Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
1. pro 2010

@elidule na papírku a v pouzdře, mám takové vyšší, tka ho pak jen vtáhnu a přes pouzdro není vidět... ona je tělka tak většinou spí a nebo opravuje jiný písemky... 😀 takže to je v klidu... 😉
zas nám neteče voda... tvl už jsem nasraná to je po několikáté... zuby jsem si čistila hruškovou matonkou , fakt mnamka.. 😀 😝 😀 no nic pomalu pádím do školy... ještě pro kokinka a na bus... tak pá a večer možná jdem na punč, já budu jen doprovod pač to nepiju, ale aspon bude švanda s těma ožralama... 😀
tak zatím čauky... 😉

elidule
autor
1. pro 2010

@janulle22 punč jsem ještě nikdy neochutnala ☹
u nás sice voda teče,ale jsem zvědavá na noc na topení,protože dneska od půlnoci do čtyř se netopilo a vzbudila jsem se zimou 😖

seba
1. pro 2010

Ahojky 😉 zdravím z blázince 😀 😀 Sára tu má narozeninovou party,řádí všichni-tatík prchl na pivo 😝 a já si vypnula příjem.
Na utz dobrý,jen máme zmenšenou led.pánvičku,ale ničemu to nebrání,jen ho budou chtít vidět i za rok 🙄
Jani-punč mi kup-ten já můžu 😵 😵 ale kapku,leze do hlavy 😖
Tady opět chumelí 😠 a už je tu -osm ☹ a to mám prcky dovést dom 😲

elidule
autor
1. pro 2010

@seba ještě tě neumořili? 😀 jsi odolná,to je jasný
tak hlavně,že to není nic vážnýho 🙂
tady sněží hrozně drobounce ale furt,jsou zasněžený silnice,kolik je,nevím,nemáme pořád ten teploměr 😒

jiitkka
1. pro 2010

ahojda 🙂
U nás dneska humus - příšernej vítr, dopol jsem musela do krámu a málem mě to odfouklo a tak ledovej hnus foukal...a tedka tady už 3h sněží jako hrom!!!! V bytě mám kosu,ikdyž topím...asi že jsme podkrovní byt a já jsem celkově zmrzlík děsnej. Martas volal a prý všude hrůza děs na silnicích... ☹ Ach jo!
@janulle22 punč bych si dala, ten miluju... no až za rok 🙂
@seba máš doma veselo 😀 Hlavně opatrně pak! venku je fakt humus. Tady je cca -10st. určitě!

janulle22
1. pro 2010

hoj holky jsem doma...na punc se nešlo byl tam hnus, tak kámoška raději jela dom aby nenapadlo víc než ted... v Olmiku je fest sněhu, ale u nás nic moc... asi tak 5 cm tráva ještě kouká ven 😒 jsem čekala jak to u nás nebude zasněžené a ono prd, ale kosa řádná -8 ... jsem čekala ve vedlejší vesnici na tchána a měla jsem zmrzlý vlasy a klepala jsem kosu... no jo debil si vyjede v botaskách 😅 😀 😀
jestě že jsme ráno objeli všechno skrz auto a už nikam nemusíme... hans je v brně, tak čekám až napíše po odpolední... 😒 prej vyzkoušel jak funguje ABS a EPS hhmmmm jen kdybych věděla co to znamená... 😀
jak se máte ženy? 🙂

elidule
autor
1. pro 2010

@janulle22 ahoj,abs vim,ten je v zimě moc užitečnej,když šlápneš na brzdu,nezastavěj se ti hned kola,ale jakoby se zadrhávaj,je to lepší na náledí kvůli smyku,nám někdy funguje,někdy ne 😖 (máme to nějaký rozhašený) ale když se stane situace,kdy potřebuješ šlápnout na brzdu a stát,tak je blbej - v případě,kdy například můj manžílek nedodržuje bezpečnou vzdálenost za autem a to auto před ním "nečekaně" zastaví,tak ti díky abs tvoje auto hnedka nezastaví kola,ale pomalu je pouští dál,takže bum 😀 😝 😅 (teda když člověk šlápne na brzdu,tak taky hnedka nestojí,to je jasný,to jsem blbě napsala,ale díky abs se prodlužuje brzdná dráha)
eps nevím,snad nějaká řidička tady poučí 😀
hlavně,že je autíčko odzkoušený a vše funguje jak má 🙂

já teď byla se smetím a teda chudáci bezdomovci venku někde 😒 stačilo mi dojít k popelnicím a užjsem byla celá zafoukaná 😲

janulle22
1. pro 2010

@elidule no u nás je taky větr... 😝 no teda ty seš borec, že to víš... 😀 tak ja zkusím vygooglit to eps 😀 no to jsou chudáci, ale oni něco zapálijou a budou mít hend teplo... 🙂

elidule
autor
1. pro 2010

@janulle22 no,tím moje znalosti z oboru motorismu končí 😀 😀 😝 kdyby to na mě v autě furt neblikalo nápis ABS,ani bych nevěděla,že něco takovýho v tý naší šunce je 😀
včera ve zprávách říkali,že azylový domy jsou plný,lidi tam nocujou na židlích,to musí bejt děsný 😖
normálně sousedi pod náma v bytě bouchají snad tyčema nebo co 🙄 se tam šermujou asi 😀
nevim,jestli koukat na _House nebo jít spát

elidule
autor
1. pro 2010

jsem koukala,že bude zase superstar 😅 zase ernesto lieskovec,nebo jak se jmenuje ten poděs,se tam bude cpát 😝

seba
2. pro 2010

Dobré ránko,včera jse to přežila,ale večer jsem šla ještě vyházet hromady sněhu a pak padla rovnou do peřin 😲 ani jsem neotevřela knížku 😀
Sárinka má z foťáku radost,bere si ho dnesk a na fočus,mají mistrák a tatík jde s ní 😉

elidule
autor
2. pro 2010

ahoj 🙂

@seba to bude fotek,fotbal stokrát jinak 🙂

tatíček nám jede domů,na stavbě to zabalili,tak jsem zvědavá,jak dlouho se od Brna sem potáhne

janulle22
2. pro 2010

dobré ránko
u nás furt vykukuje tráva, my asi letos sánkovat nebudem... 😀 se máte že máte manžilky doma já ho mám v práci a ještě jde v pátek na akci s praci tak dojede až v so... 😖 jsem zvědavá jak to vypadá v olomouci... 😅 abych dojela do školy....

jiitkka
2. pro 2010

Dobré ránko, tak mě vzbudil telefon od sestřičky z gyndy, že můj dr.tam zítra není a přeobjednala mě na PO 9h, no mě klepne! A zrovna jak naschvál mi od včerejšího večera není dobře a i v noci mě budily tlaky v hrdle a ten tlak se celkově vrátil a cítím ho dost i ted. Když si sednu na záchod,tak mám pocit,že ze mě něco vypadne.... ach jo!!
NO ale co mi udělala ohromnou radost je, že mi v 0:51h ráno přišla sms, díky které jsem sotva spala a i jsem měla krásné sny o porodu a Kubíčkovi 🙂 😵 Takže psala kamarádka, co včera nastoupila do porodnice na vyvolání a sms zněla "Kuk tak už jsem na světě. Jmenuji se Beatka a mám 3.890g a 51cm. Už se na Vás na všechny moc těším. Všichni tři jsme byli moc stateční" 😵 a to má Blanka dneska zrovna svátek, tak nevím zda se malá narodila před půlnocí, nebo po půlnoci 😵 No ale je to báječné!!!! A strefila jsem se, že budou mít holčičku - bylo to překvápko! No takže vyvolanej porod ji od bolestí trval 10-12hodin, podle sms,co mi psala. No už je to za ní a už je maminkou, to je prostě nádhera!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

@janulle22 Já Martase nemám doma už od NE od 18h...a návrat snad zítra odpol/večer....
U nás včera vánice jako hrom, máme tu mraky sněhu a to tu nic nebylo... No ale tedka ven nevidím,pač jak máme střešní okna, tak jsou zasněžená 😠 A včera večer mi zas blbnul=nwtopil kotel,tak musím zavolat majitele,ať to obstará!! 😠 To je taky jak u blbů...a to kape okno díky sněhu v koupelně, no to je furt něco!!! 😝

elidule
autor
2. pro 2010

@jiitkka Beatka,to je neobvyklý kméno 🙂
taky,když jsme na starým bytě měli střešní okna,tak nám teklo,v lepším případě kapalo,ale stačilo říct domácímu a ty okna nechal vyměnit,na tohle byl dobrej,stížnosti celkem řešil 🙂

před chvílí u mě zvonila sousedka,nechá mi klíče od bytu,ať pustím lidi na odečty topení,že ona musí večer do hospody s chlapama,ta hospoda je hnedka vedle paneláku,jakoby nemohla jít až potom

jiitkka
2. pro 2010

@elidule Tenhle řeší taky, ale jedno okno se tu opravovalo již 5x a tedka když vypadá že už nepoteče, tak zas kotel blbne a okno kape. A i celkově tu dvě okna táhnou děsně,jak včera fučelo...Spíš mě sejří,že nevidím ven...Tak dumám, jak to udělám,abych ten sníh zlikvidovala. Na židlu si stoupat nechci,abych nespadla...
No z Blanky a Beatky jsem nadšená!! 😵 Už se těším až napíše sms, kdy za nima budu moct do porodnice!! Sice mi není ok,ale to půjdu!!
To je teda prdlá sousedka!!!

bobulinka007
2. pro 2010

ahojky tak můj muž jezdí kamionem a jede od pondělí do pátku občas přijede i v sobotu, ale to je výjmečně takže jsem na tři děti sama,ale zvládáme to nic jiného nám také nezbývá. 🙂

jiitkka
2. pro 2010

@bobulinka007 ahojda 😉 Ten můj taky jezdí, už 7let a 5let ven a je doma jen 2dny v týdnu a někdy přesně jak píšeš-přijede až v So,někdy vůbec...někdy není doma ani 24hod... 😖 Děti máme zatím jen tři kocoury a králíčka 😀 Ale jeden chlapák už brzo budes náma, zatím je v bříšku a taky budu sama... No co se dá dělat jiného, než to zvládnout... 😉

seba
2. pro 2010

Ahojky,malý spí,Sárinka je v lidovce,tatík jel kupovat dárky a malýmu boty do sněhu 😠 tady opět sněží 😠 😠 tak bude malej muset na boby,s kočárkem bych neujela ani metr 😒

janulle22
2. pro 2010

ahojky kočky... dneska si dělám na véču hranolky už jsem je dlouho neměla... 😀 ve škole v poho z učetka jsem dostala 1 a z těch včerejších dvou písemek 3,1 🙄 tak trojka mě štve, ale co už... 🙂
během příštího týdne už začnu píct at to stihnu... zítra jedu do Olmika koupit mamce dárek k narozkám, tak nasaju punčovou vůni... 😀
jak jste se mely?

jiitkka
2. pro 2010

tak 5 nových foto v albu 🙂
@janulle22 trojka je ok, a dvě jedničky - šikulka!!!!! 😉

janulle22
3. pro 2010

Dobré ránko... 😉 jka jste se vyspali..? my fajn, ale durch... 😢 za chvilku povalím na bus a pojedu do města máti koupit něco k narozkám...snad něco najdu... 🙂 dnesk amá u nás něžit, tak doufám, že napadne aspon metr 😀

jiitkka
3. pro 2010

ahojda 🙂 Tak jsem si dneska chtěla pospat a prdek... v 9h jsem se probudila čilá jak rybička..ale tedka už jsem zas jak chcíplá rybka 😀 Dneska budu dělat polévku a lívance 😉
@janulle22 jéé byli jste zas durch ☹ ach jo! No hlásej sníh, snad u nás nebude!! Kdyžtak ho pošlu k Vám,když jsi na něj tak příšerně natěšená 😀 Tady mrzne jako hrom...je -9st 😝

elidule
autor
3. pro 2010

ahoj holky 🙂
já se cpu právě bramborákama,ale lívance bych si taky dala
zítra koupíme stromeček už 😵

janulle22
3. pro 2010

tak jsme doma...byla jsme ve městě a mám matí zlatý naušnice k narozeninám, snad se jí budou líbit... 😅 koupila jsem si křusky a jsme hned lehčí o 2500kč 😀 v botaskách už se to vážně nedalo vydržet a ještě jsem sebou švihla na městě... 😀

jiitkka
3. pro 2010

@janulle22 No hlavně že miluješ zimu a pak sebou šlehneš 😀 No to mě by mrdlo s břichem upadnout!! To by ještě scházelo!!! Martas je za 3h doma... mám polévku a lívance pro ně. Zítra jedeme na oběd k tchýni, abych nestála furt u plotny a snad za tou kamarádkou do porodnice půjdu. Dneska se neozvala,asi ji není moc dobře...když je moc sešitá. A zítra vyrazíme asi po měsíci a půl večer do společnosti 😀 - na večeři mě Martas chce pozvat k svátku, tak snad mi bude dobře.

janulle22
3. pro 2010

@jiitkka však to k otmu patří... 😵 no ty nesmíš padat... 🙂 jén já můžu... 😀 sice trapas, ale zasmála jsem se sama sobě... 😅 😀 tyse máš, já nevím co budu zítra vařit... viděla bych to na krupicu... 😀 v neděli jedem k naším na oběd, tak taky vařit nemusím...

včerá mi táta oznámil, že jde mezi svátkama do práce... jsme tak zuřila až jsem z toho brečela... 🙄 takže zas budem sami s adou... 😒

jiitkka
3. pro 2010

@janulle22 Já když se mi něco takového stane, tak taky se směju 😀 Martin taky bude jezdit...nenaděláme nic... a jelikož je 24.ho v PA tak bůh ví,kdy přijede... 😖 Dneska přijede až tak v 21h a v NE v 18h zas pojede ☹ No zítra bude řízek k obědu a večer si dám nějakou ňaminku papinku 😀 Hlavně ať mi je dobře!!

janulle22
3. pro 2010

@jiitkka no já se smejui ostatním když je vidím... 😀 je to škaredý ale já si nemůžu pomuct... 😝 😀 jen si dej do bříška... 🙂
jsi říkala, že štědrej den nebudete slavit, tak nebude vadit když dojede později...to on bude doma od středy, ale štve mě, že se na to vykašlal, nevěděl kolik má dovolené a už si nemůže nic vzít max HO a to mu asi nedají... 😠 mě fakt nasrala doslova...dneska si vyměnil směny a jde s klukama do hospody, tak buh ví kdy zítra dojede...

jiitkka
3. pro 2010

@janulle22 no já ho slavit nechci, ale Martas jo...ale to neznamená že když nechci, že na něj chci být sama doma. Budeme u jeho rodičů pravděpodobně. Já nechci ale kvůli Martasovi se přemůžu no.. Jemu Vánoce kazit nebudu...