Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
7. dub 2010

eli vsak staci ze umis nasibilku a scitat a odcitat...vice neni treba... 😉 ja ted dostalal poprve dvojku ze ctvrtletky...sem myslela ze se vyvratim stestim 😀
jsem nejaka umrita... boli me hlava a sem nevyspala... asi t dneska zapichnu za chvilku,..

elidule
autor
7. dub 2010

jo to je fakt a víc zvládne kalkulačka 🙂
to víš že jo, běž se natáhnout,taky nebudu ponocovat

janulle22
7. dub 2010

jeste nejdu zeru malemu vajicka.. 😀 ale davam si limit do 9 ... 😀 snad bude malej spat ted nejak prestal spavat po obede... 🙄 teprv jeden den co je tata pryc a uz mi chybi... 😒

janulle22
7. dub 2010

tak dobrou kelisky 😵 😵

elidule
autor
7. dub 2010

janu,brzo se vám vrátí 🙂 ten náš tady vedle mě chrápe 🙄 (ale prej kouká na telku 😀 )
já už taky sezobla takový čokolády - prase nooo 😝

elidule
autor
7. dub 2010

dobrou noc 🙂

lamarika
7. dub 2010

Tak jsem se podívala na přešlapy a pěkně jsem se nasmála 😉 Vy už tu všechny spíte?

elidule
autor
7. dub 2010

néééé já ještě néééé 😀

elidule
autor
7. dub 2010

já to nikdy neviděla 😅
teď jsem se začetla do diskuze o tom,jaký je porod po císaři a jaké můžou být komplikace,ale stejně je to případ od případu a asi záleží,který lékař bude mít taky službu

elidule
autor
7. dub 2010

některý příspěvky mě trošku vyděsily,ale další zasejc uklidnily,takže ok,sice se mě to ještě netýká,ale ................ je dobré být informována 😀 (někdy je ovšem lepší nevědět nic)

lamarika
7. dub 2010

ty jsi taky rodila císařem?

elidule
autor
7. dub 2010

ty taky??? je nás nějak hodně ☹

elidule
autor
7. dub 2010

proč ty? komplikace?

lamarika
7. dub 2010

Já jo a na ty příspěvky radši nekoukám od tý doby co jsem zjistila, že jsem těhotná. Nechci se tím trápit během těhotenství a doktor se mnou jedná zatím tak, že pokud to pujde, tak můžu rodit přirozeně. Což bych si moc přála, tak mi to snad vyjde, ale do tý doby je ještě daleko

elidule
autor
7. dub 2010

já jsem to náhodou zahlídla a začetla jsem se 😔 ale hlavní je,že to jde 🙂
promiň,nechtěla jsem nějak nervovat 😔 ☹

lamarika
7. dub 2010

projevila se u mě preeklempsie (snad to píšu dobře) a měla jsem odhad na 5kg dítě. V momentě kdy se mi začaly zhoršovat testy, tak mě doktor urychleně poslal do nemocnice. Tam jsem absolvovala další testy a po nich za mnou na pokoj vtrhl primář, že dítě musí okamžitě ven, že mi začínají selhávat ledviny a játra a že je to už moc špatný a je ohrožený dítě. Vzhledem k tomu, že měl malej předpoklad, že bude obrovskej, tak mi doporučil CR s tím, že bych malýho neprotlačila a ještě ty komplikačky do toho, že kdoví jak by to dopadlo. Druhý den ráno už byl malej na světě a v pořádku s váhou 4,5kg. A jak to bylo u tebe?

lamarika
7. dub 2010

V pohodě, mě to nenerví 😉 Ale víš jak, chtěla bych si skusit rodit i normálně 😉 Komplikace si radši nepřipouštím, mohla bych pak úplně zbytečně plašit

elidule
autor
7. dub 2010

Ježiši,sis užila ☹ nervy!
U mě to byl fofr,šla jsem v 39. týdnu na ozvy a nic,furt rovný čáry,jsem tam skoro skákala,aby se malá aspoň hejbla ale nic,tak jsem hnedka šla,neměla jsem čas o tom vůbec přemýšlet 😒 asi je to tak lepší,moc si toho nepamatuju,protože sestra odběhla,pak přiklusal jeden mudr,za ním další,pak si tam něco špitali a pak mi to vysvětlili,podepsala jsem souhlas a šlo se a nakonec bylo vše v pořádku,malá se prostě nechtěla chovat podle předpisů 😀 ale pak jsem se bavila s tím doktorem a divila jsem,se že mi to tak vysvětloval a nakonec se zeptal,jestli s tím souhlasím,divila jsem se proto,že je jasný,že s tím budu souhlasit,když je miminko ohrožený a on mi řekl,že on se tomu už nediví,protože i v takovýhle chvíli se najde ženská,která to odmítne 😕
Pak tam měla jedna doktorka mladá trošku průšvih,protože jsem u ní byla týden před tím taky na monitor a jí na tom nepřišlo nic divnýho a poslala mě domů,zatímco ten další to řešil a ty výsledky byly to samý.

elidule
autor
7. dub 2010

No ale malej se narodil jako kus chlapa teda 😀

elidule
autor
7. dub 2010

mě po porodu ukazovali malou,ale já jí neviděla,protože jsem neměla brejle - jsem si připadala jako blbec!

lamarika
7. dub 2010

taky sis teda užila! 🙄 Bych si tam asi ukousala všechny prsty kdyby nebyly žádný ozvy a pak se ještě dozvědět, že už to bylo týden před to stejný. . . 😠
No mně jedna mladice dělala po těch vyšetřeních hamiltnův hmat (už druhý) a chtěla vyvolávat, tak jí pak primář dořval jestli je normální. . . Já se trošku biju do hlavy, že jsem to možná měla přece jenom skusit normálně a pokud by to nešlo nebo by byly nějaký komplikace, tak by to logicky zkončilo CR.

elidule
autor
7. dub 2010

taky bych ráda rodila normálně a kdyby bylo všechno bez komplikací a tak jak to má být 🙂 a mít pak mimíse u sebe a moct si sednout a ........................ normálně se vykadit 😠 😠 😠 😠 ................. 😀

lamarika
7. dub 2010

Já když viděla poprvý malýho tak jsem se prvně manžela ptala jestli je v pořádku a jestli není chromej 😀 On byl v bříšku jako milius a vůbec mě nekopal, na každý kontrole spal. A taky jsem byla úplně mimio když jsem ho viděla poprvý, protože jsem byla ještě pod vlivem anestetik

elidule
autor
7. dub 2010

no hlavně,oni se ke mě otočili zády a probírali to tam mezi sebou a já čuměla jen 😠 pak mi moje gynekoložka vysvětlila,že měli strach a v takový situaci je nesmím vidět 😠 no ale stejně!!!!!

elidule
autor
7. dub 2010

no ale víš co,mohla jsi mít bolesti bůhví jak dlouho,ani hmat nezabral,kdo ví,jak dlouho by to trvalo a stejně by byl třeba císař 😒 mohla ses trápit víc a dýl

lamarika
7. dub 2010

mě hodně pak mrzelo, jak si každý malýho hnedka choval a já nemohla. Ta jizva bolela jako čert 😠 A teď mě občas taky bolí skoro jako druhý den po CR, až mě jdou do očí slzy když zakašlu. Naštěstí je to jen občas, tak to zatím nechávám být. Myslím, že je to tím jak ještě pořád tahám malýho a do toho to těhotenství

elidule
autor
7. dub 2010

u mě muž nebyl,bylo to pondělí,akorát ráno odjel do Ostravy ☹ přijel až v pátek,doktora jsem uprosila (s důkazem,že už mi střeva pracujou 😀 ),aby mě v sobotu ráno pustili, pediatr se divil,že jsme tam byli tak krátce,ale mě to tam přišlo tááák dlouhý 😅

lamarika
7. dub 2010

ale alespoň bych to vyzkoušela 😉 Dopadlo to jak to dopadlo a já jsem hlavně ráda, že malýmu nic nebylo a že je z něj zdravej kluk 😉

lamarika
7. dub 2010

Ty jsi odcházela kolikátý den teda? Já ve středu rodila a v pondělí ráno jela domů. Manžel se vrátil z práce akorát ráno co jsem šla na sál. Slíbil mi, že pokud něco, tak přijede a dodržel to.

elidule
autor
7. dub 2010

no přesně,nemohla jsem se ani u kojení pořádně natočit,nebo si jí k sobě přivinout!
navíc mě při tom císaři tak chytla křeč do ramene,cvičili mi při tom s tou rukou a nic s tím nešlo udělat,asi nějaký nerv skříplej a co se týče tý jizvy,tak já necítím pravou stranu břicha,nebolí mě to,to naštěstí ne,ale jakoby ta část kůže nebyla ani moje 😕
no namáháš se,to je jasný,ale vysvětluj to capartovi,že?