Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

jiitkka
23. říj 2010

@seba no my jsme v pronájmu, takže to plánujeme do 5let Kubíka a pokud se stane,co mi předpověděla kartářka, že do 4let Kuby bude ještě malá Patricie, tak tu tak mít rok v ložnici a pak rychle jinej větší byt-snad už vlastní. Ale když se to vezme u nás - byt akorát. Jsem tu pořád sama,pokojíček je a zatím tak rok bude ještě jako skladiště věcí,co nejsou kam dát...pak tam bude mít Kubča pokojíček. A Ložnice na co velká, postýlka i komoda se nám tam akorát vejdou,takže tam budou jen dvě mini uličky ale co 😉

Jinak dobré ránko 😉 Jsem opět jak přejetá. Nešlo mi to spát, běhám častěji na wc, mačkalo mě břicho... a bude hůůůř 😝 😀

janulle22
23. říj 2010

dobré ránko...
včerá jsme byli na pivenku, já jak jinak než na kofole... 😀 dojeli jsme asi v půl 1 já brutální revoluci ve střevech a trvá to pořád, mám strach jet k naším pro malého... 😅 no nějka to snad přežiju... 🙂 budu se muset šrotit matiku v pondělí je písemka a že bych to uměla se říct neda... 😀 😝 chjoooo si ty jednčky a dvojky pokazííííííííím 🙄
jak se máte vy? co podnikáte dneska?máte nějaké plány?

elidule
autor
23. říj 2010

čus 🙂
my byli dopoledne u tchánovců - Justýna dostala dárek ještě k svátku - a to mě zase tchýně dostala - ona si ani nedává pozor co říká ani o tom nějak nepřemejšlí - objednala pro malou z magnetu takovej koš na hračky, ale jenom pro to, aby dostala dárek - nějakej lacinej kávovar 😠 prej, že Justýna nic nepotřebuje a ona stejně chtěla ten kávovar, tak přemejšlela, co teda objednat a když jí nic jinýho nenapadlo ............ 😝

elidule
autor
23. říj 2010

@janulle22 to máš z tý kofoly, myslíš? 😒

jinak mi ještě tchýně řekla, že nám nijak finančně ani prostě jinačím způsobem pomáhat nebudou, protože má manža práci, tak to nepotřebujeme 🙄 že musí pomáhat svojí dceři, kterou stejně jenom pomlouvá a je na ní jak na psa, takže jim pomáhat budou, protože dceřin přítel je lempl a nedokáže si najít žádnou práci a ona si udělala chudák šest dětí 😠 zatímco, my máme velkej byt a manželovu práci

seba
23. říj 2010

Ahojky-Lidu tchyně má dobrej přístup 😠 😠
Jani-žádný pokažený známky-koukej se učit a běda pokud nebude jednička podržená!!! 😠 😀
Jinak Sárinka dala gól a oba zápasy vyhráli,takže po podzimu jsou na prvním místě 😵 😵 😵 tatík chce jít večer na pivko-pokud se vrátí z melouchu v rozumnou dobu-tak bude muset dávat po panákovi-docela se mu dcerunka a její goĺy prodraží 😀 😀 😝
Sebík od rána už dvakrát posranej-šíleně smrdí-vypadá to,že mu roste stolička

elidule
autor
23. říj 2010

@seba Sárka to dotáhne do extraligy, jak to tak vypadá 🙂 ať jí to vydrží, je to určitě fajn, když má nějakej koníček a ještě se při něm hodně vybije, co? Doufám, že Justýna nebude sbírat brouky nebo něco podobnýho 😀 😀
ten náš taky chtěl na pivo, ale rozmyslel si to, ale z lásky k nám to asi nebude, spíš se nikomu z jeho kamarádů zrovna dneska nechtělo 😅
nám roste čtvrtá, kolikátou máte vy? Justýna nekajdí, ale vyslintá tak tři litry

seba
23. říj 2010

Lidu-roste mu pětka-první 😉 ale nijak to neprožívá,jen vždycky se posere 😀
Sárinka-dneska nadšená,odpo byla ještě u kamaráda na návštěvě a te´d lepí vánoční řetěz 😵 Jinak taky doufám,že ji to ještě chvíli vydrží-učí se pracovat v kolektivu a uznávat autoritu-trenéři se s ní neserou-taky jsme to tak chtěli a´t jí berou jako kluky a žádný vyjímky 😉
Tatík už odešel,odevzdal nám vydělaný penízky,umyl se,vyslechl zážitky od Sáry,vykoupal prcka a prchnul za zábavou 😀

elidule
autor
23. říj 2010

@seba týjo, vy jste už zubatý, kdy vám vylezly trojky? jak to, že máme jedničky dvojky a už čtyřky a ty upíří zuby ne? 😅
má to růst pěkně popořádku 😀
tak náš táta nešel z toho důvodu, že už spí 🙄 já ještě vařím pro malou polívku na zítra, pak půjdu taky spát
zítra jedem k našim, musím roztřídit věci po Justýně, těhukámoška si něco koupí, zbytek asi nafotím a dám na net, každá kačka dobrá 🙂

seba
23. říj 2010

Lidu-nám o roste vždy nějak naráz 😀 akorát ty přední má dopředu-jak si cucá palec a z toho jeden ulomený ☹ ale snad se mu to pak srovná,nebo dáme rovnátka.Sára je bude mít taky-ta má zoubky dozadu,taky z cucání palce 😵
Vidíš musím vyndat nějaký masíko z mrazáku,polívku dovezla mamka 😵
Já to taky prodávám,s jednou holkou děláme i výměnný obchod ona dá tašku pro Sebíka a já jí tašku po Sáře 😀
Já koukám na tv,půjdu si ještě blafnout,knížku jsem dočetla,byla to nová od Lanzový a perfekt 😅

elidule
autor
23. říj 2010

tak ty mléčný zuby vypadají a ty druhý budou v pohodě, nebo můžou růst stejně jako mléčný? mamka mi říkala, že měla dvě spolužačky, jedný vypadaly mlíčňáky až na jeden, ten jí vypadnul až v pubertě a už jí druhej nenarostl a ta druhá - tý vypadl druhý zub a dokonce jí narostl třetí, to jsou divy 😅 proto se to teďkon tak hlídá asi, aby ty mlíčný zuby všechny šly ven, aby mohly růst ty druhý a nedošlo k takovým věcem 😒
já vařím pro malou jen polívku, jinak se na oběd vnutíme k mámě - řízky můžu 😀
jsem ani nevěděla, že Lanzová ještě píše 🙂 já nic nevím
mám od Woodový připravenou knížku ke čtení, ale nějak se nemůžu donutit, teď čumím na film, jsem si stáhla, nějakej strašidelnej zase 😨

jiitkka
24. říj 2010

Dobré dopolko. Taky je u Vás tak ošklivo?? Tady pršelo, je zima... KOukala jsem, že příští so se už mění čas. Jinak jsem myslela, že jsem to vystydnutí 4hodinové na sociálce pořádně vyléčila a ono velký kulový ☹ Už tři dny dole cítím tlak ať jsem vyčůraná,nebo ne...a dneska mě v noci vzbudili křeče. Takže močák ☹ Tak ráno v půl9 pojedu do města k doktorce a vždy když jsem tohle měla, tak mi dala ATB - a já je nechcííííííí!!! ☹ Co malej v bříšku... ☹ Teda myslím, že je to močák podle toho tlaku a výstřelků ze spoda. Kdyžtak ještě budu muset na gyndu a to už bych si připadla jak blb,jak tam jsem pořád! Do toho rýma jak blázen už přes měsíc... už mě to neba!!! No podle mě,mě doktorka požene i na gyndu - oni se bojí bez souhlasu gynekologa něco dávat... ☹
@seba To je supr, že se Sáře takhle daří 😉

janulle22
24. říj 2010

@jiitkka ahojky, já myslím, že nedostaneš vůbec nic... 😒 ale třeba se pletu... jj u nás je taky zima a pod mrakem, ale neprší...

já jsem udělala ukol do peku a teď dělám ještě jeden a pak se asi vrhnu na matiku... 😝 zétra píšem...

jiitkka
24. říj 2010

@janulle22 no na zánět močáku se dostat něco musí, protože by to mohlo ohrozit miminko ☹ A kor třeba já, když s tím mám problémy už 15let, byla jsem i na operacích s močákem,apod...

seba
25. říj 2010

Ahojky při pondělku 😉 ,my ještě vstávat zítra a pak máme prázdniny 😵
Jak jste prožili víkend,Jani umíš na jedničku s hvězdičkou?A co Jíťa-jdeš dneska kdr?
Lidu-taky jsem koukala na tu knížku-je to čtení spíš už pro dospělé-ale byla fajn 😀

elidule
autor
25. říj 2010

dobrý ránko 🙂
co budete dneska dělat? já nemám do ničeho chuť vůbec 😒
včera jsem se probírala hadříkama po malý a nejradši bych si všechno nechala 😅 ale vím, že lepší je to prodat.Pozvu těhu kámošku s maminkou (ona ráda utrácí 😀 ), snad si ode mě něco koupí, jinak hodím na net asi

elidule
autor
25. říj 2010

@seba co je za prázdniny?

seba
25. říj 2010

Lidu-podzimní 😢 ty já nikdy neměla ☹
My včera objednali dárky a dneska píšou,že už je dali na PPL-to je rychlost 😀 😀 😀
Dneska se budu probírat taky věcma 😠

jiitkka
25. říj 2010

Ahojky 🙂
@seba Ano, dneska mám být v 11hod na gyndě. Volala jsem obvodačce, ale říkala, že musím na gyndu jako těhule. No a tak doufám,že mě doktor neodbyde....Protože jak s tím mám problémy už leta,tak mě nic než ATB nezabere...ale snad ne,protože by to mohlo ublížit Kubčovi v bříšku. A je to fakt nepříjemný, bolí to jak čert!! A to všechno kvůli stupidní sociálce,kde ani ještě nevím,zda mi něco dají 😠 A to mě tam ještě těch čekání čeká! 😝 No jduse chystat, přejuhezké dopoledne, pak podám info 😉

elidule
autor
25. říj 2010

těch prázdnin je nějak moc 😅 hlavně ty letní - když jsem byla dítě, chtěla jsem je tak půlroční aspoň, teď jak řeším už práci, bych je nejraději zrušila 😅 nebo bych je zkrátila tak na dva týdny 😀

elidule
autor
25. říj 2010

@jiitkka uvidíš, nějaký homeopatika by nepomohly?

jiitkka
25. říj 2010

@elidule ty mě nepomohli nikdy s mojí imunitou. A tohle je už určo rozběhlý zánět... ☹ Sama doktorka říkala,že mě jedině na tohle ATB a kor v těhotenství... Lepší 5dnů ATB,než aby malej chytnul infekci nějakou... No jo,co nadělám... 😖 ☹

elidule
autor
25. říj 2010

@jiitkka já ještě když jsem nevěděla, že jsem těhotná, tak jsem dostala angínu a to tak, že jsem se léčila 12 dní antibiotiky, nic se nestalo 🙂
já moc nevím, jak hodně můžou léky ublížit miminku, ale nepřeceňuje se to zbytečně moc? vždyť co všechno se v těhu nemá a přitom, pokud se o mimčo nesnažíš záměrně, nehlídáš si počátek těhotenství, tak děláš kolikrát horší věci,který by tě, když už víš, že jsi těhotná, ani nenapadli 😅 aspoň já jsem se zhrozila tenkrát, zjistila jsem těhotenství v sedmém týdnu (nepravidelná mestruace, nervy v práci, nějak jsem ten cyklus nehlídala) - nechala jsem si udělat kérku přes půl rukya tři víkendy po sobě jsme dost chlastali, píšu chlastali, protože to se ani pitím nazvat nedalo 😖 , pak jsem se tak bála, že jsem tomu miminku dala do začátku jen to nejhorší, ale všechno v pohodě a když už mi doktorka řekla, ať si klidně dám sem tam pivko nebo střik, radši jsem si nedala, přitom už to prý takový vliv na dítě v druhým a třetím trimestru nemá

elidule
autor
25. říj 2010

ale na druhou stranu, léky jsou špatný na játra, co potom to udělá dítěti, když se mu ty orgány vyvíjejí 😖

jiitkka
25. říj 2010

ahojky, tak jsem doma a mám antibiotika... ☹ Napsal mi augmentin, který jsem brala snad už 200x,takže vím že mi pomůže. Ale jelikož je jeho výroba pozastavena,tak jsem dostala to samé jen s jiným názvem,ale to už se mi taky stalo. Mám je brát po 8hod a hnedka ode dneška. Moč jsem si na mikrobiologii donesla a výsledky budou v pátek. A v pátek mám přijít v 11hod. Prý do pátka čekat nemůžeme,že už tedka je ta infekce dost rozjetá a aby se to nedostalo na malého. Ještě v lékárně mi říkala,že tyto ATB se rozhodně mohou v těhu že se nemám absolutně čeho bát...ale stejně tam píšou v příbal.letáčku že je nejlepší se jim vyhnout v těhu. Ale to oni se asi chrání. A jsou i na rýmu,mandle apod....Tak snad mi to zlikviduje i tu rýmu a krk jednim vrzem.
@elidule Také jsem v 5tt brala silná ATB na moudrák a v pohodě,ze začátku do měsíce to prý moc neva. A jinak vínko jsem si taky dala,do toho jsme měli velkou oslavu... a myslím,že v pohodě. A decku vínka,nebo píva si dám i teďka. Když mám na to chuť,tak proč ne. Kamarádka chlastala i věthu,kouřila(humus pro mě neuvěřitlnej) a malá je fit a zdravá! A je pravda, že v těhu mohou učkodit i plísňové sýry, uzeniny, salámy.... je toho děsně moc!! A kdyby se ženská měla pořád hlídat, tak jí asi chleba se solí! Včera jsem sbaštila celou makrlu, fakt jsem si pošmákla a pakmi došlo,že bych neměla...ale to bych opravdu nemohla nic ze salámů,apod.

elidule
autor
25. říj 2010

@jiitkka tak na babywebu jsem se dočetla, že riziko pro plod co se týče léků je mezi 17. dnem až 13. týdnem a ještě by se ty léky v tomhle případě užívaly dlouhodobě
určitě to bude dobrý, jak říkáš, je lepší krátkodobě ty léky užít, než aby se ti z toho zánětu vyklubalo buhví co a ještě ublížilo malýmu 🙂

elidule
autor
25. říj 2010

@jiitkka tak snad to zabere a budete zdravý oba
vidíš, s tím jídlem to ani nevím, mě ale přijde, že ty uzeniny kolikrát je takový fuuuuj, že by to neměli jíst ani dospělí zdravý jedinci 😀 natož pak těhotný
makrela by se neměla? já si řeknu: makrela=ryba=to je zdravý 😀

jiitkka
25. říj 2010

@elidule neměla,pač je uzená... no prostě salám by se neměl, plísnové sýry, bylinky, kořeněná jídla...je toho děsně moc!! Jinak díky 😉

elidule
autor
25. říj 2010

@jiitkka týýjo, uzený se nemá, jo? fakt jen chleba se solí 😅 a se solí to taky moc nepřehánět 😀

jiitkka
25. říj 2010

@elidule jj nemá. Takže asi fakt jen ten chleba 😀

janulle22
25. říj 2010

ahoj kočky, tak jsem slaboch na matiku jsem zdrhla a jela domů... 😅 😀 no a z menežmentu jsem dostala za 2 tak to je v pohodě... 😉
jdu se najest...co nového?