Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

seba
18. čer 2010

Ahojky,tady opět prší a to dost ☹ zas budu zmoklá slípka 😖
Malej se opět v noci budil,ale nenechala jsem ho probrat,jen jsem si ho vždy dala k sobě,uhladila a dala zpět do postýlky 😉

elidule
autor
18. čer 2010

tady taky už prší
já jsem si Jusťu vzala ve čtyři k sobě, protože se probudila a brečela a nechtěla bejt v postýlce, ale u mě jenom blbla a spát nechtěla už vůbec, tak jsem jí vrzla zpátky do postýlky a usnula naštěstí zase 🙂

lamarika
18. čer 2010

Dobré ránko holky 🙂

Tak my spali jak zabitý do sedmi. U nás je zataženo a hlásijou v naší lokalitě na dnes přívalový bouřky. Tak se zas nikam nedostanem ☹ Alespoň, že jdeme do toho plaváčku, nějaký to vzrůšo za celej den.
Dneska mi přivezou bazének pro malýho co jsme mu objednávala. Prvně mě trápilo kam mu ho dám a teď zas jestli vůbec v něm bude v tomhle výborným létě?! 😠
Mates teď krmí psa sušenkama 😠

Liduš sice tisíc druhů palačinek tam sice nemaj, ale je jich tam docela dost. Skoro nikdo tam nechodí a je tam hodně přívětivej personál, takže neva když Mates běhá po celý palačinkárně a sem tam nakoukne do kuchyně 😉

Jo a včera jsem si koupila eko tašku http://www.envirosax.com/graphic-series/mikado-... tuhle, ale lákala mě ta http://www.envirosax.com/kids-series/original-k...

elidule
autor
18. čer 2010

tady všude po restauracích dělají jednu jedinou palačinku,výběr žádný pro ty, kdo je má rád
zajímavý tašky, ta zelená je pěkná, a jak jsou skladný
to jsou vyrobený z nějakých recyklovaných materiálů?

lamarika
18. čer 2010

jojo jsou. Sruluješ je do takovýho úplně pidi válečku 😉
Tak jdeme ven dokud u nás neprší 😉

seba
18. čer 2010

tak já bych brala tu červenou-jsem na tu barvu zatížená 😉
Venku jsme nezmokli,pak mi ještě volala tchýně a´t se stavím za ní,že koupila dětem sýr a čoko
malýho dám za chvíli do hajan a já nevím,nechce se mi nic dělat 😝

elidule
autor
18. čer 2010

Sebi,tak se na všechno vyprdni 🙂

elidule
autor
18. čer 2010

s těmi "dary" od tchyňky jsi mi připomněla, že manža přinesl z návštěva od rodičů plyšáka pro malou, co tam nechala jeho sestra, ale to tak smrdělo, cikánama prostě, takovej puch děsnej a špinavý to bylo, prej to mám vyprat,ale to asi těžko,když je v tom nějakej motůrek a baterie (která je zašitá, tak nejde ani vyndat), jsem to nevděčně vyhodila 😨

elidule
autor
18. čer 2010

proč nás furt zásobujou takovejma nepoužitelnejma pitomostma smradlavejma - jsem teď hnusná, já vím, ale tak když už chtěj něco dát, ať koupěj plíny raději

janulle22
18. čer 2010

dobre ranko devceta...
takze dneska ada mokrej ☹ a vzbudil se o pul 6 do 7 delal bordel pak jsem ho zahnala do sve postele a ted jsme vstavali... 😵 parada, jsme to dospali... 😀
u nas asi kazdou chvilu zacne chcat... 😝 to ma hroznou radost... 😖 vezem maleho k nasim, nakoupit, pro dort a jedem dom uklizet...docela nabyto dneska...
jdu vyslat tatu do obchoda... 😀

seba
18. čer 2010

jani kdyby mi táta chtěl něco pokupit 🙂 že bys to sem pak vzala

seba
18. čer 2010

u nás zas tchýňka zásobuje děti hračkama-blbostma ☹ taky bych uvítala,kdyby si třeba řekla o seznam,co pro děti chci já 😀 😀 např.ten sodobar 😀 😀 mají i zelenej-hodil by se do kuchyně

elidule
autor
18. čer 2010

Jani, vy jste spáči,to by se mi taky líbilo,aspoň občas 😀
taky bych uvítala cestu do obchodu, ale v dešti nejdu, snad nám táta dorazí nějak brzo, ať můžem všichni,potřebuju ještě ten dáreček pro neteř

elidule
autor
18. čer 2010

tak my jsme pro Justýnu zatím dostali asi dvě věci,ale obojí nepoužitelný 😀
pro naši tchýni by ten sodobar byl moooooc drahá záležitost, neměla by pak na dovču k moři v létě 😀

seba
18. čer 2010

Jj-pro naší je to taky drahý,ale když spočítám kolik a hlavně za kolik už dětem nakoupila sračiček,co se pak za chvíli vyhodí,tak bych možná už měla dva 😠

janulle22
18. čer 2010

nastesti tchynka kupuje to co my chceme a i kdyz koupi sama tak je to co k cemu a malej ma radost... 😉
tak tata teprve odjel, nez se rozkejvem neco delat bude vecer, ani moc nepouklizim...muzu ted, ale hladna neee 😀

janulle22
18. čer 2010

tak jsme napapani a jdem neco delat... 😝 taak se tu mejte, casem se zase ukazu... 😉

elidule
autor
18. čer 2010

to je hrozný, jak se nedá jít ven ☹ ale za chvilku budem taky obědvat, tak snad to nějak uteče ten den 😒

janulle22
18. čer 2010

u nas se nakonec udelalo hezky a je tam horkjo...

seba
18. čer 2010

Tady svítí sluníčko,ale jestli půjdem na fočus,beru pláštěnky.
Tak si představte manže mi včera říkal,že si bere veškerou hotovost a zajede do banky,potřebuje navýšit svůj účet atd.tak mu říkám,nech mi tady aspoň stovku..samo na to zapomněl.Takže jsem prohlídla Sáře pokladničku 😀 měla tam pade 😀

denisa31
18. čer 2010

ahoj holky, poslední dobou vás zanedbávám 😝 jsme pořád venku 😀
ale dneska tady je taky hnusně, takže tvrdneme doma, aspoň něco pořádnýho uvařim, v těch vedrech se mi vůbec nechtělo

denisa31
18. čer 2010

ha tak koukam, že mi asi admini smazali fotku.... 😒

lamarika
18. čer 2010

Deni mně se to taky stalo 😠

Holky dala jsem sem konečně nějaký fotečky z tý Vídeňský ZOO, ale je jich jenom pár, protože jsme neměli tu baterku. . . Tak kdyžtak jukněte do alba.

Zatím ahojky, valíme plavat 😉

denisa31
18. čer 2010

jé lami tam to je krásný...fotka s malym je moc pěkná 😉
a jinak u nás ohledně nočníku, tak malou to po týdnu přestalo bavit a teď na něj pro změnu nechce vůbec, takže to nehrotim a zkusíme zase za čas, a plenky máme Huggies, přišlo mi, že ty oranžový pampersky jsou hned turch, sice cena dobrá, ale jen bych přebalovala 😝

elidule
autor
18. čer 2010

Deni, achooj 🙂
a to už byla bez plínek úplně?
Radu,tam musí být krásně a jíst se musí 😀

janulle22
18. čer 2010

tak tu zaclo malo curat... 😠
deni ahoj holka... 😉
lami kouknu pozdeji jen nakukuji najime se a valime k nasim na nakup a pro dort, no mame co delat... 😀 pak douklizet a pect buchty udelat adovi vlacek z minonek 😵
jsem chtela vecet na chvelo do hospode, kdyz ada nebude doma, ale asi budem met co delat... 😖
zas nakouknu

seba
18. čer 2010

Tak my povalíme na trénink,doufám,že pršet začne až v sedm!!! 😀 Prozkoumala jsem kapsy atd.a dala dohromady skoro dvě kila-hurá,ale tatíka si večer podám 😠
Jani tak to všechno zvládni!!

lamarika
18. čer 2010

😀 Už jsme doma a malej si šel schrupnou což znamená, že ho dřív jak v deevět nedostanu do postele. . .

Sebi máš tátu docela vtipálka 😀

Jani a ty si zase hraješ na včeličku, že toho chceš tolik stihnout? 😀 Zítra ať vám vyjde ta oslava 😉 Budete ji dělat venku nebo doma?

seba
18. čer 2010

Zdravím z klidu domova,sebík už chrní,Sára ve vaně a tatík v práci 😠
Jani oslava ať vyjde co nejlépe,oslavenci co nejvíce zdravíčka a hlavně hodný rodiče 😉

elidule
autor
18. čer 2010

Sebi, nějaký kapesný ti mohl nechat 😀
No Jani,máš toho ještě hodně na práci teda 😅 všechno ať je k Ádově spokojenosti zejtra a užijte si to všici 🙂
tady se už spí a bez keců, k večeři byla polívka, mlíko nechtěla,ale hlavně že je napapkaná 🙂