Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
17. kvě 2010

ja myslim lami ze jo... jen nevim jakou prilohu... ja su taky hlava derava... 😒

elidule
autor
17. kvě 2010

sebi,krásný fotečky

holky,já nebyla zavodněná,já byla prostě vyžraná 😝 😀 ale bylo mi to úúúúplně šumafuk,ale taky si říkám,že při druhým se budu krotit (zase jen kecám určitě)

elidule
autor
17. kvě 2010

sebi,kocour je pěknej k pomuchlání 🙂 jméno taky pěkný 😅 to je jako Carl von Bahnhoff 😀

lamarika
17. kvě 2010

a třeba knedlík by už ale taky mohl, ne? Vždyť v roce už můžou děcka snad všechno, nebo jsem špatně informovaná? Já furt nikdy nevím, ty věci okolo děcek se pořád mění a všude říkaj a píšou něco jinýho, že jsem už zmatená 😝

Liduš mně to bylo taky šumák, jen se mě dotklo to nadávání těch sester 😠 A ani teď se nekrotím v jídle a kdybych zase nabrala 30kg, tak co 😉 Hlavně ten prcek musí mít o kilo míň jak Mates abych mohla rodit normálně

janulle22
17. kvě 2010

ja doufam, ze me to vydrzi... 😀 ale taky kdo vi... 😎

janulle22
17. kvě 2010

lami jak o kilo min? to nechapu...

seba
17. kvě 2010

Chaloupku dostala od babičky-kdybych jí měla dělat já,tak narozky děti nikdy neoslaví 😀 😀
Já měla u Sára před porodem 99,u Sebastiana 76.Ale je pravda,že sem se musela hodně hlídat.

seba
17. kvě 2010

já dávám Sebovi od roka knedlík i omáčky,akorát nic pikantního a s oříškama

lamarika
17. kvě 2010

Ta je moc pěkná, už vybíráš? 😀 😀 😀

Tady to druhý musí mít do 3,50 kg abych mohla rodit normálně. Jinak budu muset zase na CR

lamarika
17. kvě 2010

Oříšky se nesmí kvůli alergenům?

elidule
autor
17. kvě 2010

pěkná košilka,já si kojící košili vůbec neužila,ale budu jí nosit jen tak,akorát ona má takový průstřihy a když si sednu,je mi vidět břuch 😝

janulle22
17. kvě 2010

lami to ti rekli?to slysim prvne. teda... 😅

janulle22
17. kvě 2010

no tak koukam... uzs e tesim az budu nakupovat... 🙂 ale to si jeste pockaaaam 🙂 ja tehu nemela ja mela na knofliky ve predu a na noc sem je vyvalila ven a bylo... 😀

seba
17. kvě 2010

Taky jsem měla jen tu na knofle a stačilo to,občas jsem je měla vyvalený celou noc 😉

seba
17. kvě 2010

Oříšky kvůli alergenům a jsou moc těžký na žaludek,Sebovi vadí i křupky arašídky-to pak se celou noc nadnáší a prdí a smrdí 😖

janulle22
17. kvě 2010

no ja se v porodce budila s mokrou posteli... 😅 to ze me valilo po litrech... 😀

elidule
autor
17. kvě 2010

to bylo škody Jani,sis měla koupit ty sběrače mléka 🙂
já jednou kojila a z druhýho mi to teklo na malou a já si toho nevšimla,došlo mi to později,myslela jsem se sestrou,že se něj pročůrala

lamarika
17. kvě 2010

Musí být menší, protože bych větší děcko neprotlačila, nemám dost širokou pánev na to. I když mě doktor ještě v 38. týdnu ujišťoval, že toho svýho obříka protlačit zvládnu. Pak se mi přišel omluvit 😉
Tak já měla takovou tu kojící s těma průstřihama jen v porodce. Doma spíme nazý, takže jsem měla první 4 týdny jen podprdu a jelikož mi pak už neteklo mliko, tak pak už jsem neměla ani tu 😉

lamarika
17. kvě 2010

Jani jsi mohla darovat do mléčný banky 😀

lamarika
17. kvě 2010

Jestli jste si mysleli, že jste si toho koupili moc a ještě ke všemu spoustu zbytečností, tak tohle vás vyvede z omylu. Koukněte
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/ikarkulka/al...

lamarika
17. kvě 2010

Mates mi nějak nechce spinkat, musím za ním

seba
17. kvě 2010

Jé já z toho snad nic neměla-jestli ty děti nezanedbávám ☹

janulle22
17. kvě 2010

tak to me nic takoveho nerikali a to jsem rosila cisarem... 😅 aby em to taky nahodou necekalo... 😅
tak to je husty... 😀 chce byt pripravena to se chvali... 😵 ja taky nakupovala jak blba... 😀

seba
17. kvě 2010

Tak hezký spinkání-já jdu číst Deník prostitutky 😀

lamarika
17. kvě 2010

Sebu to zní zajímavě 😉

lamarika
17. kvě 2010

jané je moje značka 😵 Aji ta kombinace je zajímavá. By mě zajímalo kolik by tak za to chtěla a jak dlouho je používanej

lamarika
17. kvě 2010

Ááááá hurá, malej konečně usíná 🙂 klepy klep

janulle22
17. kvě 2010

lami prej cena dohodou, ale pocitam tak 10 urco... pododbnej tam jedna prodava za 13 to aby jsem zacla setrit teda 😀