Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
29. čer 2010

holky, vy ještě někde trajdáte venku co? 🙂 tady se už spí a já dala vlažnou spršku,na chvíli mi bude fajn 😀 😝

janulle22
29. čer 2010

jj eli jeli sme do tesca pro stan a na nakup a pak nas ada ukecal do cukrarny zase tak jsem tam chvilku posedeli a uz se tata bali do brna a za chvilu pojede... ja se snazim do maleho narvat vecu a povali chrapat... 😀
tak snad tady za chvilu budu... ja mam vlastne jeste dneska ruzovku ne?

lamarika
29. čer 2010

už jsme doma. Před chvilkou jsme přijeli a malej už chrní. Já zvažuju co si dám na véču, páč doma nic nemám ☹ Jsem teda z dneška pěkně unavená 😅 Malej ale nadšenej a zítra jedem na koupák zas 😉 Zapomněla jsem si telefon v autě, ale nechce se mi pro něj, tak si ho asivemu až pujdu ven se psem

janulle22
29. čer 2010

tak malej lezi, tata nam odjel... ☹ je mi naky smutno... 😢
zitra asi budem v bazenku a dopolko musim uklidit ten sajgon... 😀 obed mame tak nemusim varit... 🙂

lamarika
29. čer 2010

Jani a kdy se ti vrátí?

janulle22
29. čer 2010

az ve stedu po nocni... takze bude spat do 3 a pak je z toho chudak rozlamanej takze den taky na prd... ale mel by mit na viken dovcu a jedem asi na tu noc pod stanu bez maleho...sice se mi bez nej nechce, ale pak mu to vynahradime.. 😵

lamarika
29. čer 2010

Holky potřebuju radu od vás zkušenejch 😉 Mates chodí od 8 měsíců kolem nábytku a už měsíc chodí sám, ale pořád vybočuje jednu nohu shruba o 90 stupňů do strany. Dělali to taky vaše děcka nebo děcka známejch? Je to normální? Myslíte, že to přejde nebo se mám obrátit na doktorku?

denisa31
29. čer 2010

lami, tak přesně tohle dělala Jolanka, že jednu nožičku vytáčela ven, prý je to normální a je to jak jsou ještě v chůzi nejistý a časem se to srovná. Já se teda nenechala odbýt, nechala jsem si napsat papír na rehabku, tam mi ukázala, že mam tu nožičku masírovat molitanovým míčkem a na příští kontrole za měsíc už to bylo opravdu ok jak se Jolanka rozchodila, tak se to srovnalo, a to jsme skoro vůbec necvičily, protože se to malej nelíbí, takže bych se o tom doktorce určitě zmínila ať se mrkne, ale strach mít nemusíš. Já jsem ráda, že jsme tam šly, protože nám aspoň teď radí kvůli tomu špatnýmu držení těla co nám při tý příležitosti zjistili, jinak bych vůbec nevěděla co s ní mám dělat....no a taky že je něco špatně

jani ohledně tý sociálky tak nezáleží jen na platech, ale i to že máte auto atd...stejně byste nedostali nic 😝

lamarika
29. čer 2010

deni moc děkuju 😉 Jsi mě uklidnila 😉

janulle22
29. čer 2010

deni zalezi na platech... vypocitavala mi to primo na nasi situaci... 🙂 a bez sance...jdu spat dobrou...
lami ada taky vytacel a v poho se to srovnalo... 😉

elidule
autor
30. čer 2010

nazdárek 🙂
my bysme taky nic nedostali a to nemáme taky ty příjmy nějak úúúžasný 😝

elidule
autor
30. čer 2010

půjdem zase na osmou do krámu pro pečivo a pro mlíko

seba
30. čer 2010

Ahojky-my jsme dostali,ale to bylo v zimě a příjem na rodinu byl devět tisíc něco ☹
teď leda tak suchý z nosu 😉
Sárinka si jde pro výzo,tak jsem zvědavá jaký bude hodnocení,tchýně jí slíbila penízky,tak doufám nebude dělat,že o ničem neví 😀
Zítra bych chtěla jít na plovku,tak snad mi moje dny počkají na horší počasí 😅

janulle22
30. čer 2010

dobre ranko... tak jsme vzhuru... teda ja.. 😉
no ja jsem se ptala na socialce na pridavky na dite...a na to diky platu nemame narok ani na bydleni na nic... 😒 my nejsme manzele mozna v tom bude mensi vyhoda, uvidime co vypocita pani na pracaku....
ja to tu poliskam a odpolko asi zakempime do bbazenka...
sebi to budou same jedicky... 🙂

denisa31
30. čer 2010

lami a ještě mi vlastně říkali ať dávám i doma pevnou obuv, tak chodí v sandálkách
jani tak pak dej vědět jak jsi dopadla na pracáku, já netvrdím, že na platu nezáleží, myslela jsem nejen na platu, třeba nedávno bylo v telce jak kofoláči jezdili pro socky autama a že jim je seberou, protože je můžou prodat a mít na živobytí, můj brácha třeba taky nedostal nic , protože má stavebko, tak mu řekli, že ho ve finanční nouzi může zrušit...
sebi a kolik je ten příspěvek? Pětistovka na dítě ne? My jsme teda oficiálně pod hranicí toho minima pro tříčlennou rodinu které je asi 17 tis, ale aby mi někdo šťoural v tom, kolik mám na účtu, že mám spoření atd, tak to radši nic 😝

lamarika
30. čer 2010

Ahoj holky, tak dneska se jedem zas koupat. Už aby jsme tam byli, protože Mates je dneska fakt na zabití 😠 Má zas jeden z těch skvělejch dnů, kdy lituju toho, že ho nemám kam udat aby se s ním rozčiloval někdo jinej 😒

Deni Mates má na doma kotníčkový pevný papuče, ale teď jak je vedro (doma máme přes 30 stupňů), tak ho nechávám bosky, protože se v nich zbytečně vaří 😒

Já se s tím vytáčením právě ještě nesetkala, všechny děcka v okolí chodily normálně. Tak mám radost, že to není něco neobvyklýho a že se to zpraví. Už sem nás viděla někde na rehabilitaci jak ho tam morduju ☹

denisa31
30. čer 2010

my jsme doma, tady je pěkná bouřka a leje neskutečně, večer to máte u vás 😝

janulle22
30. čer 2010

deni odkud ze jsi? u nas tak 100st 😝

janulle22
30. čer 2010

ted koukam, ze od plzne...to je k nam celkem daleko... 😉

elidule
autor
30. čer 2010

tady to ráno taky vypadalo, že něco spadne, ale vybralo se to a je vedro jak blázen 😝

seba
30. čer 2010

Ahojky-dostali jsme příspěvek na bydlení 😉 jen za ty tři měsíce
Jinak malej má uzdičku ušmiknutou,Sára musí na stomatochirurgii a pod narkózu-zítra tam budu volat ☹ musím dokud bude mít babi dovolenou,aby ohlídala Sebu.

janulle22
30. čer 2010

tak jsme doma, je tam hrozne a ada si chtel jit hrat dom...nebranila sem se... 😀

elidule
autor
30. čer 2010

Sebi, jakto že až tak? pod celkovou narkozu? 😒

janulle22
30. čer 2010

tak u nas uz se spi... dneska jsme to zabalili brzy... usnul za chvilkju po asi 2 pohadkach... 😉 takze parada... ja bych to nejradeji sla zalomit s nim... 😀 boli me strasne hlava...
jsem na veceri snedla dva chleby banan a tatranku, ja snad zacnu verit ze se to fakt povedlo... 😀

janulle22
30. čer 2010

kde jste kdoooooo? 😕 😕

elidule
autor
30. čer 2010

já jsem tuuu, ale asi půjdu spát 😀 to teplo nějak zmáhá 😝
no Jani, třeba .................. 😀

elidule
autor
1. črc 2010

achoj cholky 🙂
tak jak jste spaly? já v tom vedru vůbec nemohla, ve tři jsem stála na balkoně a načuhovala, ale nic se nedělo 😀
pak jsem k ránu usnula a Jusťule se vzbudila v pět s brekem a už jsme od tý doby vzhůru, ale dopo si s ní ještě lehnu

elidule
autor
1. črc 2010

a koukám na snídani s novou, jak tam řáděj v aquaparku a závidím jim ☹ vypadá to tam lákavě

janulle22
1. črc 2010

tak ja sla spat po 8 a ted jsem se probrala, ada jeste tuhne... 😉
eli co jsi tam chtela jako videt? 😀

seba
1. črc 2010

Ahojky já vstával po páté a Seba chvíli po mně 😉 včera jsem skoro do jedenácti žehlila,divím se,že se na to nevys.. 😠
Lidu-ve tři ráno všichni mimo tebe spí 😀 😀