Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
27. srp 2010

@jiitkka kdyby tam nikdo nebyl tak zkus skocit k jinymu dr a nebo rovnou na pohotovost... at to dobre dopadne... 😉

jiitkka
27. srp 2010

@janulle22 - no 4doktoři jsou v tý ambulanci kam chodim,a střídaj se po dnech,muj tam je jen po+pá... kdyby mě to chytlo hodně,tak bych šla do nemocnice,ale to semi moc nechce...dovolat se tam pořád nemůžu,tak to kdyžtak zkusím po dvanácté a uvidím...

elidule
autor
27. srp 2010

@jiitkka ahoj, tak jak? lepší? nebo co u doktora?

tady prší pořád, na chvilku teda občas přestane, ale hnedka začne ještě víc pro změnu 😠

janulle22
27. srp 2010

zdarec eli kde se flakas porad...? 😀
tady taky prsi s prestavkama celej den... 😠 ale kluci jeli do skoly blbnout tak uklizim na zitrejsi damskou jizdu... 😀 uz konecne finisuju... 🙂 tak jdu pokracovat nez ti moji kuciiii dojedou...

elidule
autor
27. srp 2010

@janulle22 ááále, jsem nějaká zvadlá 😀 nic se mi nechce, ani psát 😖
dámská jízda,jo? k jaký příležitosti?
kluci jeli blbnout do školy - vysvětlit! 😀

janulle22
27. srp 2010

@elidule do skoly- tchynka je reditleka na zakladni skole, tak šli blbnout do tělocvičny... 🙂
dámská jízda- dojedou ke mě holky(nej kamošky) na noc, pač malej jede k babičče na noc, tchánovci do Zlína, táta do prace, tak aspoň tu nebudu sama... 😉 třeba někam vyrazíme, ale zatím je plán takový, ze upeču nejakou buchtu udělají se obložene mísy a nejaky bramburky a tak no... 😀
tak jsem douklízela a jdu do sprchy jsem se u teho uklízení zapotila a večer jdem s tatou na jedno... mají maestro...mňam mňam... 😵

jiitkka
27. srp 2010

@elidule ahoj, nebyla jsem, má dneska dovolenou...Trošku to ustálo, tak snad to bude lepší. Děkuju za optání.

elidule
autor
27. srp 2010

@janulle22 tak to jo, teď jsem už v obraze 😀 to ti docela závidím, že máš kámošky, já se tu stýkám s pár "kámoškama", ale zase takový kámošky bohužel nejsme, abysme se takhle slejzaly ☹ a z bývalých škol už vůbec ne
maestro je nějaký pívo? já mám už docela dlouho chuť na velvet, ale tady ho nikde netočí

@jiitkka tak hlavně, že to přestalo, to je dobrý znamení určitě 🙂 a s balením si nedělej hlavu, však ono to nějak dopadne a přítel se bude muset holt víc zapojit

dneska jsem venku potkala našeho bývalýho domácího a tvářil se nějak podivně, do toho bytu po nás ještě nikoho nesehnal, ale já jsem mu už tenkrát říkala, že jestli si tam chce nastěhovat "normální" lidi, bude muset vyhodit sousedy bydlící pod tímhle bytem ......... nedá si říct, jeho chyba 😀

gabinicee
27. srp 2010

@elidule taky závidím takový kámošky tak nějak se mi rozprchly a ted mi docela chybi si tak normálně poklábosit ale ještě to budu muset chvilku vydržet snad až budou děti větší.

jinak u nás dnes celý den nanic pršelo a tak jsme šli jen za mamkou aby jsme nebyli mezi čtyřma stěnama sami táta nám dnes odjel a přijede až v pátek to mi asi pukne hlava z té mé ukecané cácorky 🙂 ☹
@elidule on na to domácí přijde neboj 😉
@jiitkka to je dobře že to přestalo ale i tak bych to řešila v těhotenství je to něco jinýho už to není jen tvé zdraví

jiitkka
27. srp 2010

@gabinicee - já jsem i v diskuzi mamin,co rodí stejně jako já a tam jedna psala,že má takové bolesti už týden a volala 3x kvůli tomu doktorce (má nějakou VIP kartu či co)a že je to prý normální, jak se zvětšuje děloha ...no kdyby to nepřestalo,určo si s tím dojdu. Jinak jdu 6.9.na tripl testy
@elidule já vysvětluju jako blázen,že musí pomoct a furt tvrdí že je času dost 😠 už vidim,jak v nedělu kmitám jako magor po bytě 😒 Co tam je za sousedy?? 😀

gabinicee
27. srp 2010

@jiitkka koukám jsou všichni chlapi stejní 😉 😀

janulle22
27. srp 2010

tady se jeste nespiiii?
my ted dorazili tak zaplujem do pelecha... 😉 dobrou...
eli ano je to pivo a je vyborneeee 😵
dobrou noc kocky... 🙂

seba
28. srp 2010

Dobré ránko,tak my už máme koněčně noci ok-budí se jen jednou na flašu,ale rána nám zůstala 😠 no,přeučovat ho už nebudu,ve středu začíná škola-tak budu aspoň stíhat.Nám tatík přijel včera,ale dneska pro změnu vyrazila na melouch ☹

elidule
autor
28. srp 2010

dobrý ráno, tady leje furt
dneska jel taťka taky na melouch, ale bude to muset zkrátit, protože mu včera večer psala máma, že ať pro ní dojede někam ke Kolínu - jeli do Itálie a v Rakousku měli nehodu nebo co

elidule
autor
28. srp 2010

@seba kdy jsi malýmu začala dávat ke snídani normální jídlo, jako třeba chleba? nebo takhle: kdy mu to začalo stačit a už nechtěl mlíko?

seba
28. srp 2010

Lidu mlíko přes den přestal pít po roce,dávala jsem mu ho jen,když mu něco bylo a nechtěl nic jinýho.Ale snídáme pribiňák nebo tvaroh s něčím,pečivo máme až na sváču 😉

seba
28. srp 2010

Tady taky drobně prší,čekám jestli neodvolají zápas-včera trénink odvolali patnáct minut před začátkem 😠 te´d přemejšlím,jestli už ji mám jít vzbudit-mají to od devíti 😒

elidule
autor
28. srp 2010

@seba a stačí mu to? my jsme nějaký rozežraný 😅
to bude chudák Sára celá od bláta, co? 😒

seba
28. srp 2010

Pribiňák máme většinou velký,tvaroh je půl vaničky např.s půl banánem 😉 a piškoty.A sváču má tak dvě hodinky po snídani 😀
Copak od bláta,hlavně aby nenastydla 😠

seba
28. srp 2010

Snídal ve čtvrt na sedm a už tam jí se Sárou opět 😀 takže hlady netrpí 😝

janulle22
28. srp 2010

@seba tak doufam, ze to neodvolaji a zahraji si... 🙂
@elidule ja davala mliko asi do 2 let na snidani... pak uz ho nechtel vubec...a chleba zacal snidat asi ve 2,5 letech...nechtek prvne chleba, ale namacela jsem mu to do caje tak to snedl, ted uz nenamacime... 😉
jinak preji krasne ranko...budu muset do obchoda, ale vuuubec se me nechce...

seba
28. srp 2010

mně by to dovolání moc nevadilo 😉 ale Sára by to ořvala ☹
bude to zas rozcouranej den,malýho musím dát spát až se Sára vrátí-a to je až po dvanáctý-bude protivnej 😠

elidule
autor
28. srp 2010

@janulle22 no já taky dávám ještě mlíko, ale někdy ho ani nevypije, nechce ho a pak ode mě loudí to, co mám já k snídani 😀

seba
28. srp 2010

Tak Sárinka odevzdaná,hrajou prý dva zápasy-tak musím držet palečky 😉
Sebík si u babi koupil kobi-to jsou podle něj boty-ty děrovaný pantofle,on je kradl Sáře 😝 babi zaplatila a on je šťastnej 😀 😀 jsem zvědavá,jestli v nich nebude i spát 😵

elidule
autor
28. srp 2010

@seba hlavně že je šťastnej 😀

elidule
autor
28. srp 2010

jsem před chvílí mluvila s mámou a říkala, že u sousedů v noci bylo haló 🙂 že prej tam byl nějakej spolek nebo co a polejvali tam nějakýho chudáka vodou a strašně se furt smáli a když bylo po všem, tak se tam rozjela zábava s živou kapelou a táhli to až do rána 😀 a při tom "přijímání" nebo co to vlastně bylo, taky občas něco mumlali 😅 .......... je dobrý vědět, že jsou někde větší cvoci, že člověk neblázní sám 😀

janulle22
28. srp 2010

@elidule takzeparba jako hrom jo? 😀 ty jo v takove kose... 😝
tak dite u nasich, tata odjel, dovezla jsem si obed od maminky a tchani taky za chvilku pojedou... 😉
a zabava muze zacit... 😀

elidule
autor
28. srp 2010

@janulle22 no zima je tam fakt děsná 😖 já pojedu po obědě k mámě, doma mě to nebaví a u našich se malá zase jinak zabaví
kdy čekáš holky?

elidule
autor
28. srp 2010

@janulle22 Jani, dělalas někdy Ádovi nějaký kaše jako třeba z vloček a podobně? nebo jste vyrostli i bez toho? 😀 říkám si, jestli Justýnu o něco neochuzuju 😀

janulle22
28. srp 2010

@elidule ne nedelal jsem nic... jedl sunarky kase a pak krupicu klasickou s kakaem, se skorici ... 😉
jedna dojede za 10min a druha nevim v kolik... tak nejak asi okolio 4... a treti prijede jen na navstvu...na noc nemuze- pritelovi by se to prej nelibilo... 😅 😝 tak aspon tak no... 🙂 tak se jdu pomalu vypravit ji naproti k busu....