Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
9. dub 2010

tady se to už vybírá,ale celou dobu venku mrholilo 😒 a když jsem byla skoro doma,tak malá usnula,tak jsem šla dál 😀 ale pak se do mě dala zima,tak jsem si řekla spí nespí,jdem domů 😅 půl hodky jí stačilo,teď jsme po sváče
jsem zvědavá,co bude sledovat jednou ta naše cácora 🙂 zatím se jí líběj titulky 😀

elidule
autor
9. dub 2010

jo a jak jsem byla na tý poště,tak jsem tym trdlovala s dveřma těžkejma a kočárem a vedle stála mladá holka - myslíte,že jí napadlo mi ty dveře přidržet? 😠 😠

janulle22
9. dub 2010

tak to je teda trubka... 😖 ja jsem poustela i tehotny v buse a kdyz jsem ja byla tehu nepustil me nikdo, pupek ze nesel prehlednout... 😠 holky jsem vyzehlila a prohrabla malymu skrin a zjistila jsem ze mu nejsou ani jedny plataky z lonska, tak musim neco objednat nebo nebude met v cem chodit.... 😒 loni mu to bylo velke a letos uz male...jen jedny mu zbyly asi z 8... 😒 tak jdu zkouknout mimac...

elidule
autor
9. dub 2010

Jani viď 🙄 já teda busem nejela už pár let,ale třeba v práci se ke mě chovali ohleduplně,furt mi nabízeli židli 😀 - jsem byla nasezená 😀
jéé,to budeš nakupovat,to dělám ráda,ale teď nemůžu,protože oblečení máme hafo 🙂 tak bych jen zbytečně utrácela

elidule
autor
9. dub 2010

holky,Justý se se mnou nechce vůbec muchlovat ☹ vždycky mi jednu flákne,asi jako,že otravuju 😀 ale já bych se s ní kolikrát chtěla pomazlit a nechce!!

janulle22
9. dub 2010

to prejde... 😉 ada taky kolikrat nechtel jeste do toho rval a to jsem byla dost smutna... 😒 ale tak nejak to preslo a ted prijde i sam obejmeme me a rekne mam te moc rad... 😵 😵 😵
jj utracet, ale zase ne moc... 😀 nemam bankerovic syna 😀

elidule
autor
9. dub 2010

tak tos mě uklidnila 🙂 přitiskne se ke mě akorát večer třeba,když je unavená
já bych chtěla být rentierka - to je nejlepší zaměstnání 😀 😀

janulle22
9. dub 2010

eli tak to by jsem brala taky.... 😀 jako ty co se me libej stojej 500 tak to nedam... 😖

elidule
autor
9. dub 2010

to je teda dost 😒
já nakupuju v tescu a v kik, ale pár kousků mám i z normálního dětskýho obchodu,ale to jsou věci k doktorovi a tak 😀 jako lacláče za pár stovek bych na zahradu k našim asi nevzala 😀 ale je fakt,že to je darda kolikrát za to dětský oblečení

elidule
autor
9. dub 2010

prďácký kapsáče 😀

lamarika
9. dub 2010

kdepak pěkně. . . Sotva jsme vyšli ven, tak se zatáhlo a začalo foukat. Už jsme doma a já jsem teda pěkně vymrzla. Jani asi tě pošlu do školy 😀 😀 😀

Jsou moc pěkný, ale já mám radši jiný barvy. I když pro ty prcky je tahle asi praktičtější

Jdu nakrmit zvířátka 😉

janulle22
9. dub 2010

lami proc by jsi me poslal do skoly?
zatim hledam,a el nic nenachazim bud moc drahe a nebo se me nelibi...

lamarika
9. dub 2010

protože když jsi ve škole tak je pěkně 😉

elidule
autor
9. dub 2010

Radu 😀 jo a bude tam celý léto v tý škole 😀 pro jistotu
já mám ráda nenápadný barvy,ale už na léto jsem nakoupila pár věcí pestrobarevnejch - švagrová jednou říkala,že oblíkám malou jako šedou myšku,ale náhodou už máme i pár věcí růžovejch 😀
já nevím,kdy budeme tady obědvat,Jusťulín si klidně usnula 😀
dala jsem prát prádlo,trochu to tady pofackovala,v troubě se pečou stehýnka a mě honí mlsná,jenže nevim, na co mám vlastně chuť 😕

janulle22
9. dub 2010

ahaaaaaaaa 😀 😀 si dneska sedim na vedení... 😀 no to jste hodne ze na me tak myslite a chcete aby jsem byla ch
ytra... 😀 ...ada se diva na rexe brambory se vari jen ohreju omackua mame jidelko... zetra asi bude rajska ada je omackovej... 😉

lamarika
9. dub 2010

Od mýh manžela sestřenka má holčičku (teď jí je něco málo přes rok a půl) a už od narození na ní pořád rve jen růžovou 😝 Já když ji vidím, tak mi je až špatně a připomíná mi sladkej bonbon. Už chybí jen velká mašle. Teď ji dělali pokojíček a neuhádli byste jakou má barvu. Jak jinak než růžovou. Jako všeho s mírou a všeho moc škodí. Já mám ráda na malým barvy, takže má něco zelený, něco hnědý, něco červený. . . Od všeho něco, ale nechodí mi jak klaun. Pěkně ho vždycky sladím 😉
Na sobě mám radši od porodu spíš černou 😀 😀 😀

lamarika
9. dub 2010

Já si vyndala z mrezáku knedlíky s jahdama. Tak jen čekám až se mi rozmrazí a pustím se do nich 🙂

elidule
autor
9. dub 2010

joo,náš národ potřebuje vzdělaných lidí 😀
jahodový knedlíky miluju,nikdy jsem je ale sama nedělala 😅 v těhotenství jsem jich spořádala nepočítaně
já jsem všechno nakupovala ve žlutý,zelený,fialový,švagrová má dvě holky a ty růžovou milujou,taky mají pokojíček ve všech odstínech růžový 😀 a podědily jsme po nich oblečky v růžové a červené
moje barvy jsou hnědá a tmavě zelená,černá taky nesmí chybět - to je vděčná barva 😀

lamarika
9. dub 2010

však já je taky nedělala. To jsou knedlky od maminky 😀

elidule
autor
9. dub 2010

já je kupovala,ale teď nevím,myslím,že to byl Dr.Oetker (asi tak) a ty jsou pěkně drahý,asi 80 kc a moc jich tam není (ale jsou v nich fakt jahody,ne žádná marmoška) - to jsou tvarohový a ty mi chutnaj víc než ty kynutý kupovaný,to je pak samá buchta 😀

elidule
autor
9. dub 2010

jinak takovýhle jídla a moučníky,to pekla babča,když žil ještě děda,tak on to o víkendu vyžadoval,aby bylo něco upečenýho na stole a ty koláče - holky to bych snědla celej pekáč,jenže děda už není,babička stárne a už nepeče,nebaví jí to,pak jí štve,že si zamaže troubu a když už něco upeče,je to spálený 😅 - to jsou ty výborný připálený 😀 😀 😀 už to není ono zkrátka

elidule
autor
9. dub 2010

a já se kajícně přiznám,že u nás peče muž 😅 jeho to baví i vařit a tak když si něco vymyslím,že bych si dala,tak on hnedka ochotně sedne k netu,všechno si zjistí,sjede na nákup a ukuchtí 😅
já pak uklízím nooo 😀 abych měla taky nějakou zásluhu

lamarika
9. dub 2010

tak mně zase víc chutnají ty kynutý než tvarohový. Já bych je ani neuměla uvařit, ale jednou se to budu muset naučit kvůli malýmu. Kdysi jsem zkoušela dělat doma bramborový knedlíky a manžel mi pak řekl ať je radši příště koupím. . . ☹ A to mě celkem chutnaly 😅

lamarika
9. dub 2010

Tak u nás to funguje zase takhle. Manžel si vymyslí co chce, já sednu k netu a zjistím si co a jak, pak to uvařím popř. upeču a aby mi to nebylo líto, tak si to i po sobě uklidím 🙄

janulle22
9. dub 2010

ja mam taky radeji tmave veci pac ada je chrochta.... jinak zlene, zlute, cervene, khaki atd...ruzovy pokojik je extrem, ale na holkach se mi ruzova libi jen to musi byt hezky sladene a ne jen ruzova

lamarika
9. dub 2010

Tak ona má růžový snad i plinky. . .

elidule
autor
9. dub 2010

Ráďo 😀 😀 😀 😀 😀 vlastně ☹ ☹ ☹
ten můj si musí spíš vařit sám,protože odmítám vařit nebo mu dělat jídlo milionkrát denně - on má totiž snídani,svačinu,první oběd,normální oběd,dooběd,sváču,brzkou večeři a normální večeři a když se v noci vzbudí nebo ponocuje,tak ještě dlabe 😀 😀

lamarika
9. dub 2010

A vsadím se, že je jak tyčka, co?

lamarika
9. dub 2010

Knedlíky byly výborný, ale měly jednu výrobní vydu. Byly švestkový 😝