Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

seba
2. čer 2010

JJ , ale přemýšlím jestli neudělám tenhutnější-miluje ho tatínek-rajčata,salám,sýr,vajíčka a majolka-že bych si šplhla. 😉 Udělám oba-zaměstnám krájením Sáru-ona docela ráda v kuchyni pomáhá.Malý už je po obídku,zbodl talíř a půl polívky-jsem zvědavá kolik bude vážit,nějak má stále stejnou velikost 😉

lamarika
2. čer 2010

tak tu druhou variantu neznám. Ten má taky nějakou zálivku nebo to jenom smícháš?

lamarika
2. čer 2010

Jsem teda zvědavá co bude z toho nákypu, protože se mi nepodařilo vyšlehat sníh. . .

seba
2. čer 2010

jen to smíchám-je to jako těstovinovej salát,akorát místo těstovin jsou rajčata-tatínkovi dávám majolku,Sára to má na půl s bílým jogurtem
tak malej už druhý den srandí,ale jí normoš,nic mu není,takže asi stolička zas vykukuje

seba
2. čer 2010

takže máme opět nadílku,nedá se nic dělat dostane dietu a smektu-od ráno to je pošestý 😖 a pěkně smrdí 🤐

lamarika
2. čer 2010

sebi a nemohla bys mu už dát černý uhlí? Třeba by mu pomohlo

seba
2. čer 2010

Tak nám jede domů tatík-půjde s náma k dr a pro Sáru 😉

lamarika
2. čer 2010

Mates konečně pochopil k čemu je odrážedlo!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 Jen ještě nechápe, že nesmí motat s tím volantem jak vzteklej 😀

axi81
2. čer 2010

Lami, a Mates už chodí? Malá se mi o odrážedlo zatím hlavně opírá 🙂 Ještě nechodí...

lamarika
2. čer 2010

Axi chodí zatím jen za ruku a sem tam udělá sám pár krůčků, ale to se mu fakt musí chtít 😀 On je taková bambula opatrná 😀 Nejlepší je, že když třeba stojíme ve výtahu, tak se mě pustí, protože on už přece umí stát sám 😀 Jen mu to ještě musím nějak vysvětlit s tím volantem. Ale až bude konečně hezky, tak bych s ním mohla jít alespoň před barák aby to zkusil i venku. Jenže je mi úplně jasný jak to dopadne. Sleze dolů a bude se rejpat v hlíně a škubat trávu 😅

janulle22
2. čer 2010

tak jsem vzhuru, tchan zas proletel barakem jak tajfun... 😝 😠 😀 mu asi promluvim do duse... 😀 my jdem v patek na 3letou tak jsem zvedava kolik meri a vazi prdola... 😉 v roce mel 10,20 a ve dvou a pul mel 13,40 tak snad jsme povilezli o malinko... dr rikala at nestresuju ze je hubenej ze vypada dobre a at si vzpomenu na sebe... 😀 chodime ke stejen k jake jsem chodila i ja...si pamatuju jak se me ptala jestli davaj doma najest... 😀 sama kost venku modrina tak si asi myslela, ze me tyraj... 😀 😀

janulle22
2. čer 2010

lami 😀 😀 malej kutil... 😀 jsme v brne meli kaminky okolo baraku a to byla jeho vecna zabava... 😀

denisa31
2. čer 2010

axi, fotky parádní, korzety fakt dělají super postavičku 😀
ten muj se taky nerad prezentuje, to asi každý chlap
holky, malá se taky rozchodila až před pár týdny, takže bych to nehrotila
lami, za ruku se prý vodit nemá, říkali na rehabce, ale vlastně pořádně nevim pro č 😲
jani, jako že vlítne normálka k vám nahoru? to bych mu taky něco řekla

lamarika
2. čer 2010

jani tak naše zábava jsou vajgle 😠 A já proklínám všechny kuřáky co nejsou schopni ty vajgle hodit do popelnice nebo kanálu 😠

lamarika
2. čer 2010

deni nemá se vodit za ruce, protože páteř není ještě vyvinutá dost na to aby dtě chodila a svým způsobem ho nutíš dělat něco na co ještě není připravený. Malej už ale sám chodit umí a za ruku se mi jenom přidržuje když by náhodou klopítnul abych ho chytla a on si nenabil nos. Takže takhle to neva 😉

denisa31
2. čer 2010

jo kamínky jsou hrozný, když jí nechám, tak by si klidně sedřela ruce, jak se v tom hrabe 😝
vajgly taky dobrý 😝

lamarika
2. čer 2010

Když se bavíme o svadbě tak mě přepadla melancholická nálada a koukla jsem na fotky. Pořád jsem si myslela jak tam nejsem hubená, ale dneska jsem se asi podívala pořádně, protože jsem se zděsila toho, že tam vypadám jak almara 😅

denisa31
2. čer 2010

lami tak to jo, díky za vysvětlení.

lamarika
2. čer 2010

Deni, já se na to radši ptala abych mu pak někdy v budoucnu vědomě neubližovala. Proto jsem aji odpůrce chodítek 😉

lamarika
2. čer 2010

z něj mám teďka strašnou radost jak se začal pouštět a fakt se snaží sám a jakou má pak radost z toho že se mu něco povedlo 😎 Jen nevím jestli budu mít i radost až za ním budu běhat aby mi nevběhl pod auto 😀
Holky nechcete některá poslat nákyp? 😀 To budu jíst ještě dva dny

janulle22
2. čer 2010

lami 😀 😀 ty mas teda prirovnani... 😀
ne nevletel k nam nahoru ale nevi ze dvere maji kliku, tkaze 3jema dverma proletel a vsechyn sebou jen marskl... 😝 na schodiste jeste nemame dvere...ale vi, ze jsme doma ... si zase pohovorim s tchynkou... 😀

janulle22
2. čer 2010

my jsme meli choditko jen u nasich a dr mi rekla, ze v choditku muze byt az si sam stoupne, driv nee ... a o vodeni za ruce mi nic takoveho nerikala, kdyz se me v roce ptala esi chodi tak jsem rikala, ze jo ze za ruce...napasal do knizky a hotovo... ale kazdej at si to dela tak jak uzna za vhodne 🙂

lamarika
2. čer 2010

jani to je právě to co mě štve, že kolem děcek a jejich vývoje každej říká něco naprosto jinýho. Třeba když jsem kupovala malýmu botky, tak jsem mu kupovala takový aby měl zpevněnej kotník a až jsem je měla koupený, tak mi zase bylo řečeno, že první botky by měli být mekký 😕 Tak pak se ve všem vyznej 😠

lamarika
2. čer 2010

jinak naše doktorka se mě taky ptala jestli už chodí za ruce. . . Já si totiž myslím, že ty obvodní doktoři to tolik neřeší a řeší to opravdu na rehabkách. Ale tak by to asi mělo být

janulle22
2. čer 2010

no nam ja at kupuju boty v kteremkoliv obchode(normalnim ne vetve) tak malo kdy maji ty boty tu klenbu...tak jsem to rikala sr a ona ze ta klenba ani neni tak dulezita jako to aby mel pevnou patu, tak pak si vyber... 😝 treba zimni boty vubec nemaji klenby, ze se to prej nedela(bylo mi receno v obuvi)... tak uvidime prej se ve 4 jde k ortopedovi tak uvidime co nam tam reknou...

denisa31
2. čer 2010

chodítko nemáme a kvůli problémům s kyčlema zatím ani odrážedlo, ale asi jsem vám nepsala, že od minulýho týdne máme konečně jádra, takže aspoň něco

axi jsem se zapomněla zeptat co malá na maminku princeznu 🙂 a jak to zvládala?

janulle22
2. čer 2010

lami mekky bylo my sleno aby se mu lehce ohybala noha ne pata...ne?

janulle22
2. čer 2010

deni tak to je supeeer... 😵 my je meli taky pozde asi v 9 mes ale od porodnice jsme nemuseli mit siroky zabal... tak jsem byla rada... 🙂

denisa31
2. čer 2010

první botky by měly mít pevný kotník a měkkou špičku a klenba se řeší až od tří let, do té doby mají na nožce tukový polštářek
- jsem teď z rehabky chytrá, ale fakt každý říká něco jinýho

každopádně boty budeme kupovat ty nejlepší, ušetřit se dá jinde

musim letět, malá už kňučí, mějte se

janulle22
2. čer 2010

tak na botech je jediny kde nesetrime... vetsinou botasky 800-900kc sandale 500-600... 🙂 neni to tak casty tak se to da...
vidis deni a ja mela za to ze az ve 4...tak jsem aspon o neco chytrejsi zase... 😉