Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
4. kvě 2010

hihi no tak hezky se to planuje horsi je to, ze to bohuzel vetsinou tak neni... tak to je bezva kamarad... 😖 to bych poslala do .... na tohle jsem hakliva a vadi mi kdyz nekdo neco slibi a pak se vymlova a tak... 😝

no musime prvne vymalovat a poopravit malinko dourky na zdi a pak koupit koberec... a postel a postupne budem dokupovat nabytek a tak...treba se najde nejaka brigadka a tak by se penizky pouzily na to.... 😉 ale moc nadeji si nedelam...

elidule
autor
4. kvě 2010

já už raději počítám s horšíma variantama a pak třeba budu příjemně překvapená 🙂 (tak stará a tak blbá)

janulle22
4. kvě 2010

hihi naivita je krasna vec 😀 taky obcas litam v oblacich 😀 😀

elidule
autor
4. kvě 2010

můj bejvalej byl hrozně přízemní člověk a a takovej morous,život k němu nebyl moc vlídnej,tak se spíš škaredil na vše a naivitu nebo sny nesnášel,jenže já jo 🙂 a to byla hrůza,protože jsem mu třeba říkala,že až budu mít po škole a začnu pracovat,že si někam vyjedeme a zařídíme později bydlení a tak hezky se mi o tom snilo a on mě vždycky srazil zpátky na zem větami typu: to si najdi někoho jinýho,se mnou štěstí nenajdeš,zkazím ti život,jsem hnusnej,plešatej a bez peněz 😔 katastrofa s ním hlavně s těma jeho vlasama,on je měl asi do dvaceti dlouhý a hustý,pak mu začaly řídnout a začal normálně plešatět,mají to v rodině,mě to nikdy nevadilo,ale na něj když kvůli tomu padl splín,tak mi říkal,jestli se s nim nechci rozejít a najít si někoho s vlasama 😅 😀 vydržela jsem to 4 roky,teď když se potkáme si spíš máme co říct než předtím

janulle22
4. kvě 2010

eli tak to je dobry teda at si najdes nekoho s vlasama 😀 asi z toho mel peknou depku... 😒 ale kdo dnes nema... bud rada, ze uz s nim nejsi, pokud by te takhle porad zrazoval od toho byt s nim, ten vztah by nrmel moc smyls... 🙂

elidule
autor
4. kvě 2010

měl a strašnou 😕 ale teď si hlavu holí do hladka a je spokojenej,asi poznal,že ve vlasech to není

janulle22
4. kvě 2010

no asi ne no... 😉
tak sem se ptala bratranka na brigosku a pak sme si psala a ja mu poslala inzerat a chtela vedet jeho nazor a on mi domluvil na zitrek schuzku... 😅 😀

elidule
autor
4. kvě 2010

to se to rozběhlo rychle co? 🙂 to je fajn,přeju ať ti to vyjde podle tvých představ 🙂 ........................ já chci takýýýýýý 😀 ............ taky se snad zadaří 😔

axi81
4. kvě 2010

Jani super, tak se zítra drž!! Budeme ti držet pěsti 🙂

Lami, maliníkový čaj nejdříve od 34tt. 🙂

elidule
autor
4. kvě 2010

a kvůli čemu že se to pije?

axi81
4. kvě 2010

Pro snadný a rychlý porod 😀

Já ho začala pít v 34tt a v 35tt jsem po 26 hodinách porodila. O bezbolestnosti se tady rozepisovat nebudu... 😀 😀 😀

elidule
autor
4. kvě 2010

jo aha 😀

jo Alex,jakej byl koncert vůbec?

axi81
4. kvě 2010

Byl úúúúúúúžasný!!! Fakt bomba!!! 😵

janulle22
4. kvě 2010

no bratranek je malinko akcni asi... 😀 nevypada to blbe, ze on tam volal misto me? 😅

lamarika
4. kvě 2010

Tak malej už mi chrní a já už se vám můžu věnovat. Axi a na jakým koncertě jsi byla? Jelikož jsem minule málem přenášela, tak si říkám, že tentokrát si to podchytím 😀

lamarika
4. kvě 2010

Nevypadá, máš soukromýho sekretáře 😉 A kdo ví jestli bys tam zavolala 😔

elidule
autor
4. kvě 2010

jak dlouhoo trval? my když jsme byli na těch Kabátech,tak jsme blbci byli skoro až v kotli a mě se chtělo čůrat,ale říkala jsem si Lído vydrž,jestli teď odejdeš,cestu zpět už nenajdeš 😀 a vydržela jsem

Jani,né proč? mě půdu pro přivitání do nový práce taky připravil strejda a nepřipadalo mi to blbý vůbec - já jsem sháněla práci,tak jsem mu vrzla životopis,on promluvil se šéfem a pak už to bylo na mě a byla jsem ráda, i vedoucí pak říkal,že je takhle radši,že má doporučení (jenže já se tenkrát bála,že po mě bude chtít nemožný,protože mě strejda strašně vychválil a nakecal mu úplný hovadiny 😅 😀 )

janulle22
4. kvě 2010

eli hihi tak to je hodnej strejda... 😉 no on jako me nechvalil ale voalal jako co je to za praci a tak... no a tak jsme se o tom bavili a on volala za chvili znova, ze mi domluvil schuzku tak zitra pujdu a uvidim... 😉 jeste jsem psala do toho deichmanu do olympie...tak uvidime...

janulle22
4. kvě 2010

lami no ja by jsem tam asi nezavolala... 😅 tak aspon me donutil on... 😀 ja jsem prenasela tyden... a nakonec mi ho vyvolavaly a skoncila jsem na cisare.. 🙂

lamarika
4. kvě 2010

A tady v tý brigošce co ti domluvil bratratránek pohovor jde o co? Já myslela, že to je ten Deichmann

elidule
autor
4. kvě 2010

Radu,to je hezký slovíčko 😀

janulle22
4. kvě 2010

lami to je nejake papirovani spojene se zdravy stylem.... vic nevim, vse se dozvim az zitra

janulle22
4. kvě 2010

eli 😀 😀

lamarika
4. kvě 2010

Liduš jaký myslíš? 😕 Teď jsem asi zase mimo 😅

elidule
autor
4. kvě 2010

Jani,zdravej styl - abys nás nenakazila 😀

Radu - bratratránek - jsem dostala chuť na tatranku 😀

janulle22
4. kvě 2010

lami ja myslim, ze ten bratratranek 😀

janulle22
4. kvě 2010

jsem mu rikala, ze aby jsem ze sebe na zitra udelala cloveka, ale ze ty kila nejak nezakryju 😀

lamarika
4. kvě 2010

Teď se tomu doma řežu 😀 😀 😀 Jsem si ani nevšimla, že jsem tam udělala takovej pžeklep 😀

Taky bych si něco dala, ale nevím co a moc toho doma nemám, takže mám i zůženej výběr 😒

lamarika
4. kvě 2010

Jani černá to jistí a musíš zdůraznit, že jsi na mateřské 😉

janulle22
4. kvě 2010

lami pžeklepy ti jdou jak koukam... 😀 😀 😀