Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

lamarika
22. dub 2010

no jani sice pozemek je, ale ten baráček tam ještě nestojí a tak nějak mám takovej dojem, že ještě dlouho nebude. Všechno mi to přijde jak ve snu. Když se vyřeší jedna věc, tak to vázne zas na jiný atd. Nakonec to bude váznout na penězích, protože až nám nacenní projekt, tak teprv uvidíme kolik bude ve skutečnosti stát. Teď jen odhadujem kolik nám bude stačit na hrubou stavbu a jak ty prachy seženem

lamarika
22. dub 2010

Takovej je i můj děda a je to s ním na mrtvici. . . Naši mají obrovskou zahradu za barákem, ale děda si tam musí pěstovat tu svou zeleninku a nenechá ani kousek půdy ladem. Takže naši mají koupenou zahradu na druhý straně města kde si udělali posezení

janulle22
22. dub 2010

no m\ budem ted kupovat auto takze mame 3 roky na setreni aspon na cast pozemku a pak asi splacet nebo zbytek pujcit...nevim jak jinak to poresit...je to situace na hovno...ja pokud barak tak an klic, pac nema kdo by stavel, takze tak..a drevostavba je za chvilku hotova... 😉 nastesti...

janulle22
22. dub 2010

lami tak to je teda dobry, ze si vasi museli koupit zahradu jinde... 😒 kdyz ju maji u baraku... teda meli by...

lamarika
22. dub 2010

tak ten můj si myslí, že ho budem stavět se známýma po víkendech. . . Už to vidím v živejch barvách 😝

lamarika
22. dub 2010

Děda je prostě u našich pán. Největší sranda je, že by mě zajímalo co budou naši dělat s barákem až babička s dědou pujdou do důchodu nebo umřou. Obě varianty jsou aktuální, protože žádost do domova už maj a zdraví nic moc. . .
Barák je velkej jako krava, ale je starej a musel by se zrekonstruovat

janulle22
22. dub 2010

tak ho zrekonstruuji... nebo myslis ze ne?
no nic duchdcum zkoncila ordinace, tak se k nim pripojim a pujdu spat... 😀 tak dobrou holky... 🙂

lamarika
22. dub 2010

naši na to nemají peníze a půjčka taky nepřipadá v úvahu, oboum už táhne na šedesát. . .

Doboru noc Jani

elidule
autor
22. dub 2010

nám se tady líbí jeden pozemek 1200 m a za metr chtějí tisícovku 😝 takže asi táák 😖 😀
já si dám řízek (ať žije správná životospráva) a jdu taky spát 🙂
čus

lamarika
22. dub 2010

Liduš já tě obdivuju, že jsi ty řízky smažila. Mně se nikdy nic nechce. . . Koukám teď na hledá se máma a táta úplně čumím jak to tam probíhá. U vás ty ceny teda nic moc. . .

janulle22
23. dub 2010

dobre ranceko.. tak jsme vzhuru....oba 😖 tak dneska ho asi nazenu do postele po obede...jinak to nevidim...to by byl tak nesnesitelne prostivnej ze by me asi svihlo...
😀

elidule
autor
23. dub 2010

nazdárek 🙂
to je pozemek ale v takový lepší čtvrti a je u lesa a fakt moc pekněj,ale jinde jsou taky a levnejší,ale tam zrovna by se mi tak líbilo bydlet ☹
mě smažení nevadí,ale to obalování nemusím,ro samý s květákem - takový crcání s tím obalováním 🙂

o co jde vůbec v tom pořadu,já vidím vždycky jen upotávky
oni mají všichni děti,ale jsou sami,tak to je taková seznamka? 😕

janulle22
23. dub 2010

eli jj...neco na ten zpusob...1200 m je docela velkej pozemek... nam by stacilo 200m 😀 sem vcera dojela ze skoly a tady to je jak po vybuchu 😠 tak mam co delat...aby se tata nelekl... 😀

elidule
autor
23. dub 2010

to jsou teda vyhlídky pro ty děti 😅 😀
no tam by se vešly dva domy krásně,ale my stejně asi koupíme něco staršího a předěláme si to podle svýho,ale už určitě chci,aby byla v zajku střecha,okna,elektrika,voda,odpady - to všechno jsme dělali na tamtom domku - jsme udělali tu nejhorší práci a prodali to - blbouni 😝

já už tady uklízet nebudu 😀 budu se šetřit na práci v novým 😀 i když aspoň ten prach bych mohla setřít,že?

elidule
autor
23. dub 2010
elidule
autor
23. dub 2010

http://www.gregorio.cz/Damske-penezenky/list_1_...

tady jsou tak krásný peněženky ☹

lamarika
23. dub 2010

Dobré ránko,

Liduš ty už zase pokukuješ po kabelce 😀 Holky my máme pozemek přez 2000 metrů čtverečních, tak nám poďte dělat sousedy 😀

Spíš jsem včera žasla jak se dovedou dospělý ženský od dětí chovat jako puberťačky 😝

elidule
autor
23. dub 2010

to by byly zahradní akce 😀 😀 😀

to říkala moje známá - její ségra se rozvedla,se dvěma malýma dětma se odstěhovala k rodičům a začala se taky chovat jako "náctka" - samá seznamka na internetu,má víc volnosti (rodiče se postarají o děti), diskošky,mladší kamarádky 🙂 prej se zbláznila úplně

lamarika
23. dub 2010

Můj manže je tak trochu blázen. Všechno musí mít megalomanský, jen manželku by chtěl mít co nejmenší a to se mu vzhledem k tomu, že si vzal mě nějak nedaří 😀

No já jsem se včera u toho fakt bavila 🙂 Liduš vyber si nějakou výraznou barvu a výraznou kabelku na léto 😉

elidule
autor
23. dub 2010

já vždycky říkám tomu mýmu - co sis vzal,na to nenadávej 😀
taky to budu muset skouknout

no,zařídíme byt a uvidím,jestli zbyde na chleba 😀 - jestli jo,na kabelku s peněženkou se taky nějaká kačka najde 😀
jaký jsou vůbec barvy na letošek?

janulle22
23. dub 2010

lami za kolik prodate 200m? 😀 a odkud ze to vlastne jsi?
eli kabelka hezka, jen ty oenezenky moc nee... 😅 😉
ja jsem taky obcas jak pubos, na diskoteky, posedet s prateli... 😉 ale vetsinou se snazim byt veledulezita maminka 😀

elidule
autor
23. dub 2010

Jani,mě se právě tyhle peněženky strašně líběj 🙂 i ty některý kožený kabelky,ale jen některý,spíš nosím "streetwear" - zatím
já taky chodím ráda do společnosti,to jo,ale třeba ta známá říkala,že byla úplně v šoku,když se ta její ségra začala hihňat jak nějaká pipinka 😀 - že to u ní ani nepamatuje,chytla prej druhej dech 😀

janulle22
23. dub 2010

a kolik ji je...?toz mozne to je... 🙂 ale at si kazdej dela co chce a stara se predevsim sam o sebe... 😉 tim nijak neutocim, jen rikam jak to vidim...🙂

elidule
autor
23. dub 2010

něco přes třicet - mladá 🙂
akorát jí štve,že od tý doby,co se nastěhovala k rodičům,o děti se moc nestará 😒 ale když to nevadí těm rodičům tak co

elidule
autor
23. dub 2010

nebo ... řekla jsem něco blbě? 😕 reagovala jsem na to v souvislosti s tím pořadem 🙂

janulle22
23. dub 2010

no jasny... mozna jsou rodice radi, ze je tam maji... 🙂 ja sama nikam nechodim, jen kdyz je damska jizda ale tu planuju kdyz je hans doma...a jinak chodime spolu a ja jdem o pul noci dom a rano vstavam k adovi... 😉

janulle22
23. dub 2010

eli nee ja reagovala na tu sestru od te tve zname... 😉 ze jako nikoho nesoudim... 🙂

elidule
autor
23. dub 2010

tam je to takový složitější prej asi,ale slyším to taky jenom z jedný strany,pravd je vždycky víc 🙂
já asi dlouho nikam nepůjdu
chodíte se třídou? scházíte se? my jsme se nikdy nesešli,ani z jedný školy,nikdo nikdy neměl zájem ☹

elidule
autor
23. dub 2010

mě přijde sympatická,viděla jsem jí na svatbě tý známý - akorát dvě děti a je jak lunt 😲 já ještě jedno děcko a nevejdu se do dvěří 😠

janulle22
23. dub 2010

no se zaklodkou jsme meli jeden a ted se planuje druhej ale ze stredni ani z jedne neee 😉 tak ja jdu pokracovat v uklidu... 😝