Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
12. lis 2010

@elidule malej sice uklidil hračky, ale další si vytáhl... 😀 😀 ale pak mi říkal maminko už jsem si pohrál, pomůžeš mi to uklididt? tak trocha je to tu poliskáno, tak snad se tát zítra nelekne... asi se zetra pojedem podívat na auta... a možná do olympie... máti má za chvilu 60. tak ji koupím asi zlatý naušnice. tak po něčem kuknem... 😉 tak si to užij u vašicha odpočin si... 🙂 já pokoukám na recepty co zítra uklohnit a taky povalím chrápat, malej teprve usl, tak doufám, že nebude vstávat v 7 😝 😀

seba
13. lis 2010

Ahojky holčinky-omlouvám se,ale totál vypadl pc 😠 😠 😠 takže jsem musela sehnat kámoše a zjistili jsme,že oba pc zavirovala Sárinka nějakou hrou stahnutou z netu ☹ no spravilo se to a stálo to jen flašu slívky 😖
Sárinka je nemocná,ve středu ji ještě nic nebylo,ale večer už horečka a bolest v krku a ráno už nepolkla,tak má silný atb na dest dní a snaaad to zabere,horečku už nemá,ale tt ještě ano 😒
Sebík zlobí,nechce jíst a ani spát 😠 zdá se mi,že i zhubnul 😠 😠 jakmile idí,že něco nesu k jídlu,tak utíká 😵 kdybych to tak dělala já 😀 😀 😀 jinak je to šikulák-skladáme dřevěný puuzle a začínáme opakovat básničky

jiitkka
14. lis 2010

@seba jééé, koukám, že máš teda veselo 😖 To já mám taky už týden... ☹ Chudák Sára. No jo podzim období bacilů 😝 A co že malej nechce jíst?? 😲 Má období prostestu?? 😀

JInak ahojda, u nás samé pecky zas týden...Já a moje těhu problémy- dr.v pátek mi řekl, že když budu opravdu dodržovat přísný režim klidový, tak bych i do termínu mohla vydržet. Ale chce to klid a nic moc nedělat! Malej má už skoro kilo a je to prý opravdu kluk,nemám se bát že by pindík zmizel 😀 Az čeho mám velikou radost je, že už je otočenej hlavičkou dolů- je to šikulka 😵 Horší bylo, že Martin ve Čt stratil, nebo mu někdo ukradl peněženku s výplatou, takže hrůza!! ☹ 😖 No a včera jsme sestavovali komodu pro Kubíka - je přenádherná!! Dala pěknou práci, samé kolejničky, navrtat mraky dírek... 😝 Postýlka už také stojí,ale musí se natřít příští víkend na bílo a bude to kráááása!! Už se to parádně rýsuje 😉 A malému tvořím věcičky na zeď,aby měl - zvětšuju podle čtvercové sítě. Dám Vám sem foto 😉

jiitkka
14. lis 2010

u želvičky máte i postup 🙂 Jen na přeskáčku 😀

seba
14. lis 2010

Jitu-komoda nádherná 😵 a prcek je šikulka 😉 tak hlavně vydržet do února
Sebík nevím,jíst nechce a dneska se mi zdá,že začíná chrapotět-doufám,že to nechytl od ségry ☹

janulle22
14. lis 2010

@seba ahoj sebíííííííííííííííí no sláva.. jsme si už myslela, že ses na nás vyprdla... 😢 ale nevyprdla... 😀 😵 chudák Sárinka, tak snad ji atb pomůžou brzy... já měla teď taky atb na bolest v krku, ale pomohlo to... 🙂 okolo 2 let měl malej taky stávky, že nechtěl nic jest... snedl mi jedině přesnidávku... tak jsem se ptala dr a ona mi říkala, že děti mají takové období a že ho hlavně nenutit...a nebo jak říkáš že začiná chraptět tak jestli třeba bude nemocnej... 😒 to má i malej...

@jiitkka komoda hezká a ta želva taky... 😵 tak se držte a hlavně teda odpočívééééééééééj 😵

jsme dneska jezdili po obchodech, tak jsem si konečně koupili ten fotak... a je supr jen kráva veliká😀 ale táta má radost tak to je hlavní, malýmu jsem koupila boty a sobě svetrové bolerko a takové triko s roláčkem tyrkysové no krása... 17000kč v prdeli... 😝 😀
zítra píšu písemku z matiky, tak se napapám kačenky a půjdu se učit, ukážu se večer....zatím pá...

elidule
autor
14. lis 2010

nazdárek holky 🙂

@seba žiješ - to je hlavní 🙂 - ať jsou děcka brzo fit a zdravý

@jiitkka krásný komoda, opravdu, já mám jen obyč šuplíkatou, teď je zatím úplně prázdná, jsem přesunula věcičky Justýny do velký skříně už, ale nebojím se, že bych tam nějakej "bordel" nenacpala 😀
s tou peněženkou by mě kleplo, přijít o měsíční příjem a můžeme jít pod most 😖

@janulle22 teda takhle utrácet - příště jedu s váma ........... ale i s vašima prachama 😀 můžu, že jo? 😀

dneska bylo krásně a teplíčko, ani bych neřekla, že je půlka listopadu
zítra musím na gyndu 😝 se mi nechce - ten rok nějak utekl rychle

janulle22
14. lis 2010

no holky, tak jsme spočítali nějaké příklady a jen jeden ze 7 jsem vypočítala sama... 😅 tož jsem zvědavá co tam zítra vyplodím, ráno budem pokračovat... 😝

@elidule klidně můžeš, ale tolik peněz už nebude... 😀

tak já jdu psát, tak dobrou...

seba
15. lis 2010

Ahojky-Tak jak jsi se připravila Jani?My koupili foťák Sárince k narozkám,je akorát do její ruky a je červenej 😀 😀 už se těším až jí ho dáme 😉
Sebí je dobrej asi chraptěl ze řvaní 😠 jídlo včera hrůza-do všeho jen dloubnul až jsem ho nakonec nakrmila ve vaně-jsem ráda,že aspoň vzal na milost sunar a v noci flašu vylajdá 😵

janulle22
15. lis 2010

@seba dobré poledne, tak jako propočítali jsme asi 20příkladů, ale moc chytrá z toho nejsem, tak uvidíme u písemky... 😅 😀 v pololetí můžu rupnout...i když to asi bude vypadat blbě... jedničky dvojky a 5 😀 tak toje fajn, že se nechal aspon takhle nakrmit... 🙂 to zas přejde 🙂

malej ke me nad ránem došel nahatej, tak jsem si myslela, že je zas počuránej a pořád tahá sople do sebe tak sem ho odnesla do jeho postele pač se mi navalovalo... 😅 a nechtěl vstávat do školky... asi zas bude nachcipanej kašle a smrká... 😖
táta jel vybrat peníze a koupil mi kroasan s čokoládkou mnami mnami... a já si spinkala do půl 10 😵
tak já se jdu chystat do školy... tak na mě dneska od 5 myslete... 😉

jiitkka
15. lis 2010

@seba díky, doufám že vydrží!! 😉
@elidule no já myslela taky že mě odvezou rovnou,když jsem zjistila že nemáme výplatu.. naspoříno nic...no hrůza!! Ale pořád si řákám, že jsou horší věci a snaduž budelíp. Jinak díky, z komody jsem taky nadšená 🙂 Je opravdu pevná, krásné dřevo a za super cenu!!
@janulle22 díky odpočívat musím.

Jinak ahojda, včera jsme jeli k babice Martina 17km a to byla blbost. No autem jedzit nemůžu asi nikam. Jak to drncalo tak mě ten čípek zas rozbolel, že jsem myslela,že mě klepne. Do toho malej asi něco vyvádí u močáku, protože chvílema mám pocit, že si ucvrknu...asi je to normálka... 😖 No a dneska mi dorazila balíkem matrace, zavinovačka a spirálka - nádhera a hodinku na to balíček s oblečením, takže mám radost 🙂

seba
16. lis 2010

Ahojky,tak jak Jani matika?
Jitu mně u Sebíka taky tvrdlo břicho,brala jsem magnézko a taky pila magnézii 😉 až poslední tři týdny jsem to vypustila a dala se na maliník 😀
Co budete dělat dneska?Nám odpo dorazí babička,bude hlídat a já půjdu na rodičák-jsem zvědavá,co Sárinka 😵 a večer mám v plánu konečně nafotit věci po prckám a dát to na aukro-musím vyklidit skříně 😝
Sárinka si dělá úkoly a koukala jsem,že už budou najíždět na násobilku 😠 a na závorky ☹

jiitkka
16. lis 2010

@seba no mě tvrdne dost už cca 2měísce, takže ho beru. Hodně se děloha stahuje, když jdu rychle třeba po městě... hlavně ten čípek at drží!! Tý jo, až s Kubíkem budu dělat úkoly 😀

Dobré ránko 🙂 U nás je zataženo,asi i kosa pěkná. V půl12 mě vyzvedne tchýně a hodí mě k sociálce. Bud tam nikdo nebude a půjdu hned (kéééž by), nebo pokoupím a půjdu tam na půl1. Včera jsem ji tam volala,že mám tyhle problémy a ona že to není na objednávku... takže možná by to řešili, kdybych tam porodila 😠 Fakt debilita!!! no a zpět mě vezme kamarádka s Lxíčkem (7měs.co se mi před měsícem odstěhovali tady od chlapa do jiného města) a půjdou na čajík, tak jsem ráda 🙂
Přeju všem hezký den 😉

elidule
autor
16. lis 2010

ahoj holky 🙂

@seba na učení češtiny se celkem těším, ale nevim opravdu, kdo bude Justýně vysvětlovat matiku, já teda rozhodně ne 😅 ale závorky bych ještě zvládla 😀

@jiitkka dobrý pořízení na sociálce 🙂
já musím dneska zase na katastr, ale vlastně ani nevím, jestli jsou tam i v úterý 😒

@janulle22 to zvládneš a když ne, tak se ta pětka bude hezky vyjímat na vízu 😀 mezi těma jedničkama ........... ne dělám si srandu, to dáš 🙂

jiitkka
16. lis 2010

@elidule no mě říkala, žeje úřední den po,út,st tak by tam taky na katastru měli být 🙂

elidule
autor
16. lis 2010

@jiitkka kdysi to ale bejvávalo po, st, že jo? a ty zbylý dny to nevím 😅
ale kdoví, jestli tam vůbec půjdu, protože furt prší

jiitkka
16. lis 2010

@elidule ano dříve po+st... dneska si úřednice důležitý přidali i út 😀

seba
16. lis 2010

U vás prší?Tady zatím ne...
Jo čeština?Včera jsme už brali synonyma a slova podřadná atd...a musela jsem se podívat do učebnice 😀 a to jsem měla za jedna 😠 ,matika mi nedělá problém-občas ji doučuju,ale zato fyzika 😠 jo a nevím,kdo se s ní bude učit anglinu-zatím ji stačím,ale myslím,že za pár let už nebudu vědět o čem je řeč ☹
Jdu dát spát prcka a něco podělat

elidule
autor
16. lis 2010

@jiitkka mají tooooolik práce 😀

@seba tak jedině kurz angliny 😀

jiitkka
16. lis 2010

@elidule no však jo 😠 Včera ji volám na socku,jaké mám problémy že si prostě nemohu dovolit tam čekat jako minule 4hodiny na chodbě a ona mi řekla že tam to není na objednávku a kdyžtak si hold musím počkat, nebo max.poprosit ty co budou přede mnou aby mě pustili 😠 A to je to ženská...no ale bezdětná...takže asi proto...

elidule
autor
16. lis 2010

setkáš se bohužel s nepochopením i od mámy od rodiny 😖 , musela bys bejt černá a šla bys první 😝 😀
já jsem byla na tom katastru - dneska funguje jen podatelna, ale stačilo mi to 🙂
nejbližší pošta, kam jsem taky musela úplně natřísknutá, tak složenka bude muset počkat až na čtvrtek

seba
16. lis 2010

Tak babi odjela a já se pokouším krmit prcka-holky hrůza,nechce skoro nic je jak průsvitnej,kruhy pod očima-ale řádí jak ďas.Ve čtvrtek jde Sárka na kontrolu,tak raději poprosím dr aby mu vzala krev ☹
Jinak na rodičáku perfekt,byla jsem náležitě pyšná,prý není nic co by Sárince nešlo 😵 😵 😵 je hodná,pracovitá a pomáhá druhým 😀 ptala jsem se učitelky jestli se někdy nechce podíva k nám 😀 😀
Teď kreslí obrázek do soutěže o ochraně živ.prostředí-aspoň je klid,ale ten bušus v pokoji 😝

elidule
autor
17. lis 2010

@seba je možný,aby byla tak dokonalá? 🙂 musí to bejt ale strašně příjemný tohle poslouchat 🙂 máš o starost míň
Sebík nic nejí? ani ňamina ne? to ta naše se nějak rozpapala, ale jsem ráda, na dnešek dokonce spala celou noc 😲

janulle22
17. lis 2010

čau kočky... tak jsem včerá měla sraz s kámoškou z učnáku, docela masakr... 😀 dozvěděla jsem se že naše oblíbená učitelka před půl rokem zemřela... 😢 kámoška byla u kartářky a zatím se jí to plní... bya jste některá u kartářky? dala mi na ni číslo, tak nevím jestli jí zavolat a nebo ne... 😅
pak jsme jeli do hospody, trochu jsme se chystli, že jsem nedchtěla jet na kole a on nemohl pít... 😝 🙄
jdu uklízet...
co vy jak se máte...?
@seba teda to je šikulka... 😵 můžeš být pyšná... 😵 malýho to přejde, jen nenutit... má asi takové období...

janulle22
17. lis 2010

nevím jestli jsem vám říkala že jsem si koupila triko a to bolerko, tak tady jsou fota...

elidule
autor
17. lis 2010

@janulle22 tak něco takovýho by se mi taky líbilo, ale asi v červený tmavý 🙂 sluší ti to, nevím, proč máš depky (zbytečný)

mám známou a ta chodí ke kartářce pravidelně a přijde mi od ní úplně poblázněná a zmanipulovaná - ale možná je normální ta kartářka, ale ta známá je prostě pošuk 😀 ale já tomu moc nevěřím, takže mám takovej odmítavej postoj ke všem věšteckým praktikám, myslím, že tyhle lidi jsou výborní psychologové a vědí, co kdy správně říct
ale za zkoušku nic nedáš, pokud nechce majlant za sezení 😖 aspoň sdělíš zkušenost
a co předpověděla tý kámošce?

janulle22
17. lis 2010

@elidule řekla jí že s přítelem se kterým je nezůstane, že s ním bude řešit majetkové vyrovnání(maji spolu hypo na byt) že se odstehuje do ciziny (má milence ze slovinska), že její brácha čeká mimino(3 dny na to se to dozvěděla) že její mamka má problémy s alkoholem (to má snad celej život) že její tatka bude mít krizi v práci(podnikatel), ale že se z toho dostane (krachoval, ale už zas nabírá lidi) už je v pohodě zase... 🙂 byla tam hodinu a něco a platila 400kč... měla si připravit otázky... no já nevím láká mě to, ale zároven mám strach... 😅
no vy nevidíte tu mišelinku okolo pupku a ty tlustý nohy a vyžranej xicht??? 😝

janulle22
17. lis 2010

triko je z takka za 260kč a to svetrový bolerko je new youker (nevím jak se to presně píše 😀 ) 420kč... a včerá jsem si koupila kabátek flaušovej, tak pak hodím foto... 😉

elidule
autor
17. lis 2010

@janulle22 400 - to je docela dost, co? ale tak jako, taky bych byla zvědavá 😀 ale bála bych se špatnejch zpráv 😅 pak na to člověk myslí moc, ale zase dobrý zprávy dobře naladěj 🙂 je to zvláštní, ale kartářky jsou docela populární, dneska jsem to na prochajdě rozebírala s kámoškou, ta má známou, která taky chodí pravidelně
prosim tě, jako kdybysme tady byly nějaký modelky 😀 jsi normální ženská , ty ceny jsou dobrý, už dlooouho jsem si nic pěknýho na sebe nepořídila, potřebuju podprdu 😒

seba
17. lis 2010

Ahojky z blázince-jinak se to tu nedá nazvat 😝 Sára protivná-už se nudí,malej na zabití s jídlem 😠
Jani sluší ti to 😵
Kartářku jsem absolovala jednou-to co řekla,byla pravda,dokonce i děti trefila-jen říkala,že budou tři a my zatím už skončili 😀 😀 😀