Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
18. srp 2010

@elidule tak to teda byli jak nemluvnatka... 😀 opravdu v tom sama nejsi... to je materska demence... 😀 ja si ted ohlivam jeste testoviny s kuretem na paprice... 😀 a pak pujdu hledat nejake recepty... 🙂 musim byt najezena jinak bych vyloupila obchod... 😀

elidule
autor
18. srp 2010

@janulle22 😀 já ještě nevím, co budu večeřet, teď jsem pouklízela hračky po obýváku a milion kousků z papírových kapesníčků - to je oblíbená Justýnina činnost rvát na milimetrový kousíčky všechno papírový 😝 😀
dneska půjdu spát na prasáka 😖 teplá voda poteče až po desátý, to nevím, jestli vydržím 😀

elidule
autor
18. srp 2010

@janulle22 taky nemůžu nakupovat hladová, pak nakoupíme takových kravin, hlavně sladkýho 😅

elidule
autor
18. srp 2010

teplá voda už teče, tak paráda,
jinak tady se už spí, tak paráda
co děláte, baby?

elidule
autor
18. srp 2010

stylizace mých příspěvků jak od člověka, kterej nemá žádnou slovní zásobu 😅 😀
Jani, máš pravdu, demence je v pokročilým stupni - akorát vrátí se to do normálu někdy, nebo se to bude ještě víc horšit??? 😀 😀

jiitkka
18. srp 2010

pěkný večer 😉 tak jsem si dala čínskou polévku a koukám,co bych ještě smsla...zda utopence, nebo zeleninový salát a housku... 🙂 Odpol.jsem byla s kamarádkou těhulí venku, má termín v listopadu. no co myslíte, že jsme dvě hodiny řešily ........ porod,výbavička,atd atd 😀 30.9.jdeme na prohlídku porodnice,co tu máme každý posl.čtvrtek v měsíci,tak jsme zvědavé. Snad nebude nikdo rodit,aby jsme jukly i na sály 😉

elidule
autor
18. srp 2010

@jiitkka ahoj, no jo, to je i u mě 🙂 my teďkon, co se scházíme s jinými maminkami, taky řešíme pořád dokola děti 🙂 a vystačíme si na kilometrový prochajdy 😀

gabinicee
18. srp 2010

@elidule tak ta demence se bude jen zhoršovat to ti teda povím já už jsem doma pátý rok a nevím jak to ty dva ještě vydržím a nejhorší je když zjistíš že nemůžeš pro to nic moc dělat protože ty děti pořád máš za zadkem a ani se ti nechce moc je opouštět protože to jsou tvoje zlatíčka ale takovej tejden oddechu bych brala pak bych na tom nebyla snad tak špatně 😀 😀 😉 😉 ☹ ☹

janulle22
18. srp 2010

@elidule tak u tebe jeste mozna jo, me uz to relativne zkoncilo... 😀 hlavne nastup do skoly, ale obcas byly chvilky kdy sem byla za pip 😀
nedivate se prime na prostreno?

jiitkka
18. srp 2010

@janulle22 -sleduji prostřeno každé pondělí na netu,hned najednou 5dílů 🙂

janulle22
18. srp 2010

ted koukam na primu a je mi teda z toho spatne... ☹ mela bych se sebou neco dleat... 🙄

jiitkka
18. srp 2010

@janulle22 co dávají???? nechce se mi pro ovladač

janulle22
18. srp 2010

@jiitkka hodne silny lidi ☹
to jde zkouknout hned ? to jsem ani nevedela...

jiitkka
18. srp 2010

@janulle22 - jo jo, všechny díly už v pondělí si můžeš přehrát 😉 tak na to koukat teda nejdu...

denisa31
18. srp 2010

Ahoj holky,
tenhle týden to tady flákám, jsme hodně venku...dneska jsme strávily zase půl dne v Tescu, mají hodně slevy na dětský, tak jestli to máte blízko, tak si taky skočte🙂 Zítra máme v plánu výlet na Křivoklát, tak snad vyjde počasí.
Prostřeno je super pořad, budu koukat zase od září na nové díly...
Hezký večer🙂

janulle22
18. srp 2010

@denisa31 ahoj hoka, tebe jsem tu dlouho nevidela... 😵

@jiitkka no neni to moc hezke, ale zamysli se clovek nad sebou trosku... 😅

jiitkka
18. srp 2010

Jdu do hajan, dneska není dobrý den 😖 Dobrou noc

denisa31
18. srp 2010

@janulle22 poslední dny je to nějaký hektičtější, manžel doma, tak nebudu tvrdnout na pc, jsem vás chtěla jen pozdravit... 😝 Večery jsou u nás poslední dobou čím dál horší, navíc od září chci odstavit, to už mi asi nebude spát vůbec 😝

@gabinicee taky bych brala týden oddechu, ale už by se mi stýskalo druhý den 😉

janulle22
19. srp 2010

@denisa31 jj to je jasne, ze kdyz mas manzu doma, tak budes s nim... 😵 copak je mala spatne spi?
jinak preji dobre ranko... 😉
jsem vcera koukala na primu na ty obezni lidi a jako mazec...fakt chudaci i kdyz si za to muzou sami... ☹ doufam, ze tak nikdy nedopadnu... s kamoskou zacne chodit na aerobik, tak treba neco shodim a kdyz ne, tak aspon trocha zpevnim sve krasne rozvlnene telicko... 😀 😀

gabinicee
19. srp 2010

taky přeji krásné ráno
@janulle22 já se teda na to nedívala ale už z těch ukázek mi bylo špatně je pravda že některý lidi za to nemůžou ale většina jo a je divný že si to uvědomí až v takovým stádiu no fuj ☹ 😒
@denisa31 tak koukám že jsme na tom všechny stejně jakmile jsou chlapy doma tak pc moc nevidíme 😉
jinak včera jsem si udělala masku tak snad už se na mě bude dát dívat 😀 asi bych o sebe měla pečovat víc. Dnes bych potřebovala do města ale už ted vím že to bude mazec Dáda je v poho toho dám do kočárku a bude koukat ale Gábi je unavená jen co se probudí a potřebuje odpočívat a když jdem po chvilku jí bolí nožičky ☹ tak snad něco vyřídím.

janulle22
19. srp 2010

@gabinicee jj to s tebou sohlasim...ja bych to tak daleko nenechala zajit...vzdyt se tim pripravuji o spoustu veci... 😒 a mala je nejaka nemocna, nebo rozmar? 😕

gabinicee
19. srp 2010

ne nemocná není to by byla nemocná pořád 😀 to je prostě ona jen aby nemusela snídat 😀

janulle22
19. srp 2010

@gabinicee jo tak to mame stejne... 😀 maminko ja mam polamany nozicky musis me vzit... 😀 komediant jeden... 😵
doufam, ze uz dneska dorazi nejakej balicek... nebavi me to cekani... jedne pani jsem v patek poslala penize a v pondeli jsem mela balicek tu a ostatni jsem posilala v so a ne jeste tu nci neni 🙄
tak jdu neco delat a zase trocha pobalit a hlavne vyzehlit... 😝 😀

elidule
autor
19. srp 2010

dobrý ráno 🙂
my jsme špatně spaly dneska, obě, každou hodinu vzhůru a sousedi pod náma zase vyhrávali 🙄

janulle22
19. srp 2010

@elidule toz to nic moc noc ☹ tak si lehnete odpolko obe... 😉 ja taky vcera spala s malym... 😀 vstaval ale nastesti o pul 8 tak dneska povali az vecer... 🙂

elidule
autor
19. srp 2010

@janulle22 no asi to zalomíme 😀 venku stejně hnusně

janulle22
19. srp 2010

@elidule u nas obcas vykoukne slunko, ale kosa je tam i tak... 🙂 malej chodi v mojich botech na podpatkach a dela kraval v celym baraku... 😝 asi mi praskne hlava... 😀

elidule
autor
19. srp 2010

@janulle22 HLAVNĚ, ABY MU TO NEZŮSTALO 😀

janulle22
19. srp 2010

@elidule no to doufa neeeeeeeeeeeeeeee 😀

elidule
autor
19. srp 2010

@janulle22 😀 😀 kdo ví, čím nás díťata ještě překvapí 😀