Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
11. říj 2010

@elidule tak jsem doma... z dopravy jsem dostala 1 😀 😵 jj je to hezká...ale našla jsem ještě jednu hezkou a tu asi objednáme... chci ještě boty, takže bundu za 700 a boty za 500 je dost... asi teda.. 😀
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36867179&tab=1 ta svetle modrá... 😵
musím to tu pouklízet... 😝 já prostě neumím držet pořádek když je Honza doma... no ono mi to moc nejde ani když není 😀 ale je to horší než když jsem sama...

elidule
autor
11. říj 2010

@janulle22 tamta se mi líbila víc 🙂 ........... jenže mě se na děti nelíbí málo co 😀 já jsem děsná, já bych za hadříky pro malou mohla utrácet pořád, ale nemůžu, by to ani neunosila
zase jedničku? takový studijní úspěchy jsem měla jen na základce 😅 😀

teď jsem musela malou osprchovat a převlíknout postel, se tak pozvracela 😖 taky z toho smrdím fuj 😝
snad teď usne a bude dobře

elidule
autor
11. říj 2010

@janulle22 já jediný, co dělám skoro pořád, je luxování, musím, všude jsou moje vlasy a včera jsem normálně v odsávačce našla taky celý můj vlas 😒 je to hnusný

janulle22
11. říj 2010

@elidule z té rýmy zvrací? chudera... 😒 já bych taky mohla utrácet pořád... 😀 ale nejsou na topeníze... musíme koupit dárečky a dvakrát jsou kulatiny... 😅

elidule
autor
11. říj 2010

@janulle22 no, je strašně zahleněná, vztekala se v postýlce do toho, zakašlala a už to bylo všechno venku 😖
já ani teď nevím, co je do konce roku za jubilea v rodině, musím mrknout do notýsku 😀 já si nic nepamatuju skoro 😅
dneska mi volal šéf z práce, jestli bych nemohla nastoupit příští rok do práce

janulle22
11. říj 2010

@elidule nastoupíš? co jsi vůbec dělala za práci? to já se toho taky kolikrát děsím když malej má rýmu a kašle...ale zatím se nám to ještě nestalo...a uch chrupe? máš ju u sebe nebo je v pokojíku?
to se podívej ať na něco nezapoomeneš... 😉 tak jsem objednala tu co se ti moc nelíbila... 😀 a teď naháním nějakou čepku a šálu aby se to kní hezk yhodilo... 😵

elidule
autor
12. říj 2010

@janulle22 já se přiznám, že jsem to plánovala příští rok od září, že si zkrátím mateřskou, už jsem i dohodnutá s paní ředitelkou z jedný školky, která otvírá oddělení pro dvouletý prcky, že mi malou v září vezme, jenže on si to představuje od dubna tak 😲 což je na nás moc brzo, vysvětlila jsem mu to, on říká, že to nějak zařídí, že nechce najímat novou sílu, rád bych, abych se vrátila já, mají nastat v podniku určitý změny na jaře a on by byl samozřejmě rád, kdybych byla u počátku, abych nemusela pak nic dohánět, ale já nevím, jako z finančních důvodů v září musím do tý práce, ale teď se bojím, že když on si to nezorganizuje na to září, tak někoho vezme jinýho a mě pak šoupne na nějaký jiný místo, ze kterýho mě nakonec stejně z "organizačních" důvodů vyhodí, ale snad si to nějak zařídí, ráda bych se vrátila tam, co jsem předtím dělala, i když to není bůh ví jaká ušlechtilá práce 😀
já jsem dělala v servisu elektronářadí, kde jsem měla na starost administrativu spojenou s přijímáním a expedicí opravených strojů, byla to napůl fyzická práce, napůl to papírování, ale docela mě to bavilo a tady u nás v kraji bych nikde nedostala takový peníze co tady, navíc pracovní doba je úplně skvělá, v podstatě není vůbec daná, musím si zvládnout svojí práci a v jakým časovým rozmezí to bylo, bylo šéfovi vždycky šumák, hlavně, že měl výsledky

elidule
autor
12. říj 2010

@janulle22 to já dneska vystrojila malou na ven, že to vůbec neladilo - kabátek fialovej a k tomu rukavice modrobílý 😀 ty máme půjčený od kámošky, jsou to prsťáčky malinký, palčáky se Justýně zrovna nezamlouvaj totiž 😅

elidule
autor
12. říj 2010

kde jste všechnýýýý?

janulle22
12. říj 2010

@elidule u zubaře zlato u zubaře... 😝 teĎ jsem dojela...bolí mě tlama ale co de dá dělat... 😅 malej taky většinou neladí, já nakupuji co se mi líbí a né jestli s emi to bude hodit k tomu a k tomu... 😀 tak pokud by se to dalo zařífit tak by jsi to měla super co? 😉 a co vy podnikáte dneska? máta nějakej plán?

elidule
autor
12. říj 2010

@janulle22 jéé zubař ☹ a co? co ti dělal tentokrát? už tam nemáš aspoň ten zánět?ještě tam musíš?
víš co by se mi líbilo? kdyby v podniku otevřeli školičku, už jsem před mateřskou o tom se šéfem mluvila, jemu se ten nápad líbí, naše mateřská společnost v Německu má zavedenou podnikovou školku a je to strašně fajn, ale tady v Čechách je to prej moc papírování a složitý na vedení nebo co 😠 líbilo by se mi pracovat a přitom mít kousek od sebe malou a moct jí navštěvovat a sama jí dát obídek a tak 🙂 tohle mají super v západních zemích, ženská je sice na mateřská krátkou dobu, ale má možnost pak skloubit práci s mateřstvím

elidule
autor
12. říj 2010

@janulle22 dneska odpo ještě půjdeme ven asi, je tam hezky, ale jen tak na couračku, nikam konkrétně namířeno nemáme, co vy? co malej ve školce vůbec, už je to lepší?

janulle22
12. říj 2010

@elidule teď šel dva dny s Honzou, tak byl prej v klidu uvidíme zítra až ho povedu já 😅 no my asi dom ze školky, potřebuju se učit, tak si pohraje doma... bolí mě huba tak ani nemám chuť někam chodit... 😖 budu ráda, když se něco naučím...nesoustředím se...
ta školka by byla fajn... ale nikde to není... 😒 kdyby to tak měl honza v práci, tak jsem v brně na to tata... 😀
zub mi vytrhl, zánět ustoupil... bolí mě teď skrz to vytrhnutí...díra jak vrata... 😀

jiitkka
12. říj 2010

ahojky maminy 😉 tak copak je u Vás nového??? 😵 Mě dneska v ložnicvi konečně zadělali roletu,opravili tekoucí okno(podruhé už), dva dny mi nešel net, tak jsem volala na O2 a udělala tam céres a konečně jsem mluvila s někým schopným, co mi vysvětlil co a jak...Ale stejně jen co nám tu majitel zařídí ten pevnej net, tak tenhle jim vrátím. no musím do konce října, mám na vrácení 2měsíce. I jsem rušila už po několikáté ten pevnej co jsme měli v min.bytě a tady nám ho majitel nepovolil a kvůli jedné pipce co mi podala blbé info budeme do konce října platit net,kterej nepoužíváme a to cca 1800,- 😠 Ale zjistilo se,která to byla,tak sem jí to mrše zatopila! Jinak břicho roste, Kubča kope, břicho tvrdne...ale záda už lepší mnohem!! Sláva!! 😉

elidule
autor
12. říj 2010

@janulle22 tak teď už budeš mít klid, až to přestane bolet a budeš si nechat dělat novej zub nebo je to nějakej nepotřebnej? 🙂 ďuzna není vidět?
jsem si vzpomněla na jednu dovolenou s našima u moře, kdy mi bylo asi 12 a máma v buse na cestě tam měla nápad otevřít pytlík s bonbónama zubama a přední zub se jí zlomil 😖 😅 měla chudák celou dovču zkaženou a na žádný fotce se nesměje, jen má sevřený rty a vypadá naštvaně 😀 ani nevím, proč si to tam nenechala nějak provizorně spravit - asi to nešlo 😒 musím se jí zeptat 🙂

@jiitkka ahoj, taky musíme něco provést s netem, dost nám ho zdražilo O2, využijeme asi nějakou místní firmu
jedna paní nám radila, ať zavoláme na O2 a řekneme, že ho chceme zrušit, že máme možnost levnějšího a oni nám ho taky zlevní 😅 ale já nevím, moc bych tomu nevěřila 😒

jiitkka
12. říj 2010

@elidule tak tomu bych nevěřila teda... fakt mě ted vytáčej, že je to děs!! majitel baráku má smlouvu s jednou společností a máme anténu na baráku a můžeme mít net za 1000,- vstupní poplatek a pak 400,-měsíčně a rychlej net. Né jako teď od O2-děs a za 500,-no hrůůůůůůza!! 😠

elidule
autor
12. říj 2010

@jiitkka no my měli net taky za 500,- a pomalý hrozný a teď nám to zvedli na 750 😲 😲 a to fakt ne teda! to je moc a zbytečný, když ho můžeme mít taky za 400,-

jiitkka
12. říj 2010

@elidule však jo, jsou to sv... a ještě to není spolehlivé! 😠 Dneska je hodně možností,jen přijít na ten funkční a dobrý 😉

janulle22
12. říj 2010

@elidule no je to potřebnej, 6 dole... 😅 ale půjdu na rovnátka tak to zatím nechá tak a až mi srovnaj moje vyhybky do pekla 😀 tak pak mi to udělá můstek... 🙂 jen se děsím kolik to bude peněz... 😒
chudera mamka teda... 😅 já se jí ani nedivím, taky bych se nesmála... třeba to tenkrát bylo moc drahý nebo tak... 😉

@jiitkka to je dobře, že už se cítíš fajn... 🙂 s tím netem by mě to taky štvalo... v Brně jsme platili 600kč a byli jsme spokojeni jen nevím od koho to bylo... 😅 já už bych bez netu nemohla být a bez nakupování na mmb 😀 😀

jiitkka
12. říj 2010

@janulle22 Je to závislost 😀

janulle22
12. říj 2010

@jiitkka to si piš že jo... 😀 😀

jiitkka
12. říj 2010

@janulle22 teďka mi od pátka blbnul, převážně nešel a dneska jsem je v O2 fakt seštěkala... a snad né proto,že to dělaj blbě,ale proto že sem tu bez netu byla jak mimoň 😀 😀 😀

elidule
autor
13. říj 2010

ahoj holky 🙂
tak jsem byla s malou u doktora, v noci tak začala hnusně kašlat, má zánět průdušek a hrtanu, tak jsme dostali léky
chudinka moje, teď spí, ale jinak je celá uplakaná a zahleněná, teče jí to z nosu proudem a navíc, jak se jí klubou ty stoličky, tak i slintá šíleně ☹

janulle22
13. říj 2010

@jiitkka 😀 😀 nejdnala bych jinak 😀 😀
@elidule chuderka malá... ☹ to je na prd, počasí tomu taky moc nepřidá... ☹ taks e držte ať je malé brzy líp... 🙂

elidule
autor
13. říj 2010

@janulle22 dík 🙂
no právě, můžeme chodit ven na čerstvý chladný vzduch, to jí prospěje, ale tady je inverze a pod mrakem, dneska zůstaneme určo doma,ale zítra odpoledne, jestli vyleze slunec, tak bysme mohly jít na prochajdu 🙂

elidule
autor
13. říj 2010

mám takovej hlad - dělám si pizzu z mrazáku kupovanou samozřejmě 😀
neděláte si některá domácí pizzu - kdyžtak dejte recept, dostali jsme speciální pizzapánev

janulle22
13. říj 2010

@elidule tak to je fajn, jak můžete ven... 🙂 no já jsem koupila pytlík který se smíchá s vodou a máš těsto, ale zatím jsme to nevyzkousela... 😅
jinak zkus se kouknout na mmb na recepty, tam určo něco bude... 🙂

janulle22
13. říj 2010

tak mizím do školy... asi se stavím na nějaký kalhoty... 😀 tak se mějte hezky... večer jsem tu jak na koni 😀

elidule
autor
13. říj 2010

@janulle22 to je dobrý nápad na těsto ze sáčku, to bych mohla zkusit, děláme tak knedle, tak proč ne pizzu 🙂
já si potřebuju koupit nějakou šálu, ale hodně huňatou a chlupatou, aby hřála pořádně

janulle22
13. říj 2010

@elidule tak jsem doma.... zdravím... 🙂 jsem si frajerka vyjela ve svetru a venku 7 st... 😝 jsem málem umrzla...už se mi plní nos, bolí mě hlava a v krku... 😝 za chvilu uložím malýho a kuknu se na nějaký boty malýmu ...