Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

lamarika
3. čer 2010

Liduš z vlastní zkušenosti NENÍ. Budeš muset tam hoooooodně větrat. U nás právě máme taky velkou vlhkost, ale mně to na jednu stranu vyhovuje, protože se v suchým prostředí dusím. V zimě to je ale na prd, protože bojujem s plísní. I když letos jsme to zvládli celkem obstojně

janulle22
3. čer 2010

jak to?me to z toho jde spustit... ☹
ja nevim ja tohle nijak neresim, ale asi to mame ok pac se nams pi dobre...a nic nam neni...
no vidim to blede malje nespi, tak budu asi muset za nim...
mame doma kuratka male pipinky a jdou slyset za nahoru a i pres televizi 😀

elidule
autor
3. čer 2010

no mě ta vlhkost překvapila, je pravda, že je tu taková zima vlezlá,ale když otevřu okna,jde dovnitř vlastně teplo 😅 ve starým byly skoro všude palubky a to dřevo tu vlhkost úplně pochytalo a zvlhčovač nám ukazoval třeba jen 20 %,takže byl zapnutej skoro furt,ale předtím,než se narodila Jusťa, tak jsem se tím taky zrovna nezabejvala, ale pak jsem jí z nosu vytahovala takový suchý hodně (když to tak musím říct) a slyšela jsem, jak ve spánku hlasitě sípá nosem, tak jsme začali zvlhčovat

elidule
autor
3. čer 2010

Jani,mě dneska furt něco nejde 😀

janulle22
3. čer 2010

eli a uz ti to jde?
no nic ja se loucim, malej jeste nespi, tak ho uspim i se sebou... asi dneska bude spinkat se mnou... 😅
tak dobrou noc

elidule
autor
3. čer 2010

mě se ukázala hlavní stránka mmb 😒
já jdu taky asi spát,skoukla jsem na netu Ulici,telku nemám ještě ani zapojenou 😀 a na pc se mi nic pouštět nechce

elidule
autor
3. čer 2010

navíc jsem si dala vínko s colou a nějaký silnější 😀 tak se mi chce spát

denisa31
3. čer 2010

eli neožil 😝
jani ten tvuj malej taky pěkně ponocuje

denisa31
3. čer 2010

tak tady ponocuju jen já 😒
jsem si nějak zvykla chodit spát k půlnoci, jak si malá posunula to spaní, skoro jak za mlada 😀 😀 😀

elidule
autor
4. čer 2010

dobrý ráno 🙂 konečně se sluníčkeeeeem 🙂

seba
4. čer 2010

Dobré ráno,my vstávali s tatínkem-bude klečet až hodí navrátila 🙄
Jani kupujem jen duplo-je větší,začali jsme kostkama v kbelíku a teď už kupujem sady-vláček,cirkus atd.A baví ti stále i Sáru.
Já mám teď problém se sem večer dostat-okupuje to mm ☹ a je pravda,že jsem včera po osmé odpadla se Sebou.
Dneska mi to počasí hned naladilo-těším se na víkend-chci být co nejvíce venku 😀

janulle22
4. čer 2010

dobre ranko...
sebi diky pokusime se neco vymyslet... treba neco najdeme... 😉 jako je more na vyber, ale jeste musime poprat s tim kterou sadu vyberem...
eli ty pijes sama jo? 😀
tak ada nad ranem spadl z postele i s perinou a zustal spat na zemi tak jsem ho tam nechala... 😀 odpoledne jdeme na ockovani a 3letou prohlidku... jsem zvedava kolik nam pribral... 😎
Ada s edje koukat na pohadku, tak uvolnuji PC...

seba
4. čer 2010

Tak my dneska doprovodili Sáru poprvé pěšky a světe div se Sára ho vedla za ruku a před školou mu dala pusu 😵 nevím co se to s ní stalo...venku je nádherně,ve stínu teda dost zima.

janulle22
4. čer 2010

tož zima ještě bude... ale třeba se to vyčasí a budem nadávat , že je tam moc vedro... 😀 to je hezký né když se k němu tak má né?

elidule
autor
4. čer 2010

No Jani, není s kým ☹ tak chlastám sama 😀 😝
Sebi, třeba na ní zapůsobilo taky to krásný počásko 🙂 ale je to hezký
pověsila jsem na balkon prádlo,bude hezky vyfoukaný a voňavý .......... doufám
jdu volat plynaře

elidule
autor
4. čer 2010

Jani a to se anineprobral na zemi? 😀 já se taky možná natáhnu na chvilenku

seba
4. čer 2010

Myslím,že spíš povídání o tom,co budem dělat o prázdninách-tak byla taková natěšená 😉
Já jdu dá prcka spínat a musím poklidit a hlavně vyčesat kocoura!!

janulle22
4. čer 2010

eli nevzbudil, zvladl spadnout i s perinou a tak se zakryl a spal dal... 😀 tak jsem ho tam nechala... 😀 jen si dej i sama... 😉
sebi malou malej nebere? 😕

elidule
autor
4. čer 2010

tady malá už spí,vstávala v půl šestý potvora,tak doufám,že do desíti v postýlce vydrží aspoň 🙂
jo jo,na prázdniny jsem se taky vždycky těšila,jako každej,měli jsme blízko koupálko a byli jsme tam snad denně,i v hnusným počasí,nevadilo nám to,aspoň jsme to tam měli pro sebe celý 😀 ale vodu si pamatuju teda ledovou brrrr, teď už nevím,jestli bych do ní vlezla 😅

elidule
autor
4. čer 2010

Jani,to je teda šikula 😀
těším se na teplo právě,budu večer vysedávat na balgoooně a se skleničkou v ruce a budu šmírovat sousedy 😀 ale je to na prd,jak má každej ty žaluzie 😀 😀 ................. nee,dělám si srandu,máme hezkej výhled do parku,tak se budu kochat

janulle22
4. čer 2010

tu pohodicku na balkone jsem taky milovala v brne, tady ani ne cumim sousedum na zahradu a na baraky, tak by si jeste myslelai, ze je smiruju... 😝 😀 radeji sedim doma a oddechuju... 😉 no nic zkontrolovala jsem stav vody... uz se blizi ke 3spa a jdu pokracovat ve slohovce do nemciny...

seba
4. čer 2010

My jsme v létě od rána do večera na plovce,když to není na koupání tak na staďáku nebo u našich-tam je rybník přes silnici a vloni ho rekonstruovali -je tam písková pláž a zadara!!!
Jani se Sárou to byl problém na malýho šíleně žárlila,ale teď musím zaklepat je to už fajn-učí ho kraviny a on jí šíleně miluje,všechno jí nosí,vše po ní opakuje i to co nemá 😀 😀

seba
4. čer 2010

dneska máme odpo fotbal,zítra jde tatík do rachoty-já slíbila dopo dětem koně a odpo opět zápas.V neděli jede Sára s našima na výlet do Čáslavi-je tam výstava traktorů a zemědělské techniky a já nevím.
Co máte na víkend v plánu vy?

lamarika
4. čer 2010

Ahoj holky, tak jsem využila toho, že mám doma tátu a vyslala jsem ho venčit malýho a já si zašla po roce na pedikúru 😵
Sebi mi jedem zítra do Vídně do ZOO a už se moc těším 😎 Má tam být 24 stupňů a azuro. Si snad vemu i sukni 😀 😀 😀
Liduš kdy máš narozky? Bych věděla pro tebe supr dárek 😉 Dalekohled 😀 😀 😀
Jani tak pak písni jak Áďa vyrostl 😉

janulle22
4. čer 2010

lami to uz zitra? jeee vy se mate... tak hodne fot jo... 😉
pujdu pomalu uvarit brambory k macce a pak se chystat k dr... jsem uz na 1 tak po pul musime vyjet... tak at vse stihnem...jeste ze mame kluka a hezky se vycura do sklinky, nevim nevim jak bych to u holky chytala... 😀
tak ja jdu pak pisnu...

lamarika
4. čer 2010

Jsem ani nevěděla, že musí být i moč 😕 Tak to se mi teď taky ulevilo, že mám kluka 😀
Jojo už zítra, malýho už mám u sebe zapsanýho v pasu, tak můžem vyrazit do světa 🙂

janulle22
4. čer 2010

poprve jsem ju nesla myslim k 2letum... 😉
u holky asi do lavora a pak do sklinky... 😀
horsi je ze ted chce od rana curat porad do sklinky... 😀 😀
tak uz jsme nachystani a jdem se najest a pak vyrazime...tak zatim pa devcata...

denisa31
4. čer 2010

tak venku krásně, těšim se až vyrazíme ven, ale malá zrovna nechce usnout, tak to pojedeme zase v pět 😝
k tomu odchytávání tak teď už by to asi bylo ok, kdyžtak to jistí nočník, ale chytala jsem ve 14 dnech a to bylo maso

elidule
autor
4. čer 2010

já bych taky jela do zoo,ale tenhle víkend ještě budeme něco dělat,musíme
Radu,až v prosinci 😒 ale dalekohled bych brala 😀 bych se koukala na hvězdičky samozřejmě 😀

elidule
autor
4. čer 2010

Deni a kvůli čemu tu moč tak brzo? já jí nesla jen na plínce na prohlídku po šestinedělí myslím,nějak už zapomínám 😔
u nás se usnulo teď,tak uvidím,jestli ještě vyrazíme ven,už jsme byly,tak jsme provětraný