Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
20. kvě 2010

okurkovej salát mám taky ráda a studenej v létě mňami mňami 🙂
já mám zbytek omáčky, tak jen uvařím rejžu a je to 🙂 🙂 🙂
Justýna se dneska taky probudila s náloží smradlavou 😝

elidule
autor
20. kvě 2010

já to mám taky na tři,zvolila jsem střední cestu,ale kdyby tu bylo dobrý zařízení pro děti,jako že moc není nebo soukromý a drahý,šla bych na dva roky

janulle22
20. kvě 2010

eli na dva a pak znova na materskou?

elidule
autor
20. kvě 2010

zatím ne-e,ale stejně se to vyřešilo za mě,protože moje bývalý zaměstnání krachuje,tak stejně nemám, kam spěchat 😅

elidule
autor
20. kvě 2010

ale četla jsem,že některý mamky jdou na dva,aby měly větší peníze a pak přejdou na další dítko a zase na dva - říkám to dobře,doufám - taky se to tak dá,ale co když se zrovna nepodaří otěhotnět?

janulle22
20. kvě 2010

eli no jde to tak, ale co to druhe dite? ja bych rekla, ze prvni na dva a druhy na 3 ne?pak by rok byla zadarmo doma...aspon myslim...

elidule
autor
20. kvě 2010

jo no jo vlastně ......... stejně když jsem se bavila s mámou o tom nedávno,jak oni neměli na výběr vůbec,prostě po určitý době do práce a nazdar

seba
20. kvě 2010

Tak holky pouštím malýmu písničky Chňapík krokodýl maličký-šíleně to miluje a tancuje tady 😀 😀
Já budu muset asi na čtyři,hlídání nemám a makám na dvanáctky,Sáře malýho ještě svěřit nemůžu 😖 a tatínek je v pr... 🙄
musím si od září začít dělat nějaký školení-když mě to tak neba

lamarika
20. kvě 2010

Ahoj holky, tak my vztávali o půl šestý, ale já jsem rezignovala a ještě jsem do půl osmý podřimovala. Je teprv po osmý a já už jsem zase naštvaná kvůli práci 😠 Ještě, že už toho brzo nechám. Malej mi tady pořád kvílí, protože je samozřejmě unavenej, ale má smůlu.
Já jsem taky přemejšlela jak to udělám s druhou mateřskou. Asi pujdu na 4 roky, protože taky hlídání není a do starý práce se vrátit nemůžu, dělaly se tam dvnáctky na směny. Takhle by mi to alespoň pěkně vyšlo, že Mates by už šel do školy a to druhý ve školce a snad už by šlo, že by moje mamka byla v důchodu, tak, že by je vyzvedávala. Nejradši bych si našla něco s rozumnou pracovní dobou (např. 8-14hod) za 20.000,- čistýho 😀 😀 😀 Ale jinak nejsem vůbec náročná 😉

janulle22
20. kvě 2010

lami tak tak nejak bych si to predstavovala i ja... 😀 akorad ze je to nemozne... 😀
sebi natoc to...!! 😀 to musi byt sranda...ada vubec netancuje... 😒 asi bide po tatovi... 😀
tak ja smazim posledni karbose, okurkovej salatek hotov a bramburky uz se taky varej... 😉 za chvilu budu mit klidek... 🙂 konecneee....

janulle22
20. kvě 2010

tak obed hotovej... 😵 hend bych i jedla... se na to strasne tesim...a v sobotu bude kvetacek... ale ta piplacka s tim 😝 ael mnamka jak prase... 🙂

elidule
autor
20. kvě 2010

já chci taky vydělávat 20000 kaček,ale beru i eura 😀 rodiče mě učili skromnosti,aleeeeeeeeeeeeeeeeee marně 😀
až se naobědváme,tak půjdeme na špacír do města a udělám si radost nějakou drobností - to se musí
karboše bych si dala taky,táta umí vynikající,my ksyž jsme je dělali poprvý,tak jsme tam nedali cibuli a furt jsme si říkali,že to nějak nemá chuť správnou,no jo chybama se člověk učí

elidule
autor
20. kvě 2010

a jsem šikulka,abyste věděly - spadla mi ve dřezu sklenice a rozbila mi talíř,skláři odvedli dobrou práci,talíř dosloužil bohužel
musíme nějaký nádobí dokoupit,my máme asi jenom tři mělký talíře 😅

janulle22
20. kvě 2010

eli 😀 😀 cibule tam musi byt... ale nekdy kdyz se mi nechce jit dolu pro cibulu tak ju tam taky nedam, ale neni to vonco... 😉
copak si chces koupit dobreho...?
no u nas uz se to taky pomalu rozbiji... hlavne tata...ten rozbil vsechny... 😀 taky by sjem si mohli koupit nejakje novej... 🙂
za chvilku uz pujdem bagrovat...taks e mooooooc tesim... 😵

lamarika
20. kvě 2010

Jani co budete bagrovat? 😕
Jojo Liduš eura beru samo taky 😉 😀
My máme talíře takový kameninový a zatím se nám rozbil jenom jeden. Chtěla bych ale nějaký větší a třeba hranatý nebo tak, ale zatím mě vždycky odradila ta cena 😒

janulle22
20. kvě 2010

lami bagrovat= obedvat... 😀
jsem se najedla a nejradsi bych to zalomila... 😎

lamarika
20. kvě 2010

jééé, ty na mě jdeš s takovýma výrazama, že už jsem myslela, že jdete rušit zahrádku a stavět barák 😀 😀 😀
Nás obídek teprv čeká, ale nevím co si uvařím ☹

janulle22
20. kvě 2010

lami 😀 😀 nee to neeee, ale bylo by to lepsi nez se pejest... 😀

lamarika
20. kvě 2010

Dneska jsem byla ve městě a udělala zásoby křupek, teda doufám, že to jsou zásoby 😅
Tak jdem na tu baštu. Nebo spíš malej jde na baštu a já se budu ještě chvilku trápit tím co si uvařím a co by bylo nejlíp tak do 20 minut hotový 😒

janulle22
20. kvě 2010

lami cinska polivka 5min i s pripravou a zasyti... 😀 😀

lamarika
20. kvě 2010

hmmm, ale ještě by musel mít někdo tak rychlý nožičky aby ji šel koupit a byl do 15 minut doma 🙂

lamarika
20. kvě 2010

Holky poraďte mi nějakej pěknej parfém na léto. Nejlíp svěž citrusovej a né moc drahej 😅

janulle22
20. kvě 2010

ja mam nejoblibenejsi adidas... vsechny vune... toaletka stoji okolo 150kc
ale vic ti neporadim... 😅
tak ty nohy nevim kde koupis... 😀

lamarika
20. kvě 2010

adidas mám ráda taky, ale nevydrží celej den. Já bych právě chtěla něco co na sebe ráno dám a večer když ke mně mužík čmuchne, tak se mu zatočí hlava 😀
Ten můj ďáblík právě vymyslel novou hru. Vzal si odsávačku na sopel a dejchá do ní jak kdyby to byla kyslíková bomba. A tou druhu stranou odkud vychází jeho dech zlobí psa 😀 😀 😀 To je prča na něj koukat 😀

lamarika
20. kvě 2010

teda né bomba, ale maska 😅

janulle22
20. kvě 2010

lami 😀 tak to musi byt prca... 😀
se mi libi jak ada se honi s kocourem...to kocka lita i 2m vzduchem... 😀

lamarika
20. kvě 2010

Tak spapal mi skoro celej oběd a já si udělám špagety. To bude hned 😉 Včera večer jsem vytuhla a ani jsem se nepodívala na hause ☹

janulle22
20. kvě 2010

no aj taky vytuhla brzy... dneska bych njradeji sla zase v pul 9 spat, ale je ordinace a bude to dooost zajimave... 😎 tak to budu muset vydrzet a pak hned zalehnout...

janulle22
20. kvě 2010

to je sikulka ada nic moc... 😒 ale to je normalka...
spagety mam taky rada s kecupem a salamem... 🙂

lamarika
20. kvě 2010

Jani, taky má Áda o legraci postaráno díky kocourovi 😉 Si kolikrát říkám, že ještě, že toho psa máme a že se s ním malej sem tam na chvilku zabaví