Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

jiitkka
18. zář 2010

Dobré ránko 😉 Tak jsem Vás dlouho nepozdravila. Je víkend a stejně tu budu zas sama. Marťas frčí v 13hod pryč- kamarádovi se narodila dcera,tak budou zapíjet. A zítra rovnou pojede do prácičky, takže přijede až příští víkend. Včera jsme chtěly složit skříň,co jsem dostala k narozkám,ale ty k......i ji mají rozloženou na miliardu kousků, šroubů... takže až příští víkend a stejně to bude makačka na několik hodin. + musíme mít ještě lepidlo na dřevo,vrtačku....Stojí to peníze a pak to přivezou rozložené a složit to je horší než puzzle.... 😝 😠
@janulle22 nj,důchodci v obchoďácích - to je něco 😠 😀

janulle22
18. zář 2010

@elidule 😀 😀 to malá teda asi nechápala... 😀 no našel se jeden spěchálista, prvně za 25tis bez kol, to sme samo nechtěli, tak mu táta řekl, že 30 i s kolama zimni, letni, tak řek, že jo tak dneska dojede... 😀 no zatím ne, ale to se pořeší až v pondělí. musíme doplatit půjčku, výit druhou 😝 😀 a pak se může řešit nějaký auto... 😉 ale je doma celej týden, tak snad něco seženem... já to taky nehrála, ale táta na to vzpomíná rád, tak jsem mu udělala radost a koupila je, měli je v tescu v akci cestovní verzi za 100kc velká stojí 700kc... nasla jsem na netu válka sousedu a podle popisku to vypadá dobře, tak to asi objednáme... 😉

@jiitkka to právě nebyl obchodák, ale náš sociální obchod v dědině... 😀 jééé tak to by mě strašně bavilo... 😉 jsem poskladála Adovi komodu a skříň a honza jen dodělala panty 😀 já ti to přijedu složit... 😀

jiitkka
18. zář 2010

@janulle22 klidně!!! 😉 Je u toho okolo 200šroubký, pak ke dveřím ty mrchy na zavírání, atd atd... 😝 😉

janulle22
18. zář 2010

@jiitkka no to by mě nevadilo... 😀 i kdybych jich tam bylo 500 😀 😀 fakt mě to strašně baví... 😵 s těma pantama by to bylo horší, ale nějak by jsme to zvládly... 😉

janulle22
18. zář 2010

tak jsem uklidila a umyla auto... 😝 spocená jsem snad všude, tak si jdu napustit vanu 😵 maso se mi lehce připálilo, ale nebude remcat mě zaukoloval a já se mám pos...t 😠 😀 😝

elidule
autor
18. zář 2010

tak u nás se právě jedna skříň skládá 🙂 , ale je k tomu i to lepidlo, všechno prostě, stejně se s tím crcá tatíček, já jen koukám a přikyvuju a chválím 😀 ............. ta skříň vypadá daleko větší než v tom obchodě s nábytkem 😅 😒
my budeme mít k obědu (nějak jsme to ještě nestihli 😖 ) těstoviny plněný hovězím - ale je to kupovaný 😀 já se s tím nedělala, tak jsem zvědavá, jak to bude chutnat, ještě jsem to nikdy nejedla 🙂

@janulle22 tě zaúkoloval a co dělá sám? 😀
připálený maso neva, budete krásnější 😀

janulle22
18. zář 2010

@elidule on sal po noční, jako to chápu... ale ani neřekl v kolik ten borec přijede a tak...já lítala jak debil a stejn k hovnu... 😠
my taky pujdeme obedvat az ted nejak jsme nebyli schopni... 😀

seba
18. zář 2010

Ahojky,zdravím po návratu z výletu 😉 Sárinku si nechali naši ještě do zítřka,tatík šel na pivko,tak si vegetím a chci se kouknout na ten nový film na primě.
My si výletovali a tatík byl doma-všude vysál,vytřel,vyčistil koberce,umyl okna a vypral žaluzky,pak ještě umyl kuchyň a koupelnu 😵 😵 😵 tak jsem mu dovezla řízek obr s bramborama a samo ho i pochválila 😀 😀 😀

seba
18. zář 2010

Sebík si zoo užíval,nejvíc se mu líbili tygři,opice a vláček-tam stále mával a křičel ahóój a čúússss 😵
Sárinka se vyřádila na dětským hřišti a na tobogánu

janulle22
18. zář 2010

@seba týýýýýýýýjooooo to toho stihl víc jak my za ten jeden den... 😵 to je borec teda... 😉 náležitě se mu doměn... 😀 já ležím v pelechu pač mě táta naštval, dítě nechce spát, takže supr večer 😀 😝

seba
18. zář 2010

Já ho odměnila,využili jsme toho,že Sára není doma 😉
On většinou nic neudělá,ale když se do toho dá-jen se mu musí chtít-zítra určitě si neodnese ani talíř 😀 bude po dnešku utahanej-spíš si myslím po tý hospodě 😀 😀
Jani-copak provedl tatík?Seba usnul teprve teď,ale on prospal celou cestu dom-a to jsme se stavili i na jídle a on krásně spínal v autě-samo,že jsme na něj viděli 😀

janulle22
19. zář 2010

bréééránko... tak dneska jkrásný den, táta vstal k malýmu, zašel dvakrát do obchoda(měli až od 8 😀 ) udělal mi smídaní do postele a te¨´d dělá podrujé čaj, pač sem uslaa čaj je studenej... 😀 😀 to asi večer něco bude chtět... 😅 😀

jiitkka
19. zář 2010

Dobré ránko 😉
@janulle22 Téééda, ty máš doba servis 😉 😵
Já tu jsem od včera od dvou hod.sama, Martas jel zapít kamarádovi dcerku a přijede až příští víkend. + jsem měla chuť na koprovku a taksi říkám, že ji poprvé v životě zkusím....no celou ji vylejvám 😝 😀 Protože když jsem ji zahušťovala mlékem s moukou,tak mi to udělalo cucky a byla pořád řídká, pak jsem to vzala mixérem ponornym a zas to bylo až tak příšerně husté,jak jsem to rozmixovala,že i přes dochucení to chutnalo jako mouka 😝 Kopr tam vůbec nebyl cítit...takže už alespoň vím pro příště, co a jak. Ale jak jsem byla z vaření naštvaná,tak jsem si objdnala těstoviny-přivezli mi blbé,pak jsem tam volala, seřvala je a že mi je vymění,jenže já měla příšernej hlad a tak jsem se do nich pustila. No tak mia lespoň přivezli peníze, o které mě okradli...No a perla večera-bylo mi po nich pěkně zle 😝 No dneska řízek+kaše+zeleninový sálát je ověřené,takže zle mi snad nebude a nic nezkazím 😀 A odpol.vens kamarádkou a jejím půlročním Lexíkem. Venkuvypadá,že bude krásně! 😉

seba
19. zář 2010

Dobré ránko,Sebík spal do půl osmý 😵 no já šla o půlnoci a tatík se vrátil kolem druhý,ale už je na střeše a dělá natény 😉 Odpo jdem na stadión,Sára pojede na bruslích a malýmu vezmu motorku

janulle22
19. zář 2010

@jiitkka koprovka je to nejlehčí co může být... 😉 no ten sermám jen dneska 😀 zas se dlouho neočkám-... 😀

@seba vy máte plány, taka ť vím počasí vydr... 😉
dneska asi budem hnít doma, nějak nás nenapadá, kam by jsme šli... tu nic samo není... 😝

jiitkka
19. zář 2010

@janulle22 nj, je lehká a přesto se nepovedla...vím pro příště. Ale zas jeto první věc,co se mi v kuchyni nepovedla,takže pohoda! 😉

janulle22
19. zář 2010

@jiitkka po druhé se určo podaří.... 😉 mě se zas po prvě povedla výborná a teĎ se mi většinou srazí... 😀 ale dobrá je i sražená... 🙂
máme maso pečené ze včera, teď táta dělá brambory a já asi upeču nějakou buchtu... 😵 mám na něco dobrého chuŤ... 😵

seba
19. zář 2010

Tak u nás měl Seba polívku,já si dala jogurt a tatík je stále na střeše 😀
jo v kuchyni se taky občas nedaří,nejhorší je,když peču pro návštěvu a ono se to zrovna sere-jindy to samo jde 😠 😠

janulle22
19. zář 2010

@seba jj to znám taky.... 😀 to dokáže člověka pěkně naštvát... 😀 pořád přemýšlím, co upeču, mám chuť na něco s čokoládou... Honza chce kiwi řazy, tak nevím co udělat sobě... 😅

jiitkka
19. zář 2010

Tak jsem holky pěkně vystydla ve městě...a to jsem měla košilku, tričko a mikinu a stejně mi byla kosa. Takže už cítím krk a hlavu. A rýmu mám už 10dní...a do toho mi zas tvrdlo břicho + mě pod ním bolelo...nevím co to. No zítra jdu na velký UTZ, tak snad to bude ok. Vše mu povím. A i tripl snad budou ok když nevolali....

janulle22
19. zář 2010

tak jsem se prospala skoro celým dnem, jsem zvědavá co budu dělat v noci... 😅 😀 tak jsem udělala takový čoko řezy a teď peču bábovku na snídani... 😉 a jedem na chvilku do hospody, mají luxusní gulášek a to si nenecháme ujít... 😀 oni ho totiž dělají jen když někdo omře... 😅 tak jdu dodělat řezy a povalíme do hospody, tak krásný večer... 😉

@jiitkka všechno mu řekni...určo to bude v pohodě... šetři se a teple se oblikej... 🙂

elidule
autor
19. zář 2010

čus baby 🙂
tak vám musím povědět, že se u nás nic zajímavého neudálo, tak se tu nebudu ani rozepisovat 😀 .......... byli jsme dneska u našich na obídku a jen tak posedět, pak nákup, no takový běžný nezajímavý věci 😝 😀
zítra musíme na pojišťovnu a pak bych asi (podle nálady) zajela na občanky a nechala si konečně malou zapsat 🙂

@jiitkka ty testy jsou určitě ok, to už by ti asi volali 🙂
s donáškovou službou máme zatím jenom dobrý zkušenosti naštěstí ......... ale už jsme si taky dlouho nic neobjednali ☹

elidule
autor
19. zář 2010

@seba teda ty máš hodnýho muže 🙂 já mám taky, jen si stejně pořád na něco stěžuju 😝 😅 😀

elidule
autor
19. zář 2010

koukáte na Bathory některá? líbí se mi to, viděla jsem to v kině už, ale tenkrát jsem k tomu neměla vepřový medailonky 😀

jiitkka
19. zář 2010

@elidule děkuju,snad máš pravdu!! 🙂 Jé vepřové medailonky 😉 Dětise píší do občanky??? 😨 to jsem nevěděla.... Užmě pěkně bolív krku jak jsem venku vystydla. Vsadím se,že se zítra nabalím a bude teplo. Ale lepší fakt tu bundu tahat sebou,než vymrznout. Už je to opravdu zrádné to počasí!
Jééé a psala jsem, Vám,že jsme zjistili v pátek že je moje ségra taky těhule??? cca 5-6týden, teďka jí bude 28 a prvnídítko to taky bude 😉

janulle22
20. zář 2010

dobré ránko děvěčky... 😀
tak malej je ve školce, dneska se mě nechtěl pustit, ale nebrečel, jen trošku natahoval... 😢 snad je to tím, že špatně a málo spal... 😒
sme po snídani a jdem to ještě trocha zalomit, došli jsme pozdě z hospody a o půl 6 mě vzbudil malej a on si usl u mě a já už neusla... 😒 dneska mám školu, tak a´t jsem trocha schpná... 😀
@jiitkka můžeš a nemusíš, je to asi dobré, že když třeba někam jedeš na občanku i s dítětem... já malého nemám, ale až si budu měnit bydliště, tak si ho tam nechám taky zapsat... 🙂

seba
20. zář 2010

Ahojky,tak u nás dnes honička.Malej je protivnej jak nevím co 😠 asi půjde brzy do hajan.
Jdu ovařit slípku,včera mi ji poslala prababi,tak asi z vývaru udělám polívku a zítra bude na smetaně 😉

elidule
autor
20. zář 2010

zdravím 🙂
já si chtěla malou nechat zapsat až příští rok, až budeme mít smlouvu na bydlení na dobu neurčitou, tak že potom budeme měnit trvalý bydliště, ale já bych chtěla před Vánocema sjet do Německa na nějaký nákupy a tpo jí musím mít zapsanou 😒 ............. ale dneska jsme to neudělali - byli jsme raději u zubaře 😀 hysterák na křesle, ale máme prohlídku za sebou a musíme v prosinci (abysme stihly dvě za rok), jsem se těšila, že třeba až příští rok zase 😅

elidule
autor
20. zář 2010

@jiitkka tak to je dobrý 🙂 budou mít k sobě věkově blízko

janulle22
20. zář 2010

tak jsme si s tátou dáchli, uklidili a za chvilku pojedu do školy...dneska se má zase stavit nějakej kupec a tak jel vytisknout smlouvu ke tchyňce a vybrat peníze, tak snad dojede včas... 😀 doufám, že už to dneska klapne... 🙂 už chci nové auti a foťák... 😉 tak se tu mějte holky pěkně ... papa 😉