Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
23. dub 2010

přemýšlím o nějakým cvičícím stroji,ale bojím se,aby mi nesloužil spíš jako věšák 😅 😀

janulle22
23. dub 2010

to jsme na tom stejne eli... 😀 😀

elidule
autor
23. dub 2010

já se jdu zkulturnit

janulle22
23. dub 2010

tak se mi neche...sem posbirala pulku kostek a zas sedim tu... 😀 kam vyrazis?

elidule
autor
23. dub 2010

půjdem s kámoškou ven na procházku a pak se jdu k ní mrknout na pokojíček,za tři měsíce čekají chlapečka

elidule
autor
23. dub 2010

existují nějaký šablony,podle který se dá malovat na zeď? jao že to obkreslím a pak jen vymaluju? chtěla bych nějak hezky vymalovat malý pokojíček taky

janulle22
23. dub 2010

toz ja myslim, ze asi ano, ale kde to netusim... 😅
ty se mas... 😉 ja sedim doma jak knedla... 😀

elidule
autor
23. dub 2010

kouknu v papírnictví asi 😅 taky nic nevím
to je vyjímečně,jinak chodím ven sama 😒

janulle22
23. dub 2010

zkus to tam a nebo nekde na netu... 😉 ja taky pred barak s adou.... 😒 ale ted se aspon da projet na kole...

elidule
autor
23. dub 2010

potřebju se seznámit s nějakou maminou a dětma - ale kde vzít a nekrást? 😀

janulle22
23. dub 2010

to jako si budes kupovat maminky?? 😀 😀

elidule
autor
23. dub 2010

no mohl by na ně existovat nějakej shop 😀 když já se neumím hnedka k někomu přifařit třeba na hřišti 😔 bavim se to jo,ale že bych to posunula někam dál třeba jako že se sejdem příště - to už ne 😠

janulle22
23. dub 2010

a co to ma spolecneho s penezma...?

elidule
autor
23. dub 2010

to se tak říká když něco chceš 😀 ,tak kde vzít a nekrást - to je jen taková metafora 🙂

elidule
autor
23. dub 2010

nemá to s penězma společnýho nic,to by to muselo být: kde koupit a nekrást 😀

janulle22
23. dub 2010

ja to znam, jen mi to ndochazelo co to ma spolecneho s tou maminou... 😀

elidule
autor
23. dub 2010

no já se poslední dobou (už přes rok) vyjadřuju jak tatar fakt 😒

janulle22
23. dub 2010

hihi v phode... 😉

lamarika
23. dub 2010

holky vy jste drbny 😅

Liduš v papírnictví maj dokonce takovou dekoračku co jen na ty stěny nalepíš. U nás tady toho maj strašně hafo a většinou do 100,- obrázky velký asi okolo 70 cm a víc. Taky jsem se už po něčem takovým dívala pro malýho, ale u nás se specializujou spíš asi na princezny 😠

Na ty stroje se holky vyprdněte, akorát vám budou zabírat místo 😀 Co třeba stepr? Ten je malej a hodíte ho pod postel. Ke všemu není hlučnej, takže večer u telky O.K.

elidule
autor
23. dub 2010

já chtěla ministepper,ale ten není na dlouhý používání prej,jsou pak poruchový 😒

elidule
autor
23. dub 2010

já tady na ty nálepky koukala,ale maj malý se mi zdá a na tu zeď jak plivnutí 😖

lamarika
23. dub 2010

Tak jedině se zkusit podívat po těch šablonách. U nás tady, ale nic takovýho není. Co na netu nabo na mimibazaru?

janulle22
23. dub 2010

my se bavily o rotopedu? 😕

janulle22
23. dub 2010

tak tatinek uz je na ceste domu, tak ve 4 je doma..jupiiiii... jdem do obchoda at nam neumre hlady a pak ven... tak pa vecer na vas kuknu pokud nepujdem do hospode... 😵 😵

elidule
autor
23. dub 2010

néé Jani,jen o stroji na cvíčo 🙂

elidule
autor
23. dub 2010

tak jsme přišli z venku,malá ztropila povyk v parku,nemohla nějak usnout chuděrka moje,řvala a řvala 😒 ale nakonec zabrala a zaspala i šílenýho kluka na prkně,kterej dělal takovej kravál 😀

janulle22
23. dub 2010

tak sme pokoupil pogrilovali a ted uspime prcka a pojedem na chvilku do hodpody... 😉

lamarika
23. dub 2010

Dneska se nám vrací táta domů, tak se těším. Na zítřek jsem si všechno pozařizovala abych nemusela do práce a jak na potvoru se to všechno zase zhatilo a budu muset jít. To máme naplánovanej oběd v restauračce ☹

elidule
autor
23. dub 2010

taky jsem byla s kolegyní z bývalý práce na kafi,nakonec jsme i jedli (jako vždy) a bylo to výborný 🙂

Radu 😒 vždycky jak naschvál že jo? člověk se nemá těšit - pak to nevyjde 😠

elidule
autor
24. dub 2010

ahoj holky,asi tady moc nebudete,když máte doma tatínky,ale stejně vás zdravím 🙂
ten můj jel opět k rodičům a po nějakých návštěvách,odpoledne máme nějaký zařizování s našim domácím,tak o zábavu taky postaráno
hezkou sobotu 🙂