Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
12. srp 2010

@janulle22 cokoliv určitě ne 😀 nebo jo??
tady sprchlo trochu

janulle22
12. srp 2010

@elidule tak rajce bych nepozrela ani kdybych umirala hlady... to bych vyhodila i ten posledni zbytek co bych mela v zaludku... 🤐 ale mam rostenou... 😵 ada nechce nic jest, ja se z neho zvencnu... 😅

elidule
autor
12. srp 2010

@janulle22 nemusíš rajský, jo? já je teda samotný taky nejím, ale v "něčem" mi nevadí, salát, lečo třeba, to jo

jiitkka
12. srp 2010

@elidule - pěkný kočárek 🙂

Máme tu mega bouřku a padaj malé kroupy 🙄 😒 Nejstarší kocour je už ve skříni 😵

elidule
autor
12. srp 2010

@jiitkka děkuju, poslala jsem jen tak pro inspiraci 🙂 ty budeš chtít klasický nebo sportovní?
mamka mi psala, že se žene bouře a panika - konec světa, ale tady jen deštík deset minut možná
co dělá ve skříni? 😀 má tam pelíšek?

elidule
autor
12. srp 2010

@jiitkka jo, on se bojí, chudák? ☹

jiitkka
12. srp 2010

@elidule - jo jo, bojí se. Je to takovej muj poseroutek 😉 Já najdu na netu kočárek, co by se mi líbilo a dám to k sobě do fotek ju??

elidule
autor
12. srp 2010

@jiitkka tak pomazlit 🙂
kámoška nedávno kupovala kočík černý a teď se jí nelíbí, že na prochajdě je to samej černej kočárek

seba
12. srp 2010

Lidu-vyléčit nevím,je tam rodinná zátěž 😠 možná se to upraví v pubertě.Šla si lehnout-už asi působí nadbytek léků 😨 Sebík už hodinu čte-sedí v křesle a prohlíží všechny knížky z knihovny-ani jedna není jeho 😀 😀 😀 ale asi tomu rozumí.
Tady je dusan a neprší,buřina v nedohlednu 😖

jiitkka
12. srp 2010

Tak něco takového bych si představovala.... 😉 KOčárek koupím z toho krámku, co budeme mít v baráku..takže co tam budou mít uvidím. Ale i takovýto styl tam má. A tyhle mám z mimibazaru.

elidule
autor
12. srp 2010

@seba snad se to zlepší 😒 co fotbálek? asi nemůže?
malej si prohlíží knížky a necupuje je? 🙂

elidule
autor
12. srp 2010

@seba kolik toho Sára bere? má jinej dejchák?

elidule
autor
12. srp 2010

@jiitkka mě by se líbil v tý zelený 🙂 já mám vůbec ráda zelenou
kámošce hrozilo, že dítko bude delší a větší vůbec 😅 takže hledali hlubokou korbu co nejdelší, ale moc na výběr prý neměli, ten náš sporťák taky měřili a nemohli se rozhodnout
já si blbec myslela (ho... věděla), že když koupíš pevnou korbičku, tak pak musíš kupovat extra sporťák nebo golfáče, ale ono se to dá objednat? ta sportovní verze pak?

jiitkka
12. srp 2010

Já chci koupit komplet, aby ten kočár vydržel dýl. Aby byl hlubokej, na autosedačku když k němu bude, pak když je mímo větší ... játomu rozumím když to vidím, moc to popsat neumím 😀

elidule
autor
12. srp 2010

jsem to napsala blbě 😠 ta "výstelka" nebo jak to mám nazvat
takhle byste ho koupili v trojkombinaci se všim všudy, to je dobrý 🙂 ta kámoška by pak musela dokupovat nebo doobjednávat

elidule
autor
12. srp 2010

tak to my koupili sporťák s vyndavacím lůžkem, vůbec mě nenapadlo, že by mohla být pevná korba a pak ještě z toho udělat sporťák
já to taky neumím vyjádřit 😖

elidule
autor
12. srp 2010

a jak se dá připevnit na kosntrukci jen autosedačka, to je hrozně fajn, praktický, to jsme taky využívali, máma se ale vyjádřila, že ten kočárek vypadá tak divně a hole 😀

jiitkka
12. srp 2010

takhle to chci, (je to ale příklad, ten kočárek ne-e)

elidule
autor
12. srp 2010

@jiitkka ten je ale moooc pěknej 🙂 i ty barvy by se mi líbily 🙂
jsou ty tříkolky stejně stabilní jako čtyřkolky?

jiitkka
12. srp 2010

@elidule - To mě se teda nelíbí ty barvy. Já jsem aranžérka, takže já jsem na takové věci jako barvy, uspořádání děsná 😀 Jako co znám maminy co ho mají, tak jsou spokojené! Mě se teda líbí moc tříkolka 😉

elidule
autor
12. srp 2010

@jiitkka já nejsem proti tříkolkám 🙂
a jaký barvičky se ti líbí? tady ve městě se občas setkávám s maminkou, která má růžový kočárek a sama s ním ladí, já mám taky růžovou ráda, ale zase se to nesmí s ní přehánět 😅

elidule
autor
12. srp 2010

jen jsem někde četla, že některý nemusejí mít dobrou stabilitu, ale nevím, co to bylo za testy 😒 já si nic nepamatuju 😅

denisa31
12. srp 2010

@jiitkka tak ten kočárek co máš ve fotkách ten černej s květama tak ten mám v červený verzi, Firkon, že jo?

elidule
autor
12. srp 2010

aranžérka, jo? to to musíte mít bytečku vyladěný do posledního detailu 🙂

denisa31
12. srp 2010

@elidule já mam taky tu pevnou korbu a pak se tam dá později druhá sportovní korba a je to fajn, akorát já nebrala k tomu tu autosedačku s adaptérama, protože moc autem nejezdím, tak bych to nevyužila.
Jinak já mám čtyřkolku s otočnýma kolama, takže takovej kompromis 😉

denisa31
12. srp 2010

@jiitkka jé to je zajímavý aranžérka....

elidule
autor
12. srp 2010

@denisa31 jo jo, ty kolečka máme taky s tou aretací myslíš, že jo? mě to hrozně vyhovuje, že je dobře ovladatelnej a nemusím silou odbočovat

denisa31
12. srp 2010

@elidule jo tu aretaci myslim, to je super, mam to i na golfkach, ale ty to mají snad všechny 😉

denisa31
12. srp 2010

dneska jsme s kámoškou zrovna vybíraly golfky pro jejich malou, měli tam nádherný růžovo fialový, fakt frajerský, ale nevzala je, protože nechce pak na druhý dítě znova utrácet, já mám taky neutrální červený, černej kočárek jsem chtěla, takový bílo černý kruhy, byl fakt cool, jenže mi to doma neprošlo

jiitkka
12. srp 2010

@elidule - 🙂 no co se týče kočárků tak jedna základ a druhá barvička jen na menší detaily. Vyjímku dělám jen u těch černých s květy, protože ty mají kouzlo. Sice někomu to přijde morbidní,ale mě ne 🙂 Jinak bych chtěla červenej, nebo oranžovej... ale třeba objevíme pak nějaký který mi hnedka padne do oka 🙂 To je u mě potřeba,musí se mi vše hned líbit 🙂 Jinak co se týče růžového kočárku - růžovou miluju, ale abych jezdila s kočárem jako cukrová panenka, to ani za nic!! Osobně moc neuznávám u dětí holka=růžová, kluk=modrá. I kluci mohou mít růžové tričko a holky modré šaty, co by ne. Tohle u svého mimi nebudu dodržovat. Kamarádka má Laurinku a přesně - oblečení jen růžové,bíle +džínky a kočár růžovo šedý 😀
Jinak co se týče bytu, no mám ráda systém a vše vykoumané do detailu 😉 Taky už se těším,až k postýlce na zeď vyrobím nějaké věci z papíru,apod... žádné kupované ozdoby.

@denisa31 - nevím co je to za značku, brala jsem to jen jako příklad, které kočárky se mi líbí, jaký styl. 😉
Jinak ano - aranžérka výloh, interiérů+umím mnoho kaligrafických písem,apod... Ale vyučení k ničemu!! Jinak maturu mám už jiný směr - podnikání, řízení firem 😉