Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
8. dub 2010

Jani,o co tam šlo? To se někdy stane,že si člověk připadá jak blb,já si taky připadala minulej tejden před doktorem,když jsem po něm chtěla naočkovat prevenar a on mi řekl,že už nám dal dvě dávky a to Synflorixu 😅 jsem se taky cejtila jako pitomec,přitom mi to ale říkal

elidule
autor
8. dub 2010

jo tys psala nedávno - taky blbě čtu - jde to se mnou z kopce

elidule
autor
8. dub 2010

no já už to žehlení fakt nemusím,dřív mi to nevadilo,jsem žehlila i monterky,ale nebaví mě to,ošizuju trička na doma nebo na zahradu nebo manželovi do práce - to už mi přijde jako zbytečnost,ale stejně je toho ještě hodně 😅

lamarika
8. dub 2010

ty už jsi nechala Jusťulu naočkovat proti pneumokokům? My teprv teď pujdem v roce.

elidule
autor
8. dub 2010

televize je plná těch prezidentů,myslíte,že když někam poletím,budu taky v televizi 😀

lamarika
8. dub 2010

asi tě zklamu, ale jedině, že bys měla v tašce bombu 😀 😀 😀 😀

elidule
autor
8. dub 2010

no ten synflorix je nová vakcína proti většímu počtu těch pneumokokových kmenů a pro děti narozené od 1.8.2009 je zadarmo,tak jsme to vychytaly dobře,ale teď je už novější vakcína prevenar 13 - ten toho má ještě víc (asi o tři kmeny),ale ten se platí,zeptám se ještě doktora,jestli naočkujeme i toto,ale já myslím,že už to bude zbytečný

elidule
autor
8. dub 2010

publicita jako publicita 😀 😀

elidule
autor
8. dub 2010

Jani,vy ještě nespíte?

elidule
autor
8. dub 2010

jsem četla,že kdysi se používal na lepší spánek dětí odvar z makovic 😀 no nebylo by to marný někdy 😀

lamarika
8. dub 2010

myslím, že pokud máš už synflorix, tak už se prevenar nedává, protože to je v jádru jedno a to stejný. Chtěla jsem sem dát dneska nějaký nový fotky, ale jsem už dneska tak hotová, že sotva na ten počítač vidím. Dneska to asi brzo zabalím a pujdu spinkat. Zítra se nám má vrátit taťka a možná by měl přijed už večer a né až v noci. Tak když by se poštěstilo, tak bychom chtěli jít ještě zítra večer do kina na ty ženy v akci (myslím, že se to tak jmenuje)

lamarika
8. dub 2010

no a já co vím, tak teď se to nahrazuje půlkou diazepanu

janulle22
8. dub 2010

jo uz jo, ael o pul jeste nepsal, ted sem dostrihala tchana.. 😉 tak si jdu zapalit vezmu si vajicko a jsem hend u vas... 😉

elidule
autor
8. dub 2010

ženy v pokušení 😀
my půjdem s mužíkem do kina,až bude moct babička hlídat a to s frekvencí našich návštěv a Justýnčiny nevole,někde pobývat bez maminky a tatínka 😀 to jen tak nepůjde
taky si myslím,že už to je zbytečný to očkování
dneska ten večer strašně rychle utíká 😕

elidule
autor
8. dub 2010

Taky bych potřebovala u sebe někoho,kdo by mě okudlal,já to vždycky nějak sestřihnu sama,mám vlasy dlouhý,šmik sem šmik tam 😀 ale odborníka by to potřebovalo 😅

elidule
autor
8. dub 2010

vajíčko jako čokoládový nebo vařený?

lamarika
8. dub 2010

tak teď jsem volala s manžílkem a přijede až v noci, takže žádný kino se nekoná ☹ Já klidně někoho ostříhám strojkem na 3mm 😀

janulle22
8. dub 2010

hmm amme to k sobe docela daleko... 😀 vajco cokoladovy samozrejme... 😀 😀

janulle22
8. dub 2010

tak aj sjem na tom hur me dojede az ve stredu... ☹

lamarika
8. dub 2010

jani tys nedostala zákaz na ně šahat? Ten můj mi řekl, že jsou jeho a pěkně si polovinu odvezl sebou. Ke všemu jako vrchol provokace si rozdělal mega kindr vajíčko, snědl jenom půlku a druhou dal na talířek do lednice 😠

elidule
autor
8. dub 2010

mám kulatou hlavu,bych to měla jak tenisák 😀
Jani,ten můj,jako by tady ani nebyl a o víkendu bude u rodičů - budou dělat něco s topením a radiatorama a tak (asi tam taky pojedu se kouknout ☹ )

janulle22
8. dub 2010

hihi tak ten je teda hosnej... 😀 tata si sve snedl ja jim malymu... 😀

elidule
autor
8. dub 2010

jééé,já mám štěstí,náš táta sladký nerad 😀 takže všechno sním jááá 😀 .................. 😝

lamarika
8. dub 2010

Tak u nás je o sladký věčnej boj 😠 Malej dostal akorát brumíka a hračky na písek, tak to jsem mu jako správná mamka nechala 😀 😀 😀 Dneska se díky lopatičce na písek líp krmil tím pískem 🙄

janulle22
8. dub 2010

holky reknete mi ktera jste ktera... 😅 😀 ja mam strasne spatnej pamatovak na jmena,.. 😀
tak to si ho moc neuzijete co...? 😢 to je blby... jsem rada, ze ja hans s nama porad a dkyz ma jit pomuct na zahrasu tak se nechce ani mu a ani ja nechci pac se o krada o cas byt s nama... 😖
v utery jdem na zapis do skolky...bojim bojim...

janulle22
8. dub 2010

lani 😀 😀 aspon vidis jak je sikulka,... 😀 😀 tak malej dostava sladke ale za odmenu, ale dostal toho moc tak aby se to nezkazilo... 😀 😀 😀

lamarika
8. dub 2010

Přesně jak píše Liduš to takhle u nás funguje když je ten náš doma. Pokaždý z nějakýho důvodu musí skoro celej víken strávit u jeho rodičů, protože potřebujou něco udělat a nebo s něčím pomoct. My se pak potkáme akorát večer v posteli. . . No, už jsem si na to zvykla, ale štve mě to pořád 😠 Radka 😉

elidule
autor
8. dub 2010

já jsem Liducha Lídová 😀
hans? 😀 😀
ten můj václav 😀 tam jezdit musí a pomáhat jim,protože oni nic nic nic nic nic nic neudělaj,ale přitom,když jsme měli baráček,tak do všeho tchán kecal a já si vždycky myslela,že on umí tak nějak všechno,ale neumí nic!!! 🙄 když tam delší čas nejezdí,tak jeho máma blázní 😖
do školky? já už si tady taky vybírám školku 😅 mám okolo sebe čtyři státní a jednu soukromou
musíš pak popsat,jak to probíhalo a co chtěli po Adámkovi

lamarika
8. dub 2010

no jo, ty už máš doma velkýho kluka 😉 Ono je lepší těm dětem dávat sladkosti po troškách než jim to zakazovat. To pak když se k nim dostanou, tak toho pak strašbě zbouchaj

elidule
autor
8. dub 2010

to Justík řekne: ne mami,já nechci čokoládu,dej mi jablko 😀 😀 😀