Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

seba
11. zář 2010

Lidu-nemohl,dělal jsem jen čtyři,ale veliký 😀 😀 😀
Já se taky na takový akce dost chytám,stačí abych jela někam s dětma a vždycky jim něco koupím 😵

janulle22
11. zář 2010

tak jsme doma, ženy řeknu vám úúúúúúúúúžžžžžaaaaasnnnnnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😵 začli beatlesem a to bylo super, pak byli quini a to už mě tak nebralo pač jsem neznala písničky, ale tančili suprově... 😉 nelituji peněz... 😵 teď ukacávám tátu aŤ jedem do hospody, ale moc se mu nechce, hlavně proto, že musí řídit... 😀 ale nechce se mi sedět doma jsem taková rozpičouřená... 😀 😀

seba
11. zář 2010

Jani to je bezva,že líbilo 😉 tatíka nepřemlouvej,dej mu to rozkazem 😀

gabinicee
11. zář 2010

@seba tak koukám že všechny děti jsou skromný Gáby si přeje živou žirafu a koně a taky kočku slevila ze tří na jednu tak že skromnná je 😀 😀 . nedávno jsme se přestěhovali do svýho a když si Gábi tak přála ta zvířátka tak jsem ji slíbila že až se přestěhujeme do baráčku tak to bude mít samo že se nikam stěhovat nebudeme 😀 😀 myslela jsem že na to zapomene ale jak jsem se mýlila ted všem říká že až se přestěhujeme co všechno budeme mít a pořád můruje kdy už se přestěhujeme doufám že ji to brzo přejde ☹ ☹ 😀 😀

jinak dnes jsem byla šikovná a tak mám konečně ze sebe radost ušila jsem si potahy na sedačku a křesla doufám že to hezký aspon chvilku vydrží 🙂 😝 😝
@janulle22 to je paráda že se ti to líbilo taky bych šla

janulle22
12. zář 2010

dobré ránko...
tak jsem nikam nejeli... když jsem viděla jak se tváří, tak jsem ani neměla už chuť.. 😝 😀 tak jsem šla spát... 😖 nasnídáme se a jdem uklízet, včerá jsem stihla jen ten pokojík... tak dneska musím zbytek a ještě vyžehlit, aby meli v čem kluci vyrazit do světa... 😉
zas jsme včerá zapomněli půlku věcí, takže se zase pojede do tesca... musím dát Aďovi ten kapsář za postel a nemáme háčky 😀

elidule
autor
12. zář 2010

ahoj 🙂
tak my jsme dneska koupili stěnu do obýváku, akorát měli jen půlku, zbytek museli doobjednat, tak to nebude hnedka pohromadě všechno, akorát jsme nějak divně měřili a budeme to muset nějak sestavovat a dát asi i jinam sedačku, než jsme měli v plánu 😅 😀 ale to nějak vymyslíme, až to tady budeme mít

@janulle22 tchýňce se to taky líbilo? a to byl jen tanec na hudbu nebo do toho i zpívali?

janulle22
12. zář 2010

@elidule to pouštěli hudbu a do toho oni pařili, ale na to že to by balet, tak to bylo fakt moderně a suprově udělaný... 😵 jj líbilo, akorad ty quieen ju taky nebrali, pač to taky moc neznala...ale kdyby jste videly jak starý lidi na tošli a jak byli vyfiknutí...:D paní měla určo okolo 80 a takovou hezkou halenku černou se zlatým až mi to přilo ftipný... 😅 teda to jste utráceli teda... 😉 tak snad to tam nějak poskládáte 😅 😀 my pojedem do tesca... 😀 jsem si na chvilku dáchla a jsou 2 hod pryč 😀

elidule
autor
12. zář 2010

@janulle22 no vidíš, to jsem se taky chtěla zeptat, jak se na takový představení oblíknout? já bych do divadla neměla vůbec nic slušnýho ☹ 😒

janulle22
12. zář 2010

no já měla plátěné kalhoty takový trošku elegantnější, černou košilu a vestu pletenou s kárem... jako byla tam paní v sešmatlaných riflich a taky byly ve večerním... ono je to asi jedno... pustí tě tam ve všem... 😀
tak jsme zajeli do tesca a pak to vzali na fotbal a do cukrárny na hřištátko... 😉 jdem se navečeřet a možná pojedem na pivsona... 😉

elidule
autor
12. zář 2010

@janulle22 asi jo, dneska se už na to tak nekouká 🙂 (naštěstí pro mě - protože na tu mojí návštěvu divadla jednou za uherák kupovat garderobu, která do mojí další návštěvy vyjde z mody, to by mě vyšlo draho to představení 😀 😀 )
my byli na nákupu, ale v intersparu, tesco tady nejni, mala spi už naštěsti a dáváme si víno s colou 😀 ale na točený bych taky zašla, což o to ... 🙂

janulle22
12. zář 2010

@elidule jéé vy se máte, mám ráda když si tak čtu jak si ostatní užívají pohodičku a manžílkama, my pijem pivo, ale doma si ho tak navečer neotevřem.. 🙂 to není ta romatika... 😀 taka si pojedem, malej uloženej, ale zase začíná sípat, tak nevím co se z toho vyvrbí... ☹ snad nebudem nemocní opět...
holky tak krásný večer s manžílkama... 😵

elidule
autor
12. zář 2010

@janulle22 no přesně, my vedle paneláku máme hospodu a taťka vždycky říká, tak já skočím pro točený do petky, posedíme na balkoně a popijem, ale to mě nepřijde takový, jako když jdem na prochajdu a cestou se stavíme někde na terásce 🙂 teď už ale asi venku moc neposedíme, má už být zima prej 😒
snad se to Ádovi nezhorší a nebude marodit, my jsme trochu vyvýšili matraci v postýlce u malý a odsávám, trochu jí to v tom nose lítá, ale spí s dudlíkem nebo se zavřenou pusou, tak dejchat může, i když trošku zadrhává
taky si užijte večír 🙂

gabinicee
12. zář 2010

@elidule no tak to by se nám taky líbilo mít hospodu tak blízko taky jsem si plánovala jak si budu raní kávu dávat na balkonku když jsme se sem přestěhovali ale balkon máme na druhou stranu a tak je tu po ránu zima a káva se nekoná no snad někdy to vyjde. A pokud jde o hadry tak zrovna nedávno mě kámoška poprosila jestli bych nepůjčila něco její dceři do tanečních no a já zjistila že teda nemám skoronic jak už pět let člověk nežije společenským životem tak je to děs na štěstí se jí hodili aspon letní šaty a na štěstí mám ještě jednu kamošku která nějaký hadry má tak jsme nakonec pomohly 😉

elidule
autor
13. zář 2010

dobrý ránko 🙂

@gabinicee tak já nemám ani letní šaty - ale já na šaty nikdy stejně nebyla 😀 já furt jen ty kalhoty 😝
když jsem šla do tanečních já, tak jsem sháněla šaty taky různě po kámoškách, ale byl to děs, jedny mi byly tak velký, ale stejně jsem v nich šla, naši mi koupili jedny, ty jsem si vzala na prodlouženou akorát 😒 a vůbec mě ty taneční ani moc nebavily, bylo málo kluků, praly jsme se o ně 😀

seba
13. zář 2010

Dobré ráno 😉 včera byl fofr,odmražovali jsme mrazáky no a pak to uklidit 😠
Odpo si tatík po dlouhé době vzal Sebulku ven a já šla se Sárou dopisovat sešity 😀 připadala jsem si jak Igor Hnízdo 😀 nechtěla nic dělat 😠 a to ji večer přinesla úča další říklady a psaní.Přišla si pro penízky na knížku angličtiny s pracovním sešitem-400.Takže nás nástup do školy,jen za knížky přišel na litr 😠

janulle22
13. zář 2010

dobré ránko děvčata... 🙂

@elidule my jsme odsávali jednou a pak už se naučil smrkat...dělal u teho hrozný scény, ale bylo to potřeba... 😒
@seba tak toje teda pálka... 😅 jak je malé?
jinka u nás noc děs běs, jsem šli spát okolo půlnoci a pak to začlo, brečení, potahování sople, kašlání... 😒 nakonec jsme ho nechali doma, teď jel táta pro léky... štve mě, že ty sirupy maj spotřebu jen 4 měs... to nestihnem spotřebovat a pak to vyhazuju,.. 😒 snad koupí vše ze seznamu... 😀 jdu mu udělat jídlo, za chvilku jede do Brna a budem zas sami.. ☹ že malej je nemocnej dycky, když není Hans doma

seba
13. zář 2010

Jani-Sára už dopisuje sešity 😉 ,zítra ráno ji dám poslechnout a pošupajdí 😀 dělaj doma s bráchou šílenej bordel,furt se perou,řvou a já jen rozdávám lepáky 😀 😀 😀 chce jít už na trénink,tak uvidíme 😉
Ono to asi lítá-to počasí tomu nepřidá,tatínkové vědí,kdy jet do práce,že? 😵

janulle22
13. zář 2010

@seba jj to vědí no... 😒 tak aspoň že zajel ptro ty léky... ale už je tam 45min, přitom to do lékárny má asi 5min autem... 😅 to už se těší malá do školy že? no a hlavně na ten fotbal... 😀 to věřím, že máš doma veselo... 😉

elidule
autor
13. zář 2010

@janulle22 jak jste se naučili smrkat? já nevím, jak na to ☹ když jí to předvádím, tak se směje a když jí dám kapesník k nosu a pomačkávám nosánek, tak ten kapesník chce jíst 😀 mě příjde, že ta odsávačka to všechno nevezme a ta zadní rýma se tam furt drží
jinak jsem dneska koupila pro malou teplý punčocháčky a už zateplený šusťáčky a jeden overálek na spaní

seba
13. zář 2010

Tak u nás se už spinká a Sára pokračuje s matikou,od středy jedou do stovky,tak musí procvičit 😉
JJ veselo tu je,ani si nedovedu představit,co bych dělala bez nich 😀
Lidu-malýmu taky musím koupit dvoje punčocháče a bodýčka s dlouhým.

janulle22
13. zář 2010

@elidule no ons e to naučil později tak ve 2 letech... měli jsme první odsávačku takovy ty dvě hadičky a ja jsem jednu měla v pusi a taha ty sople... ale mě se z toho zvedal kufr 😀 tak jsme koupili odsávačku an vysavač a to on se ho strašně bojí, tak než odsávat sople, tak se raději naučil smrkat, viděla nás smrkat já v té době byla taky nemocná, tak to viděl u mě a tak se to anučil... 🙂 asi dneska pojedu stříhat kámošku, jejího manžu a malou princeznu... 😀 akorát jsem ztratila někde stříhací plᚍ tak to bude pod ručníkem... 😀

@seba byla by jsi smutná a neštastná bez těch pokládků 😵

elidule
autor
13. zář 2010

@janulle22 no a s těmi sirupy máš pravdu, taky vyhazujem 🙄

elidule
autor
13. zář 2010

@janulle22 tak to my máme odmalička tu na vysavač a nevadí jí to, ani v noci, trpělivě mi sedí na klíně a nechá si odsát, ale jednu dobu u toho dělala taky scény, asi jí to bylo už nepříjemný, když jsme odsávali už po tři týdny 😒
ale tu do pusy jsem taky nechtěla 😀 😝
@seba ta paní v krámě mi pořád něco ukazovala, furt nějaký novinky a teplý oblečky a krásnou novou italskou modu 😀 , no líbilo se mi v podstatě všechno, ale ještě jsem nevyhrála v těch losech ☹

janulle22
13. zář 2010

@elidule ještě jsi nevyhrála? tak honéééém... 😀 za kolik sji koupila punčošky? no u malého je to možná tím, že nebyl zvyklej od mala... 😖
tak já nevím esi pani v lékarně je normální, Honza měl napsaný vše co nakoupit v lékárně, mel tam stopptusin sirup a ona mu dala kapky, ty jsou tak na po...í... 😝 😝 tak sem se rozčílila... 😀 tak mu budu muset jet koupit sirup... to jsem si mohla nakoupit rovnou... 😀

gabinicee
13. zář 2010

@seba mě stačí ty výkendy kdy jsou doma oba ne že by řvyli ale oba vyžadují mojí pozornost a to teda občas fakt nezvládám se rozpůlit.Peněz za školu se děsím už ted zatím máme skoro dva roky čas ☹
@janulle22 tak at je malýmu brzo líp taky používám tu odsávačku na vysavač a řekla bych že kolikrát nám fakt pomohla je to rychlí a na štěstí to mé děti zvládali v poho

janulle22
13. zář 2010

@gabinicee děkuji... já myslím, že je to tím, že sme nezačli od malinka...

seba
13. zář 2010

Lidu už bys opravdu mohla vyhrát!!! 😀 😀 😀
No zítra už bude klid,vlastně doufám,že i dneska,do školy je vše a bez řečí hotovo 😉 ,Sára si zalezla k sobě a malý čte 😀 😀 má filozofický slovník 😀

janulle22
13. zář 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36490076&tab=0
jsem se zamilovala... 😵
@seba ty máš tako hodné a šikovné děti... 😵

elidule
autor
13. zář 2010

když jsem nakupovala výbavičku v těhotenství, tak jsem si koupila tu balonkovou odsávačku - ta je vůbec naprd a ještě zbytečnost nejzbytečnější - zaoblený dětský nůžtičky na nehty - s těma se nedá ustřihnout nehtík vůbec, to by je muselo to dítě mít tak cenťák přes prst, aby to šlo 😖

@janulle22 takhle mi jedna lékárnice prodala citrovital, ale ne gel ale kapky, já si toho nevšimla, blbec a pak jsem si četla příbalový leták a tam jsem z toho vyrozuměla, že ty kapky nejsou vůbec pro děti, že to je doplněk stravy, tak to šlo časem do koše, protože jsem to otevřela a nespotřebovala to samozřejmě, ale stejně mě naštvala ta lékárnice, protože jsem i kupovala čajík na zklidnění a ještě jsem říkala, že malou bolí zuby a potřebujem něco na uklidnění a aby ty dásně nebolely a prodala mi ty kapky, ale už si raději vše kontroluju
ty punčošky vyšly na 120 za jedny, jsou krásně jemný a teploučký, v kiku je mají tak za 80 korun, co jsem tady zahlídla, ale tyhle jsou hezčí 🙂 a ty zateplený kalhoty vyšly na 149 korun, tak si myslím, že to celkem šlo 🙂 ale rozplývala jsem se nad kožíškama a overálkama pro novorozeňata - ty byly tak krásný 😅 takový krémový barvy a hebký a teplý byly, no krásný, ale za jeden takovej kožíšek chtěli 600 😕 🙄 já jsem malou měla celou zimu ve fusaku, tak jsem jí strojit nemusela, byla vždycky v domácím 😀

elidule
autor
13. zář 2010

@seba filosofický slovník? 😀 rostou ti doma malí geniové 🙂