Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
10. kvě 2010

Jani,hlavně, že projdeš ne? 😀 teda toho jsem se držela já 😀

jakpak to? něco mu nesedlo?

elidule
autor
10. kvě 2010

naši měli taky akvárko a po někajý době jsme zjistili,že mizej rybičky,mysleli jsme,že se požírají a pak jsme jich pár našli za akvárkem,respektive za skříňkou,na který bylo to akvárko . normálně vyskákaly 😕

seba
10. kvě 2010

nesedlo-normálně se přežral 😀 😀 😀
dostal večeři a pak má po koupání sunar-jenže ho mezitím krmila Sára,což jsem nevěděla-no aspoň jsem si jí pořádne uklidila
akvárko má Sára jen malý na tři rybinky,ale stačí to-my ho zase museli dát nahoru,protože je chodil odchytávat kocour-teď má smolíka,tak aspoň mě chodí kontrolovat do koupelny,když ho čistím-co kdybych třeba ty ryby zapomněla dát nazpátek 😝

seba
10. kvě 2010

Jani stačí se zúčastnit,není třeba vyhrávat 😉

elidule
autor
10. kvě 2010

stát se to může a kocour by si to pak vyčítal,že u toho nebyl 😀 to měli sousedi potíže s kočičákem,zřídili si rybníček malinkej na zahradě a nasadili rybky a kocour už mlsně postával na břehu 😀

seba
10. kvě 2010

Jsem zvědavá,co by snima dělal-akorát honil-vždyť ani neví,že to nežere!Pan Von má jen granule,nic jinýho nejí-ale co kdyby 😀

elidule
autor
10. kvě 2010

ten náš kocour zasejc nevědel co s myšmi 😀 jenom na ně koukal,ale že by se na nějakou vrhnul,to ne,taky byl granulovej,ale jak jsme mu párkrát dali takovou tu masovou kapsičku,začal pohrdat i granulema 🙄

denisa31
10. kvě 2010

ahoj holky, zdravím tě seba🙂
tak my dneska vyhlídli kvalitní gaučík se spešl zdravou matrací tady u nás v ulici v nábytku, za 10, ale suprovej, by se mi taky líbily ty slíkací polštáře z Ikea, ale vzhledem k tomu, že se stejně budeme za pár let stěhovat a vymyslím zase kdo ví co, tak se mi nechce moc investovat, pak jsme byli prvně na rehabce kvůli špatnýmu držení těla, koupit malej boty - ty co jsem koupila před týdnem mi tam dneska zdrbali 😝
my máme tenhle týden tátu doma , tak tu tolik nebudu
a dovču neřeším, prostě já ho mám týden doma a týden v pr.., celý rok stejně

seba
10. kvě 2010

Ten náš nechce ani kapsičky,ani hovězí a granula má jen dvoje-né,že by ostatní nechtěl,ale musí mít spešl a samo,že ty nejdražší 😀 😖
jinak ryby přežily-vytírat se bude až usne Seba-Sárinka si to chce zkusit-bránit jí nebudu,třaba jí to bude bavit a budu bez práce
jinak máte krásný jméno!!

elidule
autor
10. kvě 2010

joo? to má nějakou speciální stravu? to je nějakej šlechtic 🙂
děkujeme, vy máte taky moc hezký a neobvyklý, bych řekla,nemám ve svým okolí takový 🙂 jak jste je vymysleli?
u nás Justýnu nikdo nechtěl,ale když se mě pak zeptali na sále,tak jsem řekla,co jsem chtěla já a bylo to 😀

Deni,to má nožičky špatný nebo páteř? doktor mi taky kladl na srdce,že jak začne chodit,pořádný pevný botky,i když doma prý naboso nebo v těch protiskluzovejch ponožkách,aby se ta nožka cvičila a sílila nebo aby se správně tvarovala klenba,každopádně žádný botky od vietnamců - ale to bych taky nekoupila
my jdeme za týden ještě na kyčle,tak snad už je taky budeme mít ok

elidule
autor
10. kvě 2010

akorát jsem už na nějaký ty botky koukala a máme tu jeden speciální krám a to je teda drahota,nedávno o botičkách mluvil nějakej ortoped v Sama doma

denisa31
10. kvě 2010

a k výbavičce, tak já všechno prodávám, mít tady ještě kupu hradrů, to fakt nee... 😝

denisa31
10. kvě 2010

eli, my ještě nemáme ani jádra, je to na prd, ale snad už brzo
malá začla při chůzi vytáčet jednu nožičku ven, tak jsem se zmínila doktoce a ona že dobrý dobrý, ať to řeknu na ortopedii až tam půjdeme, jenže tam je vždycky mraky novorozenců a chaos jak blázen, aspoň tady u nás ve fakultce je to fakt jak na běžícím pásu, takže jsem jí řekla, že to fakt ne a ať mi dá radši doporučení jinam, takže jsme byli dnes prvně na rehabce a našli nám toho mnohem víc, chjo, vytočený nohy, jedno koleno nějak blbě propnutý a pak že je nějak v zádech blbě propnutá a vystrkujue břicho, nevim jak to popsat, takže rehabka s malýma míčkama a na to držení těla vojtovku a to jsme byli dneska jen u sestry, v pátek ko u mudr, tak se děsím co nám ještě najde
boty jsem koupila na ven Essi a na doma bačkůrky Pegres, ale Jolanka ještě krčí palečky, takže prý musíme mít těsnější obuv, aby to nešlo pokrčit, takže jsem koupila dneska sandály Essi za dalších 600, který se dají stáhnout u nártu, tak snad to bude lepší, k Vietnamcům bych nešla ani náhodou, a nejen pro boty, chodíme do krámku s dětskou obuví. Nevadí mi koupit na malou hadřík v sekáči, ale boty chci ty nejlepší

elidule
autor
10. kvě 2010

my když jsme byly na kyčlích před třemi měsíci,tak jadýrka malinký,ale máme,ale stejně jsem musela koupit takový ty kalhotky na roztažení nožiček,jenže to jsem mohla tak pár týdnů,jak se pak malá začala víc hejbat,tak strašný scény,protože jí to s nima nešlo,tak jsem dávala jen na noc,to ještě snesla,teď už taky ne,dávala jsem aspoň široký balení,ale uvidím a furt při každým přebalení procvičuju,tak jsemzvědavá taky,co doktor a u nás je to úplně stejný,jak píšeš,už mi sestra ani nepsala čas,kdy mám dorazt,prostě ten de,protože je to jedno,vždycky je tam fronta až ven,ale je to fakt fofr,si pamatuju,když jsme byli v listopadu,tak to strašně pršelo a byla zima,byly jsme dost nabalený,šla jsem s malou sama a kočár musím nechávat před budovou,musely jsme tak všechny,tam není,kam s kočárem,a teď já malou,tašku,sama nabalená,vevnitř vedro jak v sauně,teď než jsem nás svlíkla,pak všechno do ruky,ježiš já byla tak splavená a to samotný vyšetření snad 3 minuty 😅 a to se i stalo jednou,že sestra řká,doktor už nepřijde,je v nemocnici na sále,on je primář ve zdejší nemocnici a má toho strašně moc,kdybysme tam nešly jednou za čas,taky bych hledala jinde
jo souhlasím,do botek taky budu investovat určitě

seba
10. kvě 2010

JJ,kocour je šlechtic 😀 Pořídili jsme ho Sáře místo miminka a do roka přibyl nějak i bráška.U prvního jsme Sáru chtěli oba,kocoura jsme pojmenovali Samuel a na prcka zbyl už jen Sebastian.T 😅 aky jsme si vyslechli od prababiček svý-už při Sáře.
My doma máme jen ty protiskluz ponožky a nemůžu si to vynachválit!A Esssi je vynikající značka-taky je máme.Na botech se šetřit nedá...

elidule
autor
10. kvě 2010

copak? prababičkám se to nelíbí?
mě se plno lidí zeptá,jak se jmenuje malá a když odpovím,hned jsou hotový s odpovědí: to si nezapamatuju 🙄 a basta
my zatím jenom plazolezeme 🙂 ale už taky pomalu začínám být nervozní,že ještě není na všech čtyřech aspoň nebo že ještě nesedí - snaží se to jo ale,pak se stejně svalí 😅

elidule
autor
10. kvě 2010

tady se už spí,ale opět bez večeře,jako včera,nechce a nechce,pak se vzbudí v jedenáct hlady 😒 tohle období už jednou měla ale,trvalo to pár dní a pak zase dobrý 😅

elidule
autor
10. kvě 2010

sebo,takže Bastík nebyl plánovanej? 🙂

seba
10. kvě 2010

Tak malý už hnípe,Sára se už o sebe postará-konečně padla.
Sebas plánovaný nebyl,na Sáru jsme čekali tři roky,v těhu jsem měla embolku,po porodu jsem málem vykrvácela,pak mi zjistili leidna-MM nechtěl o dalším ani slyšet!Když Sára začala o miminku koupili jsme jí briťáka-no a pak jsme to nějak zkusili a malý vyšel hned ten měsíc!Překvapení velký 😎

seba
10. kvě 2010

Tobě se malá v noci jinak nebudí,My za noc dvakrát jíme...Sára s tím přestala až kolem tří let,takže se ještě pár nocí nevyspím... 😀
A plazolezení-jak já bych to někdy brala.Sára začala chodit v osmi m.,malý v deseti-hrůza!!Rozum to nemá,napálí to klíďo do zdi..teď už je to mnohem lepší,ale těch modřin co bylo.

elidule
autor
10. kvě 2010

zeptám se,nevím - co je to leidn? 😨
jinak nervy pěkný určitě 😔
budí se jednou za noc,nekdy vydrží celou,ale to bych za těch devět měsíců spočítala na prstech jedný ruky 😅
mě se už jedna ženská zeptala v půl roce: tak co je u vás novýho,je jasný že už sedíte - a mě nasadila brouka do hlavy,doktor říkal pak, že se nemám stresovat

seba
10. kvě 2010

Žádný dítě nepojede podle tabulek-u nás to zas bylo,co malý už říká.Do nedávna měl na všechno jen táta a čičí.Teď najednou začal docela opakovat a už tu bylo i první sprostý slovo.A Sárinka dřív chodila než pořádně seděla.
Leidenská mutace-onemocnění krve,v těhu jsem si píchala fraxiparin do břicha-žádný problémy v těhu a porod za dvě ho´dky.

janulle22
10. kvě 2010

brej vecer devcata...
ada lezi a je tam klid...
panicelka mi nasla tahakl na ruce tak jsem to musela jit umyt...ta ma oci vssude marena jedna 😀 co to psali predtim tak bylo 6 petek a 1 trojka 😀

elidule
autor
10. kvě 2010

ahá - děkuju za vysvětlení
no mě ta paní říkala,už jí je skoro padesát,že v jejich době,nebylo normální,že by dítě v roce nechodilo a takový různý informace mi podávala 😠 nebo ke mě chodí na návštěvu známá,která rodila před šestnácti lety,ale dávala mi zaručený zprávy,jak to vypadá na porodním sále,já měla tři týdny do porodu a byla z toho vynervovaná 😀 😝 a nebo na mě koukla a říká,ty máš břicho,to vidím na 4 kila,to budeš mít těžkej porod a podobně - no prostě každej mě fakt povzbudil 😅

elidule
autor
10. kvě 2010

čau Jani,jak to,dostala jsi aspoň hnedka pětku? 😀 😉 to my měli jednu úču a ta jak viděla tahák,tak hnedka pětku a už jsi ani nemusela psát test 😅

elidule
autor
10. kvě 2010

to jak to tam nemá být - to nevím,proč jsem to tam načmárala

janulle22
10. kvě 2010

ne rekla mi at si to jdu umyt a normalne jsem psala. ale asi jsem u ni klesla... 😀

elidule
autor
10. kvě 2010

musí bejt na to zvyklá 😀

janulle22
10. kvě 2010

¨prej ju nemam dostavat do trapne situace a prej kolik mi je.. hvezda jedna 😀

denisa31
10. kvě 2010

naše malá taky pořád vstává v noci, jenže si za to můžu sama, neusne jinak než u prsa
jsem se taky chtěla zeptat co je leiden, eli mě předběhla
tak už jsem dala inzerát na sedajdu, http://nabytek.sbazar.cz/rozkladaci-sedaci-soup... držte palce