jediny jmeno na kterym jsme se dokazali shodnout

janulle22
22. črc 2010

@lamarika to je blby no, ze te serval... ☹ to nemel delat, ale oni jsou jini no... ☹ tak hlavne ze malej ej v pohode... 🙂 to zmizi ten obtisk... 🙂
tak sem posnidala bebe a banan... 😉 mam ze sebe radost... 😀 zatim...

petulka12
22. črc 2010

@lamarika nepridam, ja uz jsem v hubnoucim procesu pul roku ale uz mam vahu jakou jsem chtela takze uz si sem tam dopreju 😵 😵 😵

janulle22
22. črc 2010

@petulka12 to je jak u nas... 😀 taky jsme se shodli jen na tomhle... 😀 ale prisel na to pritel... ☹ 😀 ... a nejftipnejsi bylo ze jsem premysleli kdy ma Adam svatek... 😀 😀
jinak snazime se jist zdrave omezit porci jidla a jist 5-6 denne a cvicit...tak snad to pomuze... 😅 a jak ty jsi to zvladla...?

petulka12
22. črc 2010

a ze na tebe jecel, vyprdni se na nej, ten muj je taky vzdycky nejchytrejsi ze bych ho nejradsi nakopla

janulle22
22. črc 2010

@elidule muze to tak byt ta tabulka?bo ju chces jinak?

elidule
autor
22. črc 2010

Radu, to se nedivím, že tě to mrzelo, mě přijde, po tom, jak jsme si tady i o chlapech psaly, že vždycky, když je nějaká blbá situace, tak reaguje úplně obráceně, než aby tě podpořil a utěšil, tak ti ještě vynadá 🙄

petulka12
22. črc 2010

@janulle22 tak to na to jdete dobre 😉 , ja vlastne dietu nedrzela jen jsem upravila jidelnicek tak abych denne jedla jen 5000KJ, proste jsem vsechno vazila a pocitala na KJ, jedla sem co jsem chtela ale proste jen do 5tis. vypada to slozite ale neni a clovek se do toho hned dostane

ten Adamkovo svatek nam vsichni vycitaji ze ho ma chudak na Vanoce, ze jsme ho osidili atd. takovy kecy..

janulle22
22. črc 2010

@petulka12 ja bych rekla ze neosidili... on dopoledne dostane darecek k svatku a vecer od jeziska... 😉
to je na me moc slozite...zkousela jsem to pochopit ale neslo to... 😀

elidule
autor
22. črc 2010

Jani,ta je ok 🙂 snad do ní budu zapisovat nějaký kladný údaje 😅
já jsem taky jeden čas počítala, jedla jsem dokola v podstatě ty samý věci, tak jsem si to pak už pamatovala a měla jsem na to taháček, ale potom mě to zase jako obvykle přestalo bavit 😝 jsem hrozná!

janulle22
22. črc 2010

@elidule tak ok to sem rada... no ja taky doufam... 😅 i kdyz pri tete toho asi moc nezhubnu... 😝
pujdu si zacvicit...
dneska jedu s adou k dr boli ho sulinek a ma se ockovat tak budu mit i dlouhou prochazku... 😀 a vecer mpozna nasednu na rotoped..

petulka12
22. črc 2010

je to o vuli, ale je dobry ze se budete vzajemne podporovat a sdelovat uspechy 😉 ja do toho sla taky s kamoskou a hned to jde lip 😵

tak se s vami prozatim loucim, jedu nakoupit, babi mi zachvili prijde pohlidat malyho, kouknu i po nejakych hadrikach

seba
22. črc 2010

Ahojky kecalky-konečně jsme doma! 😝

elidule
autor
22. črc 2010

nepřiskřípnul si ho někam? chudák 😒
Peti, užij si nákupy 🙂 bbych jela hned utrácet, kdybych měla za co 😔
čau Sebi, jak bylo?

seba
22. črc 2010

Dorazili jsme teda včera,ale až večer a to jsem nestíhala 😉 bylo to tam krásný,dětičky si vyhrály krásně mezi sebou 😵
Akorát noc byla horší,malej se dvě hodinky po deseti minutách budil,nic nechtěl jen zabrečel a usnul 🤐

seba
22. črc 2010

Sárinka ještě spinká,prcek vstával po šestý,tak to tu doperem,douklízíme a odpo na plovku 😉
Eli-je tam krásně,škoda,že mi to neříká pane-byla bych tam i dýl 😀

lamarika
22. črc 2010

Holky já taky valím, vyvenčím psisko a jdu s kamarádkou na kafčo a obídek 😉 Mně poslední dobou snižuje porce jídla ta moje malá vyžírka co tu pobíhá a zase mi rozkramařila kde co 😒
Tak hubnutí zdar 😉

janulle22
22. črc 2010

eli nee nevim o tom a to by mi rekl...kdyz mus tahuju predpozku tak se trepe a rika ze ho to boli... snad je to jen zapareno... 😅 uvidime...ale mam docela strach... 😅 tak sem si zacvicila... sice jen trocha posilovani , ale nemuzu se hned strhat... 🙂