Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
24. čer 2010

Sebi, taky by mi nevadilo u mě, kdybych při nemoci něco dala dolů, ale u mě to taky nefunguje 😀
tak na balkoně ne a ne usnout, tak je v postýlce, něco tam brblá, ale za chvilku bude tuhá 🙂
deni, to neva, když se režim furt nedodržuje, máme taky výkyvy - častý 🙂 - třeba jako včera, když jsme byly s kámoškou venku a nějak to nevyšlo na oběd domů, takže v půl dvanáctý byla teprve sváča 😅

janulle22
24. čer 2010

tak jsme doma... nic se mi nidke nelibili ty trika jsou na jedno brdo a kdyz uz se mi nejake libilo tak to vypadalo desne... 😝 tak mam jen podprdu... 😀 jsem nejaka znavena a to jsem sla v 10 spat a vstavala v 8 😅 no dneska supnu adu driv a uvidime esi zabere... 🙂 zkouknu ruzofku dneska to bude mega zajimave a povalim do hajan 😉

elidule
autor
24. čer 2010

já jsem taky v sobotu, jak jsme sháněli dárek pro neteř, koukala na trička, ale je to samej "bleskolák" na tom, by zasvítilo sluníčko a odráželo by se to ode mě 😀 😝
já jsem zase snědla kvanta melounu a břicho mám taky jako meloun a jenom funim, tak se asi brzo odvalím do pelechu 😀

elidule
autor
24. čer 2010

růžovku nebudou dávat přes prázdniny? a ulici?

janulle22
24. čer 2010

eli ja myslim, ze nee ze to v leto nedavaj tak jsem zvedava na co budu cucet 😅 😀

elidule
autor
24. čer 2010

no, budou dávat celkově asi prdalčku 😝 já budu čučákovat z okna 😀

janulle22
24. čer 2010

mas tam aspon rusno?? 😀 aby bylo na co koukat... 😀

elidule
autor
25. čer 2010

čau holky, vstávačka v pěěěět 😝 a to jsem ještěšla spát na gauč k malý, neb to chrápání se nedalo 😠
Jani, moc ne, je tady na šmírování celkem klid 😀 pak už jedině tím dalekohledem 😀 nedaleko od nás je bordel, tak že bych skoukla místní klientelu

elidule
autor
25. čer 2010

holky nespěte, když já tu bdím 😀

seba
25. čer 2010

Ahojky,tak u nás dneska spánek do šesti,ale v noci to byla opět hrůza!Nevím,co s ním-včera šel spát až o půl devátý a stejně po půlnoci vzhůru a vztekal se,že chce jít z postýlky 😠 😠
Sárinka jde do školy s chutí,už má jen svačinu a penál 😀 v pondělí jedem na alergo a na ORL,večer spí ve škole,v úterý mají brannej den a ve středu výzo.Včera přinesla výzo z lidovky,má jedničku 😵 ,přinesla si ještě nějaký výtvory a prý bude dělat prodejní výstavu-ceny má lidový,nejlevnější za pade 😀 😀
Dneska budu prát,vytírat a pustím myčku-včera jsem pekla a tatík všechno odvezl do práce,tak asi musím dneska zas 🙄

janulle22
25. čer 2010

bre ranko tak my jsme taky vzhuru a opet durch... 😢 tak ja teda nevim uz...no ja musim taky pouklizet a jit varit.... 😝 nak se mi dneska nic nechce... v noci prselo a neni tu moc hezky, tak jsem zvedava co budeme delat...
eli vstavat v 5 tak vytuhnu chvilu po probuzeni zas... 😀

lamarika
25. čer 2010

Dobré ránko holky,

jsem vás teď zanedbávala, měla jsem moc práce a málo času 😒 Dnes mi kolem oběda přijede opravář dát konečně pračku dokupy. Tak budu dneska konečně po měsící prát. Už bylo na čase, protože tam mám poslední dvoje spodky a pa bych asi fakt musela začít nosit ty manžovi slipoury co si vytahuje až pod prsa 😀 😀 😀

elidule
autor
25. čer 2010

Tak tady se snad už bude spát 😒 mě spaní přešlo, tak se na něco vrhnu asi
Sebi, cení si svoje výtvory no 😀 ví, jakou mají cenu
Jani nezoufej, to se zlepší 🙂
Radu, bys nemusela nosit podprdu 😀

janulle22
25. čer 2010

😀 😀 toz to by jsi byla fakt kocka... 😀 😀 a kolik to teda bude stat?

lamarika
25. čer 2010

No to asi ne 😀 😀 😀 Mates dneska vztával v půl sedmý a protože jsem do dvanácti makala, tak jsem teda dneska mrtvá ☹
Taky nás dneska čeká poslední plaváček a další až 10.9. 😒 Nevím co s ním budu přes léto dělat jestli bude takhle. U nás je totiž přes léto chytře zavřenej bazén 😠

seba
25. čer 2010

Radu-to by pak chtělo foto 😀
Já jdu dát prcka taky do pelechu,ve dvanáct musíme k autobusu přijede nám hamu a jahody
Odpo má Sára poslední trénink,tak snad bude hezky.
Jani tak nic nedělej,práce neuteče

lamarika
25. čer 2010

My pujdem taky za chvilku ven, potřebuju aby si Mates chvilku schrupl aby se mi v plaváčku neskácel.

Jina vás ještě pobavím. Manža když dostane výplatu, tak spočítá kolik bysme měli (maximálně můžem) shruba utratit. Něco dá mně, něco nechá sobě a zbytek pošle na svůj tajnej účet, na keterej se nedostanu. Dneska jak nám přijde ten opravář, tak já už nemám tolik peněz abych ho poplatila. Teda ještě ani nevím kolik to teda bude stát. Jestli ty dva až tři tisíce nebo těch šest 😒 Ale tak jako tak ty peníze nemám. Tak volámmužovi jako čím mám zaplatit, když se k jeho penězům nedostanu, tak mi řekl,, že si maximálně můžu vybrat 500 z jeho účtu 😒 Si tu opravu asi odpracuju 😀

janulle22
25. čer 2010

lami tak to je teda dobrej... 😀 mu podaruj televizi... 😀

lamarika
25. čer 2010

mu dám manžův počítač a bude 😉

janulle22
25. čer 2010

nooo to bude vubec nejlepsi... 😀 a tatovi pak rekni, kdyz ja nemela cim zaplatit no... 😅 😀 to by byl gol teda, by me zajimalo coby ti na to rekl... 😀 .

seba
25. čer 2010

Lami to znám.neřekl,já s tím nepočítal?
A co takhle k tá pětistovce přimalovat nulu,třeba to nepozná
Tady se chrní,jdu ještě rychle povytírat

janulle22
25. čer 2010

tak sjem dala dusit masenko... chtel jsem jen dva platky a pak si uvedomila ze zitra je doma uz tata... 😅 ten by mi dal.. 😀 peru jak stekla, ada mi vcera vylil piti do postele a pocural perinu jenze rano dotahl obe dve do obyvaku a ja uz nevedela ktera to je, tak musim prat obe dve... 😀 jsem zvedava pod cim budu dneska spat... 😅 mam hold sikovne dite... 🙂

seba
25. čer 2010

Mně dneska mladej taky prochcal postýlku,sundal si v noci plínu,ale nevím jak měl bodýčko a kalhoty od pyžama-spí pod Sářinou dekpu-štěstí,že je ve škole,ta by špačkovala.

janulle22
25. čer 2010

hihi sebi tak to je sikulka... to ada nikdy nezvladl... 😀 zato rad se vyslikal z pyzama... 😀
jsem ted flambovala vosu a nakonec ju umlatila flaskou... 😀

seba
25. čer 2010

Tak já mám uděláno,akorát to tu smrdí jak ve špitále,dala jsem do vody savo 😀 😀 já tu vůni můžu a než přijde mm tak to snad vyčichne 😉 aspoň si všimne,že je vytříno,ještě jdu udělat vstupní chodbu.
Jakou flaškou?Plast anebo sklo 😀

janulle22
25. čer 2010

plast, sklo bych o nu rozmlatila jak mela tuhej korinek... 😀 😀 😀

elidule
autor
25. čer 2010

Radu, to já jsem jednou řekla manžovi, když u nás byl taky jeden chlápek, že to stálo hodně, ale že jsem se s nim vyspala a dal mi slevu 😀 a on v klidu: no vidíš, jak si umíš poradit 😝 😀
asi dneska odpo pojedem k našim na zahradu a budeme tam do zítra, jsem se rozhodla a ještě to musím taky oznámit našim 😀 a objednat si něco k obídku 🙂
Jani, chudák vosa 😀 bojovala do posledního dechu, říkáš, jo?
Radu, proč je u vás bazén zavřenej?

janulle22
25. čer 2010

eli to si pis, ale flasa a ja jsme byly silnejsi... 😀
to mas dobre plany... my zatim zadne nemame... 🙂 ale zkusim napsat kamosce ze bych se k nim jela podivat... nove bydlej a zvala mez pred pul rokem... 😀 tak toho vyuziju, teda pokud nebude v praci...
vecer je ta zabava ale asi budu hodna a doma...

elidule
autor
25. čer 2010

Jani, běž se bavit 🙂 hodná můžeš bejt potom 😀

janulle22
25. čer 2010

hihi eli nak neni chut... 😅 tak rande s kamoskou domluveno... 😉 parada... 🙂