Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
18. dub 2010

zdar ženy 🙂 straším v noci,nemůžu spát ☹ vzbudili mě sousedi,který přišli a pustili si hudbu 🙄 ale přestavte si,že mlátíte vařečkou do hrnce - to už je snad lepší Eva a Vašek
když se rozhodli,že už budou spát,dostal můj muž záchvat kašle a vzbudil mi Justýnu,která se rozbrečela a musela jsem ji chovat,ale snad už taky spí
tak tady čumákuju
Jani,vy jste sportovci 🙂 já na kole neseděla milion let,ale taky si jednou nějaký pořídíme a budem jezdit na vejlety
Radu ty máš velkorysého muže a za jakým opravdickým důvodem,proč tě obdaroval,se nepiď (to je ale blbý slovo 😀 ) hlavně,žes něco dostala,néé 😀
zítra jedeme k našim na oběd,doufám,že bude hezky,budeme na zahrádce s kočkama 🙂

elidule
autor
18. dub 2010

v půl sedmý budíček
krásný den všem 🙂

lamarika
18. dub 2010

Dobré ránko,

tak my vztávali v šest a jakožto hodná manželka jsem vyklidila ložnici aby se ten můj mužíček mohl vyspat. Teď se mi tady malej zase vzteká a vzteká, takže tipuju, že ho stejně za chvilku vzbudí. Už ho vzbudil 😀

janulle22
18. dub 2010

tak my jsem vzhuru ale ada vstal prdelou napred 😠 je protivnej, vzal si zaajicka tak sem mu ho sebrala ze az po veceri no a rvani jak prase, ted nase tempery a zas rev...me asi dneska odvezou... 😖 tak jdem snidat bo ho plesknu... 😀

janulle22
18. dub 2010

teda po snidani... 😀

lamarika
18. dub 2010

Tak kluci už se konečně venčí, tak jdu do obchodu a vařit. Dneska mě to ranní vztávání úplně dostalo a jsem mrtvá. . . ☹ Na snídani jsem měla kousek tý mojí nepovedený buchty, ale ten zbytek asi vyhodím (ty kraje jsou strašně betonový. Holky co mám udělat k pečeným kouskům na zelenině? Obyč brambory?

janulle22
18. dub 2010

lami asi jo... asi bych udelala brrmbory masteny ... 😀 ... a co jsi delala za buchtu ze to mas tvrde...?

lamarika
18. dub 2010

dělala jsem poprvý černou buchtu s polevou. Jenže jsem pro jistotu udělala z jedný dávky. Těsto se mi zdrclo, takže nenaskočila a jak byla ke všemu z jedný dávky, tak je jen slabounce potaženej plech a tím pádem jsou ty kraje moc upečený. . . Polevy je tam víc jak samotný buchty. . . Příště už se doufám povede

janulle22
18. dub 2010

aha tak tu buchtu neznam...tak trba priste..ja to mam naopak me se povede vse na poprve, ale pak uz ne.. 😀 tak jsem jednou delala kiwi rezy mela jsem tu buchtu tak tvrdou ze bych tim vybila okno... 😀 tak ja mam relativne uklizeno... nemate nekdo facebook...?

lamarika
18. dub 2010

Já mám, ale moc nepoužívám. . . Nahánějí mě tam lidi z práce a většinou na ně nemám náladu, takže tam moc radši nechodím. . .

Kiwi řezy znám, mamka je dělá taky. To je bašta 😀

janulle22
18. dub 2010

aha to je skoda...☹
jj to je zradlo, ale celkem pracna buchta kterou delam vyjimecne, narozeniny, valentyn... 😉
jinak delam bananove rezy...misarezy... luxusni .... 😀 mam chut, ale jsem zhnila neco delat... 🙂

janulle22
18. dub 2010

holky je blby jit s 3letym na pochodak 5km...?

lamarika
18. dub 2010

já myslím, že ne, ale radši sebou vem golfky nebo něco kdyby už nemohl. Nicméně si myslím, že s ním kolikrát nalítáš venku víc jak 5 km. . .

Maso už se dělá, jdu na bramsky

janulle22
18. dub 2010

no to je pochodak kde jdes lesem a tak... tam se s golfkama nechytnu 😀 mame ramena.. ten poochod je pro deti 5km i s pohadkovyma blbostma tak by ho to mohlo bavit... si spocnem najime se...neni to na cas...ale nema byt moc hezky... 😖 tak uvidime

lamarika
18. dub 2010

Já bych do toho šla. Když nebude hezky a bude třeba pršet, tak se na vykašlete a nikam nepujdete. Malýmu to zatím neříkej, kdyby bylo ošklivě aby ho to nemrzelo, že nepujdete a když pujdete, tak bude mít alespoň ppěkný překvápko 😉

Jetště jsem se chtěla zeptat. Kdy jste dali poprvý spát vaše caparty k babičkám nebo na kdy to tak vidíte? Já jen jestli jsem já takovej puritán a nebo se i vám zdá aby spalo dítě v 5 měsících u babičky brzo? Ta moje supr švagrová to svý dítě včera liskla na noc k babičce a šla zvesela juchat.. . . 😒
Já jsem si říkala, že to budem s malým zkoušet v létě, protože kdyby to na mě přišlo nebo něco, tak bude muset u někoho spát. Jenže v létě už mu bude 15 měsíců a to už si myslím je v pohodě

janulle22
18. dub 2010

lami ja jsem delala skolu s adou a nasi hlidali spaval tam asi od 3mesicu a ted tam taky spava a dycky se tam tesi ... jsem rada, ze je zvyklej a neni posera... 😉 ale zalezi na tobe...ja kdybych nechodila do skoly tak na noc nevim kdy by jsem ho dala... 😅

lamarika
18. dub 2010

Mně se to u takhle malejch dětí zdá strašně brzo. . . Víš co, když máš nějakej závažnej důvod a nemáš jinou volbu, tak jasně, že to prubneš. Ale zbavit se takhle malýho děcka jen proto aby ses mohla jít bavit. . . .

janulle22
18. dub 2010

no to asi ne... aspis bych si povolala babicku aby hlidala ona u nas...

lamarika
18. dub 2010

Taky chodím večer ven, nejsem jenom máma na plnej uvázek. . . Jsem taky mladá ženská co se chce bavit a to že jsem si pořídila dítě pro mě neznamená konec zábavy a začátek jen povinností. Jenže jak říkáš, když se chci bavit, tak hlídá manža a pokud by nemohl, tak bych se domluvila s mamkou a hlídala by u nás.

A co budete dneska dělat?

janulle22
18. dub 2010

no meli jsme jet k sestrence ale pred chvili psala, ze je u nich zmena planu ze jede za kamaradkou... 😝 tak budem na pisku, kopat a asi projedem na kole...a co vy?nejakej vejletek...?

lamarika
18. dub 2010

ale kdepak. . . Táta nám zase uteče odpo ke tchánovcům, protože tchyně má zase s něčím problém a musí ji s tím pomoct. Takže asi pujdem taky na ten písek. . .

janulle22
18. dub 2010

toz to nemas moc dobre... i kdyz je doma tak s vama neni co...? 😒 ja bych to nedokazala tvarit se mile...on je nas ne jeji... ma svou rodinua dkyz je furt prxc tak chci aby byl s nama a en u mamy... 😒 nerikam, nepomoct s necim, ale byt tam porad je taky blby...

lamarika
18. dub 2010

Byly doby kdy jsem se kvůli tomu vztekala a snažila se dělat všechno možný proto aby byl tady a ne u nich. Dopadlo to akorát tak, že když byl tu chvilku doma, tak jsme se hádali a domů moc nepospíchal. Takže jsem rezignovala a teď když je doma, tak jsme alespoň v pohodě a když mu naslibuju nějakej ten pěknej večer, tak i chvátá domů

janulle22
18. dub 2010

hmm to by u me neuspel teda... 🙂 nastesti kdyz je doma tak je jen s nama... 🙂 uz se tesim na patek az zas dojede...a v so vyrazime nekam...

janulle22
18. dub 2010

tak kocky ja valim ven s malym... ale moc teplo tam neni fouka... tak nevim esi grilovat...asi si dame na veceri chlebika...a masenko az nekdy s tatinkem...tak vecer...

elidule
autor
18. dub 2010

ahoj holky,hlásím se od našich 🙂 babička připravuje sváču,tak pojíme,vypijem čaj,kávu a jedem domů
co se týče hlídání,tak u nás ještě rozhodně tohle nepadá v úvahu,jsem v podstatě s malou pořád a beze mě má záchvaty 😔 ale mě to zatím nevadí,v létě tady budem u našich pobývat dýl,tak si Justýna snad zvykne,kdybych byla nemocná nebo bych nedejbože třeba musela do nemocnice s něčím,taťka se postará,moje mamka k nám nedojede a tchýni bych nepožádala,takže zatím takhle

míšařezy taky můůůžu 😀

elidule
autor
18. dub 2010

na ten pochod taky raději s kočárkem,ale když to není možný 😒 bála bych se pak v půli,že bych musela s malou na záda 😅

janulle22
18. dub 2010

eli taka da ujde dost, ale musi to byt zazivna cesta a kdyztak ho prdnem na zada a je to... 😉 toho se zase nebojim...ani mi to nevadi...
dneska je na pruplesk... svihl mi do hlavy hroudu hliny, vzteka se snad co 5 min, nic se mu nelibi...me svihne uz at jde spat...dneska jen jecim... 😒

elidule
autor
18. dub 2010

Jani,to musela bejt pecka do hlavy,co? 😒 ještě že nevzal šutr 😕

malou jsem právě uložila,ale řve,ale je vzhůru od dvou,už je unavená,ale nemůže nějak zabrat ☹ navíc jsme museli vysávat nos,manžovi rýma a kašel odchází a já mám nos jak bambuli a v krku žiletky,si to hezky předáváme 😠

janulle22
18. dub 2010

jejda edli snad nebudete nemocni... 😒 no sutry na zahrade nemame, ale supa to byla radna...my jsme okoupani a ada uz lezi jsem mu precetla pohadky asi 3 a odesla... jsem zvedava kdy usne... nespali sme po obede tak snad brzy...se me chce totiz taky... 😀 ale je blbe jit spat v 8 to je ajk duchodce... 😀