Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
15. kvě 2010

deni ted jsem si teprve vsimla te fotky... 😅
mate hezky pokojik... jak vam sel ten prechoz oranzove na bilou? u nas des teda... 😀 😀 z ceho ty dekorace mate?

lamarika
15. kvě 2010

No, my máme jet zítra do Brna, ale úplně mě přešla chuť. Si tam asi sjedu radši v týdnu sama a budu to mít v klidu a pohodě

janulle22
15. kvě 2010

lami to snad nebude tak hrozne ne? 😅 bo myslis ze jo...? no verit se asi neda... coz je teda smutny... ☹ se divim, ze jim neusl po ceste...

janulle22
15. kvě 2010

lami co v brne? na nakupy?

lamarika
15. kvě 2010

Potřebuju Matesovi koupit komodu a zábrany v Ikei, ale zas tak to nespěchá. Když já nemám ráda, když někomu svěřím svý dítě a on mu nezajistí to co potřebuje a zvlášť když je to vlastní táta

janulle22
15. kvě 2010

tak to se mas... 😉 no to verim... ☹ je to naprd... 😒

lamarika
15. kvě 2010

Já spíš zvažuju jestli tu komodu máme opravdu koupit. Včera jsme se totiž dohodly, že na skříně necháme udělat ještě nástavce. Tím pádem budem mít další úložnej prostor. Ta komoda se dá koupit pak vždycky kdyžtak

lamarika
15. kvě 2010

Na co koukáte? Na primu nebo na Novu? Jani už šel Áda spát?

janulle22
15. kvě 2010

lami jj uz daaavno usl hned ale dostat ho do te postele byl masakr... 😀 jak uz tam byl tak za chvelo byl tuhej
tak jak chces, pokud ju tak nepotrebujete tak si udelejte ty nastavce a ej to... 🙂 ale ja bych radeji komodu... 😉

lamarika
15. kvě 2010

Tak ty nástavce budou tak jako tak, ale nevím jestli ta komoda nebude zbytečná. Nicméně si říkám, že každej úložnej prostor dobrej

janulle22
15. kvě 2010

pokud to mas kam dat a nezabere to misto tak klidne oboji... 😉 ja sem ten nadstavec te zrusila u adove skrine... se me to moc nelibi...

lamarika
15. kvě 2010

Kam dát mám, ale místo to trochu zabere, ale nijak neomezí. Ty nástavce tam budou celkem dobrý. Máme celou jednu stěnu pokrytou skříněma a nad nima máme celkem dost místa, tak to bude alespoň takový ucelený.

lamarika
15. kvě 2010

Dneska tady chcípl pes, co?

janulle22
15. kvě 2010

no to asi jo... hlavne ze budes mit mista habakuk...
chjcip no a ja taky...jdu do hajan... tak dobrou noc...

lamarika
15. kvě 2010

dobrou noc, já jdu za chvilku taky

elidule
autor
16. kvě 2010

dobrý ránko 🙂
včera jsme si objednali večeři domů a bylo to pěkně hnusný,vůbec jsem si nepochutnala 😝
jinak jsem nasadila mucosolvan malý,jsem zvědavá,jestli jí to zabere,snad jo,budeme doma
včera jsem kousek koukala na Novu,ale muž tady furt brblal,že je to nuda,tak přepínal a přepínal,až jsem šla spát 😀

janulle22
16. kvě 2010

dobre ranko...
eli to je teda blbe. ze jste nachlazeni...ale je tam skarede... to nema ani cenu jit ven...
to znam to prepinani a jsem na to alergicka a tak jdu taky radeji spat... 😀

elidule
autor
16. kvě 2010

fouká tam studenej vítr 😒
no,ale kdyby přepnul,kouknul, co tam vůbec dávají,ale on přepíná jak šílenej,ani tam ten obraz neskočí,prostě rád mačká čudlíky asi 😀

seba
16. kvě 2010

Dobré ránko,tatínek nám odjel za šéfem,ale snad jen na dvě hodinky,pak se staví na nákupech...
Tak s tím přepínáním-není to nějaká nemoc chlapů,já s MM nedokoukám ani jeden pořad,zato mám přehled co dávají na všech kanálech 😀 😀 😀 Jen zprávy občas nechá.
Byla jsem v sedm s malým pro rohlíky a normálně jsem mu dala teplou bundu-zima jak na Uralu.

janulle22
16. kvě 2010

hihi tak mu porid neco na mackani a ovladac schovej... 😀 tady je taky hnus... fouka jak hrom... 😖 asi pujdem s adou odpoledne se aspon projit... je to na palicu byt porad doma... zase pisem z ucetka.... 😠 uz tam mam asi 5 znamek a ji to porad nestaci... 😒 bud u muset na to kuknout...

elidule
autor
16. kvě 2010

no já vím,co by rád mačkal,ale to má smůlu 😀 😀
sebo,na čem byl taťka se Sárou v tom kině?
Jani,tak běž s kámoškou po nákupech zase,ať si baba trhne 😀 ........... teda podle toho,jestli si nechceš vylepšit průměr

janulle22
16. kvě 2010

no ja se prave bojim, ze si ho zkorsim... mam tam myslim same jednicky... 😅 ale zase nechci zameskavat... takze se hold musim na to podivat... 😉 to zvladnu snad.. no prinejhorsim budu mit dvojku no... 😀
eli a co by maskal? 😀

elidule
autor
16. kvě 2010

nooo,to si ani nepřej vědět 😀 má ty ruce nenechavý
dvojka byla pro mě jako jednička 😀

janulle22
16. kvě 2010

jsem to ank nepochopila s tou dvojkou a jendickou... 😅
nenechavy ma i muj... 😀 a taky ma smulu... 😀 😀

seba
16. kvě 2010

Byli jak vycvičit draka-Sára nadšená,tatínek méně a to už má jisté,že pojedou na Shreka čtyřku 😉
nenechavý je mají všichni 🙂 u nás nejvíc po návratu 😅

janulle22
16. kvě 2010

jee to mohlo byt hezky sebi... jak to ze se to tatovi nelibilo....? on uz je shrek 4? ty jo to to leti...ale asi to nebude jak jednicka...jako u vsech vicedilnych...
u nas po navratu taky... 🙂

seba
16. kvě 2010

😀 😀 no on by raději na něco válečnýho-pohádky sice dává,ale minule byli na dvou za sebou a druhý usnul a Sára ho na konci budila 😀
Nabízela jsem mu,že může hlídat Sebíka a já klidně půjdu s ní,ale to se mu nechce
Jo Shrek bude snad za měsíc,tak uvidíme-je to ale útrata,lístky,popkorn,kola-ale to platí tatínek 🙂
JJ,po návratu by děti měly jít spát do pěti minut-aby měl svůj klid a pohodlíčko k ... 😕
Škoda,že to zatím ani jedno dítě nepochopilo!!

janulle22
16. kvě 2010

sebi skoda nebo to jeironie...? 😉
jj je to drahe... my kdyz jdem tak 300 jen za listky... 😒

seba
16. kvě 2010

Podle toho jak jsem naladěná já,někdy mám škodolibou radost,když Sárinka odmítá jít ještě spát 😉
Včera to bylo 3D,takže 186 a 120 a pak pár mlsků a pětikilo v pr...
I když kdyby jí vzal dneska na nákup,tak ho utratí taky-ona ho mrcha přemluví snad na všechno...

janulle22
16. kvě 2010

hihi sikulka ... 😀 no 3D je drazsi aji u nas... ale kdyz to stoji za to tak proc ne... jsme byli na nezvratnym osudu a ja se malem po... bylo to drsny a porad jsme uhybala ze se mi tata s kamosem smali... 😀 ale ja pak nemohla spat a porad jsme to videla pred ocima...