Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
19. srp 2010

@elidule ty hele nestras joooo 😀 😀 ja myslim, ale ze mam malej vseho akorad a nevyklube se z nej nekdo jinej... 😀 😀 vcera jsem dostala depku z tech silnych lidi, tak uz mam domluvenou kamosku na aerobik a druhou na posilku... 😉 tak nechci nikdy dopadnou... ☹

elidule
autor
19. srp 2010

@janulle22 to musím taky zkouknout ten pořad 😒

janulle22
19. srp 2010

@elidule tady je brutalni prsaaaak... mi to mlati do oken, vetr...fffuuuuuj to je jak konec sveta... 😀

janulle22
19. srp 2010

@elidule nevim jestli bude na netu... 😅

elidule
autor
19. srp 2010

@janulle22 my jsme šly ven a bylo zase vedro 😅 to počasí je nějaký bláznivý
jestli to dávali na Primě, jestli jsem dobře četla, mohlo by to být v archívu

jinak jsem si dělala zapečený těstoviny a protože jsem se přecenila a do toho myla nádobí a ještě vařila polívku, tak jsem je lehce připálila 😠 .......... už jsem jak chlapi - nemůžu asi dělat víc věcí najednou 😀

janulle22
19. srp 2010

@elidule 😀 sikulka... 😀 tady navecer vykouklo slunko, ale ted je tam pekna kosa... 😝

seba
19. srp 2010

Ahojky,zdravím už jsme doma 😉

seba
19. srp 2010

Dorazili jsme po sedmý,tak jsem už udělala pračku,vytřela,Sebík sladce spinká a Sára jede na PC 😀
S maminou jsem to vzájemně přežili-učitelka je učitelka-radí mi dost s výchovou a naráží na kámen 😀 😀 zato jsem vykouřila krabku-nervy byly 😝

elidule
autor
19. srp 2010

@janulle22 my máme v bytě zimu, ale venku mi přijde tepleji 😒

@seba nazdárek 🙂 co teda pozitivního sis přivezla? 😀 fyzicky sis odpočala, psychicky na nervy? 😖

seba
19. srp 2010

Lidu odpočla jsem si docela 😉 fyzicky-chodili jsme stále se Sárou na houby-teda chodili-ono to tam je šíleně do kopce-spíš po čtyřech 😀
bylo to bezva,jen jsem si představovala,jak bude hezky,děcka v bazénu 😎 a ono hovňas 😠

elidule
autor
19. srp 2010

@seba škoda, že ty proklatý houby nejím 😅 prej jich je všude hojně
ještě hezky bude snad?

seba
19. srp 2010

Hodně jich je 😉 vždycky jsme šli,když prcek přes den usnul,stále stejný okruh a pokažd tašku-a to sbíráme jen hříhbky,podhřiby a babky.
Zítra bude mít tatík na návrat smaženku-nikdo jinej jí nejí 😝 a v so udělám houbový karboše.Jinak sára byla docela Ok-jen včera měla ošklivej věčer-už nemohla přidýchnout...vyčerpali jsme dávku ☹ nakonec to skončilo Ok 😵 😵 jen se bojím jestli to není alero na mlíko,vypozorovala jsem,že to skoro pokaždý má po mlíčným výrobku-ale jak to,že jí to nezačalo dřív 🙄

elidule
autor
19. srp 2010

@seba tý jo 😒 tak někdy se alergie může projevit až s "věkem" to bych jí ale nepřála, vzdát se všech mléčných výrobků 😖 - co jako náhražka v takovým případě? sojový, kozí?

seba
19. srp 2010

Nevím-jdem šestýho na velkou kontrolu,tak uvidím 😉 Do tý doby to omezím a uvidím

seba
19. srp 2010

Jinak se seba hodně rozmluvil,když chce opakuje skoro vše-ovšem i to,co nám ujede,takže babi ho naučiala tttttýýý vooole 😀 a Sára vyfič 🙄 .a na všechno co se zeptám říká nečííí nebo nééé 😝

elidule
autor
20. srp 2010

@seba to je teda učenlivej 😀

janulle22
20. srp 2010

dobre ranko ...

@seba vitej mezi nami... 😀 no to neci a nee mel adam jednu chvilu dost a byla jsem z toho fakt na nervy... 😅 a ty vole je hezka hlaska, to jeste neni tak sprosty... a vyfic se mi strasne libi... 😀 uz jsem to dlouho neslysela... 😀

nasi byli vcera na houbach a prej zabloudili s tatou tak so dokazu zive predstavit jak mati zurila.. 😀 😝 prej si zasli tak 20km... 😀 aspon spali jak barini... 😉

gabinicee
20. srp 2010

tak to já bych taky zabloudila na to já jsem expert 😀 😀 hlavně že našli cestu zpět 😉

janulle22
20. srp 2010

@gabinicee jj nasli akorad vylezli v jine vesnici nez meli... 😀 ale kdyz mi volali tak sedeli na pivku tak to asi nebylo tak strasny... 😀 nevim proc se me mama kazdej rok pta jestli chci houby kdyz je od mala nejim... 😀 😝
jestli posta dneska nic nedoveze tak budu zlaaaaaa 😠

elidule
autor
20. srp 2010

dneska jsem na záchodě četla v časáku pověry o bludným kořeni, tak na tom něco bude asi 😀
Jani, tak písni tý ženský, kde se s tím fláká 😠

janulle22
20. srp 2010

@elidule ja ji psala uz vcera a nebyla schopna mi napsat... a nic nedoslo... 😠 😠 jedna pani psala ze bunda vcera odeslala tak je jasne ze dneska nedojde... ale ta s tema kalhotama me sere... pani se stejnou bankou jsem poslala v patek penize a v so mi poslala balicek, te druhe jsem v nedeli poslala penize a balicek nikde... se mi jeste nestalo ze by to tak dlouho trvalo... 😠 ted budem 3 dny v riti... 🙄

janulle22
20. srp 2010

tak pani s gatema tam byla naposledy toho 15. to je teda prodavacka jak hrom... 😝

denisa31
20. srp 2010

ahoj holky,

@janulle22 jo malá má to spaní teď ještě kvalitnější než dřív, klidně jde i v 22, asi přestanu používat kočár, abych jí utahala nebo už fakt nevim....když mi usne brzo, tak je zase v 1 ráno vysmátá.... 😝
@seba malá taky začíná zkoušet nenene, to je teď její nejoblíbenější slovo, a pak když se jí něco nedaří tak říká ježiš ježiš, ty vole naštěstí ještě ne,.....ale včera jak jsme jeli z Křivoklátu, tak už nechtěla být v autě, hrozně vyváděla, ale už bylo mc hodin, tak jsem jí pouštěla v mobilu krtečka, ale toho sprostýho, tam bylo samý hov...snad to nebude říkat 😝

@janulle22 takže zítra už jedete? moc si to užijte, my měli včera ten výlet na Křivoklát, jedinej letos když nepočítám zoo, kterou máme kousek,...ani na té véče jsme nebyli...dneska pouští tchána z nemocnice (což se dost divíme, protože se ani neudrží na nohou), takže víkend bude opět kvalitní a od pondělka bude manžel pro změnu v práci 14 dní, protože dělá ještě týdeen za kolegyni, která jede do Itálie 😝
Paní je fakt blesk, tak snad se ozve a budou aspoň do školky pak, protože jsou fakt frajerský, třeba je taky na dovče.

janulle22
20. srp 2010

@denisa31 jedem v pondeli rani, takze pokud to nevezme tchyne budu muset litat na postu ktera je ve vedlejsi vesnici a jeste je vsemu je tam tak blbe oteviraci doba... 😝 jo treba jo, ale to by mi napsala (snad) kdyz mi psala podklady...
tak se jako o neho bude starat? ty jo 14 dni pryc a to neprijede ani na vikend? ☹ to je strasne dlouha doba... 😒 chudacci...
ja si ted chvilku dachla a malej je s dedou na zahrade a cosi tam delaj, tak bych to tu mela poliskat, ale me se taaak moc nechce 😀

denisa31
20. srp 2010

@janulle22 ty jo to máš teda blbý s tou poštou... 😝 já jí mám naštěstí vedle, takže kolikrát když s malou ještě spíme když si pošťačka pospíší, tak to neřešim a pak si tam zaběhnu, ale ve vedlejší vesnici to je fakt naprd... 😝
Jo nebude doma ani o víkendu, protože hospoda jede hlavně o víkendu 😝
Moc si to užijte!
Ostatní zdravim 🙂 papa

seba
21. srp 2010

Ahojky,tak včera po fotbalu Sára celkem Ok,sice chrchlala,ale nedodejchávali jsme-ovšem večer jsme museli ☹
Teď čeká až pro ní přijedou na tu dovču a už opět chrchlá 😠 😠 😠 vstávala po čtvrté 🙄 nemůže se dočkat 😀 Sebík aktivně vstal taky 😝
Tatík sice včera přijel,ale dnes jel na melouch 😖 prý to bude teď stále-ale davám si mateřskou na čtyři roky a penízky budou třeba 🤐 🤐 🤐

janulle22
21. srp 2010

dobre ranko devcata... 🙂
@seba kampak jede mala ze je tak natesena a vstava ve 4? 😀 😀 takze jste vseci vzhuru od 4? to by me asi svihlo.... 😅
@denisa31 to mas v pohode... a kdyz jedu k nasim tak je to jeste dal nez do vedlejsi vesnice...snad to muze prevzit tchynka... 😉
co budete dneska delat?my asi pockame az se tata vyspi a pak pujdem na bazen...nebo nevim... ve vedlejsi vesnici je nejakej fotbalovej turnaj muzu a pak navecer jsou i zeny,... tak uvidime co se bude dit...

seba
21. srp 2010

Jani-kámoška si ji vzala na týden do Krkonoš 😉 ona má stejně starýho kluka,tak aby si to užili spolu-oni spolu vyrůstají-vzájemně jsme si hlídali 😵
Sárinka už je pryč,dala dokonce malýmu bez říkání pusu,mě oznámila,že každý večer volat nebude,aby se nezdržovala 😀 .Sebík od tý doby-odjela o půl osmý-kouká ke dveřím nebo je chodí otvírat a hledá ji.
My jdeme odpo na fotbal-hraje áčko 😉

janulle22
21. srp 2010

@seba jo vlastne to jsi psala...ja jsem fakt tutan... 😠 prej se nebude zdrzovat... 😀 to je dobry teda... 😀 chudak asi mu chybi sestricka... 🙂 to je hezky...tak u nas se acko nehraje teda... 😀 to je jakejsi fotbal na nekoho pocest kdo se zabil nebo co...nevim kdo, ale vim, ze jeden sjel kamionem tady u nas do prikopi a umrel den pred svatbou.... ☹ dost smutny teda...

seba
21. srp 2010

Jani to je,měně se takhle zabil na motorce bratránek akorát pekli koláče.
Tak jsme byli koupit bublifuk,tak už to je ok a tatík volal,že mu koupil kombajna-to bude radosti 😀