Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
4. srp 2010

taaak jsme po dobre obede, davala jsem i babce dolu a jak si posmakla... 😀 a pochvalila... 😵 ted jeste tata musi pochvalit... 😉

elidule
autor
4. srp 2010

tak já si nakonec uvařila brambory a k tomu cottage 😀 Jani, ty by sis na tom pošmákla, viď? 😉 😀 😀 ale šlo to, když je hlad 😀
do paneláku se někdo přistěhoval minulý týden a od tý doby tam furt vrtaj 😅 budou mít zdi jak ementál 😀

seba
4. srp 2010

Tak já osmahla brambory a k tomu dva řízky-děti si pochutnali 😀
Jinak jsem zjistila,že malej zhubl kilo a půl 😒 tak jsme pořídili banány a jinak nevím-jenže jak má něco nabrat,když na prdeli posedí jen na nočníku 🙄

elidule
autor
4. srp 2010

no jo, řízek ten nezklame 😀 taky bych mohla udělat a třeba kuřecí v sýrovým těstíčku - mňaaaam 😀
tak jsme uložený a uvidíme, co se bude dít
dneska jsem zjistila, proč je taková ubrečená a nechce ani pít - má prokousnutý ret horní, teda buď je to prokousnutý nebo je to aft, já nevím, ale každopádně, dneska si kecla na zadek a asi nějak zavadila zubama a tekla jí z toho krev ☹ a já jí nadávala, jaká je protivná a ona má přitom bolení ☹ 😔

janulle22
4. srp 2010

zdravim zeny, byli jsme v tom letnaku a super... zeny v pokuseni je fakt dost dobrej film... 😉
eli to jsi nemohla vedet, ze se neco stalo...vubec si to nevycitej a neber... 😉 ju obejmi dej ji pusinku a pomazlete se a bude fajne.. 🙂
nejak to tu zkomira... 😢

janulle22
4. srp 2010

jo a jdu spat, tak dobrou noc holke... 😵

seba
5. srp 2010

Dobré ránko,u nás opět krásná noc 😵 😵 😵 a ještě se spinká,zato mě rozbolela palice,tak už tu mám kafíčko 😉
Jani-to je fajn,že se film líbil-já v kině nebyla asi tři století-ale chci jít pak se Sárinkou do mulťáku,no ale to budou její filmy a ne moje 😝
Lidu.šudinka malá,ale to se stane ☹

elidule
autor
5. srp 2010

dobrý ráno 🙂
už to má lepší 🙂
Jani, já ten film taky chci zkouknout, tak se těším už teď 🙂 Mě se hrozně líbil film Líbáš jako bůh, u toho jsem se tak nařehtala a možná řeknete, že jsem šílená, ale já chci jít do kina na Harryho na ten sedmej díl 😀 budet to na dvě části, tak jsem na to zvědavá

copak je asi s Ráďou?? ozvi seeee takyyy 🙂

seba
5. srp 2010

Taky jsem si říkala,že se nějak neozývá,nejeli na dovču? 😉
Lidu-já Harryho vůbec neviděla a ani nečetla-možná bych si mohla půjčit v knihovně-dneska tam skáknem.
U nás se stále ještě spinká 😉

elidule
autor
5. srp 2010

to by nám určitě řekla, si myslím, říkala něco o dovolený v září nebo tak nějak anebo si to zase pletu 😀 to je u mě normální
já viděla ještě minulý rok v červenci ten šestý díl v kině, od tý doby jsem v kině nebyla sice, ale na tohle bych šla, akorát že filmaři zřejmě pochopili, že je to tak rozsáhlej díl, že ten poslední díl natočili na dvě části, jeden film by asi byl moc dlouhej 😀 tak jsem zvědavá, co z toho bude
Justý se vzbudila v půl pátý, ale tentokrát jsem jí ještě vysvětlila, že chci spát, tak mě nechala do šesti hodin a deseti minut 😀 velkorysost sama

seba
5. srp 2010

Já to zakřikla,hned po odeslání se Sebas vzbudil-tak už jsme byli na nákupu 🙂 prcek si v masně poručil šunčičku a už se cpe 😀
Jdu udělat drobenkový koláč asi s meruňkama-potřebuju vyprázdnit mrazák.A k obídku budou zapečený těstovinky a okurkáč.
Potřebovala bych dojet do Kaflandu-maj tam výživy za 8,90-no uvidíme až se vrátí tatík 🤐

elidule
autor
5. srp 2010

jé koláč 🙂 ale já radši se švestkama

janulle22
5. srp 2010

dobre ranecko...tak ja jste se vyspinklai? u sebi jse cetla ze krasne... 😵 no to je super... 😉
my dneska do 8 ale ja nejak nejsem vyspana, ale kdy ja jsem ze... 😀 mi prijde, ze jsem porad jen unavena... 😅 skoda, ze tehu to neni... ☹ 😀 asi mi chybi nejakej vitamin... 🙂
co dneska varite?
eli copak dobreho jste meli na veceri?

seba
5. srp 2010

švestky tam mám taky-ten bude příště 😉 meruňkový se už chladí 😝 a těstoviny se právě zapékají,takže ještě ten salát a bude hotovo.
Jani já jsem taky nějaká vycuclá,dopuju se kafem a sem tam aloe drinkem 😕

elidule
autor
5. srp 2010

Jani, ty brambory a cottage 😀 ale hlavní je, že jsem se najedla, dneska to vidím na rizoto 😒
Sebi, ten aloe drink - to je to zelený a plavou tam ty "kousky"? máma něco podobnýho asi pije

janulle22
5. srp 2010

@elidule eli tak na tech bych si vylozene pochutnala... 😝 😀 ja dneska delam brambory se zelim a klobasou zality slehackou a zapecene v troube...moc dobre...lepsi je uzene ale nikomu se nechtelo do obchoda... 😀 zitra udelam rizoto taky at se to tatovi libi bo ne...mam na nej chuta... 😉

seba
5. srp 2010

Lidu-je to ono-mamina mi to dovalila z dovči 😉
Že bych zítra šla taky do rizota? 😀 já ho můžu

elidule
autor
5. srp 2010

máma si na tom vyloženě pochutnává, ale říká, že to není nejlevnější, ale tak nepije to místo vody 🙂
dávala mi ochutnat, ale já se nemůžu přenýst přes ty plovoucí kousky 😅 mě to trochu přijde jako žabinec 😅 😀 ale když bych to ochutnala, určitě by mi to chutnalo 😀 to je u mě jako s houbama, nikdy jsem je nejedla a říkám, že je nemám ráda 🙄
tak bude rejžovej den všude, koukám 😀

seba
5. srp 2010

mamina říkala,že to stojí kolem 80-taky si to nalívám jako panáka 😉
Chystáme se ven-do parku ke koním,ale začíná se to tam nějak mračit a já chtěla jít bez kočáru ☹

elidule
autor
5. srp 2010

tak to mi ani neřekla, že to stojí tolik 😕 a jám mám výčitky, když si někdy koupím na prochajdě třeba evian 😀
my byly ještě venku a bolej mě nohy, jsem šla snad furt do kopce 🙄
tady svítí slunec a je vedro

seba
6. srp 2010

Ahojky-tak u nás dneska nic moc,ale jen do půlnoci,pak už spinkal hezky.Je pravda,že došla meduňka 😉 přemejšlím,jestli ji neobjednat přes net,že bych k tomu vzala Sárce vitamíny na imunitu.
Včera jsme obešli celý město,potkali tetu-kámošku a ona,že by si Sárinku vzala na týden do Krkonoš,aby tam měl Fáňa kámošku-tak mám radost,že se aspoň dostane i někam jinam než na chatu 😵

elidule
autor
6. srp 2010

a na kolik ta meduňka vyjde?
my jsme na dnešek spali dobře a já jsem hlavně včera šla už po půl devátý 😀

elidule
autor
6. srp 2010

a ta teta-kámoška tam má taky nějakou chatu?

seba
6. srp 2010

Lidu-jezdí tam každý rok,mají vždycky pronajatou stejnou a Fáník by se tam prej nudil,tak chce Sáru s sebou 😉
Práve,že v lékárně ji maj za 61-vydrží přesně týden a na netu se dá za 39-takže si myslím,že se to vyplatí,když vezmem větší množství

elidule
autor
6. srp 2010

mojí kámošky manžel má šéfa, kterej má v Krkonoších taky nějakou nemovitost, je to teda přímo jeho a nejezdí tam moc, takže oni to můžou využívat a v zimě jsou tam pečený vařený 🙂 se maj 🙂
ještě někomu udat Sebíka na pár dnů a měla bys havaj co? 😉 😀

elidule
autor
6. srp 2010

tady prší, ani ven jít nemůžeme 😖 je pátek, všichni známý odjíždějí, tak se nemám ani ke komu vnutit na návštěvu 😀

janulle22
6. srp 2010

bre ranko... 🙂
tak dneska malej spal jen do 7 tak sel s tatou do obyvaku a ja jsem spinkala... 🙂 ted sems e probrala a prijdu do obyvaku a tata spi a ada kouka na ferdu mravence... 😀 to je hlidani teda... 😀
sebi ale zalezi jestli by se ti to vyplatilo s postovnym... aby jste nakonec nebyli na stejne cene... 😉
eli u nas je taky hnusne a to ma sestrenka zetra tu hostinu a ta je venku, tak jsem teda sakra zvedava co bude... 😅 ma mit 70lidi a do te chaty se prej tolik lidi nevejde... 😒 tak asi popreju, neco sezeru a pojedem dom... 😀

seba
6. srp 2010

Lidu-Sebíka přežiju 😉 ,jsem ráda,že se aspoň Sárinka někam podívá a bude mít tu správnou dovču,s Fánikem se maj rádi-odmala jsme si s tetou vzájemně hlídali a přespávali u sebe atd.
no tady teď přestalo a sem tam vykukuje mates 😲
Jinak na mě padla nějaká lenora-nechce se mi nic 😀

seba
6. srp 2010

Jani kdyby pršelo vem si s sebou ešusy at se tam nemusíš zdržovat-sníš to doma v teple 😵
Uvidíme,našla jsem stránku,kde platíš jen 45 pošta,tak to dám do oblíbených a počkáme na tatíka-chceme toho víc,mamča chce lipový a šípkový

janulle22
6. srp 2010

@seba tak pokud toho chces tak moc, tak to jo... to se vyplati... 😉 no asi to tak udelam cece... 😀 jsem vcera koupila prani a 50kc jsem asi z marsu jsem necekala,.ze je to tak drahy...kus papiru... 😅