Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

denisa31
11. kvě 2010

tak ještě jsme si neplácli, ale aspoň nějaký posun...a to jsem to včera stihla dát jen na ten sbazar....sice je nádherná stála třikrát tolik, ale budu ráda, až se jí zbavim, to bude prostoru
jinak já paušál rušila u Tmobile normálně poštou jsem poslala výpověď smlouvy, mají na to jejich formulář a bylo.Akorát mi doběhla smlouva když se narodila mallá,takže jsem byla ráda, že tam nemusim osobně
teď mám paušál u Vodafone a je to mnohem levnější
a dudlíky malá od narození odmítá, a takový hezký jsem měla koupený 🙂

elidule
autor
11. kvě 2010

jéé,ty se máš 🙂 my ten náš jídlení kout dáme tady ve městě do bazaru a bude to,beztak to nemáme kam v bytě uskladnit 🙄

denisa31
11. kvě 2010

jani, ta cena je podle mě ok, člověk si vždycky říká, jestli nedal moc, aby se někdo vůbec ozval a pak až to prodáš, tak tě to bude hlodat, že si za to mohla dostat víc....nebo ty to tak nemáš? 😉 já vždycky 😝

denisa31
11. kvě 2010

eli, mě taky napadl kamenný bazar, ale tahnout tam to naše monstrum....a beztak dostaneš málo, aby měli marži

denisa31
11. kvě 2010

holky, kde nakupujete oblečení pro prcky, máte třeba nějaký osvědčený webovky? Já si třeba rvu vlasy, že jsem donedávna neznala ani mimibazar, jsem mohla hodně ušetřit 😒

elidule
autor
11. kvě 2010

no my to máme na inzerátech už týden a šli jsme i s cenou dolů a stěhovat si to nechci do novýho,v sobotu to manža naloží a odveze,s tou cenou je mi to jasný,ale už se jí taky chci zbavit! ☹
Jani,asi ne,i když já bych koukla,jaký podobný nábytek ostatní nabízí a za kolik a pak bych dala nějakou tu cenu asi,já nevím a slevit můžeš vždy

elidule
autor
11. kvě 2010

já vůbec nenakupuju přes net,takže neporadím 😒 bohužel

seba
11. kvě 2010

Já nakupuju na aukru nebo na mimibazaru a zatím bezva
Tak běžné práce hotovo-dneska končím,večer možná ještě uklidím vyžehlený prádlo.
Tady je dneska krásně,tak až vyzvednu Sáru z družiny,půjdem na písek-pokud se jí bude chtít.

denisa31
11. kvě 2010

eli, no jo já zapomněla že vy se fakt stěhujete, no uvidim co budu sama říkat za týden, že....
když mě právě nebaví chodít po krámech, i když minulý týden jsem celkem slušně zařádila při výprodeji v Tescu

denisa31
11. kvě 2010

já budu gruntovat až večer až malá zalehne
my si dneska jdeme hrát ke kamarádce co má stejně starou holčičku, tak aspoň očíhneme jejich novou tříkolku

elidule
autor
11. kvě 2010

tady je pěkně hnusně,ale stejně na chvilku po obídku půjdeme ven na čumendu 🙂
no nám každej říká: ta souprava je tak hezká a velká ............ ale nikdo to nechce ☹ škoda,že budeme mít malou kuchyň

elidule
autor
11. kvě 2010

já budu žehlit až zítra,však mi to prádlo nikam neuteče 🙂 a ani se bohužel samo nevyžehlí 😝 😀

janulle22
11. kvě 2010

ja nakupuju na mmb... 😉 a jsem max spokojena... 🙂 no slevit muzu vzdy... 😉 tak my jsme po obede... chcu to jit zalomit, ale adovi se ai nebude hctet a bude zase kvicet... 😒

seba
11. kvě 2010

Mně žehlení nevadí,nerada ale pak to prádlo uklízím.
Tak Seba už je vzhůru a trůní,jdu mu ohřát polívku

elidule
autor
11. kvě 2010

tak my jsme už po o,do půl hoďky vyrazíme ven na prochajdu a doufám,že zmokneme jako včera 😅 😝

elidule
autor
11. kvě 2010

venku je hiiiic 😝

elidule
autor
11. kvě 2010

jak dlouho jste vyvařovaly lahvičky a dudlíky? a po jaký době by se měly dudlíky a savičky měnit?

janulle22
11. kvě 2010

tak jsme se vyspali, hodinovy rev a vztekani se, ale nakonec zabral... nevim jak dlouho jsme spali... 😉
eli menila jsem to podle vzhledu a zapachu po vyvareni...ja jsem vyvarovala do roku a pul... pak jednou za cas...

elidule
autor
11. kvě 2010

no mě když se to zdá už zašlý a nejde to vydrbat,tak taky vyměním,do půl roku jsem vyvařovala po každým použití (to myslím lahvičky a savičky) teď už vyvařuju tak po čtyřech dnech,tak si říkám,jestli nemám častěji,ale my tady máme tak tvrdou a hnusnou vodu,že ty lahve tím tak dodělávám 😖

elidule
autor
11. kvě 2010

tady se půjde spát teď za chvilku

elidule
autor
11. kvě 2010

a čajíky hrozně obarvujou lahvičky

seba
11. kvě 2010

To teda je-byla jsem na nákupu.Kolem půl čtvrté vyrazíme pro Sáru do družky,chtěla jsem jít s malým za ruku,ale nějak se to kaboní-no uvidíme 😎 Dudáky na flašce měním tak po čtvrt roce

janulle22
11. kvě 2010

eli to jsem mela taky... 😒 hlavne ty po mliku byly hnusny za chvilu...ale ja si koupila 8 flasek v jednom baleni v globuse a tak jsem brala a brala... 😀 se mas budes mit klidek... 😉

lamarika
11. kvě 2010

Liduš my lahvičky nevyvařovali. Mám na to takovej desinfekční program v mičce, takže jsem to hodila se všema dětskýma a ještě pár jinejma věcma tam.
Holky my budem prodávat postel. Zkusím ji dát na mimiaukci a uvidím jak se chytne. Dám ji tam ale až později, ještě bych na ni nějakej ten den spala. Ve čtvrtek budem dělat konečně ten pokojík

janulle22
11. kvě 2010

lami vy taky ve ctvrtek? ja uz mam postel na ceste a budem malovat .... mozna se i mrknem po nejakym kobercu...uz se na to tesim...hlavne na tu postel... 😉

elidule
autor
11. kvě 2010

sem určitě něco příjde
no po tom mlíku i tak smrděj hnusně,ale když je vyvařím,tak je na nich takovej drsnej povrch
nevěřila jsem těm reklamám s vodním kamenem,ale tady ta voda je snad samej kámen 😀 koupili jsme novou baterii do dřezu a po třech měsících jsem mohla odlupovat vrstvu 😝
radši dávám do praní i ten calgon,mám z toho lepší pocit,ale možná jen vyhazuju prachy za to 😕 😅
no moc dlouho klid mít nebudu, dopoledne klidně dá i dvě hodky,ale odpoledne maximálně třičtvrtě - ale i tak je to dobrý aspoň tak 😀

elidule
autor
11. kvě 2010

no my myčku nemáme a zatím ani mít nebudeme ☹ taky je na to nějakej sterilizátor,to si koupila od Aventu kámoška

lamarika
11. kvě 2010

no manža ppojede zítra koupit koberec a ve čvtrtek jdem na to. S tím ale, že postel naše tam ještě zůstane a dáme ji pryč asi až v zimě jak bude i to malý trochu větší. Možná dáme pryč dřív, uvidíme jak to pujde a jak se nám bude chtít. Nejvíc mě ale mrzí koberec. Měla jsem vybranej takovej nádhernej co by tam tak pasoval, ale nemají ho v potřebné šířce, takže jsme vybrali jinej. Sice je taky pěknej, ale není to ono.

janulle22
11. kvě 2010

no to je... ale nevim jaka je nejlepsi... 😅 jj eli to jsme meli taky... tak jsem to po vyvvareni jeste proplachla ve vode a nebylo t tak hrozne...
k nam asi taky nejak se tu honijou mraky... 😒 doufam ze i ta bourka jak rikaly ve zpravach... 😅

janulle22
11. kvě 2010

lami ja zapomnela ze vy mate mensi nez my, tak jsem premyslela proc vase postel... 😅 tak my zatim asi jen ten koberec a vymalovat... ada bude mit zatim jeste postel u nas v loznici a postupne budem dokupovat ... 😖 ale lepsi jak nic ne... 🙂 kam jezdite na koberce..?