Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
17. srp 2010

dobre ranko... tak jsem vzhuru... ja bych jeste chvilku pokracovala, ale musim se nachystat k nasim... 🙂 dneska to nezvladl, tak ma zakaz pohadku, tak tu vresti jak pavian, ale nepovolim... 🙂 kdyz jsem se ho zeptala proc nehlida, tak mi rekl, ze ho to uz nebavi... 😀 😀 ale budu tvrda ... 🙂
co vy mate dneska v planu?

jiitkka
17. srp 2010

Dobré ránko, tak já zasejc vstávám až teďka 🙂 No ale spala bych jako špalek ještě,když jsem šla spát v 1hod. Teďka musim do města-oběd,králíčkovi pro jídlo a pak odpol.mě čeká menší uklízení, kvůli tomu joudovi co přijde na byt 😖 Doufám, že zas bude zvonit, jako když je konec světa. Venku se dost ochladilo koukám...no jedině dobřeˇ,alepoň se dá dýchat normálně už.
@janulle22 -co malej nezvladl??

janulle22
17. srp 2010

@jiitkka hlidat sulinka... 😀
ted jsme dorazili od nasich a z tesca mam cesnekovou pomazanku se syrem, tak jdu na nu... 😉

jiitkka
17. srp 2010

@janulle22 - jééé aha 😀 česnekovku maj v tesku dobrou, i tu se salámem 😉

janulle22
17. srp 2010

@jiitkka jji se salamem je moc dobra... ale Honzovi nechutna, tak si kupuju jen se syrem... 🙂
se mi chce nejak spat, ale to je tim blbym pocasim. prsi tady a ej zima... 😝

jiitkka
17. srp 2010

@janulle22 - já jsem teďka dvě hoďky gruntovala, už se i pomalu chystám na stěhování, tak jsem vydrhla kyselinou sprcháč, umyla okna, ať za 14dní nemusim a teďka si dám dortík 😉 , za 20min přijde ten chlap na byt a pak šupky dupky do pelechu 😵

janulle22
17. srp 2010

@jiitkka ty se mas tak se valet, taky bych to obcas brala... 😀 ale jen obcas, zbytek rada stravim s malym 😀

jiitkka
17. srp 2010

@janulle22 - já bych zas brala nějakou brigošku...musím se po něčem poohlédnout...ale zas nemůžu kvůli těhu každej den...kdyby alespoň jednou za čas pršeli peníze,aby člověk nebyl jak žebrák.....to by bylo fajn...

janulle22
17. srp 2010

@jiitkka taky bych to brala, ale to je jen v pohadkach... 😒 😀 taky budu shanet brigadu az jak budu vedet ze malej ve skolce v pohode... 🙂 bo mozna i praci na stalo, uvidime... kazi mi to ze mam 3x tydne skolu odpoledne...ale te se nevzdam ani za nic

jiitkka
17. srp 2010

@janulle22 Někdy bych tu pohádku brala všema deseti... 😖 když ono pak jak už je dítě, tak jeto těžké že?? Třeba jási to neumím představit jak by to bylo..kdybych pracovalaněkdy do 17hod adítě by bylo potřeba vyzvednout v 15hod ze školky...Martin je týden pryč, samo aby šlo to ani za nic 4- 5km od školky...to si opravdu neumím představit!! No hlavně musím na mateřskou na 4roky,tak asi to druhé vezmu rovnou pokud to půjde 🙂 jakou máš školu???

janulle22
17. srp 2010

@jiitkka ja mam vyhodu, ze ho muze vyzvedavat babca... 😉 tak uvidime jak to bude... 🙂 ja si dodelavam maturitu obor podnikani---ted jdu do 2. rocniku tkaze ted mam jeste dva roky pred sebou... 🙂 ale to uz snad nejak doklepu...ten prvni rok utekl strasne rychle

jiitkka
17. srp 2010

@janulle22 - já mám maturu taky podnikání-řízení firem 😉 😵 Kdyby jsi nebyla tak daleko, mohlabych Tipakpůjčit maturitní otázky, apod... vše je všude podobné. Maturovala jsem marketing, management, účetnictví, ekonomika (vše za 1), zeměpis, čeština a praktická zkouška podnikatelský záměr, který jsem si udělala na Aranžovnu(byla to půl roční práce,dost fuška!!!) No já nevím,co bude s mamčou až bude fit a konečně doma..než si sežene bydlení,bude u mě,ale pak uvažuje kvůli práci,že by se přestěhovala směr Praha..takže fakt nevím...

janulle22
17. srp 2010

@jiitkka tak ja nemam zamereni... 😅 maturovat bych mela z ucetka, ekonomiky, nemciny a asi i ten marketing a manegment, jeste jsem to nijak neresila...jo a psani na PC mela bych trenovat... uz jsem dlouho nepsala... 😅 😔

jiitkka
17. srp 2010

@janulle22 - já jsem psala jak jsem chtěla a to píšu rychleji než všema deseti 😉 MN a MK a EKO jsem milovala 😉 ale už si skoro nic nepamatuji 😀 anaČj jsme měli pedofila( a to jako vážně), kterej to děsně žral a 25matur.ot.bylo 900stránek a to beze sranydy!!! A já se to začla učit až o svaťáku. A na Čj jsem šla v půl6 večer, uplně hotová už a taky jsem měla okno jako blázen- vylosovala jsem si "májovci,Ruchovci,Lumírovci" - děs běs...ale za 3 jsem to ukecala 😀 Pokud máš podnikání,tak máš dost podobné, né li stejné učivo jako jsem měla já 😉

janulle22
17. srp 2010

@jiitkka jako my zas mame cestinarku a to je baba tak 55let par kilo na vic a noci tricenka do pasu a pneumatika ji kouka... no hraje si asi na mladici... 😝 cestina u nas vypada tak , ze nam treba rekne romantismus a my si musime naji sami ucivo a pak se pise pisemka a bud se ji to libi mas jednicku nebo nelibi mas 5... 😝 a chodi na poslednich 15-20min hodiny... o ni je znamo, ze nema rada vecernaky... 😝 jednou tam prej mela tridu kluku taky vecerni studium a ti ji nosili kavicku a kytku k svatku a tak a on je milovala, ale to jen proto ze ji lezli do prdele... 😝 to prej byla jedina trida kterou mela rada a kam chodila jeste pred zvonenim na hodinu... 😀 takze jsme sepsali petici ze ji nechcem, ze jeji uceni je k nicemu(nic neumime z literatury) ja chapu ze to berou tak, ze neco uz mame za sebou, ale jsou tam lidi kteri jsou treba ze skoly 10-12let...tak aspon okrajove by to mohla rict...nebo mame ucebnici literatura v kostce kde to maji heslovite a my si ji musime otevrit a podle toho utvaret vety a rikat to nahlas a ona to znamkuje... tak jsem fakt zvedava koho budem mit na cestinu... prej by nam meli dat nekoho jineho...

jiitkka
17. srp 2010

😉 @janulle22 noooo tak to je mazec!!! To k nám zas chodil o 5minut dříve, často jsme ještě svačili a za celou hodinu diktoval a diktoval a do velkého sešitu A4 jsme popsali 3-6stránek...no masakr!!! takže za dva roky nástavby jsem měla 6sešitů a všechny tlusté!! U každého autora jsme museli znát 2-4díla. pokud byl známý (mácha,Vrchlický,Němcová...a desítky dalších)tak všchny a o všech vše vědět. takže to byl hukot!! Pak se pletli u matury díla, spisovatelé...takže mé matur otázky naČJ jsou v deskách, ktré jsou tlusté 10cm a je tam tisíce děl, stovky spisovatelů...mazec!!!!!!ale ráda na to vzpomínám 😉 Já byla jediná ze třídy která se s ním neprděla...protože často jeho řeči se sexuálním podtextem byli i na silné žaludky(třeba že hl.hrdina měl vztah se dvěma 13holkama a on "to já bych si tak moc přál")...tak jsem mu vždy řekla,že je opět trapnej a že jeho sex.život nás nezajímá a bylo...holky trapky se před ním prsatily, ale je pak při zkouškovém období nechal pěkně vydusit!! My jsme měli 2x ročně zkouškové jako na vysoké a to bylo něco. Pod stromečkem jsem seděla s učením. Vždy bylo okolo 5-10předmětů a když si neudělala zkoušku, tak druhý pokus za 50,- a pokud i tu ne tak nazdar a ven ze školy. Já naštěstí vždy všechny na poprvé 😉 z 3škol ho vyhodili kvůli tomu,že je pedofil, ale jako učitel byl strašně přístej,ale naučil...ikdyž to byly fakt muka!! no snad Vám dají lepšího učitele!! A ne husu co je naštvaná,že musí být ve škole o pár hodin déle! Jdu chtnět

elidule
autor
18. srp 2010

AHOJ, RYCHLE VÁS ZDRAvím, protože se pc zase rozmyslí a já už nenaPÍŠu ani písmenko 😀 UŽ TAKHLE PÍŠU JAKO TATAR 🙄 VELKÝ MALÝ, DĚLÁ SI TO CO CHCE!!!!!!
DNESKA JSEM PŘIJELA DOMŮ, MUSELA JSEM OD NAŠICH OBKLIKOU, NĚC O NA CESTĚ, JEN POLICAJTI MĚ PŘESMĚROVALI JINAM, AKORÁT JSEM VŮBEC NEVĚDĚLA, KAM JEDU 😀 ALE CO, NÁDRŽ CELKEM PLNÁ, NĚKDE JSEM VYJET NAKONEC MUSELA 😀 ALE DOJELI JSME
DNESKA NEPOTEČE TEPLÁ VODA A MUSÍM TAKY TADY ČEKAT NA NĚJAKÝHO ŠMOULU OD VODÁKŮ, BUDE NĚCO ZKOUMAT NA VODOMĚRU - PŘIJDE MEZI JEDNOU AŽ ČTVRTOU - TO JE ČASOVÝ URČENÍ JAK PRASE 😒

janulle22
18. srp 2010

@elidule no teda ty mas taky veselo jak koukam... 😀 😀 tak hlavne ze sjte dojeli v poradku... 😉 no to miluju kdyz reknou takove casove obdobi... byli nam delat ona rekli prijedeme okolo pul 9 a oni zu zvonili 7:10 🙄 ja jeste spala a vpyzamu hnusna rozcuchana neumyta jsem jim sla otvirat.. 😀 😀 kocka jak lusk ty jo.. 😝
je tam zas hnusne u nas teda docela kosa... dneska ta mrska vstavala po 6 sem myslela, ze se vyvratim se najim a pujdem oba chrapat, do vecera bych s nim nevydrzela byl by protivnej...

janulle22
18. srp 2010

@janulle22 tak jsme po obede a jdem to zapichnout, sem se zas vytocila skrz statni maturitu... 🙄 😝 jak to tak vypada budu s ni maturivat... to neni ma kamoska teda 😀

elidule
autor
18. srp 2010

@janulle22 co to vůbec obnáší ta státní maturita? oni tím hrozili už v době, kdy jsem já maturovala, ale my jsme se tím zas tak ještě nestresovali, protože jsme věděli, jak tady všechno dlouho trvá, než se něco schválí 😀
no já jak jsem jela domů, tak jsem volala manžovi a říkám: Vaškůůů, policajt říkal, že mám jet přes Habartice, Vaškůůů já nevím, kde jsou Habartice 😀 😀 a jak naschvál neměl vůbec signál, takže jsme se vůbec nemohli domluvit, tak jsem mu akorát napsala sms, že když se mu do hodiny neozvu zprávou, že jsme doma, tak ať za náma vyšle pátrací četu, neboť můj orientační smysl by mě mohl taky navést až někam bůhvíkam 😀 😀

elidule
autor
18. srp 2010

@janulle22 no já se kvůli nějakýmu dědkovi určitě nebudu nějak krášlit, i když aspoň ty manželovy tepláky bych mohla vyměnit za nějaký normální kalhoty 😀
to si dělal minulej tejden ze mě srandu, že jsem nějaká otlačená pod prsama, jestli je to podprdou nebo těma jeho teplákama 😲 drzoun jeden 😀 😀

janulle22
18. srp 2010

@elidule 😀 😀 tak to nastve jak neni signal... ale s tim smyslem by jsme na tom byly uplne stejne... 😀 😀 jeste ze ho ma aspon chlap ze se v te praze neztratime... 😀 statni maturita by mela byt dva stupne lehci a tezsi a ze by sis snad mela vybrat jakou dormou chces maturovat, no prvne delas ty statni a kdyz je udelas tak delas jeste klasicky skolni, je to pekne tezsky... nemcinarka nam rikala, ze je tam cast poslechova a podle toho mas vypracovat sviceni, ale kdyz nam pousti z kazetaku nejake sviceni rozumim kazde 3 slovo... 😝 ja Honzovi teplaky nenosim pac bych se do nich vlezla snad cela... 😀

elidule
autor
18. srp 2010

@janulle22 no jo Jani, jak se tam máte vůbec? co jste už stihli navštívit?

já z kazeťáku rozumněla taky jenom začátek a pak pár slovíček, jinak mi to unikalo

jinak žádnej dědek nepřišel, dva mladý klucííí 😵 ale špinavý jak čuňata 😀

janulle22
18. srp 2010

@elidule jedem az vpondeli 😀 tak pak ti napisu co jsme prosli... 😀 tak dva mladi klusi jo? a mela jsi teplaky az pod kozama? 😀 😀

elidule
autor
18. srp 2010

@janulle22 normálně jsem si myslela, že je neděle 😲 😅 😕 je to se mnou možný? ........... ale stejně jsem myslela, že jedete na víkend

elidule
autor
18. srp 2010

@janulle22 neměla 😀 ale ty vypadali, že by jim to stejně bylo fukes 😀 ....... přišli, udělali, vypadli, žádný štráchy s tím 🙂

elidule
autor
18. srp 2010

máte takovej chaos ve dnech? 😕

elidule
autor
18. srp 2010

@janulle22 ale stejně jsem blbá, vždyť jsi říkala, že si na to táta musí vzít dovču 😠

janulle22
18. srp 2010

@elidule no nejsi blba on dela i ve vikendech a jekdy je doma, takze se ti to mohlo lehce splest... 😀 toz to byli nejakci v zacatku zamilovanosti... 😀 ja taky mam kolikrat za den uplne jinej nez je...jendou jsme nejela do skoly ze sem mela za to ze je patek a on byl ctvrtek... 😀 trubka taky obcas... 😝

elidule
autor
18. srp 2010

@elidule tak jsi mě uklidnila 😀 že v tom nemám bordel občas taky někdo jinej 🙂
ty dva ani nemluvili - dobrý den , podepište prosím, je to hotovo, nashledanou 😀 - veškerá jejich konverzace