Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
14. dub 2010

axi jo a nevim co je ta zkratka... 😅 😅 😀

janulle22
14. dub 2010

musi, ale to mu kazdej rekne co v ni bylo a pak ma 1
hlavne ze me se smal a je to srab nic jineho

axi81
14. dub 2010

Eli, jojo, snažíme...zatím teda ne moc aktivně (ve smyslu, že jsem ještě nenavštívila dr., aby mi napsal hormony na cyklus - naposledy jsem to měla v lednu 🙄 ), ale vlastně od porodu víme, že chceme co nejdříve druhé...no, a vzhledem k tomu, že jaksi mé tělo asi vůbec nezná ovulaci + do toho víkendový taťka, kdyby náhodou ovulace byla, tak to vidím na dlouhé lokte... 😖

axi81
14. dub 2010

Jani, kdesi na začátku jsem četla, že kdosi tady dělal nějaké učitelství s němčinou. To jsi nebyla ty..? Tak to se moc omlouvám... 😅

axi81
14. dub 2010

Pdf - pedagogická fakulta. Ještě jednou se omlouvám, asi jsem si to nějak popletla. Zběžně jsem si přečetla pár stránek vaší diskuze a muselo se mi to pomotat... 😖

elidule
autor
14. dub 2010

axi to byla schnucki 🙂 ale někam se vytratila ☹
jo tak to jo,to je pochopitelný,já si maluju,že až budeme chtít druhý,tak na to vlítnem a bude to (jako poprvý),ale kdoví,že jo? jak si to tělo zařídí,nebudu už taky úplně nejmladší a kdoví,jak na tom budu se zdravím třeba (zatím ťukám)

janulle22
14. dub 2010

axi ucetko a nemcinu jsem psala, ale delam podnikani vecerni studium...tak chytra zase nejsem 😀 v pohode...

elidule
autor
14. dub 2010

to železo,který jsi brala,to je kvůli krvi,že? a neškodí to miminku? jsem to někde četla tady v jedný diskuzi ,ale taky to mám asi pomotaný

elidule
autor
14. dub 2010

huráá,tady se spí 🙂 zahraju si tetris 😀 ........... no měla bych spíš být akční v kuchyni 😔

axi81
14. dub 2010

Železo? Já brala železo celé těhotenství a malá je zdravá... 🙂

axi81
14. dub 2010

Eli, já jsem v práci a koníkuju. Super produktivita. 😀

Jani, jsi šikovná, že ještě zvládáš školu. Tak hodně štěstí při písemce 😉

elidule
autor
14. dub 2010

tak jsem to pomotala 😀
ty už pracuješ axi? máš hlídání? tiše závidím - ne zas až tak tu práci,ale že máš možnost mít o dcerku postaráno

axi81
14. dub 2010

Eli, pracuju 3 dny v týdnu, mám skvělou chůvu a zbytek týdne si užívám malou a o víkendu tatínka. Trošku se bojím to vždycky někde na sebe prásknout, protože to mezi maminkama není moc oblíbené... 🤐

elidule
autor
14. dub 2010

ježiš proč? určitě jsi špatná matka,která by se měla věnovat dceři na 100 procent a zanedbáváš jí,co? 🙄 🙄 🙄
já chtěla do práce po dvou letech,ale tady nejsou zařízení na to a ani soukromý jesle,co jsem tak vypozorovala a kdyby jo,tak by se mi to nevyplatilo,protože zas ten plat nebyl tak vysoký 😒 ale teď to stejně vypadá,že se nemám kam vrátit,tak budu doma ty tři roky a pak se uvidí

axi81
14. dub 2010

Eli, to víš, že jsem špatná matka! 😀 🙄 Jsem z malého města a tady se to prostě řeší. Ale mám dobrou práci a pracovala jsem, i když jsem byla v těhotenství na PN. Pracovala jsem už i v porodnici. Práce mě baví a jsem tak trošku workáč 😀 A zrovna včera jsem to probírala s jednou kamarádkou, že jsem fakt za tu práci vděčná, protože upřímě občas je člověk vděčný za to, že může dělat i něco jiného než jen ham, hají a uklízet bordel po bytě... 😎 Naštěstí malá je úžasná a je zvyklá na lidi, takže s chůvou nebyl problém. A ta je navíc fakt zlatá, sestřička z jeslí v důchodu, takže paráda.

axi81
14. dub 2010

eli a druhé neplánujete? 🙂

elidule
autor
14. dub 2010

no jasně, to je normální,tenhle přístup 😝
my bysme chtěli,ale bydlíme v pidibytě a dvě děti to už by fakt nešlo,bohužel máme z předchozího bydlení ještě nějaké finanční resty a ty musíme dořešit a pak nový bydlení,s mojí mateřskou bysme to nezvládli,proto se chci vrátit na nějaký čásek do práce

elidule
autor
14. dub 2010

a co dělá váš taťka,že je doma jen o víkendech?

axi81
14. dub 2010

Promiň, byla jsem vyřizovat snubáky 😵

Taťka je ředitel. To není zaměstnání, to je diagnóza... 😎

elidule
autor
14. dub 2010

😀 😀
jé vás čeká svatba?

lamarika
14. dub 2010

Ahoj holky, Axi vítej 😉
Už jsme tu, nakrmím divou zvěř a můžu se vám chvilku věnovat 🙂
Axi než jsem otěhotněla poprví, tak nám to trvalo, tak jsme si taky řekli, že už se začnem snažit, protože než se to zas povede, tak budou malýmu pomalu tři 😀 A ono to teď šlo úplně samo 😅 Za měsíc jsem byla těhotná, ani se mi tomu věřit nechtělo 😅
Axi a co děláš vlastně za práci? Já makám doma, ale budu s tím teď končit, protože to nezvládám. Starám se o jednu neziskovku.
Moje ctěná a velice "oblíbená" švagrová taky chodí údajně do práce. . . Ráno v osm dá děcko ke tchyni a nejdřív v pět si ho vyzvedne. . . Takhle je to každej den krom pátku od jeho 5-ti tejdnů. . . Jako mazec. Dělá nehty a má suma sumárum 10 zákaznic. Jenže se jí nechce starat o děcko. . . 😠 😠 😠

lamarika
14. dub 2010

Jo a kdy je ta svadba? Dostanem taky dort? Já ráda svatební dorty 😀 😀 😀

elidule
autor
14. dub 2010

čau Ráďo
tady se už budíme,taky se najíme a vyrazíme pak ven,abysme zmokli 🙄
já se hlásím o koláčky 😀 (makový)

elidule
autor
14. dub 2010

od pěti tejdnů? to mi přijde ještě moc brzo 😕

axi81
14. dub 2010

Holky, dělám tak od 8 do 16, jak kdy, jak se mi chce. Dělám manažerskou pozici ve zdravotnictví...no a taky učím angličtinu, taky nadační fond, je toho hodně. Ale s dobrými lidmi se to dá zvládnout. Prostě dejte mi lidi a zařídím vše... 😀 Dělám většinou jen ty 3 dny.

Svatba bude v květnu 🙂

Lamari, s tím otěhotněním - doufala jsem, že budu stejný případ jako ty. Ono to i vyšlo na podzim, ale zamlklé těhotenství. Vlastně jsem o tom ani nevěděla, ale šla jsem k dr., že už 3 týdny mám měsíčky ať s tím něco udělá a on zjistil, že jsem byla těhotná...takže revize. Tak jsem se i zaradovala, že to teda fakt půjde, ale já nemám skoro žádný cyklus, takže bez hormonů to asi nepůjde. To podzimní těhotenství byl asi "omyl" mého těla, kdy ještě bylo zmatené po kojení...

lamarika
14. dub 2010

Víš ona je trošku zvláštní. . . Přála si holčičku a prohlašovala, že jestli to bude kluk, že ho nechce. Pak to vypadalo, že to dítě bude postižený, protože jí vycházely pořád špatně testy a ona pořád, že jestli to nebude holka, že to nechce. Koza se spíš měla modlit aby to bylo zdravý. Nakonec je to kluk a zdravej jako buk. Takže ta situace proč se ho tak zbavuje je spíš kvůli tomu. Teď mi řekla, že jestli budem mít holčičiku, tak si pujde zkočit z mostu. Tak už aby skákala. . . . 😀

lamarika
14. dub 2010

to mě mrzí Axi, tak teď už to vyjde a bude to všechno v pohodě a jak se donutíš k tomu doktorovi pro hormony, tak už to bude OK 😉 A už máš šaty na svadbu? Není někde na netu fotečka, že bychom se pokochali 😀

lamarika
14. dub 2010

Holky vy mě štvete, tak já mám chvilku volna a nikdo tu nejste. . . 😒

axi81
14. dub 2010

Šaty jsou, ale z netu to nejde stáhnout. Ale hodím vám sem později fotku, jak jsem si je zkoušela. Tady ji u sebe nemám.

Lami, taky jsem slyšela o jednom takovém případu. Ale asi nepůjde o stejnou osobu, protože tato nikdy nepracovala... 😀

Říkala jsem si, že bych teď v pátek zašla k dr., aby už na mě začal zase pracovat. Jen je mi to trapné ho "otravovat", když jsem tam poslední skoro tři roky byla pečená vařená min. 1x do měsíce... Ale teď jsem tam nebyla od prosince od té revize... 😅

elidule
autor
14. dub 2010

axi,jen ho otravuj 🙂
holky - asi blbej dotaz,já tomu nerozumím - jak se může stát,že jste bez mestruace? to je hormonálního původu nebo po nějaký operaci nemoci? 😕 😔