Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
30. lis 2010

ahoj,jak jste spaly?
my skoro celou noc až na jedno probuzení

Jani,co malej a čůrání?

janulle22
30. lis 2010

dobré ránko...

@elidule od minulého týdne byl suchej, včerá ve školce ta kobyla a dneska počuranej... 😖 ráno mi řiká maminko dneska tam nebude Renatka(ta mladá učitelka) říkám to nevadí bude tam ta druhá, a on já ju nemám rád, mám rád jen Renatku... tak sem se ho ptala proč nemá rád tu druhou a on že na něho a na děti křičí... 😠 😖 chjooo

jinak dneska noc dobrá usl asi v10 tak já hend taky a jsem celkem vyspaná..
holky poradtě jak udělat masku čerta? má mít do školky...

elidule
autor
30. lis 2010

@janulle22 nemáš nějakou známou maminu,ketrá má taky dítě u vás ve školce,že byste se domluvily a řekly to třeba ředitelce ☹ ,když je ta úča taková baba 😠

no,tak já s maskou tedaneporadím 😅 já jsem vděčná,že se tyhle věci dají koupit

janulle22
30. lis 2010

@elidule no právěžě nemám... jako pozdravíme se, ale žádný kamaráčovství... 😒 já myslím, že jedna z nich je ředitelka... aspon tak mi to říkala kamoška, že u nich to tam tak je... ale zeptám se tchýnky... 😒 ta bude vědět... já ji to chci říct, ale až budu adama odhlašovat o dva týdný dřív ze školky, že je to kvuli ni... 😀 to bude veselo...

elidule
autor
30. lis 2010

@janulle22 když jsem chodila do školky,taky jsem měla za učitelku takovou babu,cpala se furt rohlíkama,pamatuju se,že jsem jí je záviděla 😅 jinak si na nic moc ani nevzpomínám ze školky,ale to asi málokdo,co? 😀
no jen ať se to dozví 😀

janulle22
30. lis 2010

@elidule já si pamatuju, měla jsme tam první lásku... 😀 jsme se pořád pusinkovali a drželi se za ručičky... 😀 a jeho maminka byla uča ve školce, nevzpomínám si na nic zlého... 🙂 na to zlý se dobře pamatuje... 😖 tak odpolko asi pojedu do štbk nakoupit něco adovi...

elidule
autor
30. lis 2010

@janulle22 já měla "kluka" asi až ve druhý třídě 🙂

janulle22
30. lis 2010

@elidule se mnou se to táhlo od školky... 😅 😀 😀

jiitkka
30. lis 2010

ahojda 🙂 Tak my jsme snad jediné město kde není sníh, máme tu jen centák... I v Německu je hodně sněhu, volal Martas.. Ale zas tu mrzne, je fakt kosa.... Ale tedka svítí sluníčko 😀 No já jsem od 8h vzhůru - samej telefon, kocouři zlobily...mám tu veselo...ale není mi dneska nějak dobře, břicho bolí, tvrdne... včera jak jsem zas hodinku byla ve městě... už to na mě fakt není s mýma problémama... No,ale když jsem sama doma,nikdo mi nekoupí čerstvé pčivo, jídlo kočíkům,apod...to je pak těžký...
@janulle22 to je v prčicíh s tou učitelkou. Já se svou povahou bych jí tam udělala pěknej céres babě jedný, že by viděla!! 😠 😠

janulle22
30. lis 2010

@jiitkka my tu taky máme tak 1cm... 😉 no já jí to řeknu až si malýho odhlásím dřív... 🙂 to bude masakr... 😀 tak odpočívej a jdi jen pro to nejnutnější...a rychle dom... 😉 prej kocouři zlobili, to je jak kdyby to byli děti... 😀

jiitkka
30. lis 2010

@janulle22 no však jsou jako děti 😀 skákali po mě, útočili mi na nohy pod peřinou, jeden mnoukal jak už chtěl snídat, druhej skákal do postýlky, ikdyž vědí že nesmí... 😀 No dneska nikam nejdu,asi ani zítra... jídlo jsem si včera nakoupila...tak tu snad neumřu 😀
no já bych ji sprdla,že by viděla!!! Takže malej bude chodit jinám??

janulle22
30. lis 2010

@jiitkka zatím né, ale vezmu si ho domů dřív než na vánoce... 🙂 no ty teda řádijou... 😀 mikin taky zničeho nic vystartoval tch po noze vyjekla já se lekla a málem se udusila buchtou... 😀 😀
já budu dělat gulášovou polívku ze sáčku 😀 mám na nic hut...

jiitkka
30. lis 2010

@janulle22 nj s kočičákama je sranda 🙂 I králíček poslouchá a je naučenej na hami, dobrůtku, apod 😀
Já včera měla k večeři celej pytlík hrachovky s osmaž.houstičkou 😀 At edka si udělám těstoviny a koupila jsem si zmraženou rajskou s masovejma kuličkama, tak jsem na to zvědavá 🙂

seba
30. lis 2010

Ahojky v rychlosti,nestíháme.Sebík dneska slaví narozeninky a Sárinka má zítra narozkovou párty-tak makačenko.
Tady je asi třicet cenŤáku,jedem zítra na utz bříška,tak prckovi koupíme boby,aby měl každý svý 😉
Večer mrknu..pá

jiitkka
30. lis 2010

@seba jééé narozeninky 🙂 Tak to si děti užijou 🙂 tak hezký den 🙂

janulle22
30. lis 2010

@jiitkka teda ty sis pošmákla... 😀 jj s kočkama je sranda, hlavně když nechám šunku na lince a jdu dát dolů malýmu snidani a příjdu nahoru a 20dkg sežraných.... 😀

@seba to byla opravdu rychlost... 😀 dětem přejeme hodně štěstíčka hlavně zdravíčko a at jsou pořád tak šikovní... 😵 krásne oslavy... 😉

jiitkka
30. lis 2010

@janulle22 😀 😀 😀 No tennáš střední Majkynek miluje lízání vany 😀 Vždy každej den když se sprším, tak už čeká mezi dveřma a oblizuje se a jen co vypadnu z vany, tak tam leze a olizuje ji 😀 A jak je rohová, tak má hodně místa na pochodování a i vnitřek vyblizuje 😀 Nebo ráno zazvoní budík a on ví, že je snídaně a už je v posteli a bouchá do mě hlavou a pacičkou ať jako dělám 😀 Nebo když mávelkej hlad, tak mě budí dřív sám 😀 Ten nejstarší se teďka naučil otevírat Martinovi šuplík s ponožkama a trenkama a vyhazuje mi je ven, ikdyž už byl bit, když jsem ho u toho načapala...on je hroznej rozumbrada 😀 Takovej šéfik 😀 A ten nejmladší je mimino. Furt by se choval, koukal mi z náruče z okna, jen co se otevře sedí pod ním a mnouká...v noci mňouká pobytě,spí pod peřinama...prostě miminko 😀 A králík když dostávaj kluci ráno snídani tak už stojí na zadních a kouká na mě,kdy mu něco dám, to samé u večeře...na jméno slyší a panáčkuje a když ho hladím,líže mi ruku když je spokojenej 😀
takže sranda 😀 😀

janulle22
30. lis 2010

@jiitkka tý jo tak to máš veselo teda... 😀 😀 ty kočky jsou fakt ftipný zvířata... 🙂 malej si postaví dráhu a posíla auta z kopce a mikin mu je chytá dole... 😀 do vany jde taky... jednou se malej sprchoval on vlezl za nim malej mu pouštěl vodu na záda a on držel jak hluchej dveře 😀 pak mu stříkl na pusu a už mazala a půl baráku mokrej... 😝 😀 a nejvíc miluje spaní s malým v pokojíku v pelechu... 😅 😀 takový dvě miminka moje... 🙂

jiitkka
30. lis 2010

@janulle22 přesně, spaní v pelechu 😀 To já mám dva chlapi v posteli každou noc 😀 Mourka a Mišela a Majkynek přijde občas🙂 No ty naši vodu nesnášej, stačí stříknout kapku a daj ocas nahoru a utíkají 😀ale válet se v mokré vaně,to jo 😀

janulle22
30. lis 2010

@jiitkka 😀 to jsou vyčuránci... 😀 ale jak jdu nahoru ze spoda, tak je tam pomalu dřív jak já...a myslí si že mu něco dám... 😀 on je debil kočka on nechce pít ze své misky, ale raději pije z dřezu a nejlepe když je tam kastrol od něčeho napuštenej vodou... 😀 😀

jiitkka
30. lis 2010

@janulle22 😀 😀 😀 mě Majkyn taky přijde, že musí oblizovat vanu, že mu nedám asi napít či co 😀 😀

jiitkka
30. lis 2010

Tak, další ukázky 🙂 🙂

elidule
autor
30. lis 2010

ta s tim peřím a růží je krásná 😵

jiitkka
30. lis 2010

@elidule díky 🙂 Tu růži držel Martas skrčenej 😀 Já neměla jak 🙂 No to je jedna z těch, co určo půjde na zeď 🙂 🙂

elidule
autor
30. lis 2010

@jiitkka černobílý fotky jsou krásný a do toho barevnej detail - má to svoje kouzlo
jsem si vzpomněla na fotky,co má naše babča,ty jsou černobílý,ale dodatečně "kolorovaný" rty a vlasy a vypadá to děsně 😀 ale kdž to dřív jinak nešlo 🙂 (ty příbuzný tam vypadají,jako by měli svou vlastní kremaci 😀 )

jiitkka
30. lis 2010

@elidule přesně tak, jsou osobité 🙂 nj dřív nebyly technologie 😀

elidule
autor
1. pro 2010

dobrý ráno přejeme 🙂
co máte dneska v plánu? my nic asi 😒

elidule
autor
1. pro 2010

@seba taky přeju dodatečně všechno nejlepší k narozkám 🙂

janulle22
1. pro 2010

čabas děvčátka... 😉
konečně doma... jsme jezdili všude možně skrz auto a už jel zas zpátky do Brna, dojel na otočku... 🙂 papám gulášovou polivečku ze sáčku mmmm velikánská dobrota... 😀 no moc jsem se nenaučila ale tahák to jistí... 😅 😀 večer jsme padli za vlast... 😀 dneska to taky vzdám brzo... 😉
taky je u vád taková kosa? u nás je asi -6 brrrrr...
jitus fotk moc hezký... 🙂 máš krásnou vzpomínku... já si nic takového neudělala... ☹ debil...
eli ty fotky jsem taky viděla a děs běs... 😀

elidule
autor
1. pro 2010

@janulle22 gulášovku z pytliku taky můžu,ale dneska jsem ještě dojídala rizoto od neděle 😝 ještě zbylo,ale už to odmítám jíst 😀 😝
tahák máš na papíře nebo někde na těle?