Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
20. říj 2010

tak nám dneska nečekaně přijede taťka domů, zítra ještě jde do práce, ale v pátek má volno, tak to je fajn 🙂 aspoň zařídí ten levnější internet a taky dojde pro balík na poštu 😀

jiitkka
20. říj 2010

@elidule Martin taky vyjímečně snad po 3letech přijde v pátek dopoledne 😉

janulle22
20. říj 2010

hoooolkýýýýýýýýýýýýýýýý jsem domaaaaaaaaaaaaaaaaa.... 😀
aerobik byl úúúúúžasnej, ale teda bolí mě celej člověk...sem zvědavá co bude zítra až se probudím... 😝 😀 tak mě zkoušel z dopravy a na to že sem mu hovno řekla tak 2 je dobrá známka... 😀 musím hodit šplochanec a udělat referát do dějepisu... 😠
jak jste se mely vy?

seba
21. říj 2010

Ahojky-já chci chodit na zumbu,je to v pátek tak musím ještě vydržet až Sáře skončí tréninky a vyrazím 😝
Jani-jak to že není jednička??? 😠 musíš se učit,učit 😀

janulle22
21. říj 2010

@seba na zumbu bych taky chodila 😵 no já jsem se neučila vůbec tak 2 je dobrá... 😀

elidule
autor
21. říj 2010

ahoj 🙂
venku je zíííííma strašná 😀

janulle22
21. říj 2010

@elidule u nás též...
sme byli zas po doktorech... ja mám hemcky a malej zánět spojivek... 😒

elidule
autor
21. říj 2010

@janulle22 zánět spojivek? chudák, ten si teda vybírá letos nějak ☹ máte kapky nebo mastičku?
co to máš ty?

janulle22
21. říj 2010

@elidule hemeroidy 😖 no to siteda vybírá☹ no má kapky ale to jsou muka mu to kápnout... 😢

elidule
autor
21. říj 2010

@janulle22 já si to myslela ☹ já naštěstí zatím ne (ale musím zaklepat 😒 )
nenechá si, jo? Justýně, když jsem dávala minulej tejden čípky, tak jsem si jí normálně přidržovala i nohama, šla mi úplně do luku!

seba
21. říj 2010

Ahoj holčiny,dneska totál nestíhám 😠 ale teď už to všechno spinká-i kocour 😀
Sárinka šla dneska poprvé sama z družiny do lidovky-dovedete si představit moje nervy do tý doby než mi zavolala-ale zvládla to 😵 😵 😵
Sebík od rána dost zlobil 😠 doufám,že si to nadlouho vybral a umí nový slovo-do prdele-uklouzlo mi to a on nadšeně používá 😀

janulle22
21. říj 2010

ahoj kočky, tak jsem dojela ze školy nablajzla se a s bolestí palice jsem zalehla do pelechu... 🙄 vzala jsem si prášek tak to dost povolilo... ve škole pohoda, dostala jsem z psaní na PC 1ku a z dějepisu dvě 1ky... 😀 a to jednu za ztaženej referát a druhou za písemku kterou nám ti co ju minule psaly nadíktovali i s odpovědma... 😀 ještě mám dva úkoly... 😝 to o víkendu nějak zvládnu...

@elidule čípky měl naposeldy tak ve 2 letech a to v pohodě...ale do toho oka je to masakr...chudák malej, ale má to škaredý to očičko... 😒
@seba no malej je šikulka, koukám, že vám to taky moc jde... 😀 malá je teda šikulka, ale já bych se bála ju pustit samotnou... 😅

seba
22. říj 2010

Dobré ránko 😉
Jani pochvala za jedničky-jen tak dál-ať jsou na výzu samý 😵
No já se taky bála,ale musíme začít trénovat,za rok až půjdu do práce,bude muset i vodit Sebu do školky ☹ nikoho tu na hlídání nemám 😠

elidule
autor
22. říj 2010

dobrý ránko 🙂

@janulle22 z čeho je ten zánět vůbec? aŤ se to brzo srovná.

@seba mám kámošku a ta má zatím ještě hooodně malý miminko, ale už plánuje školku kousínek před panelákem, aby malej chodil sám, aby mohla spát 😒
školáka chápu, někdy se začít musí, i když strach budeme mít všechny a pořád 😖

elidule
autor
22. říj 2010

týjo po ránu musím koukat na Vodochodskýho, jak dělá v televizi steaky - to jehrůza 😀

jiitkka
22. říj 2010

Dobré ránko 😉 Tak si představte, že jsem včera jela pro těhukalhoty,co jsem si nechávala šít apaní je "opět" zapoměla... tak teďka od 8h už čekám,až mijepřivze domů - nabídla se. No asi viděla,že už bych to jentak nerozdejchala s tvrdnutím břicha tam opět jet jen kvůli nim. Tak to zas má plus,že mi je doveze 😉 Jinak včera večer mi moje nejlepší kamarádka dá se říci vyčetla, že jsem těhotná...jako že se už nemáme o čem bavit... takže jsem to obrečela a fakt si říkám,co je to k sakru dneska za lidi!! Takž radši fakt budu doma zalezlá, u pc... Martin je každou chvílu doma..asi po třech letch takhle brzko 😉 Je u rodičů-půjčuje si od bráchy playstejšna,takže tu bude veselo celý víkend-střílečky,auta,strategie...ale alespoň nebude zlobit 😉
Jinak přeju hezký den. 😉 U nás ráno bylo -4.... děs 😝

elidule
autor
22. říj 2010

@jiitkka ahoj a nezávidí ti? 😒 já tohle měla taky s kámoškou do té doby, než sama otěhotněla, pak tak nějak pochopila, že se středobodem jejího světa stává mimčo a že je normální, že tě víceméně zajímá právě tohle

seba
22. říj 2010

Jitu-taky si myslím,že v tom je závist 😉 to jí přejde,uvidíš.
Pak sem,prosím hoď fotečku v těhu kalhotách 😵
Lidu-to víš,strach bude vždy,ale opravdu už jsme museli začít trénovat 😉
Sebík dneska opět zlobí-všude leze a vymejšlí kraviny a pak se vzteká,že mu to zakazuju 😠 tak jsem vytáhla vařečku a snad bude klid 😀 ale zatím se schoval jen kocour 😀 😀 😀

jiitkka
22. říj 2010

@elidule asi ano... ale mě to rozhodně nepřijde normální!!! Snaží se už cca 9měsíců a nic...Asi jsem špatná,že jsme se nesnažili a stejně to vyšlo...

jiitkka
22. říj 2010

@seba to jsem si nechala přešít své rifle na těhu rifle 😉

jiitkka
22. říj 2010

Těhu kalhoty mám na sobě a u sebe v albu 😉

elidule
autor
22. říj 2010

@jiitkka jé, ty jsou pěkný - vidíš, to mě vůbec nenapadlo nechat si kalhoty přešít, já blbec si koupila nový a drahý jak prase 😝 😒
je normální to, že to budoucí maminku zajímá všechno okolo mimča a pak stávající už tuplem, to že jí ne, tak to je divný, zvlášť když píšeš, že se snaží - asi je zahořklá ☹ snad jí to přejde

@seba hele a zabírá někdy už ta vařečka? na Justýnu nezabírá snad nic, normálně mi ještě nastaví ruku na plácnutí, když něco provede 😅

jiitkka
22. říj 2010

@elidule díky za pochvalu 😉 No já mám jednyz hraboše za 200,- a další jsem prostě nemohla sehnat a tak mě to napadlo 😉 No já na ní kašlu,na tu "nej.kamarádku" pro mě je to hnus co mi řekla a jak se chová....

elidule
autor
22. říj 2010

@jiitkka a kolik to stálo od švadleny?

tohle je spací koutek (jsem kdysi říkala, že ukážu) a nová (poděděná) postel - ještě jí musíme nějak hezky ozdobit - už máme plno lepítek a v noci svítících nálepek (doufám, že pak bude vidět, že to je vůbec postel 😀 )

jiitkka
22. říj 2010

@elidule 150,- mě to stálo. A matroš jsem měla - jak rifle, tak tepláky na těhu pás + mi zadělávala prošoupaniny mezi nohama 😀 Pokojíček supr!!! 😉

elidule
autor
22. říj 2010

@jiitkka tak to se vyplatí 🙂 já mám kolikrát problém sehnat kalhoty vůbec, aby mi seděly a aby byly taky nee moc drahý, tak se taky pokoukám po nějaký švadleně u nás ve městě 🙂
v tom pokojíčku není skoro vlastně žádnej nábytek až na ty postýlky a komodu, ale nějak se nám hrozně kupí hračky, takže jsem ráda za prostor, ale když jsem koukala na netu na celý zařízený dětský pokojíčky, to je taková krása 😵 líbí se mi ty sestavy a jak to všechno ladí

jiitkka
22. říj 2010

@elidule nj ale ty sestavy něco stojí viď.... My tu zas máme mini dva pokojíčky, jeden je teďka jako ložnice - kde je postel + skřín a tak tak se nám tam vejde postýlka, komoda a na ní přebalovák...a vedle je mini pokojíček ale myslím, že bude stačit než si najdeme něco svého (cca 5let)... Je to hodně i tím,že máme skosené stěny všude. Obývájek je normálka, takže hrací plocha bude převážně tady 😉
tak udělala jsem si ovocný salátek a jdu čučet na filmek, co jsem si stáhla. Martin pořád hraje hry-a jak je hodnej u toho 😀
tak dobrou noc 😉

elidule
autor
22. říj 2010

@jiitkka my máme taky hračky natahaný ještě i v obýváku 🙂 zatím je tu relativně ještě dost místa 😀 zatím!
u playstationu bych taky byla hodná 😀 hry já taky můžu
tak brou

jiitkka
22. říj 2010

@elidule playstation já nemusím...ale když je u toho takhle hodný 😀 Hraje fotbal,tak jsem mu dneska na tom vytvářela jeho postavu - aby mu byl hráč podobný a já jsem trenérka 😀
Dobrou noc

seba
23. říj 2010

Dobrý ránko 😉 Sárinka odjela na turnaj,tatíka máme na melouchu-tak si tu hrajeme,vaříno mám,tak bude pohoda.Jen doufám,že vyhrajou,aby nebyla prdelka nasratá 😀
My máme taky všude skosený stěny-i kuchyň mám na míru a malej má všechny hračky v obyváku a Sára okupuje zatím celý pokoj.Přemejšlíme jestli nezrušíme ložnici a neuděláme z toho pokojík pro Sebu a my si koupíme do obyváku pořádnej rohovej gauč.