Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

lamarika
5. čer 2010

Deni měli jste pěknou výzdobu 😉
Jani my měli balónky a nějaký ty řetazy a malej samo sebou klóbrc ve kterým nakonec vypadal jak tydýt 😀
Dneska jsme byli v tý ZOO ve Vídni a perfektní. Lidí sice jak šakalů, ale bylo to tam pěkný. Jenže nám umřel foťák, vybila se baterka, takže skoro žádný fotky. Po cestě domů ten můj Schumacher tak sprintoval domů, že mi bylo špatně a Mates se zablil 😖

janulle22
6. čer 2010

dobre ranko...
deni to je hezke... no budu premyslet, jak to taky vyzdobit a neco malo nakoupime... 😉
lami tak to je teda pech, ze se vybily baterky... to se nam stalo kdyz jsme jeli do dinoparku... mam asi jen 10 fotek... 😖 😀 ale tak hlavne, ze jste si to uzili... to muselo byt krasny... 😵
co mate dneska v planu?

seba
6. čer 2010

Ahojky,přejem krásný den 😉
Lami-baterky taky známe 😢 hlavně,že se vám to tam líbilo.Ten můj jezdí taky tak jako,že za chvíli budem vzlítávat 😀 moje mamka se s ním bojí.
Demi krásná výzdoba 😉
Sára jede pryč a my uvidíme kam vyrazíme-tatík musí vysát a dojet na nákup 😎 já nic nedělám 😅

elidule
autor
6. čer 2010

ahoj holky 🙂
my raději vozíme ještě náhradní baterie,protože se nám to taky jako naschvál stává 😖
dneska z nás sousedi budou mít radost,protože mám připraveno asi deset polic a bude se vrtáááááát 😀

denisa31
6. čer 2010

ahoj, dneska je krásně, to budeme zase celý den venku, paráda 🙂
Ve Vídni muselo být krásně, to věřím, myslela jsem na vás, Lami, tak v nouzi fotit telefonem, ne?

janulle22
6. čer 2010

holky takze jsem se napapala a ted ybch si dala slofika... 😀 ale ja se radeji vykempim na dvur v plaveckach... 😵 a budu chytat bronz...
jsem udelala ukol do ucetka a pozvanku na adovi narozeniny... 🙂 ted to dam schvalit tatovi...
tak se mejte krasne uzivejte slunicka a dko ma manzilka doma tak i manzilka... 😀

seba
6. čer 2010

tak u nás se spinká,malej už spí dvě a čtvrt hodiny-jak naschvál 😀
Taky máme v plánu vyrazit ven-tak si užijte zbytek neděle 😎

elidule
autor
6. čer 2010

k tomu pyžamku,my zatím taky spíme v overálkách,ale už jsem koupila dvě takový pěkný pyžamka klasický - kalhoty a košilka (kabátek),čekám na teplo víc,abych nemusela dávat fusky,protože si je pořád sundává a pak je cpe do pusy 😀
taťka nám odešel na píívo,já dožehlila hromadu prádla
mám dva nový ručníky a teď po vyprání jsou takový krásně nadejchaný,ale po čase budou placatý,tak nevím,co dělám blbě,aviváž dávám 😒
dneska jsme přivrtali tři police a vrták se odebral do věčných lovišť a náhradní samozřejmě manža neměl (byl rád určitě),takže pokračování příští víkend
no,jdu si sednout na balkon a natáhnout nožky 🙂

janulle22
6. čer 2010

my taky dlouho spali v overalkach jeste ted v zime je mel... pres leto mel taky ale takovy bez nohavic krataskovy no... 😉
eli tak to si pis ze byl manza rad... 😀 ja sedim doma a kukam na pojistovnu...a papam tribit intersimo... mnaaaam... 😀 ada uz lezi a mozna i spinka...
kamoska na fecu psala. ze se malej koupal v bazenku je mi jasne ze tam mel teplou vodu, ale ja bych ho asi jeste nenechala s ekoupat... vy jo? ale malej am 3 roky, tak nevim esi spis nejsem brzda tady v tom... 😅

elidule
autor
6. čer 2010

ty overálky jsou dobrej vynález,nekoukají nohy a břicho a záda 🙂
no Jani,sousedi u našich se koupali venku ve studený vodě už před měsícem,ale oni jsou blázni odjakživa 😀
já si plánuju a doufám,že nebudu působit jako blázen já,že na balkoně v létě napustim malý ten nafukovací malej bazének a bude se cachtat v něm 😀 a já vedle ní hodím opalovačku 😀

janulle22
6. čer 2010

proc blby eli? to je normalni kamoska to tak taky delala v Brne... se s tim neparala... a sousedi vedle nas meli 3 deti uz vetsi a taky se tam rachtali... 😉 me prijde jeste brzy i kdyz horko je radny... jsem adu nenamazala a ma vypalene triko chudak... ale je hnedej neni spalenej... to ma po mamince nastesti...

denisa31
6. čer 2010

kousek od našeho baráku je taková obří fontána, taková jako velká louže a od ní teče potůček, tam už se koupaly lidi jak byly ty první tepla někdy v květnu, tenhle týden tam bylo natřískáno. Pro malou to bude fajn, si tam děti pouští lodičky a tak, ale abych jí dala plavky, to asi ne. No ale spousta lidí tam rozloží deku a neřeší to.
Jsem zase dneska rvala kamení z pusy, snad nic nespolkla...hrůza
a přinesli jsme domů první klíště 😝 jsem si ho naštěstí všimla když jsme myli ruce, lezlo jí v hlavě 😝
mě právě ty overálky štvou hlavně v noci když jde na nočník
seba, malej už normálně čůrá venku? Jolanka to nějak nechce pochopit, já budu muset asi tahat s sebou všude nočník, tam je to hned
Jani, kámoška už koupala loni půlročního ve velkým bazénu doma, takže to neni nic divnýho, Jolanku bych ještě nenechala, ve třech letech nevim, ale asi spíš taky ne, přece jenom ještě předevčírem jsme nosily bundy, tak neni kam spěchat. My balkon nemáme, kdyby jo, tak s bazénem nafukovacím, to je jasný, 😉

lamarika
6. čer 2010

Holky naštěstí tam s nama byl i můj brácha s rodinkou a ti fotili i za nás 😀 Tak si pak od nich nějaký fotečky vemu 😉
Malej spinká pořád jenom v bodynu, ale on spí v pytli 🙂
Holky my si s tím nočníkem budem muset teda asi pospíšit. Pořád jsem si říkala, že až v létě se začnem učit a vy už jak koukám jste v tom (s)zběhlý 😔
Zítra jdeme s tátou na véču, máme výročí svadby 😉 Naštěstí odjíždí až zítra v noci, tak nám to ještě vyjde 🙂

denisa31
6. čer 2010

lami, nene, malá chodí na nočník asi týden 😉 proto právě stále tápu jak to budu dělat když nebudeme doma. Ale je šikovná, vyčůrá se pokaždý a ještě se směje tomu zvuku 😀 ale když jí posadim do trávy tak se jí nechce 😝

elidule
autor
7. čer 2010

dobrý ráno 🙂 zase prší 😒 to počasí neví samo co by
my ten balkon máme velkej dost,takže se tam krásně všichni vejdeme i s bazenkem,tak nějakej koupíme 🙂
holky a vy jste začaly učit na nočník,až když děcka seděly nebo jste to zkoušely už dřív?

seba
7. čer 2010

Ahojky,tady je zatím sluníčko.Malej se v noci stále budil,tak jsem mm poslala spát do obyváku a vzala si ho k sobě a neslyšel ani budíka 😀
Deni-venku máme plínu a ani to zatím nezkouším.Doma chodí-už máme i nácvikový plíny a docela se daří.
Eli-až když sám seděl,u Sáry jsem to zkoušela dřív a pak se sekla a nechtěla ho ani vidět ☹
Seba spí většinou v bodýčku a punčoškách,teď jak bylo vedro měl pyžamko po Sáře-růžový 😀 😀 ale slušelo mu to.
Jinak s tím koupáním,vloni normálně chodil na plovce do bazénu jak malýho tak do hloubky,ale teď bych ho ještě koupat nenechala-není to prohřátý a ještě nebylo dlouho teplo.
Tak jdu vzbudit Sáru 😉

janulle22
7. čer 2010

dobre ranko....
deni ja nerikam, ze je divne koupat dite v malym nebo velkym, ale ze mi jeste prijde brzy na koupani i kdyz je horko... 🙂 Ada, se taky koupe ve velkym i v malym...
dneska zase do skoly... se me ani nechce kdyz je tak krasne...to bude hruza sedet tam vseci na pivku na zahradce... jeste mame hodpodu primo pred skolou... 😀

janulle22
7. čer 2010

Ada mel nocnik od roku ale enchtel na nem vubec sedet, daval si ho na hlavu a delal s nim blbosti... tak jsem ho nenutila naucil se to az ve 2 letech v lete venku ale meli jsme plinu treba na cestu autem, nebo v busu... ale ted uz ani to ne... jen na noc mame porad...uz zacnem aji tu nocni odbouravat...tak jsem zvedava jak se nam to podari...

seba
7. čer 2010

Sára byla ve 22 m bez plíny ve dne-i venku.A na noc jsem jí sebrala plínu den po druhých narozeninách a dobrý,počůrala se asi jen dvakrát,když měla vysoký teploty.malýmu to chci udělat taky tak,ale nebudu čekat do října,začnu o prázdninách.Mám v zásobě ještě pár balíků plen a už nechci další kupovat 😀
jinak tady začalo pršet 😠 😠

janulle22
7. čer 2010

sebi tak to jsi dobra... ja bych prevlikala asi 5x za noc... 😅 on jak spi tak nevnima... 😒

seba
7. čer 2010

Já ji ze začátku budila-většinou,když jsem šla spát a pak kolem třetí. 😉
Tak malej si začal hrát s dřevěnejma puzzlema-má je po Sarce,jdu toho využít a jdu dělat o prádle 😠

elidule
autor
7. čer 2010

já jsem už koukala na nočníky,je jich tolik a různý velikosti,to je taky nějak odstupňovaný podle věku nebo váhy nebo co?
od zejtřka má bejt zase krásně,říkala Mráčková - věřím jí 😀
jinak plynař asi neví,co to je přijít v osm hodin 😠 Justýna usíná pomalu,jestli usne a on zazvoní,tak ho rovnou mezi dveřma něčím praštím

lamarika
7. čer 2010

Dobré ránko mamky 😎
Liduš já jsem malýmu koupila úplně obyč nočník z interspharu 😉 S tím nočníkem bych to moc nepřeháněla, stejně je jenom na čůrání a třeba některý jak zahrajou když se tam dítě vyčůrá, tak je to většinou ještě poleká a seknou se.
Já už malýho na nočník dávala asi někdy kolem 9. měsíce jak začal sedět, ale stejně nechápal co tam má dělat a vyhrčel se až jsem ho sundala. Tak jsem toho nechala a řekla jsem si, že ho budu dávat až bude tepleji, páč mi přišlo, že se tam klepe jak ratlík 😅 A taky jsem si říkala, že léto je na to ideál jak budem pořád na plovárně (teda doufám, že budem a že bude na to dost teplo) a on bude nahatej. Tak uvidím 😉 Ale už mě štvou naši se svýma blbejma otázkama: A už konečně chodíš na nočník? A kdy budeš konečně na hrncu? Maminka už dávno seděla na nočníku. . . . 🙄

seba
7. čer 2010

Eli my měli takovej menší obyč.asi za 60 kč a teď má obyč,ale větší-tamztoho se mu dostával pinďa 🙂
Eli jestli řekl kolem osmý,tat aby to nebylo v deset 😠
lami-taky doufám,že budu trávit léto na plovce,nic jinýho ani v plánu není 😀 😀 😀

elidule
autor
7. čer 2010

no právě že v hračkářství a takovejch specializovanejch obchodech mají takovej výběr,ale nějakej úplně normální si myslim taky postačí 🙂 ale čuměla jsem na jeden, ten vypadal jako malej opravdickej záchod 😅
jedná známá mi taky říkala,že teď už se to tak neřeší,ale za jejích časů,když dítě v roce mělo pleny,tak se na něj a na mmu koukalo divně 😠
plynař dorazil před chvilkou, zvonil na blind, protože si nenapsal moje jméno a náhodou se trefil 😀 z celýho paneláku,ten má kliku,ale skouknul plotnu a zase někam odfrčel pro něco,je nějakej rozlítanej, ale já nemám ráda nedochvilnost,ale tady u těch drobnejch živnostníčků je to běžná věc 🙄

lamarika
7. čer 2010

Ten nočník co vypadá jako záchod má moje kamarádka, ale koupili to žabě až teď ve 2 letech aby se jako by naučila chodit na záchod. Co mně vadí je, že to má větší sběrník a nevylývaj to po každý náloži, takže to smrdí a mates jak to vidí, tak do toho samo sebou musí šáhnout 😒
Mates má zatím obyč nějakej měnší rozměr a musím mu ho dávat takovým tím opěrátkem dopředu aby mu nevylítl pinďa 😀 S holkama tohle řešit nemusíš 😉
Šikovnej opravář a jak koukám, tak má o zábavu postaráno na celej den 😀
Sebi jestli bude léto stát za prd, tak mě to pěkně naštve, protože malej by se na ty plovárně tak pěkně zabavil a já tam mám vstup zadarmíko, takže tam můžem být od rána do večera 🙂

janulle22
7. čer 2010

my mame z teca zelenej s kacenou... chvilu sedel obracene aby videl na kacenku... 😀 ted uz v pohode... 🙂 uz se venku naucil i stahnout gate vycurat a zas natahnout... tak aspon neco... ale vetsinou si cvnrkl na kratasky... 😀 ale to vypilijem... 🙂 jdu pokracovat v ulidu... 😝

elidule
autor
7. čer 2010

Radu,tak musí to prozkoumat ne? 😀
Jani,i dospělí chlapi si kolikrát cvrnknou - to je horší varianta, ty už se to blbě učej 😝 😀
už je zase tady,vypadá jako Mat,ale kde nechal Pata, to nevím 😀

lamarika
7. čer 2010

Třeba Liduš myslel, že mu budeš dělat Pata ty 😀 😀 😀
Jani i můj synovec si ještě občas cvrnkne a to jsou mu 4 roky 😉 To je normál 😉
Tak já musím sjet do obchodu a koupit čepici na melír. Musím toho svýho chlapa zkrášlit aby byl o víkendu na té svadbě fešák 🙂 Jo a ještě mu teda musím koupit košili aby ke mně ladil 😒 Malýu jsem taky sháněla tyrkysovou košili, ale nesehnala. . . Takže bude mít oranžovou nebo modorou kostkovanou ☹

elidule
autor
7. čer 2010

Radu,to bysme se k sobě teda hodili s mojí šikovností 😀
tak jste nakonec dostali oficiální papírovou pozvánku? 🙂
tak plyn zapojen a deska funguje,kdo na ní bude ale vařit,to nevím 😀 ........... ježiš já toho ze začátku určitě zkazím 😝