Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
3. čer 2010

jé zase dvakrát

seba
3. čer 2010

Ahojky po ránu,už se docela těším až tatínek opět odjede-chodí spát v osm a příjde mu divný,že bych se po devátý večer ještě koukala na telku 😀 prý co tam dělám tak v noci-takže i knížky budou problém číst ☹
Malý už krásně spinká celou noc-doufám,že se to nezkazí.Sára včera vydržela bez dýcháku!!! 😀 No ona taky nikde nebyla a jen si v pokojíku hrála s duplem.

seba
3. čer 2010

Tak jdem do školy-už jsem dlouho nezmokla,ale já prostě neumím chodit s kočárkem,deštníkem a Sárou za ruku 😉

elidule
autor
3. čer 2010

Tak to u nás ponocuje spíš taťka 🙂
závidím celou prospanou noc 🙂
já nenosila deštník nikdy, furt jsem na něj zapomínala

janulle22
3. čer 2010

dobre ranko devcata, tak jsme taky vzhuru... 🙂 ja bych samo jeste spala, ale bohuzel... 😀 Ada usnul az pred 11 a uz je vzhuru...to je na nej malo...tak dneska bude bez spani po obede a pujde vecer brzo spat...
ted se na sebe sklebi do zrcadla... 😀
dneska dojede, tata tak budu muset pouklizet a jit neco uvarit... vidim to na koprovku... 😀

seba
3. čer 2010

Já moc neponocuju,ale většinou chodím kolem půl jedenáctý-Sára usíná po půl devátý-tak jsem chtěla mít hodinku pro sebe-takhle to vypadá,že nám tatík předělá hermonogram 🙂
já snad ani děštník nemám,Sára jo-ale taky má raději kapucu-dneska ovšem měla obojí-já došla jak vodník,mokrá až na kalhotky.
Odpo mají hrát zápas,tak se modlím,aby to trenér odvolal 😠

seba
3. čer 2010

Jani přijedu na jídlo-koprovku miluju!!U nás bude květák a brambor a je tam kuře od včerejška.
Zítra mám já hrachovku a dětem udělám polívku,tatík dojí zbytky 😀 😀

janulle22
3. čer 2010

sebi já zas přijedu k vám jo...?květák miluju!!! 😀 😀 😀

seba
3. čer 2010

Klidně-já ho moc nemusím,raději zapečenej

elidule
autor
3. čer 2010

samý dobrůtky - děláte mi chutě,asi si namažu housku 😀
holky,jakou máte doma teplotu? topíte? tady je zima,musim dávat malý teplý ponožky na punčošky,na starým bytě se topilo ještě,domácí měl rád teplo,tady nemůžu ani Justýnu rozbalit a nechat s nahatou prdelkou 😨

seba
3. čer 2010

Eli-my máme dvacet,já tu jsem v ričku a kraťasech a malý má bodýčko a punčošky

elidule
autor
3. čer 2010

když já jsem hrozná zmrzlina,pořád ve svetru ☹ A Jusťule je celá studená, nejlepší je,když přijdem z venku,to je tady teplo na chvíli 😀 budeme si muset zvyknout no

janulle22
3. čer 2010

my taky jeste topime obcas... ale my jsme v baraku... topi to jen v urcity hodiny, ale mam vetsinou ztahly topeni tak to topi jen dole tchanum
uz tu mam tatu...tak si hraje s adou tak mam klidek... 😉

denisa31
3. čer 2010

ahoj holky, malá spí, mám veget
jsem se šla schválně podívat a máme 22 stupňů a to pořád větram 🙂 a lítam tu věčně polonahá 😀
teda vy mi ale děláte chutě 😎

seba
3. čer 2010

Malý už taky spí-chvílenka klidu-konečně!!!
Zápas mají odložený-taky hurá-byla by šíleně promočená.
Jinak koumám co a jak s mateřskou,přemýšlím když je tatík doma jestli třeba nevzít od podzimka dvě tři noční-no musím to promyslet.
Tady přestalo pršet-ale vypadá to,že za chvíli bude snad chumelit 😀 😀 černota,jdu něco dělat ať tu neusnu

janulle22
3. čer 2010

asi se pujdem najest, uz mam hlad jak vlk... 😎 jsem si udelala nemcinu a v buse se to pokusim naucit, dnad to bude v pohode... 😉

denisa31
3. čer 2010

seba tak to máš velkou výhodu, že máš práci, kde to jde takhle nárazově, toho bych určitě využila, ale musíš zvážit sama jestli se to dá zvládnout s dvouma dětma
já šla včera spát někdy k půlnoci, jsem nakupovala na mmb zimní oblečení, přijde mi, že je to teď za babku a velký výběr, tak jen aby nám to pak nebylo malý....no nebo to unosíme přes léto 😝

seba
3. čer 2010

Den-myslím,že v létě se bude zimní oblečení hodit,já stále malýmu zimní bundu nevyprala,udělala jsem to už dvakrát a pak ji zas vytáhla.
Právě,že v bývalý práci to nejde,dělala jsem v ústavě pro mentálně postiženou mládež-ale mám nabídku z nemocnice,tak dumám,že si dám mateřskou na čtyři roky a vezmu čtvrt úvazku-proberu to s manžou a taky s mamkou-musela by občas odpo hlídat. 😀
Tchýni dneska pustili ze špitálu,už psala,že by přijela se podívat,tak doufám,ža až příští týden a ne na celý den 😠 minule přijela o den dřív než byla nahlášená a s kamarádkou 🙄prckové tu měli naroz.oslavu,bordel jak v tanku a šíleně se divila co mi je 🙂

janulle22
3. čer 2010

tak holky ja se loucim jedu do skoly, ale dneska dojedu brzy tak uvidim aspon ulici... 😉 tak se mejte hezky...papa

elidule
autor
3. čer 2010

byly jsme venku,sice fouká,ale už to není tak studený jako včera
vytáhla jsem Justýně z prstu třísku, naše první operace 😀 😀 měla to okolo ní zalitý hnisem fuuuj 😝 ani se nevzpouzela,když jsem jí to vyndavala
jinak jsem nešika,vypadla mi pixla s granulovaným čajem,tak granulky úplně všude po kuchyni,ale hezky to tam voní 😀

elidule
autor
3. čer 2010

a já jsem taky aktivně nakoupila tolik hezkých věciček na léto a bojím se,abysme to vůbec unosily 😖

lamarika
3. čer 2010

teda sebi klobouk dolů před tvým zaměstnáním 😔
My máme doma 23 stupňů, máme pořád otevřený okno. Nemám ráda vydejchanej vzduch. Taky jsem nakoupila malýmu tolik věcí na léto, tak teda nevím nevím
Manžu mám od včera doma, tak dopo venčil a já jsem se alespoň mohla věnovat práci a uvařit baštu.

denisa31
3. čer 2010

taky máme samý legínky, sukýnky, body tílka, no nevim....snad příští týden se oteplí. Ještě bych potřebovala pro malou dokoupit letní klobouček, ale když tak koukám z okna, tak v šátku bude asi líp a na měsíc se mi ho kupovat nechce.
Jsem teď objednala zimní kombinézu z Tchiba, všichni si ji chválí, tak snad budeme spokojený a ještě nějaký tepláky, těch není nikdy dost. Minulý týden mělo u nás Tesco slevu 30% na všechno, takže bych potřebovala asi ty skříně nafukovací.

sebi, tak snad by to šlo a ten poslední rok bys třeba nacpala malýho na těch pět dní v měsíci do školky, jestli se zadaří, ale třeba u nás v Plzni to je bez šance

eli, první operace, au au, ale malá z toho měla menší trauma než ty 😉

denisa31
3. čer 2010

jo a taky máme od Vánoc permici do zoo, jsem zvědavá, kdy konečně vyrazíme 😝 😝

malá hltá ovečku shaun a já si dělám gulášovku

seba
3. čer 2010

Měla jsem napsáno a vypadlo to 😠
Už jsem konečně dorazili domů,Sára udělala úlohu-tak chvíle veget než se vrátí tatík 🙂
lami-práce mě bavila,kolektiv ne 🙄
školka bude problém i tady-máme jen jednu
opět tu začalo mrňat ☹

seba
3. čer 2010

tady se kouká na kouzelnou školku

elidule
autor
3. čer 2010

ucpal se nám záchod ☹ co mám dělat? nemám čím bych to prošťouchla 😒

janulle22
3. čer 2010

eli kup zvon a prostouchnout to... jinak nevim, nebo zatukat na souseda at ti pujci zvon...
jinak ja jsem ze skoly doma a jak to tak vypada tak trojka asi bude jen jedna...juuu...
rozhodli jsme se ze 19 osalvime maleho narozky ale mame jeden velikej problem nevime co koupit... 😅 ten ponk s naradim uz nas nejak nebere... nevime co ho bude bavit.. ho bavi vse jen chvilku... 😝

seba
3. čer 2010

Jani a co duplo?To bere i Sárku a malý už tomu taky přišel na chuť-teď vyšla nová kolekce s autíčkama-máme vybráno na narozky a vánoce
Eli znásilni sousedy ať pomůžou anebo rukou 😨

elidule
autor
3. čer 2010

zítra ho koupím,teď jsem tam nalila takovej sajrajt,něco jako louh,pamatuju se,že jsme to použili na odpad v kuchyni,když neodtejkal,tak třeba to zabere
mě se ten ponk líbil moc 🙂
ještě se učíte? nebo už máte pomalu leháro ve škole? 🙂