Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
3. kvě 2010

jéé Jani,to mi taky chutná,to je mňamka 🙂

a to nevadí,že nejdeš do školy? jak to funguje? musíš nachodit nějaký počet hodin nebo hlavně zkoušky a písemky?

lamarika
3. kvě 2010

Vlastně dneska je Janča zase záškolák 😀 😀 😀

janulle22
3. kvě 2010

lami fakt?hihi no co uz nadelas, tady to tak chodi... 😀 musis mit stejny nazor jak ostatni kdyz ne tak se na tebe sesypou jak vosy... 😀
nam to moc chutnalo...na tom se neda nic zkazit... tak asi vam to spis nechutnalo... nevim esi neni vic druhu ale my meli s bylinkama...

janulle22
3. kvě 2010

eli no jako tam se to neresi neprijdu tak hold neprijdu... muzu mit zameskanejch 40% v kazdym predmetu, ale to je v pohode...zas tak casto nechybim... 😉

janulle22
3. kvě 2010

lami ja se tesim na ty nehty vis... 😀 tak sem se na to vyprdla uplne... 😀 nee fakt chc byt s klukama... vc 😀

lamarika
3. kvě 2010

no to jsme měli taky. Asi jsem kuchařka na heslo 😀 Ta budoucí mamina byla nějaká háklivá, asi hormony 😀 A tu matiku si budeš muset napsat později?

lamarika
3. kvě 2010

Já jdu ve čtvrtek a taky se těším jak malej jaryn. Vždycky už týden dopředu přemýšlím nad tím jaký si je nechám udělat 😅

elidule
autor
3. kvě 2010

a když malej nechce oběd, tak pak víc večeří aspoň?
jj fouká tu a honí se černý mraky

janulle22
3. kvě 2010

lami no budu muset jinak me neuzavre znamku...ona je to baba tak 60 let a je jako uplnej blazen do te matiky...moc to zere... 😀 ale na 5 to napisu dycky, je jedno esi dnes bo pristi tyden... 😀
ja nevim jak moc se ji bude chtit s tim piplat, ale uz se tesim jak si je budu lakovat jaaaaa 😀 asi dnes zaletim do drogerky na naaky laky.. 😉

lamarika
3. kvě 2010

Tak jsem do něj přece jenom dostala alespoň půlku. Ale to on by papal oběd, ale třeba nějakou tu sušenku a nebo běco jinýho. Za chvilku bude vřeštět, že má hlad. Večeřu papá a ještě mezi tím nějakou tu sváču

lamarika
3. kvě 2010

Já mám doam jeden červenej a ten má moc pěknej odstín a skvěle kryje. To je moje jednička 😅

axi81
3. kvě 2010

Tak já jsem si dala špagety. U nás v práci. Dělám lepší... 😀

Lami, nic si z toho nedělej, třeba to jsou ty hormony. 😀

janulle22
3. kvě 2010

tak jsme naplanovali dalsi vylet... pojedem na kole a je to tak na celej den... do jeskyne je to 18km tam a zpatky, ale budem delat zastavky... 😵 ted jeste aby bylo pocasi... uz ted se tesim... 😉

lamarika
3. kvě 2010

Však já si nic z toho nedělám. Jen nechápu proč se někdo na něco ptá a když mu adekvátně odpovíš a z vlastních zkušeností, protože narozdíl od dotyčný už je mám, tak se urazí.

Ty jo, můj brácha dělá tak přepychový špagety, že bych se v nich mohla utlouct 😀

Jani teď jsem se tě chtěla zeptat jestli už Áďa zvládne takovej kus ujet a pak mi došlo, že ho máš asi v sedačce nebo v tom vozíčku. . .

elidule
autor
3. kvě 2010

já nemám,ke komu bych chodila,je to tady samej vietnamec,ale prej jsou šikovný

lamarika
3. kvě 2010

Jo vlastně, vysvětlila mi, že odpovědi takovýho tipu nemá ráda, protože už se rozhodla a už si vše koupila. . . Tak stejně nechápu tu logiku proč se ptala na něco co už si dořešila a má 😒

lamarika
3. kvě 2010

No, nic. Teď už fakt musím končit a jdem 🙂

janulle22
3. kvě 2010

lami jsem to cetla a taky jsem to moc nepobrala, ale asi je to vyplasena prvo maminka jak se sama okomentovala... 😀
neujede ja ho vezu na sedacce... nevim esi to ujedu vubec jaa... 😀 😀 ale mame naplanovany zastavky...tak snad to bude dobry... 😉 no nic pojedem do tesca tak zatim papa

elidule
autor
3. kvě 2010

TAK JSME DOMA,JSEM SE NABALILA A VENKU ZAČALO SVÍTIT SLUNÍČKO A PŘESTALO FOUKAT,TAK JSEM SE ZASE SVLÍKALA 😒

DÁME SVÁČU

janulle22
3. kvě 2010

my jsme ted dojeli z tesca zas 500 v riti a nic jsme nekoupila... 😝 😀 na 4 jdu na nehtiky...a to melo byt az prespristi tyden, tak jsem rada, ze se uvolnilo misto... 😉 mam to k ni 5min cesty...takze parada...

elidule
autor
3. kvě 2010

TAKY NIKDY NEVÍM,KDE TY PENÍZE JSOU,KDYŽ NE V KOŠÍKU S JÍDLEM 😀

SI PAMATUJU,JAk JSEM CHodila TAKY NA NEHTY,ŽE PO TÝ JEJÍ ÚPRAVĚ JSEM MUSELA CHODIT KAŽDÝCH 14 DNÍ, nezatlačovala mi kůžičku a nanášela gel dost daleko,takže to po týdnu už vypadalo odrostlé ☹

janulle22
3. kvě 2010

no ja doufam, ze od ni to uz bude konecne podle mich predstav... 😉 jsem fakt zvedava ale sve nehty ma nadherny... 😉 tak ja uz mizim, tak pak se pochlubim... 🙂

janulle22
3. kvě 2010

tak jsem doma... nehtiky jsou nejhezci co jsem kdy mela, ale porad nejsem spokojena... 😅 😀 asi to zadcnu delat taky...jinak nevim jak to udelat aby jsem byla spokojena... 😀

janulle22
3. kvě 2010

toz kde jste devcata...?
😢

elidule
autor
3. kvě 2010

Čus Jani, já teď hledám tady ve městě nějakou brigádu,uklízení,cokoliv třeba na neděli,nějaká kačka by se hodila,ale nic jsem na netu nenašla,zítra pujdu okolo pracáku, tak se kouknu, jestli tam něco nevisí 😒
zeptám se ještě jedný známý,ta měla nějakou takovou práci jen na víkendy
potřebujem trochu přidat do rodinný kasičky 😔

janulle22
3. kvě 2010

jj eli to jsem taky shanela a ani tu nic neni... 😒 je to pekne na prd s tou pracou... jak se blizi cerven tak mam vetsi a vetsi strach ze ni nenajdu a budem v prdeli... 😖

axi81
3. kvě 2010

Jani, hoď fotku nehtíků. My to posoudíme 🙂

My jsme dnes byly na kontrole u té rehab. doktorky, malá je naprosto v pořádku, jen jí prý nemám překrmovat... 😕 😖

axi81
3. kvě 2010

Eli, podle zkušenosti z mého okolí, shání paní na úklid hodně lidí a dost těžko se hledají. Protože si většino nedávají inzeráty a na pracáku taky nehledají, protože ten výdělek je de facto načerno. Spíš si vyhoď nějaké trhací plakátky s kontaktama a uvidíš, že se zadaří. Já bych to brala hned. Škoda, že nebydlíš u nás 🙂

lamarika
3. kvě 2010

axi, tak to je dobře, že je v pořádku. A kolik ti váží když jí asi podle doktorky překrmuješ? Jí máš asi začít počítat kalorie. . . 😒

Jojo, Jani hoď fotečku.

Já bych nemohla vzít brigošu ani na víkend, protože manža bývá většinou i přes víkend v práci a strašně se mu to furt mění. . .

Jinak Mates je zdravej, váží jenom 11,5kg (čekala jsem, že má víc). Jen má ještě pořád trošku pupeční kýlu, ale to už je dobrý, takže to neva. Doktorka se mu dívala na dírku na čurání na pinďovi a úplně nechtěně mu stáhla předkožku, tak to je taky fajn, že už ju má tak povolenou. Jsem z toho měla hrůzu

lamarika
3. kvě 2010

jojo, ten můj taky říkal, že se díval po nějaký paní na hlídání, že by ji taky bral. Ale já si říkám, že 2+1 jsem ještě pořád schopná uklidit. Ale do baráku beru takovou paní všema deseti