Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
9. dub 2010

jo jo je 😠 akorát mu roste bříško - taťkovatí 😀
švestkový taky dobrýýýý 🙂 ty nemusíš?
už jsme naobědvaný

lamarika
9. dub 2010

mně je to v jádru jedno jaký jsou, ale nejradši mám asi právě ty jahodový

Nic holky, mějte se tu. My se jdem čvachtat, tak zatím ahojky 😉

elidule
autor
9. dub 2010

užijte si plavčo 🙂
taky půjdem ven

janulle22
9. dub 2010
elidule
autor
9. dub 2010

tak jsme doma,lidí všude jak sr.... 😕 😀
u bankomatů fronty,chtěla jsem do kauflandu si koupit květák,ale když jsem viděla ty davy,tak jsem se na to vyprdla 🙂
jooo,ty mu budou slušet 😉 🙂

lamarika
9. dub 2010

Holky tak už jsme doma. Akorát jsem dala malýho spinkat.
Jani to jsou ty první, že jo? Teď koukám, že už má Áďa velikost 98 😕 To už je ale obr 😉
Liduš ty máš ráda květák? Já ho nesnáším 😝

elidule
autor
9. dub 2010

tak taťka se tu objevil,aby hned zasejc odjel 😒 tenhle víkend bude dělat na topení,příští prej budou rodičům měnit okna,tak doufám,že tam zase nepojede 😕

lamarika
9. dub 2010

a co třeba střechu? Tu měnit nebudou 😀 😀 😀 😀

elidule
autor
9. dub 2010

jo jo,smaženej,mozeček taky teda nemusím,babička do něj ještě dávala špek či co a to bylo pro mě za trest 😝 ale smaženýho můžu kila 😀
my jsme po sváče - jogurt s vynikajícím džemem jahodovým,taky jsem kus ujedla 🙂
Matý je po plavču unavenej co?

elidule
autor
9. dub 2010

😀 😀 😀 😀 možný je všechno,oni v tom bytě bydlí snad odjakživa,ale teď se rozhodli všechno rekonstruovat a manža tam musí makat 🙄 když dělal na koupelně,tak tam jezdil snad čtyři víkendy,protože neměli peníze najednou,tak to dělali postupně a upřímně když jsem viděla na fotkách finální podobu,tak jsem si říkala,že to mohli nechat,tak jak to bylo,no ale já tam bydlet nebudu,tak mi to může bejt fuk že jo 😀 ale manželovy rodiče si neumí ani vyčistit kachličky po spárování,na to tam musel jet speciálně 😕

lamarika
9. dub 2010

Chudáka ho to úplně vždycky dorazí. Ale strašně moc ho to tam baví 😉 Dneska si tam hrál jenom s holkama, kluci ho nebrali. . . Tak jen doufám, že z něj nebude pak proutník 🙂

Liduš a vy bydlíte v bytě?

elidule
autor
9. dub 2010

tchyně to odůvodnila tím,že ten byt je stejně napsanej na syna,tak ať tam maká,jako kdyby o něj stál 😕 - ale to je takový složitější

elidule
autor
9. dub 2010

bude z něj fešák Hubert 😀
no zatím jo v podnájmu v podkroví,ale musím říct,že zahrádka mi chybí strašně a ohýnek a voňavý dřevo v krbu

lamarika
9. dub 2010

radši ani nestraš s fešákem Hubertem. . . Jednoho takovýho proutníka máme v rodině a kolikrát bych mu dala nejradši pár facek 😠 Má manželku, malý dítě a zanáší ji jedna radost 😠 😠 😠

A ten byt v podkroví je velkej? My bydlíme zatím ve 2+1, kterej patří mé mamce, ale je napsanej na mýho bráchy 😀 Zrekonstruovali jsme ho, ale máme v plánu stavět. Už se nám řeší projekt, tak snad už brzo začnem. Chtěla bych do většího 😔

elidule
autor
9. dub 2010

ta jeho žena to neví nebo to toleruje 😕
ne je malej 1+1 s tím,že v obýváku je obr skříň a za ní je spací prostor,kterej bude celej Justýnky časem a až se vrátím do práce (někdy) tak chceme zase domek koupit,ale už jsme řáááááádně poučený,takže máme jasné představy,ale nový ne,navíc ty pozemky tady stojej šílený prachy 😠
joo? a jak by to mělo být velký? já bych si představovala 5+1 - prostě každej abysme měli svůj prostor

lamarika
9. dub 2010

on byl takovej vždycky. Už má dvě jiný děti s jinou ženskou a tu taky podváděl. Ona to tedy věděla. Jenže když to s ním zkončila, tak to bylo stejně jen na chvilku a pak se dali zase dohromady. Jeho současná žena se to momentálně dozvěděla (tedy o té poslední nevěře), ale asi to zas až tak neřeší.

No, já bych si představovala dva velký dětský pokoje mezi nimi koupelna, ložnice s koupelnou, obyvák, pracovna, pokoj pro hosty s koupelnou, vnitřní bazén a velká kuchyň s jídelnou 😀 Pozemek máme hodně velkej a projekt je taky dělanej na velký barák, ale kde my na tu srandu všechnu vemem teda nevím 😔

elidule
autor
9. dub 2010

no představy máš krásnééé 😀 😀 😀
já bych právě chtěla mít taky svojí místnost - knihovnu muž aby měl svou dílnu nebo ať si tam dělá co chce 😀
no dva dětský pokoje určo a jednu velikou koupelnu a pak nějakou mini klidně se záchodem
kuchyň by se mi líbila členitá - mám radši starý styl,nejsem na modernu
bazén ani nemusím,hlavně sezení s krbem 😀

elidule
autor
9. dub 2010

jo a vanu bych chtěla na nožičkách 🙂

lamarika
9. dub 2010

a nejlííp kdyby i chodila 😀 😀 😀 Vzbudil se mi malej musím za ním

elidule
autor
9. dub 2010

😀 😀 no to radši neeee

janulle22
9. dub 2010

nee to myslim nebyli ty prvni... no jsou mu dlouhy ale odbry v pase...tak si pak vyber velikost... 😀
sem umyla mega horu nadobi a pretridila skrin a ted peru letni veci...

janulle22
9. dub 2010

baracek je taky nas sen,... pac tady jak bydlime prej bude jednou nase, ale musime vyplatit jeho segru, ktera uz toho dostala vic nez dost a hans ju nechce prikrmovat...takze chceme do svyho, snad najdu neco aby sme to financne utahli...ale to asi nebude hned tak jen tak...asi 5 let...
jinak aj chvi dva pokoje detsky, velkou koupelnu(ted amme fakt pidi) a rohovou vanu...obyvak s krbem a vchodem na terasu....loznici s balkonem... zatim me vic nenapda... 😀

elidule
autor
9. dub 2010

já myju nádobí snad stokrát za den,máme malej dřez a nic se tam nevejde
taky už dávám do kupy letní věci

elidule
autor
9. dub 2010

pořád čekám,že se objeví nějaká tetička a odkáže nám pár milionů - pak bysme už na nic nečekali 😀

janulle22
9. dub 2010

a ona furt nic co...??? taky cekame esi neco zdedime, ale nemame po kom... 😠 😀
taky nemam velkej drez ale musis to umet tam naskladat... 😀

lamarika
9. dub 2010

Tak já jsem měla tak šlechetnýho manžela, že mi pořídil na vánoce myčku 😉 Jsem po něm chtěla aby alespoň umyl nádobí když já vařím. On vždycky čekal až mu ten dřez a všechno okolo bude tím nádobím přetíkat a já z toho šílela. Takže to vyřešil myčkou. Já už mám dnes nádobí umyto 😀 😀 😀

Sny o baráčku jsou pěkný, ale taky bychom potřebovali asi vyhrát sazku nebo tak něco ☹ No, snad do 5 let se na tom našem snu alespoň něco pohne a začne být reálnější

lamarika
9. dub 2010

Jdem nakoupit, ještě musím dneska uvařit na zítřek. Nechcete něco koupit? 😀 😀 😀 😀

elidule
autor
9. dub 2010

na to naskládání nádobí je expert ten můj - klidně dá skleničky a na to hrnec nebo pekáček 😅
já chcí brambůrkýýýýý 😀

elidule
autor
9. dub 2010

myčku taky budu mít snad někdy 😒

janulle22
9. dub 2010

tak u nas on nemyje moc casto pac kdyz je drez narvanej, tak to myt nebude...ono je totiz strasne tezky to vytahnout a postupne umyt... 😠 😀 😀 ja doufam, ze bude na vanoce 😉
muzes mi nakoupit co te napadne, kdyz platis beru vse... 😀