Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
13. kvě 2010

Lanzovou taky znám 🙂

seba
13. kvě 2010

Mamka zas miluje Francise a já mu nepřišla na chuť.Já dřív četla hlavně na nočních v práci-to jsem si nosila někdy i dvě knížky 🙂 teď zas se občas zapomenu a čtu třeba až do dvou ráno-horší,když malej vstává kolem šestý-bohužel někdy i dřív 😠

elidule
autor
13. kvě 2010

U Harryho jsem i kolikrát řvala 😅 a myslím,že by to děcka měly číst s jeho věkem,teda že,jemu je v prvním díle 11 a každý díl je mu o rok víc,tak bych to takhle dávala i těm dětem,když jsem byla minulý rok na filmový šestce,seděli vedle mě dva kluci,jednomu bylo asi deset,tomu druhýmu tak sedm (tatínek je tam odložil a šel do restaurace 😀 ) a nemyslím si,že by mohli pochopit,oč tam opravdu běží,navíc,v tom filmu to stejně nezachytili filmaři všechno,ale to je normální,to by ani snad nešlo

seba
13. kvě 2010

A Sára ta jede v komiksech a encyklopediích,naučila se číst v pěti letech,takže ve škole si na čtení nosí vlastní knížky a čte si potichu vzadu.Encyklopedie ji kupuje tatínek a to jsou pane pálky 😕

elidule
autor
13. kvě 2010

já si nosila knížku taky do práce a četla jsem na wc 😀 kolegyně to věděla a když bylo málo práce,tak mi kolikrát říkala: bež si číst prosim tě 😀

elidule
autor
13. kvě 2010

encyklopedie jsou fakt moc krásný,mamka je kupuje,má různý série a je to nádhera 🙂
já jsem jak úchyl v knihkupectví,já totiž ke knížkám čuchám,hrozně mi voní 😅

elidule
autor
13. kvě 2010

Sárinka bude celá ty,že? 🙂

seba
13. kvě 2010

Tak já si ho v knihovně zamluvím a zkusím.Teď mi tam nechávali Bílou masajku a Za závojem-tak už se těším až se do toho pustím 😎

seba
13. kvě 2010

Já jsem zdravotka,takže v noci jsem měla jen pohotovost a pokud se nic nedělo,tak knížka padla. 😉
Já jsem moc ráda,že Sára čte a malej už taky objevil knížky,tak snad....

elidule
autor
13. kvě 2010

zkus ho určitě,četla jsem je jedním dechem a při opakovaným čtení jsem zjistila,kolik mi toho poprvý uniklo 😕
a jak jsem ve škole nenáviděla doporučenou četbu a hlavně poválečnou,tak před třemi lety jsem četla Tři kamarády od Remarquea sedm hodin v kuse a nemohla se odtrhnout,ale jinak takovou literaturu nemusím,hlavně si chci u knížky odpočinout

elidule
autor
13. kvě 2010

moje mamka nám už taky koupila knížečky s říkadlama,doufám,že jí to bude časem bavit,zatím by je jedla tak akorát 😀

seba
13. kvě 2010

Moje mamka ho taky zásobuje knížkama a to jich má plno po Sarce.Sára si dneska půjčila Neználke-myslím,že ho ale bude číst se mnou,zdá se mi to pro starší a pak komiksovýho Foglara-to si přečtu ráda i já 😀
A nedávno jsem četla Na obzoru vlajka bílá a Z Buzuluku do Prahy 😉

elidule
autor
13. kvě 2010

jéé Neználka jsem měla toho žlutýho ve Slunečním městě nebo jak se to jmenovalo 😅 a Cestu do smaragdového města - to jsem si taky schovala 🙂
ty poslední jmenovaný neznám 😕
čteš taky všehochuť podle nálady asi že?

elidule
autor
13. kvě 2010

a Děti z Bulerbynu (nevím už, jak se to píše) 🙂

janulle22
13. kvě 2010

tak postylka je slozena a dovi se libi tak snad nebude problem... 😉
kdyz jste u teho cteni tak jsem jela an romanech... chtela jsem precist sofiina volba ale knizka byla nuda za to film byl masakr... 😢 je to o koncentraku a tak... ani jsem nedokoukala... tohle me zajima...nevite o nejake knizce...?

elidule
autor
13. kvě 2010

Tuhle knížku mám doma,četla jsem ,ale nedočetla,nevydržela jsem to,film jsem neviděla bohužel ještě,vidíš - asi stáhnu 😀 třeba to dokoukám.
hlavně že se Ádovi líbí,bude se mu dobře usínat 🙂

elidule
autor
13. kvě 2010

tak už stahuju,koukám,že tam hraje Meryl Streep

seba
13. kvě 2010

Tak ať se Adíkovi spinká krásne x-
JJ,čtu na co mám náladu-já si beru knížku i do vany a když jsme sami,tak čtu i u jídla-to manže nesnáší 😀 Sára to samo dělá po mamince 😉
Nyní se zase dáví v pokojíku,už aby jí na to zítra něco dali ☹

elidule
autor
13. kvě 2010

mě se vana jednou vymstila - mám od mámy poděděnou takovou ságu o čtyřech bratrech,nevím už z jaký je to doby, 16. století Anglie možná,fakt nevím - jsou to milostný románky,všichni čtyři bratři jsou krásný chrabrý,svalnatý a jsou to šlechtici 😀 😀 a jeden díl je salátový vydání,každá stránka zvlášť, popadalo mi to do vody,celý se to zkroutilo,hrůůůza 😒

elidule
autor
13. kvě 2010

a nejlíp se nakupuje literatura pro mojí babičku,má ráda červenou knihovnu,jenže to už není to,co to bývalo dřív za příběhy,kdy si chudá dceruška ševcova nakonec vzala bohatého synáčka továrníčkova 😀 babička chce číst červenou knihovnu,ale nesmí tam být sex,takže na to se ptám v knihkupectví a ty prodavačky na mě koukají jako na nějakou puritánku 😀

janulle22
13. kvě 2010

eli tak to je pech teda... 😒
ja si jako nekupuju knizky... co me bavilo bylo bylo proc muzi neposlouchaji a zeny neumi cist v mapach... to bylo super... 😉 pak je ze muzi jsou z marsu a zeny z venuse...snad dostanu k svatecku... 😉

seba
13. kvě 2010

tak já si četbu na dnešek vybrala,měli tam Francovou a tu já můžu!!!
ještě přitom Sárince získávám body na Farmeramě,pak se divím,že jsem ochrápaná 😲

elidule
autor
13. kvě 2010

když jsem nemehlo 😠 že?
tyhle knížky četla kámoška a strašně se u toho bavila prej - ze života úplně

elidule
autor
13. kvě 2010

na co jsou ty body?

seba
13. kvě 2010

jj-to je vynikající čtení!Já jen toho Cooka.jinak díky za knihovnu,při mojí spotřebě knížek by děti neměly za co jíst 😀 Tady jsou skvělý knihovnice,co si zamluvím mi seženou,dá se s nima smlouvat i po pc,Sebulu pohlídají než si vyberu-mě by ta práce taky bavila!

seba
13. kvě 2010

aby postoupila do dalšího levelu 😉 co by jsem pro děti neudělala

elidule
autor
13. kvě 2010

jo takhle,to je hra na pc 🙂
joo v knihovně musí být krásně

janulle22
13. kvě 2010

eli jj uplne o zivote.. taky jsem se nasmala... je jich nekolik ale nevim vsechyn nazvy jen ty dva...

seba
13. kvě 2010

jo bavilo by mě to,musím se zeptat jestli mě tam nechtěj 🙂
Stejně nevím jak se budu vracet do práce,asi si nechám mateřskou na 4 roky a pak už snad půjde mamka do důchodu-nevím jak bych zvládala trojsměňák s ta´tkou v pr....stačilo to rok se Sárou,ona pak řvala pokaždý,když jsem zmizela-bylo mi ji tak líto ☹

elidule
autor
13. kvě 2010

ještě něco podobnýho,co četla, Jani,bude asi Slepičí polévka pro ženskou duši nebo tak nějak